• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
23:31
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ05:45
Strzyża PKM05:46
Uniwersytet Gdański [GDA]05:48
Bażyńskiego [GDA]05:49
Tetmajera05:50
Derdowskiego05:51
Obrońców Westerplatte05:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:55
Opacka05:57
Subisława05:59
Pomorska - Osiedle06:00
Pomorska [GDA]06:02
Piastowska06:03
Czerwony Dwór06:05
Bora-Komorowskiego06:06
Kołobrzeska06:08
Zaspa06:10
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa06:22
Zaspa06:23
Kołobrzeska06:24
Bora-Komorowskiego06:26
Czerwony Dwór06:28
Piastowska06:29
Pomorska [GDA]06:31
Gospody06:32
Pomorska - Osiedle06:33
Subisława06:35
Opacka06:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:39
Obrońców Westerplatte06:41
Derdowskiego06:42
Tetmajera06:43
Bażyńskiego [GDA]06:44
Uniwersytet Gdański [GDA]06:45
Strzyża PKM06:47
Zajezdnia06:49
Zamenhofa [GDA]06:50
Wojska Polskiego06:52
Galeria Bałtycka06:54
Klonowa [GDA]06:56
Jaśkowa Dolina06:57
Miszewskiego06:59
Politechnika07:00
Opera Bałtycka07:02
Traugutta [GDA]07:03
Uniwersytet Medyczny07:04
Chodowieckiego07:05
Brama Oliwska07:06
Dworzec Główny07:08
Hucisko07:11
Powstańców Warszawskich07:14
Paska07:16
Ciasna07:17
Zakopiańska07:18
Skrajna07:19
Siedlce07:21
Piekarnicza07:24
Belgradzka07:25
Warneńska07:27
Budapesztańska07:29
Migowo07:30
Królewskie Wzgórze07:31
Łabędzia07:32
Stolema07:33
Zabornia07:34
Ujeścisko07:37
Ujeścisko07:38
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko07:47
Ujeścisko07:48
Zabornia07:50
Stolema07:51
Łabędzia07:52
Królewskie Wzgórze07:53
Migowo07:54
Budapesztańska07:56
Warneńska07:58
Belgradzka07:59
Piekarnicza08:01
Siedlce08:04
Skrajna08:05
Zakopiańska08:06
Ciasna08:07
Paska08:08
Powstańców Warszawskich08:10
Hucisko08:13
Dworzec Główny08:15
Brama Oliwska08:18
Chodowieckiego08:19
Uniwersytet Medyczny08:20
Traugutta [GDA]08:22
Opera Bałtycka08:24
Politechnika08:25
Miszewskiego08:27
Jaśkowa Dolina08:29
Klonowa [GDA]08:30
Galeria Bałtycka08:32
Wojska Polskiego08:34
Zamenhofa [GDA]08:35
Zajezdnia08:36
Strzyża PKM08:37
Uniwersytet Gdański [GDA]08:39
Bażyńskiego [GDA]08:40
Tetmajera08:41
Derdowskiego08:42
Obrońców Westerplatte08:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:46
Opacka08:48
Subisława08:50
Pomorska - Osiedle08:51
Pomorska [GDA]08:53
Piastowska08:54
Czerwony Dwór08:56
Bora-Komorowskiego08:57
Kołobrzeska08:59
Zaspa09:01
Kurs nr 3 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa09:32
Zaspa09:33
Kołobrzeska09:34
Bora-Komorowskiego09:36
Czerwony Dwór09:38
Piastowska09:39
Pomorska [GDA]09:41
Gospody09:42
Pomorska - Osiedle09:43
Subisława09:45
Opacka09:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:49
Obrońców Westerplatte09:51
Derdowskiego09:52
Tetmajera09:53
Bażyńskiego [GDA]09:54
Uniwersytet Gdański [GDA]09:55
Strzyża PKM09:57
Zajezdnia09:59
Zamenhofa [GDA]10:00
Wojska Polskiego10:02
Galeria Bałtycka10:04
Klonowa [GDA]10:06
Jaśkowa Dolina10:07
