• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
20:10
Kurs nr 0 do Ujeścisko
Zajezdnia WRZESZCZ03:53
Strzyża PKM03:55
Zajezdnia03:56
Zamenhofa [GDA]03:57
Wojska Polskiego03:59
Galeria Bałtycka04:01
Klonowa [GDA]04:02
Jaśkowa Dolina04:04
Miszewskiego04:06
Politechnika04:07
Opera Bałtycka04:09
Traugutta [GDA]04:10
Uniwersytet Medyczny04:11
Chodowieckiego04:12
Brama Oliwska04:13
Dworzec Główny04:15
Hucisko04:18
Powstańców Warszawskich04:21
Paska04:23
Ciasna04:24
Zakopiańska04:25
Skrajna04:26
Siedlce04:28
Piekarnicza04:31
Belgradzka04:32
Warneńska04:34
Budapesztańska04:36
Migowo04:37
Królewskie Wzgórze04:38
Łabędzia04:39
Stolema04:40
Zabornia04:41
Ujeścisko04:44
Ujeścisko04:45
Kurs nr 1 do Zaspa
Ujeścisko04:47
Ujeścisko04:48
Zabornia04:50
Stolema04:51
Łabędzia04:52
Królewskie Wzgórze04:53
Migowo04:54
Budapesztańska04:56
Warneńska04:58
Belgradzka04:59
Piekarnicza05:01
Siedlce05:04
Skrajna05:05
Zakopiańska05:06
Ciasna05:07
Paska05:08
Powstańców Warszawskich05:10
Hucisko05:13
Dworzec Główny05:15
Brama Oliwska05:18
Chodowieckiego05:19
Uniwersytet Medyczny05:20
Traugutta [GDA]05:22
Opera Bałtycka05:24
Politechnika05:25
Miszewskiego05:27
Jaśkowa Dolina05:29
Klonowa [GDA]05:30
Galeria Bałtycka05:32
Wojska Polskiego05:34
Zamenhofa [GDA]05:35
Zajezdnia05:36
Strzyża PKM05:37
Uniwersytet Gdański [GDA]05:39
Bażyńskiego [GDA]05:40
Tetmajera05:41
Derdowskiego05:42
Obrońców Westerplatte05:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:46
Opacka05:48
Subisława05:50
Pomorska - Osiedle05:51
Pomorska [GDA]05:53
Piastowska05:54
Czerwony Dwór05:56
Bora-Komorowskiego05:57
Kołobrzeska05:59
Zaspa06:00
Kurs nr 2 do Ujeścisko
Zaspa06:19
Zaspa06:20
Kołobrzeska06:21
Bora-Komorowskiego06:23
Czerwony Dwór06:25
Piastowska06:26
Pomorska [GDA]06:28
Gospody06:29
Pomorska - Osiedle06:30
Subisława06:32
Opacka06:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:36
Obrońców Westerplatte06:38
Derdowskiego06:39
Tetmajera06:40
Bażyńskiego [GDA]06:41
Uniwersytet Gdański [GDA]06:42
Strzyża PKM06:44
Zajezdnia06:46
Zamenhofa [GDA]06:47
Wojska Polskiego06:49
Galeria Bałtycka06:51
Klonowa [GDA]06:52
Jaśkowa Dolina06:54
Miszewskiego06:56
Politechnika06:57
Opera Bałtycka06:59
Traugutta [GDA]07:00
Uniwersytet Medyczny07:01
Chodowieckiego07:02
Brama Oliwska07:03
Dworzec Główny07:05
Hucisko07:08
Powstańców Warszawskich07:11
Paska07:13
Ciasna07:14
Zakopiańska07:15
Skrajna07:16
Siedlce07:18
Piekarnicza07:21
Belgradzka07:22
Warneńska07:24
Budapesztańska07:26
Migowo07:27
Królewskie Wzgórze07:28
Łabędzia07:29
Stolema07:30
