• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:24
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ06:05
Strzyża PKM06:06
Uniwersytet Gdański [GDA]06:08
Bażyńskiego [GDA]06:09
Tetmajera06:10
Derdowskiego06:11
Obrońców Westerplatte06:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:15
Opacka06:17
Subisława06:19
Pomorska - Osiedle06:20
Pomorska [GDA]06:22
Piastowska06:23
Czerwony Dwór06:25
Bora-Komorowskiego06:26
Kołobrzeska06:28
Zaspa06:30
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa06:42
Zaspa06:43
Kołobrzeska06:44
Bora-Komorowskiego06:46
Czerwony Dwór06:48
Piastowska06:49
Pomorska [GDA]06:51
Gospody06:52
Pomorska - Osiedle06:53
Subisława06:55
Opacka06:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:59
Obrońców Westerplatte07:01
Derdowskiego07:02
Tetmajera07:03
Bażyńskiego [GDA]07:04
Uniwersytet Gdański [GDA]07:05
Strzyża PKM07:07
Zajezdnia07:09
Zamenhofa [GDA]07:10
Wojska Polskiego07:12
Galeria Bałtycka07:14
Klonowa [GDA]07:16
Jaśkowa Dolina07:17
Miszewskiego07:19
Politechnika07:20
Opera Bałtycka07:22
Traugutta [GDA]07:23
Uniwersytet Medyczny07:24
Chodowieckiego07:25
Brama Oliwska07:26
Dworzec Główny07:28
Hucisko07:31
Powstańców Warszawskich07:34
Paska07:36
Ciasna07:37
Zakopiańska07:38
Skrajna07:39
Siedlce07:41
Piekarnicza07:44
Belgradzka07:45
Warneńska07:47
Budapesztańska07:49
Migowo07:50
Królewskie Wzgórze07:51
Łabędzia07:52
Stolema07:53
Zabornia07:54
Ujeścisko07:57
Ujeścisko07:58
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko08:05
Ujeścisko08:06
Zabornia08:08
Stolema08:09
Łabędzia08:10
Królewskie Wzgórze08:11
Migowo08:12
Budapesztańska08:14
Warneńska08:16
Belgradzka08:17
Piekarnicza08:19
Siedlce08:22
Skrajna08:23
Zakopiańska08:24
Ciasna08:25
Paska08:26
Powstańców Warszawskich08:28
Hucisko08:31
Dworzec Główny08:33
Brama Oliwska08:36
Chodowieckiego08:37
Uniwersytet Medyczny08:38
Traugutta [GDA]08:40
Opera Bałtycka08:42
Politechnika08:43
Miszewskiego08:45
Jaśkowa Dolina08:47
Klonowa [GDA]08:48
Galeria Bałtycka08:50
Wojska Polskiego08:52
Zamenhofa [GDA]08:53
Zajezdnia08:54
Strzyża PKM08:55
Uniwersytet Gdański [GDA]08:57
Bażyńskiego [GDA]08:58
Tetmajera08:59
Derdowskiego09:00
Obrońców Westerplatte09:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:04
Opacka09:06
Subisława09:08
Pomorska - Osiedle09:09
Pomorska [GDA]09:11
Piastowska09:12
Czerwony Dwór09:14
Bora-Komorowskiego09:15
Kołobrzeska09:17
Zaspa09:19
Kurs nr 3 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa09:52
Zaspa09:53
Kołobrzeska09:54
Bora-Komorowskiego09:56
Czerwony Dwór09:58
Piastowska09:59
Pomorska [GDA]10:01
Gospody10:02
Pomorska - Osiedle10:03
Subisława10:05
Opacka10:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:09
Obrońców Westerplatte10:11
Derdowskiego10:12
Tetmajera10:13
Bażyńskiego [GDA]10:14
Uniwersytet Gdański [GDA]10:15
Strzyża PKM10:17
Zajezdnia10:19
Zamenhofa [GDA]10:20
Wojska Polskiego10:22
Galeria Bałtycka10:24
Klonowa [GDA]10:26
Jaśkowa Dolina10:27
Miszewskiego10:29
