• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
12:03
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ04:39
Strzyża PKM04:40
Uniwersytet Gdański [GDA]04:42
Bażyńskiego [GDA]04:43
Tetmajera04:44
Derdowskiego04:45
Obrońców Westerplatte04:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:48
Kurs nr 1 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:50
Obrońców Westerplatte04:52
Derdowskiego04:53
Tetmajera04:54
Bażyńskiego [GDA]04:55
Uniwersytet Gdański [GDA]04:57
Strzyża PKM04:59
Zajezdnia05:00
Zamenhofa [GDA]05:01
Wojska Polskiego05:03
Galeria Bałtycka05:05
Klonowa [GDA]05:07
Jaśkowa Dolina05:08
Miszewskiego05:10
Politechnika05:11
Opera Bałtycka05:13
Traugutta [GDA]05:14
Uniwersytet Medyczny05:15
Chodowieckiego05:16
Brama Oliwska05:17
Dworzec Główny05:19
Hucisko05:22
Powstańców Warszawskich05:25
Paska05:26
Ciasna05:27
Zakopiańska05:28
Skrajna05:30
Siedlce05:32
Piekarnicza05:36
Belgradzka05:38
Warneńska05:40
Budapesztańska05:42
Migowo05:43
Królewskie Wzgórze05:45
Łabędzia05:46
Stolema05:47
Zabornia05:48
Ujeścisko05:52
Lawendowe Wzgórze05:55
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze06:08
Ujeścisko06:11
Zabornia06:15
Stolema06:16
Łabędzia06:17
Królewskie Wzgórze06:18
Migowo06:20
Budapesztańska06:22
Warneńska06:24
Belgradzka06:25
Piekarnicza06:27
Siedlce06:31
Skrajna06:32
Zakopiańska06:33
Ciasna06:34
Paska06:35
Powstańców Warszawskich06:37
Hucisko06:40
Dworzec Główny06:42
Brama Oliwska06:45
Chodowieckiego06:46
Uniwersytet Medyczny06:47
Traugutta [GDA]06:49
Opera Bałtycka06:51
Politechnika06:52
Miszewskiego06:54
Jaśkowa Dolina06:56
Klonowa [GDA]06:57
Galeria Bałtycka06:59
Wojska Polskiego07:01
Zamenhofa [GDA]07:02
Zajezdnia07:03
Strzyża PKM07:04
Uniwersytet Gdański [GDA]07:06
Bażyńskiego [GDA]07:07
Tetmajera07:08
Derdowskiego07:09
Obrońców Westerplatte07:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:12
Kurs nr 3 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:20
Obrońców Westerplatte07:22
Derdowskiego07:23
Tetmajera07:24
Bażyńskiego [GDA]07:25
Uniwersytet Gdański [GDA]07:27
Strzyża PKM07:29
Zajezdnia07:30
Zamenhofa [GDA]07:31
Wojska Polskiego07:33
Galeria Bałtycka07:35
Klonowa [GDA]07:37
Jaśkowa Dolina07:38
Miszewskiego07:40
Politechnika07:41
Opera Bałtycka07:43
Traugutta [GDA]07:44
Uniwersytet Medyczny07:45
Chodowieckiego07:46
Brama Oliwska07:47
Dworzec Główny07:49
Hucisko07:52
Powstańców Warszawskich07:55
Paska07:56
Ciasna07:57
Zakopiańska07:58
Skrajna08:00
Siedlce08:02
Piekarnicza08:06
Belgradzka08:08
Warneńska08:10
Budapesztańska08:12
Migowo08:13
Królewskie Wzgórze08:15
Łabędzia08:16
Stolema08:17
Zabornia08:18
Ujeścisko08:22
Lawendowe Wzgórze08:25
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze08:38
Ujeścisko08:41
Zabornia08:45
Stolema08:46
Łabędzia08:47
Królewskie Wzgórze08:48
Migowo08:50
Budapesztańska08:52
Warneńska08:54
Belgradzka08:55
Piekarnicza08:57