Zabornia07:31
Ujeścisko07:34
Ujeścisko07:35
Kurs nr 3 do Zaspa
Ujeścisko07:47
Ujeścisko07:48
Zabornia07:50
Stolema07:51
Łabędzia07:52
Królewskie Wzgórze07:53
Migowo07:54
Budapesztańska07:56
Warneńska07:58
Belgradzka07:59
Piekarnicza08:01
Siedlce08:04
Skrajna08:05
Zakopiańska08:06
Ciasna08:07
Paska08:08
Powstańców Warszawskich08:10
Hucisko08:13
Dworzec Główny08:15
Brama Oliwska08:18
Chodowieckiego08:19
Uniwersytet Medyczny08:20
Traugutta [GDA]08:22
Opera Bałtycka08:24
Politechnika08:25
Miszewskiego08:27
Jaśkowa Dolina08:29
Klonowa [GDA]08:30
Galeria Bałtycka08:32
Wojska Polskiego08:34
Zamenhofa [GDA]08:35
Zajezdnia08:36
Strzyża PKM08:37
Uniwersytet Gdański [GDA]08:39
Bażyńskiego [GDA]08:40
Tetmajera08:41
Derdowskiego08:42
Obrońców Westerplatte08:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:46
Opacka08:48
Subisława08:50
Pomorska - Osiedle08:51
Pomorska [GDA]08:53
Piastowska08:54
Czerwony Dwór08:56
Bora-Komorowskiego08:57
Kołobrzeska08:59
Zaspa09:00
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Zaspa09:19
Zaspa09:20
Kołobrzeska09:21
Bora-Komorowskiego09:23
Czerwony Dwór09:25
Piastowska09:26
Pomorska [GDA]09:28
Gospody09:29
Pomorska - Osiedle09:30
Subisława09:32
Opacka09:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:36
Obrońców Westerplatte09:38
Derdowskiego09:39
Tetmajera09:40
Bażyńskiego [GDA]09:41
Uniwersytet Gdański [GDA]09:42
Strzyża PKM09:44
Zajezdnia09:46
Zamenhofa [GDA]09:47
Wojska Polskiego09:49
Galeria Bałtycka09:51
Klonowa [GDA]09:52
Jaśkowa Dolina09:54
Miszewskiego09:56
Politechnika09:57
Opera Bałtycka09:59
Traugutta [GDA]10:00
Uniwersytet Medyczny10:01
Chodowieckiego10:02
Brama Oliwska10:03
Dworzec Główny10:05
Hucisko10:08
Powstańców Warszawskich10:11
Paska10:13
Ciasna10:14
Zakopiańska10:15
Skrajna10:16
Siedlce10:18
Piekarnicza10:21
Belgradzka10:22
Warneńska10:24
Budapesztańska10:26
Migowo10:27
Królewskie Wzgórze10:28
Łabędzia10:29
Stolema10:30
Zabornia10:31
Ujeścisko10:34
Ujeścisko10:35
Kurs nr 5 do Zaspa
Ujeścisko10:47
Ujeścisko10:48
Zabornia10:50
Stolema10:51
Łabędzia10:52
Królewskie Wzgórze10:53
Migowo10:54
Budapesztańska10:56
Warneńska10:58
Belgradzka10:59
Piekarnicza11:01
Siedlce11:04
Skrajna11:05
Zakopiańska11:06
Ciasna11:07
Paska11:08
Powstańców Warszawskich11:10
Hucisko11:13
Dworzec Główny11:15
Brama Oliwska11:18
Chodowieckiego11:19
Uniwersytet Medyczny11:20
Traugutta [GDA]11:22
Opera Bałtycka11:24
Politechnika11:25
Miszewskiego11:27
Jaśkowa Dolina11:29
Klonowa [GDA]11:30
Galeria Bałtycka11:32
Wojska Polskiego11:34
Zamenhofa [GDA]11:35
Zajezdnia11:36