Politechnika10:30
Opera Bałtycka10:32
Traugutta [GDA]10:33
Uniwersytet Medyczny10:34
Chodowieckiego10:35
Brama Oliwska10:36
Dworzec Główny10:38
Hucisko10:41
Powstańców Warszawskich10:44
Paska10:46
Ciasna10:47
Zakopiańska10:48
Skrajna10:49
Siedlce10:51
Piekarnicza10:54
Belgradzka10:55
Warneńska10:57
Budapesztańska10:59
Migowo11:00
Królewskie Wzgórze11:01
Łabędzia11:02
Stolema11:03
Zabornia11:04
Ujeścisko11:07
Lawendowe Wzgórze11:10
Kurs nr 4 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze11:19
Ujeścisko11:22
Zabornia11:24
Stolema11:25
Łabędzia11:26
Królewskie Wzgórze11:27
Migowo11:28
Budapesztańska11:30
Warneńska11:32
Belgradzka11:33
Piekarnicza11:35
Siedlce11:38
Skrajna11:39
Zakopiańska11:40
Ciasna11:41
Paska11:42
Powstańców Warszawskich11:44
Hucisko11:47
Dworzec Główny11:49
Brama Oliwska11:52
Chodowieckiego11:53
Uniwersytet Medyczny11:54
Traugutta [GDA]11:56
Opera Bałtycka11:58
Politechnika11:59
Miszewskiego12:01
Jaśkowa Dolina12:03
Klonowa [GDA]12:04
Galeria Bałtycka12:06
Wojska Polskiego12:08
Zamenhofa [GDA]12:09
Zajezdnia12:10
Strzyża PKM12:11
Uniwersytet Gdański [GDA]12:13
Bażyńskiego [GDA]12:14
Tetmajera12:15
Derdowskiego12:16
Obrońców Westerplatte12:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:20
Opacka12:22
Subisława12:24
Pomorska - Osiedle12:25
Pomorska [GDA]12:27
Piastowska12:28
Czerwony Dwór12:30
Bora-Komorowskiego12:31
Kołobrzeska12:33
Zaspa12:35
Kurs nr 5 do Ujeścisko
Zaspa12:52
Zaspa12:53
Kołobrzeska12:54
Bora-Komorowskiego12:56
Czerwony Dwór12:58
Piastowska12:59
Pomorska [GDA]13:01
Gospody13:02
Pomorska - Osiedle13:03
Subisława13:05
Opacka13:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:09
Obrońców Westerplatte13:11
Derdowskiego13:12
Tetmajera13:13
Bażyńskiego [GDA]13:14
Uniwersytet Gdański [GDA]13:15
Strzyża PKM13:17
Zajezdnia13:19
Zamenhofa [GDA]13:20
Wojska Polskiego13:22
Galeria Bałtycka13:24
Klonowa [GDA]13:26
Jaśkowa Dolina13:27
Miszewskiego13:29
Politechnika13:30
Opera Bałtycka13:32
Traugutta [GDA]13:33
Uniwersytet Medyczny13:34
Chodowieckiego13:35
Brama Oliwska13:36
Dworzec Główny13:38
Hucisko13:41
Powstańców Warszawskich13:44
Paska13:46
Ciasna13:47
Zakopiańska13:48
Skrajna13:49
Siedlce13:51
Piekarnicza13:54
Belgradzka13:55
Warneńska13:57
Budapesztańska13:59
Migowo14:00
Królewskie Wzgórze14:01
Łabędzia14:02
Stolema14:03
Zabornia14:04
Ujeścisko14:07
Ujeścisko14:08
Kurs nr 6 do Zaspa
Ujeścisko14:17
Ujeścisko14:18
Zabornia14:20
Stolema14:21
Łabędzia14:22
Królewskie Wzgórze14:23
Migowo14:24
Budapesztańska14:26
Warneńska14:28
Belgradzka14:29
Piekarnicza14:31
Siedlce14:34
Skrajna14:35
Zakopiańska14:36
Ciasna14:37
Paska14:38
Powstańców Warszawskich14:40
Hucisko14:43
Dworzec Główny14:45
Brama Oliwska14:48
Chodowieckiego14:49
Uniwersytet Medyczny14:50
Traugutta [GDA]14:52
Opera Bałtycka14:54
Politechnika14:55
Miszewskiego14:57
Jaśkowa Dolina14:59
Klonowa [GDA]15:00
Galeria Bałtycka15:02
Wojska Polskiego15:04
Zamenhofa [GDA]15:05
Zajezdnia15:06