Siedlce09:01
Skrajna09:02
Zakopiańska09:03
Ciasna09:04
Paska09:05
Powstańców Warszawskich09:07
Hucisko09:10
Dworzec Główny09:12
Brama Oliwska09:15
Chodowieckiego09:16
Uniwersytet Medyczny09:17
Traugutta [GDA]09:19
Opera Bałtycka09:21
Politechnika09:22
Miszewskiego09:24
Jaśkowa Dolina09:26
Klonowa [GDA]09:27
Galeria Bałtycka09:29
Wojska Polskiego09:31
Zamenhofa [GDA]09:32
Zajezdnia09:33
Strzyża PKM09:34
Uniwersytet Gdański [GDA]09:36
Bażyńskiego [GDA]09:37
Tetmajera09:38
Derdowskiego09:39
Obrońców Westerplatte09:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:42
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:20
Obrońców Westerplatte10:22
Derdowskiego10:23
Tetmajera10:24
Bażyńskiego [GDA]10:25
Uniwersytet Gdański [GDA]10:27
Strzyża PKM10:29
Zajezdnia10:30
Zamenhofa [GDA]10:31
Wojska Polskiego10:33
Galeria Bałtycka10:35
Klonowa [GDA]10:37
Jaśkowa Dolina10:38
Miszewskiego10:40
Politechnika10:41
Opera Bałtycka10:43
Traugutta [GDA]10:44
Uniwersytet Medyczny10:45
Chodowieckiego10:46
Brama Oliwska10:47
Dworzec Główny10:49
Hucisko10:52
Powstańców Warszawskich10:55
Paska10:56
Ciasna10:57
Zakopiańska10:58
Skrajna11:00
Siedlce11:02
Piekarnicza11:06
Belgradzka11:08
Warneńska11:10
Budapesztańska11:12
Migowo11:13
Królewskie Wzgórze11:15
Łabędzia11:16
Stolema11:17
Zabornia11:18
Ujeścisko11:22
Lawendowe Wzgórze11:25
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze11:38
Ujeścisko11:41
Zabornia11:45
Stolema11:46
Łabędzia11:47
Królewskie Wzgórze11:48
Migowo11:50
Budapesztańska11:52
Warneńska11:54
Belgradzka11:55
Piekarnicza11:57
Siedlce12:01
Skrajna12:02
Zakopiańska12:03
Ciasna12:04
Paska12:05
Powstańców Warszawskich12:07
Hucisko12:10
Dworzec Główny12:12
Brama Oliwska12:15
Chodowieckiego12:16
Uniwersytet Medyczny12:17
Traugutta [GDA]12:19
Opera Bałtycka12:21
Politechnika12:22
Miszewskiego12:24
Jaśkowa Dolina12:26
Klonowa [GDA]12:27
Galeria Bałtycka12:29
Wojska Polskiego12:31
Zamenhofa [GDA]12:32
Zajezdnia12:33
Strzyża PKM12:34
Uniwersytet Gdański [GDA]12:36
Bażyńskiego [GDA]12:37
Tetmajera12:38
Derdowskiego12:39
Obrońców Westerplatte12:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:42
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:01
Obrońców Westerplatte13:03
Derdowskiego13:04
Tetmajera13:05
Bażyńskiego [GDA]13:06
Uniwersytet Gdański [GDA]13:08
Strzyża PKM13:10
Zajezdnia13:11
Zamenhofa [GDA]13:12
Wojska Polskiego13:14
Galeria Bałtycka13:16
Klonowa [GDA]13:18
Jaśkowa Dolina13:19
Miszewskiego13:21
Politechnika13:22
Opera Bałtycka13:24
Traugutta [GDA]13:25
Uniwersytet Medyczny13:26
Chodowieckiego13:27
Brama Oliwska13:28
Dworzec Główny13:30
Hucisko13:33
Powstańców Warszawskich13:36
Paska13:37
Ciasna13:38
Zakopiańska13:39
Skrajna13:41
Siedlce13:43
Piekarnicza13:47
Belgradzka13:49
Warneńska13:51
Budapesztańska13:53
Migowo13:54
Królewskie Wzgórze13:56
Łabędzia13:57
Stolema13:58
Zabornia13:59
Ujeścisko14:03
