• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:26
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ03:53
Strzyża PKM03:55
Zajezdnia03:56
Zamenhofa [GDA]03:57
Wojska Polskiego03:59
Galeria Bałtycka04:01
Klonowa [GDA]04:03
Jaśkowa Dolina04:04
Miszewskiego04:06
Politechnika04:07
Opera Bałtycka04:09
Traugutta [GDA]04:10
Uniwersytet Medyczny04:11
Chodowieckiego04:12
Brama Oliwska04:13
Dworzec Główny04:15
Hucisko04:18
Powstańców Warszawskich04:21
Paska04:23
Ciasna04:24
Zakopiańska04:25
Skrajna04:26
Siedlce04:28
Piekarnicza04:31
Belgradzka04:32
Warneńska04:34
Budapesztańska04:36
Migowo04:37
Królewskie Wzgórze04:38
Łabędzia04:39
Stolema04:40
Zabornia04:41
Ujeścisko04:44
Lawendowe Wzgórze04:47
Kurs nr 1 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze04:59
Ujeścisko05:02
Zabornia05:04
Stolema05:05
Łabędzia05:06
Królewskie Wzgórze05:07
Migowo05:08
Budapesztańska05:10
Warneńska05:12
Belgradzka05:13
Piekarnicza05:15
Siedlce05:18
Skrajna05:19
Zakopiańska05:20
Ciasna05:21
Paska05:22
Powstańców Warszawskich05:24
Hucisko05:27
Dworzec Główny05:29
Brama Oliwska05:32
Chodowieckiego05:33
Uniwersytet Medyczny05:34
Traugutta [GDA]05:36
Opera Bałtycka05:38
Politechnika05:39
Miszewskiego05:41
Jaśkowa Dolina05:43
Klonowa [GDA]05:44
Galeria Bałtycka05:46
Wojska Polskiego05:48
Zamenhofa [GDA]05:49
Zajezdnia05:50
Strzyża PKM05:51
Uniwersytet Gdański [GDA]05:53
Bażyńskiego [GDA]05:54
Tetmajera05:55
Derdowskiego05:56
Obrońców Westerplatte05:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:00
Opacka06:02
Subisława06:04
Pomorska - Osiedle06:05
Pomorska [GDA]06:07
Piastowska06:08
Czerwony Dwór06:10
Bora-Komorowskiego06:11
Kołobrzeska06:13
Zaspa06:15
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa06:32
Zaspa06:33
Kołobrzeska06:34
Bora-Komorowskiego06:36
Czerwony Dwór06:38
Piastowska06:39
Pomorska [GDA]06:41
Gospody06:42
Pomorska - Osiedle06:43
Subisława06:45
Opacka06:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:49
Obrońców Westerplatte06:51
Derdowskiego06:52
Tetmajera06:53
Bażyńskiego [GDA]06:54
Uniwersytet Gdański [GDA]06:55
Strzyża PKM06:57
Zajezdnia06:59
Zamenhofa [GDA]07:00
Wojska Polskiego07:02
Galeria Bałtycka07:04
Klonowa [GDA]07:06
Jaśkowa Dolina07:07
Miszewskiego07:09
Politechnika07:10
Opera Bałtycka07:12
Traugutta [GDA]07:13
Uniwersytet Medyczny07:14
Chodowieckiego07:15
Brama Oliwska07:16
Dworzec Główny07:18
Hucisko07:21
Powstańców Warszawskich07:24
Paska07:26
Ciasna07:27
Zakopiańska07:28
Skrajna07:29
Siedlce07:31
Piekarnicza07:34
Belgradzka07:35
Warneńska07:37
Budapesztańska07:39
Migowo07:40
Królewskie Wzgórze07:41
Łabędzia07:42
Stolema07:43
Zabornia07:44
Ujeścisko07:47
Lawendowe Wzgórze07:50
Kurs nr 3 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze07:55
Ujeścisko07:58
Zabornia08:00
Stolema08:01
Łabędzia08:02
Królewskie Wzgórze08:03
Migowo08:04
Budapesztańska08:06
Warneńska08:08
Belgradzka08:09
Piekarnicza08:11
Siedlce08:14
Skrajna08:15
Zakopiańska08:16
Ciasna08:17