Miszewskiego10:09
Politechnika10:10
Opera Bałtycka10:12
Traugutta [GDA]10:13
Uniwersytet Medyczny10:14
Chodowieckiego10:15
Brama Oliwska10:16
Dworzec Główny10:18
Hucisko10:21
Powstańców Warszawskich10:24
Paska10:26
Ciasna10:27
Zakopiańska10:28
Skrajna10:29
Siedlce10:31
Piekarnicza10:34
Belgradzka10:35
Warneńska10:37
Budapesztańska10:39
Migowo10:40
Królewskie Wzgórze10:41
Łabędzia10:42
Stolema10:43
Zabornia10:44
Ujeścisko10:47
Lawendowe Wzgórze10:50
Kurs nr 4 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze10:59
Ujeścisko11:02
Zabornia11:04
Stolema11:05
Łabędzia11:06
Królewskie Wzgórze11:07
Migowo11:08
Budapesztańska11:10
Warneńska11:12
Belgradzka11:13
Piekarnicza11:15
Siedlce11:18
Skrajna11:19
Zakopiańska11:20
Ciasna11:21
Paska11:22
Powstańców Warszawskich11:24
Hucisko11:27
Dworzec Główny11:29
Brama Oliwska11:32
Chodowieckiego11:33
Uniwersytet Medyczny11:34
Traugutta [GDA]11:36
Opera Bałtycka11:38
Politechnika11:39
Miszewskiego11:41
Jaśkowa Dolina11:43
Klonowa [GDA]11:44
Galeria Bałtycka11:46
Wojska Polskiego11:48
Zamenhofa [GDA]11:49
Zajezdnia11:50
Strzyża PKM11:51
Uniwersytet Gdański [GDA]11:53
Bażyńskiego [GDA]11:54
Tetmajera11:55
Derdowskiego11:56
Obrońców Westerplatte11:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:00
Opacka12:02
Subisława12:04
Pomorska - Osiedle12:05
Pomorska [GDA]12:07
Piastowska12:08
Czerwony Dwór12:10
Bora-Komorowskiego12:11
Kołobrzeska12:13
Zaspa12:15
Kurs nr 5 do Ujeścisko
Zaspa12:32
Zaspa12:33
Kołobrzeska12:34
Bora-Komorowskiego12:36
Czerwony Dwór12:38
Piastowska12:39
Pomorska [GDA]12:41
Gospody12:42
Pomorska - Osiedle12:43
Subisława12:45
Opacka12:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:49
Obrońców Westerplatte12:51
Derdowskiego12:52
Tetmajera12:53
Bażyńskiego [GDA]12:54
Uniwersytet Gdański [GDA]12:55
Strzyża PKM12:57
Zajezdnia12:59
Zamenhofa [GDA]13:00
Wojska Polskiego13:02
Galeria Bałtycka13:04
Klonowa [GDA]13:06
Jaśkowa Dolina13:07
Miszewskiego13:09
Politechnika13:10
Opera Bałtycka13:12
Traugutta [GDA]13:13
Uniwersytet Medyczny13:14
Chodowieckiego13:15
Brama Oliwska13:16
Dworzec Główny13:18
Hucisko13:21
Powstańców Warszawskich13:24
Paska13:26
Ciasna13:27
Zakopiańska13:28
Skrajna13:29
Siedlce13:31
Piekarnicza13:34
Belgradzka13:35
Warneńska13:37
Budapesztańska13:39
Migowo13:40
Królewskie Wzgórze13:41
Łabędzia13:42
Stolema13:43
Zabornia13:44
Ujeścisko13:47
Ujeścisko13:48
Kurs nr 6 do Zaspa
Ujeścisko13:51
Ujeścisko13:52
Zabornia13:54
Stolema13:55
Łabędzia13:56
Królewskie Wzgórze13:57
Migowo13:58
Budapesztańska14:00
Warneńska14:02
Belgradzka14:03
Piekarnicza14:05
Siedlce14:08
Skrajna14:09
Zakopiańska14:10
Ciasna14:11
Paska14:12
Powstańców Warszawskich14:14
Hucisko14:17
Dworzec Główny14:19
Brama Oliwska14:22
Chodowieckiego14:23
Uniwersytet Medyczny14:24
Traugutta [GDA]14:26
Opera Bałtycka14:28
Politechnika14:29
Miszewskiego14:31
Jaśkowa Dolina14:33
Klonowa [GDA]14:34
Galeria Bałtycka14:36
Wojska Polskiego14:38
Zamenhofa [GDA]14:39
Zajezdnia14:40