Lawendowe Wzgórze14:06
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze14:15
Ujeścisko14:18
Zabornia14:22
Stolema14:23
Łabędzia14:24
Królewskie Wzgórze14:25
Migowo14:27
Budapesztańska14:29
Warneńska14:31
Belgradzka14:32
Piekarnicza14:34
Siedlce14:38
Skrajna14:39
Zakopiańska14:40
Ciasna14:41
Paska14:42
Powstańców Warszawskich14:44
Hucisko14:47
Dworzec Główny14:49
Brama Oliwska14:52
Chodowieckiego14:53
Uniwersytet Medyczny14:54
Traugutta [GDA]14:56
Opera Bałtycka14:58
Politechnika14:59
Miszewskiego15:01
Jaśkowa Dolina15:03
Klonowa [GDA]15:04
Galeria Bałtycka15:06
Wojska Polskiego15:08
Zamenhofa [GDA]15:09
Zajezdnia15:10
Strzyża PKM15:11
Uniwersytet Gdański [GDA]15:13
Bażyńskiego [GDA]15:14
Tetmajera15:15
Derdowskiego15:16
Obrońców Westerplatte15:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:19
Kurs nr 9 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:41
Obrońców Westerplatte15:43
Derdowskiego15:44
Tetmajera15:45
Bażyńskiego [GDA]15:46
Uniwersytet Gdański [GDA]15:48
Strzyża PKM15:50
Zajezdnia15:51
Zamenhofa [GDA]15:52
Wojska Polskiego15:54
Galeria Bałtycka15:56
Klonowa [GDA]15:58
Jaśkowa Dolina15:59
Miszewskiego16:01
Politechnika16:02
Opera Bałtycka16:04
Traugutta [GDA]16:05
Uniwersytet Medyczny16:06
Chodowieckiego16:07
Brama Oliwska16:08
Dworzec Główny16:10
Hucisko16:13
Powstańców Warszawskich16:16
Paska16:17
Ciasna16:18
Zakopiańska16:19
Skrajna16:21
Siedlce16:23
Piekarnicza16:27
Belgradzka16:29
Warneńska16:31
Budapesztańska16:33
Migowo16:34
Królewskie Wzgórze16:36
Łabędzia16:37
Stolema16:38
Zabornia16:39
Ujeścisko16:43
Lawendowe Wzgórze16:46
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze16:55
Ujeścisko16:58
Zabornia17:02
Stolema17:03
Łabędzia17:04
Królewskie Wzgórze17:05
Migowo17:07
Budapesztańska17:09
Warneńska17:11
Belgradzka17:12
Piekarnicza17:14
Siedlce17:18
Skrajna17:19
Zakopiańska17:20
Ciasna17:21
Paska17:22
Powstańców Warszawskich17:24
Hucisko17:27
Dworzec Główny17:29
Brama Oliwska17:32
Chodowieckiego17:33
Uniwersytet Medyczny17:34
Traugutta [GDA]17:36
Opera Bałtycka17:38
Politechnika17:39
Miszewskiego17:41
Jaśkowa Dolina17:43
Klonowa [GDA]17:44
Galeria Bałtycka17:46
Wojska Polskiego17:48
Zamenhofa [GDA]17:49
Zajezdnia17:50
Strzyża PKM17:51
Uniwersytet Gdański [GDA]17:53
Bażyńskiego [GDA]17:54
Tetmajera17:55
Derdowskiego17:56
Obrońców Westerplatte17:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:59
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:21
Obrońców Westerplatte18:23
Derdowskiego18:24
Tetmajera18:25
Bażyńskiego [GDA]18:26
Uniwersytet Gdański [GDA]18:28
Strzyża PKM18:30
Zajezdnia18:31
Zamenhofa [GDA]18:32
Wojska Polskiego18:34
Galeria Bałtycka18:36
Klonowa [GDA]18:38
Jaśkowa Dolina18:39
Miszewskiego18:41
Politechnika18:42
Opera Bałtycka18:44
Traugutta [GDA]18:45
Uniwersytet Medyczny18:46
Chodowieckiego18:47
Brama Oliwska18:48
Dworzec Główny18:50