Paska08:18
Powstańców Warszawskich08:20
Hucisko08:23
Dworzec Główny08:25
Brama Oliwska08:28
Chodowieckiego08:29
Uniwersytet Medyczny08:30
Traugutta [GDA]08:32
Opera Bałtycka08:34
Politechnika08:35
Miszewskiego08:37
Jaśkowa Dolina08:39
Klonowa [GDA]08:40
Galeria Bałtycka08:42
Wojska Polskiego08:44
Zamenhofa [GDA]08:45
Zajezdnia08:46
Strzyża PKM08:47
Uniwersytet Gdański [GDA]08:49
Bażyńskiego [GDA]08:50
Tetmajera08:51
Derdowskiego08:52
Obrońców Westerplatte08:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:56
Opacka08:58
Subisława09:00
Pomorska - Osiedle09:01
Pomorska [GDA]09:03
Piastowska09:04
Czerwony Dwór09:06
Bora-Komorowskiego09:07
Kołobrzeska09:09
Zaspa09:11
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Zaspa09:42
Zaspa09:43
Kołobrzeska09:44
Bora-Komorowskiego09:46
Czerwony Dwór09:48
Piastowska09:49
Pomorska [GDA]09:51
Gospody09:52
Pomorska - Osiedle09:53
Subisława09:55
Opacka09:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Obrońców Westerplatte10:01
Derdowskiego10:02
Tetmajera10:03
Bażyńskiego [GDA]10:04
Uniwersytet Gdański [GDA]10:05
Strzyża PKM10:07
Zajezdnia10:09
Zamenhofa [GDA]10:10
Wojska Polskiego10:12
Galeria Bałtycka10:14
Klonowa [GDA]10:16
Jaśkowa Dolina10:17
Miszewskiego10:19
Politechnika10:20
Opera Bałtycka10:22
Traugutta [GDA]10:23
Uniwersytet Medyczny10:24
Chodowieckiego10:25
Brama Oliwska10:26
Dworzec Główny10:28
Hucisko10:31
Powstańców Warszawskich10:34
Paska10:36
Ciasna10:37
Zakopiańska10:38
Skrajna10:39
Siedlce10:41
Piekarnicza10:44
Belgradzka10:45
Warneńska10:47
Budapesztańska10:49
Migowo10:50
Królewskie Wzgórze10:51
Łabędzia10:52
Stolema10:53
Zabornia10:54
Ujeścisko10:57
Ujeścisko10:58
Kurs nr 5 do Zaspa
Ujeścisko11:11
Ujeścisko11:12
Zabornia11:14
Stolema11:15
Łabędzia11:16
Królewskie Wzgórze11:17
Migowo11:18
Budapesztańska11:20
Warneńska11:22
Belgradzka11:23
Piekarnicza11:25
Siedlce11:28
Skrajna11:29
Zakopiańska11:30
Ciasna11:31
Paska11:32
Powstańców Warszawskich11:34
Hucisko11:37
Dworzec Główny11:39
Brama Oliwska11:42
Chodowieckiego11:43
Uniwersytet Medyczny11:44
Traugutta [GDA]11:46
Opera Bałtycka11:48
Politechnika11:49
Miszewskiego11:51
Jaśkowa Dolina11:53
Klonowa [GDA]11:54
Galeria Bałtycka11:56
Wojska Polskiego11:58
Zamenhofa [GDA]11:59
Zajezdnia12:00
Strzyża PKM12:01
Uniwersytet Gdański [GDA]12:03
Bażyńskiego [GDA]12:04
Tetmajera12:05
Derdowskiego12:06
Obrońców Westerplatte12:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:10
Opacka12:12
Subisława12:14
Pomorska - Osiedle12:15
Pomorska [GDA]12:17
Piastowska12:18
Czerwony Dwór12:20
Bora-Komorowskiego12:21
Kołobrzeska12:23
Zaspa12:25
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa12:42
Zaspa12:43
Kołobrzeska12:44
Bora-Komorowskiego12:46
Czerwony Dwór12:48
Piastowska12:49
Pomorska [GDA]12:51
Gospody12:52
Pomorska - Osiedle12:53
Subisława12:55
Opacka12:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:59
Obrońców Westerplatte13:01
Derdowskiego13:02
Tetmajera13:03
Bażyńskiego [GDA]13:04