Strzyża PKM15:07
Uniwersytet Gdański [GDA]15:09
Bażyńskiego [GDA]15:10
Tetmajera15:11
Derdowskiego15:12
Obrońców Westerplatte15:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:16
Opacka15:18
Subisława15:20
Pomorska - Osiedle15:21
Pomorska [GDA]15:23
Piastowska15:24
Czerwony Dwór15:26
Bora-Komorowskiego15:27
Kołobrzeska15:29
Zaspa15:31
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa15:42
Zaspa15:43
Kołobrzeska15:44
Bora-Komorowskiego15:46
Czerwony Dwór15:48
Piastowska15:49
Pomorska [GDA]15:51
Gospody15:52
Pomorska - Osiedle15:53
Subisława15:55
Opacka15:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:59
Obrońców Westerplatte16:01
Derdowskiego16:02
Tetmajera16:03
Bażyńskiego [GDA]16:04
Uniwersytet Gdański [GDA]16:05
Strzyża PKM16:07
Zajezdnia16:09
Zamenhofa [GDA]16:10
Wojska Polskiego16:12
Galeria Bałtycka16:14
Klonowa [GDA]16:16
Jaśkowa Dolina16:17
Miszewskiego16:19
Politechnika16:20
Opera Bałtycka16:22
Traugutta [GDA]16:23
Uniwersytet Medyczny16:24
Chodowieckiego16:25
Brama Oliwska16:26
Dworzec Główny16:28
Hucisko16:31
Powstańców Warszawskich16:34
Paska16:36
Ciasna16:37
Zakopiańska16:38
Skrajna16:39
Siedlce16:41
Piekarnicza16:44
Belgradzka16:45
Warneńska16:47
Budapesztańska16:49
Migowo16:50
Królewskie Wzgórze16:51
Łabędzia16:52
Stolema16:53
Zabornia16:54
Ujeścisko16:57
Lawendowe Wzgórze17:00
Kurs nr 8 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze17:04
Ujeścisko17:07
Zabornia17:09
Stolema17:10
Łabędzia17:11
Królewskie Wzgórze17:12
Migowo17:13
Budapesztańska17:15
Warneńska17:17
Belgradzka17:18
Piekarnicza17:20
Siedlce17:23
Skrajna17:24
Zakopiańska17:25
Ciasna17:26
Paska17:27
Powstańców Warszawskich17:29
Hucisko17:32
Dworzec Główny17:34
Brama Oliwska17:37
Chodowieckiego17:38
Uniwersytet Medyczny17:39
Traugutta [GDA]17:41
Opera Bałtycka17:43
Politechnika17:44
Miszewskiego17:46
Jaśkowa Dolina17:48
Klonowa [GDA]17:49
Galeria Bałtycka17:51
Wojska Polskiego17:53
Zamenhofa [GDA]17:54
Zajezdnia17:55
Strzyża PKM17:56
Uniwersytet Gdański [GDA]17:58
Bażyńskiego [GDA]17:59
Tetmajera18:00
Derdowskiego18:01
Obrońców Westerplatte18:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:05
Opacka18:07
Subisława18:09
Pomorska - Osiedle18:10
Pomorska [GDA]18:12
Piastowska18:13
Czerwony Dwór18:15
Bora-Komorowskiego18:16
Kołobrzeska18:18
Zaspa18:20
Kurs nr 9 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa19:04
Zaspa19:05
Kołobrzeska19:06
Bora-Komorowskiego19:08
Czerwony Dwór19:10
Piastowska19:11
Pomorska [GDA]19:13
Gospody19:14
Pomorska - Osiedle19:15
Subisława19:17
Opacka19:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:21
Obrońców Westerplatte19:23
Derdowskiego19:24
Tetmajera19:25
Bażyńskiego [GDA]19:26
Uniwersytet Gdański [GDA]19:27
Strzyża PKM19:29
Zajezdnia19:31
Zamenhofa [GDA]19:32
Wojska Polskiego19:34
Galeria Bałtycka19:36
Klonowa [GDA]19:38
Jaśkowa Dolina19:39
Miszewskiego19:41
Politechnika19:42
Opera Bałtycka19:44
Traugutta [GDA]19:45
Uniwersytet Medyczny19:46
Chodowieckiego19:47
