• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
21:40
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ11:55
Strzyża PKM11:56
Uniwersytet Gdański [GDA]11:58
Bażyńskiego [GDA]11:59
Tetmajera12:00
Derdowskiego12:01
Obrońców Westerplatte12:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:05
Opacka12:07
Subisława12:09
Pomorska - Osiedle12:10
Pomorska [GDA]12:12
Piastowska12:13
Czerwony Dwór12:15
Bora-Komorowskiego12:16
Kołobrzeska12:18
Zaspa12:19
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa12:25
Zaspa12:26
Kołobrzeska12:27
Bora-Komorowskiego12:29
Czerwony Dwór12:31
Piastowska12:32
Pomorska [GDA]12:34
Gospody12:35
Pomorska - Osiedle12:36
Subisława12:38
Opacka12:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:42
Obrońców Westerplatte12:44
Derdowskiego12:45
Tetmajera12:46
Bażyńskiego [GDA]12:47
Uniwersytet Gdański [GDA]12:48
Strzyża PKM12:50
Zajezdnia12:52
Zamenhofa [GDA]12:53
Wojska Polskiego12:55
Galeria Bałtycka12:57
Klonowa [GDA]12:58
Jaśkowa Dolina13:00
Miszewskiego13:02
Politechnika13:03
Opera Bałtycka13:05
Traugutta [GDA]13:06
Uniwersytet Medyczny13:07
Chodowieckiego13:08
Brama Oliwska13:09
Dworzec Główny13:11
Hucisko13:14
Powstańców Warszawskich13:17
Paska13:19
Ciasna13:20
Zakopiańska13:21
Skrajna13:22
Siedlce13:24
Piekarnicza13:27
Belgradzka13:28
Warneńska13:30
Budapesztańska13:32
Migowo13:33
Królewskie Wzgórze13:34
Łabędzia13:35
Stolema13:36
Zabornia13:37
Ujeścisko13:40
Ujeścisko13:41
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko14:02
Ujeścisko14:03
Zabornia14:05
Stolema14:06
Łabędzia14:07
Królewskie Wzgórze14:08
Migowo14:09
Budapesztańska14:11
Warneńska14:13
Belgradzka14:14
Piekarnicza14:16
Siedlce14:19
Skrajna14:20
Zakopiańska14:21
Ciasna14:22
Paska14:23
Powstańców Warszawskich14:25
Hucisko14:28
Dworzec Główny14:30
Brama Oliwska14:33
Chodowieckiego14:34
Uniwersytet Medyczny14:35
Traugutta [GDA]14:37
Opera Bałtycka14:39
Politechnika14:40
Miszewskiego14:42
Jaśkowa Dolina14:44
Klonowa [GDA]14:45
Galeria Bałtycka14:47
Wojska Polskiego14:49
Zamenhofa [GDA]14:50
Zajezdnia14:51
Strzyża PKM14:52
Uniwersytet Gdański [GDA]14:54
Bażyńskiego [GDA]14:55
Tetmajera14:56
Derdowskiego14:57
Obrońców Westerplatte14:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:01
Opacka15:03
Subisława15:05
Pomorska - Osiedle15:06
Pomorska [GDA]15:08
Piastowska15:09
Czerwony Dwór15:11
Bora-Komorowskiego15:12
Kołobrzeska15:14
Zaspa15:15
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa15:25
Zaspa15:26
Kołobrzeska15:27
Bora-Komorowskiego15:29
Czerwony Dwór15:31
Piastowska15:32
Pomorska [GDA]15:34
Gospody15:35
Pomorska - Osiedle15:36
Subisława15:38
Opacka15:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:42
Obrońców Westerplatte15:44
Derdowskiego15:45
Tetmajera15:46
Bażyńskiego [GDA]15:47
Uniwersytet Gdański [GDA]15:48
Strzyża PKM15:50
Zajezdnia15:52
Zamenhofa [GDA]15:53
Wojska Polskiego15:55
Galeria Bałtycka15:57
Klonowa [GDA]15:58
Jaśkowa Dolina16:00
Miszewskiego16:02
Politechnika16:03
Opera Bałtycka16:05
Traugutta [GDA]16:06
Uniwersytet Medyczny16:07
Chodowieckiego16:08
Brama Oliwska16:09
Dworzec Główny16:11
Hucisko16:14
Powstańców Warszawskich16:17
Paska16:19
Ciasna16:20
Zakopiańska16:21
Skrajna16:22
Siedlce16:24
Piekarnicza16:27
Belgradzka16:28
Warneńska16:30
Budapesztańska16:32
Migowo16:33
Królewskie Wzgórze16:34
Łabędzia16:35
Stolema16:36
Zabornia16:37
Ujeścisko16:40
Ujeścisko16:41
Kurs nr 4 do Zaspa
Ujeścisko17:02
Ujeścisko17:03
Zabornia17:05
Stolema17:06
Łabędzia17:07
Królewskie Wzgórze17:08
Migowo17:09
Budapesztańska17:11
Warneńska17:13
Belgradzka17:14
Piekarnicza17:16
Siedlce17:19
Skrajna17:20
Zakopiańska17:21
Ciasna17:22
Paska17:23
Powstańców Warszawskich17:25
Hucisko17:28
Dworzec Główny17:30
Brama Oliwska17:33
Chodowieckiego17:34
Uniwersytet Medyczny17:35
Traugutta [GDA]17:37
Opera Bałtycka17:39
Politechnika17:40
Miszewskiego17:42
Jaśkowa Dolina17:44
Klonowa [GDA]17:45
Galeria Bałtycka17:47
Wojska Polskiego17:49