Strzyża PKM14:41
Uniwersytet Gdański [GDA]14:43
Bażyńskiego [GDA]14:44
Tetmajera14:45
Derdowskiego14:46
Obrońców Westerplatte14:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:50
Opacka14:52
Subisława14:54
Pomorska - Osiedle14:55
Pomorska [GDA]14:57
Piastowska14:58
Czerwony Dwór15:00
Bora-Komorowskiego15:01
Kołobrzeska15:03
Zaspa15:05
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa15:22
Zaspa15:23
Kołobrzeska15:24
Bora-Komorowskiego15:26
Czerwony Dwór15:28
Piastowska15:29
Pomorska [GDA]15:31
Gospody15:32
Pomorska - Osiedle15:33
Subisława15:35
Opacka15:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:39
Obrońców Westerplatte15:41
Derdowskiego15:42
Tetmajera15:43
Bażyńskiego [GDA]15:44
Uniwersytet Gdański [GDA]15:45
Strzyża PKM15:47
Zajezdnia15:49
Zamenhofa [GDA]15:50
Wojska Polskiego15:52
Galeria Bałtycka15:54
Klonowa [GDA]15:56
Jaśkowa Dolina15:57
Miszewskiego15:59
Politechnika16:00
Opera Bałtycka16:02
Traugutta [GDA]16:03
Uniwersytet Medyczny16:04
Chodowieckiego16:05
Brama Oliwska16:06
Dworzec Główny16:08
Hucisko16:11
Powstańców Warszawskich16:14
Paska16:16
Ciasna16:17
Zakopiańska16:18
Skrajna16:19
Siedlce16:21
Piekarnicza16:24
Belgradzka16:25
Warneńska16:27
Budapesztańska16:29
Migowo16:30
Królewskie Wzgórze16:31
Łabędzia16:32
Stolema16:33
Zabornia16:34
Ujeścisko16:37
Lawendowe Wzgórze16:40
Kurs nr 8 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze16:45
Ujeścisko16:48
Zabornia16:50
Stolema16:51
Łabędzia16:52
Królewskie Wzgórze16:53
Migowo16:54
Budapesztańska16:56
Warneńska16:58
Belgradzka16:59
Piekarnicza17:01
Siedlce17:04
Skrajna17:05
Zakopiańska17:06
Ciasna17:07
Paska17:08
Powstańców Warszawskich17:10
Hucisko17:13
Dworzec Główny17:15
Brama Oliwska17:18
Chodowieckiego17:19
Uniwersytet Medyczny17:20
Traugutta [GDA]17:22
Opera Bałtycka17:24
Politechnika17:25
Miszewskiego17:27
Jaśkowa Dolina17:29
Klonowa [GDA]17:30
Galeria Bałtycka17:32
Wojska Polskiego17:34
Zamenhofa [GDA]17:35
Zajezdnia17:36
Strzyża PKM17:37
Uniwersytet Gdański [GDA]17:39
Bażyńskiego [GDA]17:40
Tetmajera17:41
Derdowskiego17:42
Obrońców Westerplatte17:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:46
Opacka17:48
Subisława17:50
Pomorska - Osiedle17:51
Pomorska [GDA]17:53
Piastowska17:54
Czerwony Dwór17:56
Bora-Komorowskiego17:57
Kołobrzeska17:59
Zaspa18:01
Kurs nr 9 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa18:24
Zaspa18:25
Kołobrzeska18:26
Bora-Komorowskiego18:28
Czerwony Dwór18:30
Piastowska18:31
Pomorska [GDA]18:33
Gospody18:34
Pomorska - Osiedle18:35
Subisława18:37
Opacka18:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:41
Obrońców Westerplatte18:43
Derdowskiego18:44
Tetmajera18:45
Bażyńskiego [GDA]18:46
Uniwersytet Gdański [GDA]18:47
Strzyża PKM18:49
Zajezdnia18:51
Zamenhofa [GDA]18:52
Wojska Polskiego18:54
Galeria Bałtycka18:56
Klonowa [GDA]18:58
Jaśkowa Dolina18:59
Miszewskiego19:01
Politechnika19:02
Opera Bałtycka19:04
Traugutta [GDA]19:05
Uniwersytet Medyczny19:06
Chodowieckiego19:07