Strzyża PKM11:37
Uniwersytet Gdański [GDA]11:39
Bażyńskiego [GDA]11:40
Tetmajera11:41
Derdowskiego11:42
Obrońców Westerplatte11:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:46
Opacka11:48
Subisława11:50
Pomorska - Osiedle11:51
Pomorska [GDA]11:53
Piastowska11:54
Czerwony Dwór11:56
Bora-Komorowskiego11:57
Kołobrzeska11:59
Zaspa12:00
Kurs nr 6 do Ujeścisko
Zaspa12:05
Zaspa12:06
Kołobrzeska12:07
Bora-Komorowskiego12:09
Czerwony Dwór12:11
Piastowska12:12
Pomorska [GDA]12:14
Gospody12:15
Pomorska - Osiedle12:16
Subisława12:18
Opacka12:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:22
Obrońców Westerplatte12:24
Derdowskiego12:25
Tetmajera12:26
Bażyńskiego [GDA]12:27
Uniwersytet Gdański [GDA]12:28
Strzyża PKM12:30
Zajezdnia12:32
Zamenhofa [GDA]12:33
Wojska Polskiego12:35
Galeria Bałtycka12:37
Klonowa [GDA]12:38
Jaśkowa Dolina12:40
Miszewskiego12:42
Politechnika12:43
Opera Bałtycka12:45
Traugutta [GDA]12:46
Uniwersytet Medyczny12:47
Chodowieckiego12:48
Brama Oliwska12:49
Dworzec Główny12:51
Hucisko12:54
Powstańców Warszawskich12:57
Paska12:59
Ciasna13:00
Zakopiańska13:01
Skrajna13:02
Siedlce13:04
Piekarnicza13:07
Belgradzka13:08
Warneńska13:10
Budapesztańska13:12
Migowo13:13
Królewskie Wzgórze13:14
Łabędzia13:15
Stolema13:16
Zabornia13:17
Ujeścisko13:20
Ujeścisko13:21
Kurs nr 7 do Zaspa
Ujeścisko13:42
Ujeścisko13:43
Zabornia13:45
Stolema13:46
Łabędzia13:47
Królewskie Wzgórze13:48
Migowo13:49
Budapesztańska13:51
Warneńska13:53
Belgradzka13:54
Piekarnicza13:56
Siedlce13:59
Skrajna14:00
Zakopiańska14:01
Ciasna14:02
Paska14:03
Powstańców Warszawskich14:05
Hucisko14:08
Dworzec Główny14:10
Brama Oliwska14:13
Chodowieckiego14:14
Uniwersytet Medyczny14:15
Traugutta [GDA]14:17
Opera Bałtycka14:19
Politechnika14:20
Miszewskiego14:22
Jaśkowa Dolina14:24
Klonowa [GDA]14:25
Galeria Bałtycka14:27
Wojska Polskiego14:29
Zamenhofa [GDA]14:30
Zajezdnia14:31
Strzyża PKM14:32
Uniwersytet Gdański [GDA]14:34
Bażyńskiego [GDA]14:35
Tetmajera14:36
Derdowskiego14:37
Obrońców Westerplatte14:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:41
Opacka14:43
Subisława14:45
Pomorska - Osiedle14:46
Pomorska [GDA]14:48
Piastowska14:49
Czerwony Dwór14:51
Bora-Komorowskiego14:52
Kołobrzeska14:54
Zaspa14:55
Kurs nr 8 do Ujeścisko
Zaspa15:05
Zaspa15:06
Kołobrzeska15:07
Bora-Komorowskiego15:09
Czerwony Dwór15:11
Piastowska15:12
Pomorska [GDA]15:14
Gospody15:15
Pomorska - Osiedle15:16
Subisława15:18
Opacka15:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:22
Obrońców Westerplatte15:24
Derdowskiego15:25
