• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
12:00
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ05:09
Strzyża PKM05:10
Uniwersytet Gdański [GDA]05:12
Bażyńskiego [GDA]05:13
Tetmajera05:14
Derdowskiego05:15
Obrońców Westerplatte05:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:18
Kurs nr 1 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:20
Obrońców Westerplatte05:22
Derdowskiego05:23
Tetmajera05:24
Bażyńskiego [GDA]05:25
Uniwersytet Gdański [GDA]05:27
Strzyża PKM05:29
Zajezdnia05:30
Zamenhofa [GDA]05:31
Wojska Polskiego05:33
Galeria Bałtycka05:35
Klonowa [GDA]05:37
Jaśkowa Dolina05:38
Miszewskiego05:40
Politechnika05:41
Opera Bałtycka05:43
Traugutta [GDA]05:44
Uniwersytet Medyczny05:45
Chodowieckiego05:46
Brama Oliwska05:47
Dworzec Główny05:49
Hucisko05:52
Powstańców Warszawskich05:55
Paska05:56
Ciasna05:57
Zakopiańska05:58
Skrajna06:00
Siedlce06:02
Piekarnicza06:06
Belgradzka06:08
Warneńska06:10
Budapesztańska06:12
Migowo06:13
Królewskie Wzgórze06:15
Łabędzia06:16
Stolema06:17
Zabornia06:18
Ujeścisko06:22
Lawendowe Wzgórze06:25
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze06:38
Ujeścisko06:41
Zabornia06:45
Stolema06:46
Łabędzia06:47
Królewskie Wzgórze06:48
Migowo06:50
Budapesztańska06:52
Warneńska06:54
Belgradzka06:55
Piekarnicza06:57
Siedlce07:01
Skrajna07:02
Zakopiańska07:03
Ciasna07:04
Paska07:05
Powstańców Warszawskich07:07
Hucisko07:10
Dworzec Główny07:12
Brama Oliwska07:15
Chodowieckiego07:16
Uniwersytet Medyczny07:17
Traugutta [GDA]07:19
Opera Bałtycka07:21
Politechnika07:22
Miszewskiego07:24
Jaśkowa Dolina07:26
Klonowa [GDA]07:27
Galeria Bałtycka07:29
Wojska Polskiego07:31
Zamenhofa [GDA]07:32
Zajezdnia07:33
Strzyża PKM07:34
Uniwersytet Gdański [GDA]07:36
Bażyńskiego [GDA]07:37
Tetmajera07:38
Derdowskiego07:39
Obrońców Westerplatte07:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:42
Kurs nr 3 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:50
Obrońców Westerplatte07:52
Derdowskiego07:53
Tetmajera07:54
Bażyńskiego [GDA]07:55
Uniwersytet Gdański [GDA]07:57
Strzyża PKM07:59
Zajezdnia08:00
Zamenhofa [GDA]08:01
Wojska Polskiego08:03
Galeria Bałtycka08:05
Klonowa [GDA]08:07
Jaśkowa Dolina08:08
Miszewskiego08:10
Politechnika08:11
Opera Bałtycka08:13
Traugutta [GDA]08:14
Uniwersytet Medyczny08:15
Chodowieckiego08:16
Brama Oliwska08:17
Dworzec Główny08:19
Hucisko08:22
Powstańców Warszawskich08:25
Paska08:26
Ciasna08:27
Zakopiańska08:28
Skrajna08:30
Siedlce08:32
Piekarnicza08:36
Belgradzka08:38
Warneńska08:40
Budapesztańska08:42
Migowo08:43
Królewskie Wzgórze08:45
Łabędzia08:46
Stolema08:47
Zabornia08:48
Ujeścisko08:52
Lawendowe Wzgórze08:55
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze09:08
Ujeścisko09:11
Zabornia09:15
Stolema09:16
Łabędzia09:17
Królewskie Wzgórze09:18
Migowo09:20
Budapesztańska09:22
Warneńska09:24
Belgradzka09:25
Piekarnicza09:27
Siedlce09:31
Skrajna09:32
Zakopiańska09:33
Ciasna09:34
Paska09:35
Powstańców Warszawskich09:37
Hucisko09:40
Dworzec Główny09:42
Brama Oliwska09:45
Chodowieckiego09:46
Uniwersytet Medyczny09:47
Traugutta [GDA]09:49
Opera Bałtycka09:51
Politechnika09:52
