• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:23
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ04:07
Strzyża PKM04:09
Zajezdnia04:10
Zamenhofa [GDA]04:11
Wojska Polskiego04:13
Galeria Bałtycka04:15
Klonowa [GDA]04:17
Jaśkowa Dolina04:18
Miszewskiego04:20
Politechnika04:21
Opera Bałtycka04:23
Traugutta [GDA]04:24
Uniwersytet Medyczny04:25
Chodowieckiego04:26
Brama Oliwska04:27
Dworzec Główny04:29
Hucisko04:32
Powstańców Warszawskich04:35
Paska04:37
Ciasna04:38
Zakopiańska04:39
Skrajna04:40
Siedlce04:42
Piekarnicza04:45
Belgradzka04:46
Warneńska04:48
Budapesztańska04:50
Migowo04:51
Królewskie Wzgórze04:52
Łabędzia04:53
Stolema04:54
Zabornia04:55
Ujeścisko04:58
Lawendowe Wzgórze05:01
Kurs nr 1 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze05:19
Ujeścisko05:22
Zabornia05:24
Stolema05:25
Łabędzia05:26
Królewskie Wzgórze05:27
Migowo05:28
Budapesztańska05:30
Warneńska05:32
Belgradzka05:33
Piekarnicza05:35
Siedlce05:38
Skrajna05:39
Zakopiańska05:40
Ciasna05:41
Paska05:42
Powstańców Warszawskich05:44
Hucisko05:47
Dworzec Główny05:49
Brama Oliwska05:52
Chodowieckiego05:53
Uniwersytet Medyczny05:54
Traugutta [GDA]05:56
Opera Bałtycka05:58
Politechnika05:59
Miszewskiego06:01
Jaśkowa Dolina06:03
Klonowa [GDA]06:04
Galeria Bałtycka06:06
Wojska Polskiego06:08
Zamenhofa [GDA]06:09
Zajezdnia06:10
Strzyża PKM06:11
Uniwersytet Gdański [GDA]06:13
Bażyńskiego [GDA]06:14
Tetmajera06:15
Derdowskiego06:16
Obrońców Westerplatte06:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:20
Opacka06:22
Subisława06:24
Pomorska - Osiedle06:25
Pomorska [GDA]06:27
Piastowska06:28
Czerwony Dwór06:30
Bora-Komorowskiego06:31
Kołobrzeska06:33
Zaspa06:35
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa06:52
Zaspa06:53
Kołobrzeska06:54
Bora-Komorowskiego06:56
Czerwony Dwór06:58
Piastowska06:59
Pomorska [GDA]07:01
Gospody07:02
Pomorska - Osiedle07:03
Subisława07:05
Opacka07:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:09
Obrońców Westerplatte07:11
Derdowskiego07:12
Tetmajera07:13
Bażyńskiego [GDA]07:14
Uniwersytet Gdański [GDA]07:15
Strzyża PKM07:17
Zajezdnia07:19
Zamenhofa [GDA]07:20
Wojska Polskiego07:22
Galeria Bałtycka07:24
Klonowa [GDA]07:26
Jaśkowa Dolina07:27
Miszewskiego07:29
Politechnika07:30
Opera Bałtycka07:32
Traugutta [GDA]07:33
Uniwersytet Medyczny07:34
Chodowieckiego07:35
Brama Oliwska07:36
Dworzec Główny07:38
Hucisko07:41
Powstańców Warszawskich07:44
Paska07:46
Ciasna07:47
Zakopiańska07:48
Skrajna07:49
Siedlce07:51
Piekarnicza07:54
Belgradzka07:55
Warneńska07:57
Budapesztańska07:59
Migowo08:00
Królewskie Wzgórze08:01
Łabędzia08:02
Stolema08:03
Zabornia08:04
Ujeścisko08:07
Lawendowe Wzgórze08:10
Kurs nr 3 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze08:19
Ujeścisko08:22
Zabornia08:24
Stolema08:25
Łabędzia08:26
Królewskie Wzgórze08:27
Migowo08:28
Budapesztańska08:30
Warneńska08:32
Belgradzka08:33
Piekarnicza08:35
Siedlce08:38
Skrajna08:39
Zakopiańska08:40
Ciasna08:41
Paska08:42
Powstańców Warszawskich08:44
Hucisko08:47
Dworzec Główny08:49
Brama Oliwska08:52
Chodowieckiego08:53
Uniwersytet Medyczny08:54
Traugutta [GDA]08:56
Opera Bałtycka08:58
Politechnika08:59
Miszewskiego09:01
Jaśkowa Dolina09:03
Klonowa [GDA]09:04
Galeria Bałtycka09:06
Wojska Polskiego09:08
Zamenhofa [GDA]09:09