Tetmajera15:26
Bażyńskiego [GDA]15:27
Uniwersytet Gdański [GDA]15:28
Strzyża PKM15:30
Zajezdnia15:32
Zamenhofa [GDA]15:33
Wojska Polskiego15:35
Galeria Bałtycka15:37
Klonowa [GDA]15:38
Jaśkowa Dolina15:40
Miszewskiego15:42
Politechnika15:43
Opera Bałtycka15:45
Traugutta [GDA]15:46
Uniwersytet Medyczny15:47
Chodowieckiego15:48
Brama Oliwska15:49
Dworzec Główny15:51
Hucisko15:54
Powstańców Warszawskich15:57
Paska15:59
Ciasna16:00
Zakopiańska16:01
Skrajna16:02
Siedlce16:04
Piekarnicza16:07
Belgradzka16:08
Warneńska16:10
Budapesztańska16:12
Migowo16:13
Królewskie Wzgórze16:14
Łabędzia16:15
Stolema16:16
Zabornia16:17
Ujeścisko16:20
Ujeścisko16:21
Kurs nr 9 do Zaspa
Ujeścisko16:42
Ujeścisko16:43
Zabornia16:45
Stolema16:46
Łabędzia16:47
Królewskie Wzgórze16:48
Migowo16:49
Budapesztańska16:51
Warneńska16:53
Belgradzka16:54
Piekarnicza16:56
Siedlce16:59
Skrajna17:00
Zakopiańska17:01
Ciasna17:02
Paska17:03
Powstańców Warszawskich17:05
Hucisko17:08
Dworzec Główny17:10
Brama Oliwska17:13
Chodowieckiego17:14
Uniwersytet Medyczny17:15
Traugutta [GDA]17:17
Opera Bałtycka17:19
Politechnika17:20
Miszewskiego17:22
Jaśkowa Dolina17:24
Klonowa [GDA]17:25
Galeria Bałtycka17:27
Wojska Polskiego17:29
Zamenhofa [GDA]17:30
Zajezdnia17:31
Strzyża PKM17:32
Uniwersytet Gdański [GDA]17:34
Bażyńskiego [GDA]17:35
Tetmajera17:36
Derdowskiego17:37
Obrońców Westerplatte17:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:41
Opacka17:43
Subisława17:45
Pomorska - Osiedle17:46
Pomorska [GDA]17:48
Piastowska17:49
Czerwony Dwór17:51
Bora-Komorowskiego17:52
Kołobrzeska17:54
Zaspa17:55
Kurs nr 10 do Ujeścisko
Zaspa18:05
Zaspa18:06
Kołobrzeska18:07
Bora-Komorowskiego18:09
Czerwony Dwór18:11
Piastowska18:12
Pomorska [GDA]18:14
Gospody18:15
Pomorska - Osiedle18:16
Subisława18:18
Opacka18:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:22
Obrońców Westerplatte18:24
Derdowskiego18:25
Tetmajera18:26
Bażyńskiego [GDA]18:27
Uniwersytet Gdański [GDA]18:28
Strzyża PKM18:30
Zajezdnia18:32
Zamenhofa [GDA]18:33
Wojska Polskiego18:35
Galeria Bałtycka18:37
Klonowa [GDA]18:38
Jaśkowa Dolina18:40
Miszewskiego18:42
Politechnika18:43
Opera Bałtycka18:45
Traugutta [GDA]18:46
Uniwersytet Medyczny18:47
Chodowieckiego18:48
Brama Oliwska18:49
Dworzec Główny18:51
Hucisko18:54
Powstańców Warszawskich18:57
Paska18:59
Ciasna19:00
Zakopiańska19:01
Skrajna19:02
Siedlce19:04
Piekarnicza19:07
Belgradzka19:08
Warneńska19:10
Budapesztańska19:12
Migowo19:13
Królewskie Wzgórze19:14
Łabędzia19:15
Stolema19:16
Zabornia19:17
Ujeścisko19:20
Ujeścisko19:21