Brama Oliwska19:08
Dworzec Główny19:10
Hucisko19:13
Powstańców Warszawskich19:16
Paska19:18
Ciasna19:19
Zakopiańska19:20
Skrajna19:21
Siedlce19:23
Piekarnicza19:26
Belgradzka19:27
Warneńska19:29
Budapesztańska19:31
Migowo19:32
Królewskie Wzgórze19:33
Łabędzia19:34
Stolema19:35
Zabornia19:36
Ujeścisko19:39
Lawendowe Wzgórze19:42
Kurs nr 10 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze20:01
Ujeścisko20:04
Zabornia20:06
Stolema20:07
Łabędzia20:08
Królewskie Wzgórze20:09
Migowo20:10
Budapesztańska20:12
Warneńska20:14
Belgradzka20:15
Piekarnicza20:17
Siedlce20:20
Skrajna20:21
Zakopiańska20:22
Ciasna20:23
Paska20:24
Powstańców Warszawskich20:26
Hucisko20:29
Dworzec Główny20:31
Brama Oliwska20:34
Chodowieckiego20:35
Uniwersytet Medyczny20:36
Traugutta [GDA]20:38
Opera Bałtycka20:40
Politechnika20:41
Miszewskiego20:43
Jaśkowa Dolina20:45
Klonowa [GDA]20:46
Galeria Bałtycka20:48
Wojska Polskiego20:50
Zamenhofa [GDA]20:51
Zajezdnia20:52
Strzyża PKM20:53
Uniwersytet Gdański [GDA]20:55
Bażyńskiego [GDA]20:56
Tetmajera20:57
Derdowskiego20:58
Obrońców Westerplatte20:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:02
Opacka21:04
Subisława21:06
Pomorska - Osiedle21:07
Pomorska [GDA]21:09
Piastowska21:10
Czerwony Dwór21:12
Bora-Komorowskiego21:13
Kołobrzeska21:15
Zaspa21:17
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa21:34
Zaspa21:35
Kołobrzeska21:36
Bora-Komorowskiego21:38
Czerwony Dwór21:40
Piastowska21:41
Pomorska [GDA]21:43
Gospody21:44
Pomorska - Osiedle21:45
Subisława21:47
Opacka21:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:51
Obrońców Westerplatte21:53
Derdowskiego21:54
Tetmajera21:55
Bażyńskiego [GDA]21:56
Uniwersytet Gdański [GDA]21:57
Strzyża PKM21:59
Zajezdnia22:01
Zamenhofa [GDA]22:02
Wojska Polskiego22:04
Galeria Bałtycka22:06
Klonowa [GDA]22:08
Jaśkowa Dolina22:09
Miszewskiego22:11
Politechnika22:12
Opera Bałtycka22:14
Traugutta [GDA]22:15
Uniwersytet Medyczny22:16
Chodowieckiego22:17
Brama Oliwska22:18
Dworzec Główny22:20
Hucisko22:23
Powstańców Warszawskich22:26
Paska22:28
Ciasna22:29
Zakopiańska22:30
Skrajna22:31
Siedlce22:33
Piekarnicza22:36
Belgradzka22:37
Warneńska22:39
Budapesztańska22:41
Migowo22:42
Królewskie Wzgórze22:43
Łabędzia22:44
Stolema22:45
Zabornia22:46
Ujeścisko22:49
Lawendowe Wzgórze22:52
Kurs nr 12 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze23:11
Ujeścisko23:14
Zabornia23:16
Stolema23:17
Łabędzia23:18
Królewskie Wzgórze23:19
Migowo23:20
Budapesztańska23:21
Warneńska23:23
Belgradzka23:24
Piekarnicza23:26
Siedlce23:29
Skrajna23:30
Zakopiańska23:31
Ciasna23:32
Paska23:33
Powstańców Warszawskich23:35
Hucisko23:38
Dworzec Główny23:40
Brama Oliwska23:43
Chodowieckiego23:44
Uniwersytet Medyczny23:45
Traugutta [GDA]23:46
Opera Bałtycka23:48
Politechnika23:49
Miszewskiego23:51
Jaśkowa Dolina23:53
Klonowa [GDA]23:54
Galeria Bałtycka23:56
Wojska Polskiego23:58
Zamenhofa [GDA]23:59
Zajezdnia00:00
Strzyża PKM00:01
Zajezdnia WRZESZCZ00:03