Zajezdnia09:10
Strzyża PKM09:11
Uniwersytet Gdański [GDA]09:13
Bażyńskiego [GDA]09:14
Tetmajera09:15
Derdowskiego09:16
Obrońców Westerplatte09:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:20
Opacka09:22
Subisława09:24
Pomorska - Osiedle09:25
Pomorska [GDA]09:27
Piastowska09:28
Czerwony Dwór09:30
Bora-Komorowskiego09:31
Kołobrzeska09:33
Zaspa09:35
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Zaspa10:02
Zaspa10:03
Kołobrzeska10:04
Bora-Komorowskiego10:06
Czerwony Dwór10:08
Piastowska10:09
Pomorska [GDA]10:11
Gospody10:12
Pomorska - Osiedle10:13
Subisława10:15
Opacka10:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:19
Obrońców Westerplatte10:21
Derdowskiego10:22
Tetmajera10:23
Bażyńskiego [GDA]10:24
Uniwersytet Gdański [GDA]10:25
Strzyża PKM10:27
Zajezdnia10:29
Zamenhofa [GDA]10:30
Wojska Polskiego10:32
Galeria Bałtycka10:34
Klonowa [GDA]10:36
Jaśkowa Dolina10:37
Miszewskiego10:39
Politechnika10:40
Opera Bałtycka10:42
Traugutta [GDA]10:43
Uniwersytet Medyczny10:44
Chodowieckiego10:45
Brama Oliwska10:46
Dworzec Główny10:48
Hucisko10:51
Powstańców Warszawskich10:54
Paska10:56
Ciasna10:57
Zakopiańska10:58
Skrajna10:59
Siedlce11:01
Piekarnicza11:04
Belgradzka11:05
Warneńska11:07
Budapesztańska11:09
Migowo11:10
Królewskie Wzgórze11:11
Łabędzia11:12
Stolema11:13
Zabornia11:14
Ujeścisko11:17
Ujeścisko11:18
Kurs nr 5 do Zaspa
Ujeścisko11:31
Ujeścisko11:32
Zabornia11:34
Stolema11:35
Łabędzia11:36
Królewskie Wzgórze11:37
Migowo11:38
Budapesztańska11:40
Warneńska11:42
Belgradzka11:43
Piekarnicza11:45
Siedlce11:48
Skrajna11:49
Zakopiańska11:50
Ciasna11:51
Paska11:52
Powstańców Warszawskich11:54
Hucisko11:57
Dworzec Główny11:59
Brama Oliwska12:02
Chodowieckiego12:03
Uniwersytet Medyczny12:04
Traugutta [GDA]12:06
Opera Bałtycka12:08
Politechnika12:09
Miszewskiego12:11
Jaśkowa Dolina12:13
Klonowa [GDA]12:14
Galeria Bałtycka12:16
Wojska Polskiego12:18
Zamenhofa [GDA]12:19
Zajezdnia12:20
Strzyża PKM12:21
Uniwersytet Gdański [GDA]12:23
Bażyńskiego [GDA]12:24
Tetmajera12:25
Derdowskiego12:26
Obrońców Westerplatte12:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:30
Opacka12:32
Subisława12:34
Pomorska - Osiedle12:35
Pomorska [GDA]12:37
Piastowska12:38
Czerwony Dwór12:40
Bora-Komorowskiego12:41
Kołobrzeska12:43
Zaspa12:45
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa13:02
Zaspa13:03
Kołobrzeska13:04
Bora-Komorowskiego13:06
Czerwony Dwór13:08
Piastowska13:09
Pomorska [GDA]13:11
Gospody13:12
Pomorska - Osiedle13:13
Subisława13:15
Opacka13:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:19
Obrońców Westerplatte13:21
Derdowskiego13:22
Tetmajera13:23
Bażyńskiego [GDA]13:24
Uniwersytet Gdański [GDA]13:25
Strzyża PKM13:27
Zajezdnia13:29
Zamenhofa [GDA]13:30
Wojska Polskiego13:32
Galeria Bałtycka13:34
Klonowa [GDA]13:36
Jaśkowa Dolina13:37
Miszewskiego13:39
Politechnika13:40
Opera Bałtycka13:42
Traugutta [GDA]13:43
Uniwersytet Medyczny13:44
Chodowieckiego13:45
Brama Oliwska13:46
Dworzec Główny13:48
Hucisko13:51
Powstańców Warszawskich13:54
Paska13:56
Ciasna13:57
Zakopiańska13:58
Skrajna13:59
Siedlce14:01
Piekarnicza14:04
Belgradzka14:05
Warneńska14:07
Budapesztańska14:09
Migowo14:10
Królewskie Wzgórze14:11
Łabędzia14:12
Stolema14:13
Zabornia14:14
Ujeścisko14:17
Lawendowe Wzgórze14:20