Zamenhofa [GDA]17:50
Zajezdnia17:51
Strzyża PKM17:52
Uniwersytet Gdański [GDA]17:54
Bażyńskiego [GDA]17:55
Tetmajera17:56
Derdowskiego17:57
Obrońców Westerplatte17:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:01
Opacka18:03
Subisława18:05
Pomorska - Osiedle18:06
Pomorska [GDA]18:08
Piastowska18:09
Czerwony Dwór18:11
Bora-Komorowskiego18:12
Kołobrzeska18:14
Zaspa18:15
Kurs nr 5 do Ujeścisko
Zaspa18:25
Zaspa18:26
Kołobrzeska18:27
Bora-Komorowskiego18:29
Czerwony Dwór18:31
Piastowska18:32
Pomorska [GDA]18:34
Gospody18:35
Pomorska - Osiedle18:36
Subisława18:38
Opacka18:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:42
Obrońców Westerplatte18:44
Derdowskiego18:45
Tetmajera18:46
Bażyńskiego [GDA]18:47
Uniwersytet Gdański [GDA]18:48
Strzyża PKM18:50
Zajezdnia18:52
Zamenhofa [GDA]18:53
Wojska Polskiego18:55
Galeria Bałtycka18:57
Klonowa [GDA]18:58
Jaśkowa Dolina19:00
Miszewskiego19:02
Politechnika19:03
Opera Bałtycka19:05
Traugutta [GDA]19:06
Uniwersytet Medyczny19:07
Chodowieckiego19:08
Brama Oliwska19:09
Dworzec Główny19:11
Hucisko19:14
Powstańców Warszawskich19:17
Paska19:19
Ciasna19:20
Zakopiańska19:21
Skrajna19:22
Siedlce19:24
Piekarnicza19:27
Belgradzka19:28
Warneńska19:30
Budapesztańska19:32
Migowo19:33
Królewskie Wzgórze19:34
Łabędzia19:35
Stolema19:36
Zabornia19:37
Ujeścisko19:40
Ujeścisko19:41
Kurs nr 6 do Zaspa
Ujeścisko20:02
Ujeścisko20:03
Zabornia20:05
Stolema20:06
Łabędzia20:07
Królewskie Wzgórze20:08
Migowo20:09
Budapesztańska20:11
Warneńska20:13
Belgradzka20:14
Piekarnicza20:16
Siedlce20:19
Skrajna20:20
Zakopiańska20:21
Ciasna20:22
Paska20:23
Powstańców Warszawskich20:25
Hucisko20:28
Dworzec Główny20:30
Brama Oliwska20:33
Chodowieckiego20:34
Uniwersytet Medyczny20:35
Traugutta [GDA]20:37
Opera Bałtycka20:39
Politechnika20:40
Miszewskiego20:42
Jaśkowa Dolina20:44
Klonowa [GDA]20:45
Galeria Bałtycka20:47
Wojska Polskiego20:49
Zamenhofa [GDA]20:50
Zajezdnia20:51
Strzyża PKM20:52
Uniwersytet Gdański [GDA]20:54
Bażyńskiego [GDA]20:55
Tetmajera20:56
Derdowskiego20:57
Obrońców Westerplatte20:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:01
Opacka21:03
Subisława21:05
Pomorska - Osiedle21:06
Pomorska [GDA]21:08
Piastowska21:09
Czerwony Dwór21:11
Bora-Komorowskiego21:12
Kołobrzeska21:14
Zaspa21:15
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zaspa21:49
Zaspa21:50
Kołobrzeska21:51
Bora-Komorowskiego21:53
Czerwony Dwór21:55
Piastowska21:56
Pomorska [GDA]21:58
Gospody21:59
Pomorska - Osiedle22:00
Subisława22:02
Opacka22:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:06
Obrońców Westerplatte22:08
Derdowskiego22:09
Tetmajera22:10
Bażyńskiego [GDA]22:11
Uniwersytet Gdański [GDA]22:12
Strzyża PKM22:14
Zajezdnia22:16
Zamenhofa [GDA]22:17
Wojska Polskiego22:19
Galeria Bałtycka22:21
Klonowa [GDA]22:22
Jaśkowa Dolina22:24
Miszewskiego22:26
Politechnika22:27
Opera Bałtycka22:29
Traugutta [GDA]22:30
Uniwersytet Medyczny22:31
Chodowieckiego22:32
Brama Oliwska22:33
Dworzec Główny22:35
Hucisko22:38
Powstańców Warszawskich22:41
Paska22:42
Ciasna22:43
Zakopiańska22:44
Skrajna22:45
Siedlce22:47
Piekarnicza22:50
Belgradzka22:51
Warneńska22:53
Budapesztańska22:55
Migowo22:56
Królewskie Wzgórze22:57
Łabędzia22:58
Stolema22:59
Zabornia23:00
Ujeścisko23:03
Ujeścisko23:04
Kurs nr 8 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko23:11
Ujeścisko23:12
Zabornia23:14
Stolema23:15
Łabędzia23:16
Królewskie Wzgórze23:17
Migowo23:18
Budapesztańska23:19
Warneńska23:21
Belgradzka23:22
Piekarnicza23:24
Siedlce23:27
Skrajna23:28
Zakopiańska23:29
Ciasna23:30
Paska23:31
Powstańców Warszawskich23:33
Hucisko23:36
Dworzec Główny23:38
Brama Oliwska23:41
Chodowieckiego23:42
Uniwersytet Medyczny23:43
Traugutta [GDA]23:44
Opera Bałtycka23:46
Politechnika23:47
Miszewskiego23:49
Jaśkowa Dolina23:51
Klonowa [GDA]23:52
Galeria Bałtycka23:54
Wojska Polskiego23:56
Zamenhofa [GDA]23:57
Zajezdnia23:58
Strzyża PKM23:59
Zajezdnia WRZESZCZ00:01