Kurs nr 11 do Zaspa
Ujeścisko19:42
Ujeścisko19:43
Zabornia19:45
Stolema19:46
Łabędzia19:47
Królewskie Wzgórze19:48
Migowo19:49
Budapesztańska19:51
Warneńska19:53
Belgradzka19:54
Piekarnicza19:56
Siedlce19:59
Skrajna20:00
Zakopiańska20:01
Ciasna20:02
Paska20:03
Powstańców Warszawskich20:05
Hucisko20:08
Dworzec Główny20:10
Brama Oliwska20:13
Chodowieckiego20:14
Uniwersytet Medyczny20:15
Traugutta [GDA]20:17
Opera Bałtycka20:19
Politechnika20:20
Miszewskiego20:22
Jaśkowa Dolina20:24
Klonowa [GDA]20:25
Galeria Bałtycka20:27
Wojska Polskiego20:29
Zamenhofa [GDA]20:30
Zajezdnia20:31
Strzyża PKM20:32
Uniwersytet Gdański [GDA]20:34
Bażyńskiego [GDA]20:35
Tetmajera20:36
Derdowskiego20:37
Obrońców Westerplatte20:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:41
Opacka20:43
Subisława20:45
Pomorska - Osiedle20:46
Pomorska [GDA]20:48
Piastowska20:49
Czerwony Dwór20:51
Bora-Komorowskiego20:52
Kołobrzeska20:54
Zaspa20:55
Kurs nr 12 do Ujeścisko
Zaspa21:19
Zaspa21:20
Kołobrzeska21:21
Bora-Komorowskiego21:23
Czerwony Dwór21:25
Piastowska21:26
Pomorska [GDA]21:28
Gospody21:29
Pomorska - Osiedle21:30
Subisława21:32
Opacka21:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:36
Obrońców Westerplatte21:38
Derdowskiego21:39
Tetmajera21:40
Bażyńskiego [GDA]21:41
Uniwersytet Gdański [GDA]21:42
Strzyża PKM21:44
Zajezdnia21:46
Zamenhofa [GDA]21:47
Wojska Polskiego21:49
Galeria Bałtycka21:51
Klonowa [GDA]21:52
Jaśkowa Dolina21:54
Miszewskiego21:56
Politechnika21:57
Opera Bałtycka21:59
Traugutta [GDA]22:00
Uniwersytet Medyczny22:01
Chodowieckiego22:02
Brama Oliwska22:03
Dworzec Główny22:05
Hucisko22:08
Powstańców Warszawskich22:11
Paska22:13
Ciasna22:14
Zakopiańska22:15
Skrajna22:16
Siedlce22:18
Piekarnicza22:21
Belgradzka22:22
Warneńska22:24
Budapesztańska22:26
Migowo22:27
Królewskie Wzgórze22:28
Łabędzia22:29
Stolema22:30
Zabornia22:31
Ujeścisko22:34
Ujeścisko22:35
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko22:47
Ujeścisko22:48
Zabornia22:50
Stolema22:51
Łabędzia22:52
Królewskie Wzgórze22:53
Migowo22:54
Budapesztańska22:55
Warneńska22:57
Belgradzka22:58
Piekarnicza23:00
Siedlce23:03
Skrajna23:04
Zakopiańska23:05
Ciasna23:06
Paska23:07
Powstańców Warszawskich23:09
Hucisko23:12
Dworzec Główny23:14
Brama Oliwska23:17
Chodowieckiego23:18
Uniwersytet Medyczny23:19
Traugutta [GDA]23:20
Opera Bałtycka23:22
Politechnika23:23
Miszewskiego23:25
Jaśkowa Dolina23:27
Klonowa [GDA]23:28
Galeria Bałtycka23:30
Wojska Polskiego23:32
Zamenhofa [GDA]23:33
Zajezdnia23:34
Strzyża PKM23:35
Zajezdnia WRZESZCZ23:37