Kurs nr 7 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze14:25
Ujeścisko14:28
Zabornia14:30
Stolema14:31
Łabędzia14:32
Królewskie Wzgórze14:33
Migowo14:34
Budapesztańska14:36
Warneńska14:38
Belgradzka14:39
Piekarnicza14:41
Siedlce14:44
Skrajna14:45
Zakopiańska14:46
Ciasna14:47
Paska14:48
Powstańców Warszawskich14:50
Hucisko14:53
Dworzec Główny14:55
Brama Oliwska14:58
Chodowieckiego14:59
Uniwersytet Medyczny15:00
Traugutta [GDA]15:02
Opera Bałtycka15:04
Politechnika15:05
Miszewskiego15:07
Jaśkowa Dolina15:09
Klonowa [GDA]15:10
Galeria Bałtycka15:12
Wojska Polskiego15:14
Zamenhofa [GDA]15:15
Zajezdnia15:16
Strzyża PKM15:17
Uniwersytet Gdański [GDA]15:19
Bażyńskiego [GDA]15:20
Tetmajera15:21
Derdowskiego15:22
Obrońców Westerplatte15:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:26
Opacka15:28
Subisława15:30
Pomorska - Osiedle15:31
Pomorska [GDA]15:33
Piastowska15:34
Czerwony Dwór15:36
Bora-Komorowskiego15:37
Kołobrzeska15:39
Zaspa15:41
Kurs nr 8 do Ujeścisko
Zaspa15:52
Zaspa15:53
Kołobrzeska15:54
Bora-Komorowskiego15:56
Czerwony Dwór15:58
Piastowska15:59
Pomorska [GDA]16:01
Gospody16:02
Pomorska - Osiedle16:03
Subisława16:05
Opacka16:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:09
Obrońców Westerplatte16:11
Derdowskiego16:12
Tetmajera16:13
Bażyńskiego [GDA]16:14
Uniwersytet Gdański [GDA]16:15
Strzyża PKM16:17
Zajezdnia16:19
Zamenhofa [GDA]16:20
Wojska Polskiego16:22
Galeria Bałtycka16:24
Klonowa [GDA]16:26
Jaśkowa Dolina16:27
Miszewskiego16:29
Politechnika16:30
Opera Bałtycka16:32
Traugutta [GDA]16:33
Uniwersytet Medyczny16:34
Chodowieckiego16:35
Brama Oliwska16:36
Dworzec Główny16:38
Hucisko16:41
Powstańców Warszawskich16:44
Paska16:46
Ciasna16:47
Zakopiańska16:48
Skrajna16:49
Siedlce16:51
Piekarnicza16:54
Belgradzka16:55
Warneńska16:57
Budapesztańska16:59
Migowo17:00
Królewskie Wzgórze17:01
Łabędzia17:02
Stolema17:03
Zabornia17:04
Ujeścisko17:07
Ujeścisko17:08
Kurs nr 9 do Zaspa
Ujeścisko17:23
Ujeścisko17:24
Zabornia17:26
Stolema17:27
Łabędzia17:28
Królewskie Wzgórze17:29
Migowo17:30
Budapesztańska17:32
Warneńska17:34
Belgradzka17:35
Piekarnicza17:37
Siedlce17:40
Skrajna17:41
Zakopiańska17:42
Ciasna17:43
Paska17:44
Powstańców Warszawskich17:46
Hucisko17:49
Dworzec Główny17:51
Brama Oliwska17:54
Chodowieckiego17:55
Uniwersytet Medyczny17:56
Traugutta [GDA]17:58
Opera Bałtycka18:00
Politechnika18:01
Miszewskiego18:03
Jaśkowa Dolina18:05
Klonowa [GDA]18:06
Galeria Bałtycka18:08
Wojska Polskiego18:10
Zamenhofa [GDA]18:11
Zajezdnia18:12
Strzyża PKM18:13
Uniwersytet Gdański [GDA]18:15
Bażyńskiego [GDA]18:16
Tetmajera18:17
Derdowskiego18:18
Obrońców Westerplatte18:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:22
Opacka18:24
Subisława18:26
Pomorska - Osiedle18:27
Pomorska [GDA]18:29
Piastowska18:30
Czerwony Dwór18:32
Bora-Komorowskiego18:33
Kołobrzeska18:35
Zaspa18:37
Kurs nr 10 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa18:37
Startowa18:38
Jana Pawła II18:39
Żwirki i Wigury [GDA]18:40
Bajana18:41
Legionów18:42
Plac Komorowskiego18:44
Mickiewicza [GDA]18:47
Reja [GDA]18:48
Wyspiańskiego18:50
Politechnika18:53
Miszewskiego18:55
Jaśkowa Dolina18:57
Klonowa [GDA]18:58
Galeria Bałtycka19:00
Wojska Polskiego19:02
Zamenhofa [GDA]19:03
Zajezdnia19:04
Strzyża PKM19:05
Zajezdnia WRZESZCZ19:07