Uniwersytet Gdański [GDA]13:05
Strzyża PKM13:07
Zajezdnia13:09
Zamenhofa [GDA]13:10
Wojska Polskiego13:12
Galeria Bałtycka13:14
Klonowa [GDA]13:16
Jaśkowa Dolina13:17
Miszewskiego13:19
Politechnika13:20
Opera Bałtycka13:22
Traugutta [GDA]13:23
Uniwersytet Medyczny13:24
Chodowieckiego13:25
Brama Oliwska13:26
Dworzec Główny13:28
Hucisko13:31
Powstańców Warszawskich13:34
Paska13:36
Ciasna13:37
Zakopiańska13:38
Skrajna13:39
Siedlce13:41
Piekarnicza13:44
Belgradzka13:45
Warneńska13:47
Budapesztańska13:49
Migowo13:50
Królewskie Wzgórze13:51
Łabędzia13:52
Stolema13:53
Zabornia13:54
Ujeścisko13:57
Lawendowe Wzgórze14:00
Kurs nr 7 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze14:05
Ujeścisko14:08
Zabornia14:10
Stolema14:11
Łabędzia14:12
Królewskie Wzgórze14:13
Migowo14:14
Budapesztańska14:16
Warneńska14:18
Belgradzka14:19
Piekarnicza14:21
Siedlce14:24
Skrajna14:25
Zakopiańska14:26
Ciasna14:27
Paska14:28
Powstańców Warszawskich14:30
Hucisko14:33
Dworzec Główny14:35
Brama Oliwska14:38
Chodowieckiego14:39
Uniwersytet Medyczny14:40
Traugutta [GDA]14:42
Opera Bałtycka14:44
Politechnika14:45
Miszewskiego14:47
Jaśkowa Dolina14:49
Klonowa [GDA]14:50
Galeria Bałtycka14:52
Wojska Polskiego14:54
Zamenhofa [GDA]14:55
Zajezdnia14:56
Strzyża PKM14:57
Uniwersytet Gdański [GDA]14:59
Bażyńskiego [GDA]15:00
Tetmajera15:01
Derdowskiego15:02
Obrońców Westerplatte15:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:06
Opacka15:08
Subisława15:10
Pomorska - Osiedle15:11
Pomorska [GDA]15:13
Piastowska15:14
Czerwony Dwór15:16
Bora-Komorowskiego15:17
Kołobrzeska15:19
Zaspa15:21
Kurs nr 8 do Ujeścisko
Zaspa15:32
Zaspa15:33
Kołobrzeska15:34
Bora-Komorowskiego15:36
Czerwony Dwór15:38
Piastowska15:39
Pomorska [GDA]15:41
Gospody15:42
Pomorska - Osiedle15:43
Subisława15:45
Opacka15:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:49
Obrońców Westerplatte15:51
Derdowskiego15:52
Tetmajera15:53
Bażyńskiego [GDA]15:54
Uniwersytet Gdański [GDA]15:55
Strzyża PKM15:57
Zajezdnia15:59
Zamenhofa [GDA]16:00
Wojska Polskiego16:02
Galeria Bałtycka16:04
Klonowa [GDA]16:06
Jaśkowa Dolina16:07
Miszewskiego16:09
Politechnika16:10
Opera Bałtycka16:12
Traugutta [GDA]16:13
Uniwersytet Medyczny16:14
Chodowieckiego16:15
Brama Oliwska16:16
Dworzec Główny16:18
Hucisko16:21
Powstańców Warszawskich16:24
Paska16:26
Ciasna16:27
Zakopiańska16:28
Skrajna16:29
Siedlce16:31
Piekarnicza16:34
Belgradzka16:35
Warneńska16:37
Budapesztańska16:39
Migowo16:40
Królewskie Wzgórze16:41
Łabędzia16:42
Stolema16:43
Zabornia16:44
Ujeścisko16:47
Ujeścisko16:48
Kurs nr 9 do Zaspa
Ujeścisko16:57
Ujeścisko16:58
Zabornia17:00
Stolema17:01
Łabędzia17:02
Królewskie Wzgórze17:03
Migowo17:04
Budapesztańska17:06
Warneńska17:08
Belgradzka17:09
Piekarnicza17:11
Siedlce17:14
Skrajna17:15
Zakopiańska17:16
Ciasna17:17
Paska17:18
Powstańców Warszawskich17:20
Hucisko17:23
Dworzec Główny17:25
Brama Oliwska17:28
Chodowieckiego17:29
Uniwersytet Medyczny17:30