Brama Oliwska19:48
Dworzec Główny19:50
Hucisko19:53
Powstańców Warszawskich19:56
Paska19:58
Ciasna19:59
Zakopiańska20:00
Skrajna20:01
Siedlce20:03
Piekarnicza20:06
Belgradzka20:07
Warneńska20:09
Budapesztańska20:11
Migowo20:12
Królewskie Wzgórze20:13
Łabędzia20:14
Stolema20:15
Zabornia20:16
Ujeścisko20:19
Lawendowe Wzgórze20:22
Kurs nr 10 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze20:41
Ujeścisko20:44
Zabornia20:46
Stolema20:47
Łabędzia20:48
Królewskie Wzgórze20:49
Migowo20:50
Budapesztańska20:52
Warneńska20:54
Belgradzka20:55
Piekarnicza20:57
Siedlce21:00
Skrajna21:01
Zakopiańska21:02
Ciasna21:03
Paska21:04
Powstańców Warszawskich21:06
Hucisko21:09
Dworzec Główny21:11
Brama Oliwska21:14
Chodowieckiego21:15
Uniwersytet Medyczny21:16
Traugutta [GDA]21:18
Opera Bałtycka21:20
Politechnika21:21
Miszewskiego21:23
Jaśkowa Dolina21:25
Klonowa [GDA]21:26
Galeria Bałtycka21:28
Wojska Polskiego21:30
Zamenhofa [GDA]21:31
Zajezdnia21:32
Strzyża PKM21:33
Uniwersytet Gdański [GDA]21:35
Bażyńskiego [GDA]21:36
Tetmajera21:37
Derdowskiego21:38
Obrońców Westerplatte21:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:42
Opacka21:44
Subisława21:46
Pomorska - Osiedle21:47
Pomorska [GDA]21:49
Piastowska21:50
Czerwony Dwór21:52
Bora-Komorowskiego21:53
Kołobrzeska21:55
Zaspa21:57
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa22:04
Zaspa22:05
Kołobrzeska22:06
Bora-Komorowskiego22:08
Czerwony Dwór22:10
Piastowska22:11
Pomorska [GDA]22:13
Gospody22:14
Pomorska - Osiedle22:15
Subisława22:17
Opacka22:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:21
Obrońców Westerplatte22:23
Derdowskiego22:24
Tetmajera22:25
Bażyńskiego [GDA]22:26
Uniwersytet Gdański [GDA]22:27
Strzyża PKM22:29
Zajezdnia22:31
Zamenhofa [GDA]22:32
Wojska Polskiego22:34
Galeria Bałtycka22:36
Klonowa [GDA]22:38
Jaśkowa Dolina22:39
Miszewskiego22:41
Politechnika22:42
Opera Bałtycka22:44
Traugutta [GDA]22:45
Uniwersytet Medyczny22:46
Chodowieckiego22:47
Brama Oliwska22:48
Dworzec Główny22:50
Hucisko22:52
Powstańców Warszawskich22:54
Paska22:55
Ciasna22:56
Zakopiańska22:57
Skrajna22:58
Siedlce23:00
Piekarnicza23:03
Belgradzka23:04
Warneńska23:06
Budapesztańska23:08
Migowo23:09
Królewskie Wzgórze23:10
Łabędzia23:11
Stolema23:12
Zabornia23:13
Ujeścisko23:16
Lawendowe Wzgórze23:19
Kurs nr 12 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze23:34
Ujeścisko23:37
Zabornia23:39
Stolema23:40
Łabędzia23:41
Królewskie Wzgórze23:42
Migowo23:43
Budapesztańska23:44
Warneńska23:46
Belgradzka23:47
Piekarnicza23:49
Siedlce23:52
Skrajna23:53
Zakopiańska23:54
Ciasna23:55
Paska23:56
Powstańców Warszawskich23:58
Hucisko00:01
Dworzec Główny00:03
Brama Oliwska00:06
Chodowieckiego00:07
Uniwersytet Medyczny00:08
Traugutta [GDA]00:09
Opera Bałtycka00:11
Politechnika00:12
Miszewskiego00:14
Jaśkowa Dolina00:16
Klonowa [GDA]00:17
Galeria Bałtycka00:19
Wojska Polskiego00:21
Zamenhofa [GDA]00:22
Zajezdnia00:23
Strzyża PKM00:24
Zajezdnia WRZESZCZ00:26