Hucisko18:53
Powstańców Warszawskich18:56
Paska18:57
Ciasna18:58
Zakopiańska18:59
Skrajna19:01
Siedlce19:03
Piekarnicza19:07
Belgradzka19:09
Warneńska19:11
Budapesztańska19:13
Migowo19:14
Królewskie Wzgórze19:16
Łabędzia19:17
Stolema19:18
Zabornia19:19
Ujeścisko19:23
Lawendowe Wzgórze19:26
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze19:35
Ujeścisko19:38
Zabornia19:42
Stolema19:43
Łabędzia19:44
Królewskie Wzgórze19:45
Migowo19:47
Budapesztańska19:49
Warneńska19:51
Belgradzka19:52
Piekarnicza19:54
Siedlce19:58
Skrajna19:59
Zakopiańska20:00
Ciasna20:01
Paska20:02
Powstańców Warszawskich20:04
Hucisko20:07
Dworzec Główny20:09
Brama Oliwska20:12
Chodowieckiego20:13
Uniwersytet Medyczny20:14
Traugutta [GDA]20:16
Opera Bałtycka20:18
Politechnika20:19
Miszewskiego20:21
Jaśkowa Dolina20:23
Klonowa [GDA]20:24
Galeria Bałtycka20:26
Wojska Polskiego20:28
Zamenhofa [GDA]20:29
Zajezdnia20:30
Strzyża PKM20:31
Uniwersytet Gdański [GDA]20:33
Bażyńskiego [GDA]20:34
Tetmajera20:35
Derdowskiego20:36
Obrońców Westerplatte20:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:39
Kurs nr 13 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:50
Obrońców Westerplatte20:52
Derdowskiego20:53
Tetmajera20:54
Bażyńskiego [GDA]20:55
Uniwersytet Gdański [GDA]20:57
Strzyża PKM20:59
Zajezdnia21:00
Zamenhofa [GDA]21:01
Wojska Polskiego21:03
Galeria Bałtycka21:05
Klonowa [GDA]21:07
Jaśkowa Dolina21:08
Miszewskiego21:10
Politechnika21:11
Opera Bałtycka21:13
Traugutta [GDA]21:14
Uniwersytet Medyczny21:15
Chodowieckiego21:16
Brama Oliwska21:17
Dworzec Główny21:19
Hucisko21:22
Powstańców Warszawskich21:25
Paska21:26
Ciasna21:27
Zakopiańska21:28
Skrajna21:30
Siedlce21:32
Piekarnicza21:36
Belgradzka21:38
Warneńska21:40
Budapesztańska21:42
Migowo21:43
Królewskie Wzgórze21:45
Łabędzia21:46
Stolema21:47
Zabornia21:48
Ujeścisko21:52
Lawendowe Wzgórze21:55
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze22:08
Ujeścisko22:11
Zabornia22:15
Stolema22:16
Łabędzia22:17
Królewskie Wzgórze22:18
Migowo22:20
Budapesztańska22:22
Warneńska22:24
Belgradzka22:25
Piekarnicza22:27
Siedlce22:31
Skrajna22:32
Zakopiańska22:33
Ciasna22:34
Paska22:35
Powstańców Warszawskich22:37
Hucisko22:40
Dworzec Główny22:42
Brama Oliwska22:45
Chodowieckiego22:46
Uniwersytet Medyczny22:47
Traugutta [GDA]22:48
Opera Bałtycka22:50
Politechnika22:51
Miszewskiego22:53
Jaśkowa Dolina22:55
Klonowa [GDA]22:56
Galeria Bałtycka22:58
Wojska Polskiego23:00
Zamenhofa [GDA]23:01
Zajezdnia23:02
Strzyża PKM23:03
Uniwersytet Gdański [GDA]23:05
Bażyńskiego [GDA]23:06
Tetmajera23:07
Derdowskiego23:08
Obrońców Westerplatte23:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:11
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:16
Obrońców Westerplatte23:18
Derdowskiego23:19
Tetmajera23:20
Bażyńskiego [GDA]23:21
Uniwersytet Gdański [GDA]23:22
Strzyża PKM23:24
Zajezdnia WRZESZCZ23:25