Traugutta [GDA]17:32
Opera Bałtycka17:34
Politechnika17:35
Miszewskiego17:37
Jaśkowa Dolina17:39
Klonowa [GDA]17:40
Galeria Bałtycka17:42
Wojska Polskiego17:44
Zamenhofa [GDA]17:45
Zajezdnia17:46
Strzyża PKM17:47
Uniwersytet Gdański [GDA]17:49
Bażyńskiego [GDA]17:50
Tetmajera17:51
Derdowskiego17:52
Obrońców Westerplatte17:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:56
Opacka17:58
Subisława18:00
Pomorska - Osiedle18:01
Pomorska [GDA]18:03
Piastowska18:04
Czerwony Dwór18:06
Bora-Komorowskiego18:07
Kołobrzeska18:09
Zaspa18:11
Kurs nr 10 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa18:44
Zaspa18:45
Kołobrzeska18:46
Bora-Komorowskiego18:48
Czerwony Dwór18:50
Piastowska18:51
Pomorska [GDA]18:53
Gospody18:54
Pomorska - Osiedle18:55
Subisława18:57
Opacka18:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:01
Obrońców Westerplatte19:03
Derdowskiego19:04
Tetmajera19:05
Bażyńskiego [GDA]19:06
Uniwersytet Gdański [GDA]19:07
Strzyża PKM19:09
Zajezdnia19:11
Zamenhofa [GDA]19:12
Wojska Polskiego19:14
Galeria Bałtycka19:16
Klonowa [GDA]19:18
Jaśkowa Dolina19:19
Miszewskiego19:21
Politechnika19:22
Opera Bałtycka19:24
Traugutta [GDA]19:25
Uniwersytet Medyczny19:26
Chodowieckiego19:27
Brama Oliwska19:28
Dworzec Główny19:30
Hucisko19:33
Powstańców Warszawskich19:36
Paska19:38
Ciasna19:39
Zakopiańska19:40
Skrajna19:41
Siedlce19:43
Piekarnicza19:46
Belgradzka19:47
Warneńska19:49
Budapesztańska19:51
Migowo19:52
Królewskie Wzgórze19:53
Łabędzia19:54
Stolema19:55
Zabornia19:56
Ujeścisko19:59
Lawendowe Wzgórze20:02
Kurs nr 11 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze20:21
Ujeścisko20:24
Zabornia20:26
Stolema20:27
Łabędzia20:28
Królewskie Wzgórze20:29
Migowo20:30
Budapesztańska20:32
Warneńska20:34
Belgradzka20:35
Piekarnicza20:37
Siedlce20:40
Skrajna20:41
Zakopiańska20:42
Ciasna20:43
Paska20:44
Powstańców Warszawskich20:46
Hucisko20:49
Dworzec Główny20:51
Brama Oliwska20:54
Chodowieckiego20:55
Uniwersytet Medyczny20:56
Traugutta [GDA]20:58
Opera Bałtycka21:00
Politechnika21:01
Miszewskiego21:03
Jaśkowa Dolina21:05
Klonowa [GDA]21:06
Galeria Bałtycka21:08
Wojska Polskiego21:10
Zamenhofa [GDA]21:11
Zajezdnia21:12
Strzyża PKM21:13
Uniwersytet Gdański [GDA]21:15
Bażyńskiego [GDA]21:16
Tetmajera21:17
Derdowskiego21:18
Obrońców Westerplatte21:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:22
Opacka21:24
Subisława21:26
Pomorska - Osiedle21:27
Pomorska [GDA]21:29
Piastowska21:30
Czerwony Dwór21:32
Bora-Komorowskiego21:33
Kołobrzeska21:35
Zaspa21:37
Kurs nr 12 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa21:49
Zaspa21:50
Kołobrzeska21:51
Bora-Komorowskiego21:53
Czerwony Dwór21:55
Piastowska21:56
Pomorska [GDA]21:58
Gospody21:59
Pomorska - Osiedle22:00
Subisława22:02
Opacka22:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:06
Obrońców Westerplatte22:08
Derdowskiego22:09
Tetmajera22:10
Bażyńskiego [GDA]22:11
Uniwersytet Gdański [GDA]22:12
Strzyża PKM22:14
Zajezdnia WRZESZCZ22:15