Miszewskiego09:54
Jaśkowa Dolina09:56
Klonowa [GDA]09:57
Galeria Bałtycka09:59
Wojska Polskiego10:01
Zamenhofa [GDA]10:02
Zajezdnia10:03
Strzyża PKM10:04
Uniwersytet Gdański [GDA]10:06
Bażyńskiego [GDA]10:07
Tetmajera10:08
Derdowskiego10:09
Obrońców Westerplatte10:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:50
Obrońców Westerplatte10:52
Derdowskiego10:53
Tetmajera10:54
Bażyńskiego [GDA]10:55
Uniwersytet Gdański [GDA]10:57
Strzyża PKM10:59
Zajezdnia11:00
Zamenhofa [GDA]11:01
Wojska Polskiego11:03
Galeria Bałtycka11:05
Klonowa [GDA]11:07
Jaśkowa Dolina11:08
Miszewskiego11:10
Politechnika11:11
Opera Bałtycka11:13
Traugutta [GDA]11:14
Uniwersytet Medyczny11:15
Chodowieckiego11:16
Brama Oliwska11:17
Dworzec Główny11:19
Hucisko11:22
Powstańców Warszawskich11:25
Paska11:26
Ciasna11:27
Zakopiańska11:28
Skrajna11:30
Siedlce11:32
Piekarnicza11:36
Belgradzka11:38
Warneńska11:40
Budapesztańska11:42
Migowo11:43
Królewskie Wzgórze11:45
Łabędzia11:46
Stolema11:47
Zabornia11:48
Ujeścisko11:52
Lawendowe Wzgórze11:55
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze12:08
Ujeścisko12:11
Zabornia12:15
Stolema12:16
Łabędzia12:17
Królewskie Wzgórze12:18
Migowo12:20
Budapesztańska12:22
Warneńska12:24
Belgradzka12:25
Piekarnicza12:27
Siedlce12:31
Skrajna12:32
Zakopiańska12:33
Ciasna12:34
Paska12:35
Powstańców Warszawskich12:37
Hucisko12:40
Dworzec Główny12:42
Brama Oliwska12:45
Chodowieckiego12:46
Uniwersytet Medyczny12:47
Traugutta [GDA]12:49
Opera Bałtycka12:51
Politechnika12:52
Miszewskiego12:54
Jaśkowa Dolina12:56
Klonowa [GDA]12:57
Galeria Bałtycka12:59
Wojska Polskiego13:01
Zamenhofa [GDA]13:02
Zajezdnia13:03
Strzyża PKM13:04
Uniwersytet Gdański [GDA]13:06
Bażyńskiego [GDA]13:07
Tetmajera13:08
Derdowskiego13:09
Obrońców Westerplatte13:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:12
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:21
Obrońców Westerplatte13:23
Derdowskiego13:24
Tetmajera13:25
Bażyńskiego [GDA]13:26
Uniwersytet Gdański [GDA]13:28
Strzyża PKM13:30
Zajezdnia13:31
Zamenhofa [GDA]13:32
Wojska Polskiego13:34
Galeria Bałtycka13:36
Klonowa [GDA]13:38
Jaśkowa Dolina13:39
Miszewskiego13:41
Politechnika13:42
Opera Bałtycka13:44
Traugutta [GDA]13:45
Uniwersytet Medyczny13:46
Chodowieckiego13:47
Brama Oliwska13:48
Dworzec Główny13:50
Hucisko13:53
Powstańców Warszawskich13:56
Paska13:57
Ciasna13:58
Zakopiańska13:59
Skrajna14:01
Siedlce14:03
Piekarnicza14:07
Belgradzka14:09
Warneńska14:11
Budapesztańska14:13
Migowo14:14
Królewskie Wzgórze14:16
Łabędzia14:17
Stolema14:18
Zabornia14:19
Ujeścisko14:23
Lawendowe Wzgórze14:26
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze14:35
Ujeścisko14:38
Zabornia14:42
Stolema14:43
Łabędzia14:44
Królewskie Wzgórze14:45
Migowo14:47
Budapesztańska14:49
Warneńska14:51
Belgradzka14:52
Piekarnicza14:54
Siedlce14:58
Skrajna14:59
Zakopiańska15:00
Ciasna15:01
Paska15:02
Powstańców Warszawskich15:04
Hucisko15:07
Dworzec Główny15:09
Brama Oliwska15:12
Chodowieckiego15:13
Uniwersytet Medyczny15:14
Traugutta [GDA]15:16
Opera Bałtycka15:18
Politechnika15:19
Miszewskiego15:21
Jaśkowa Dolina15:23
Klonowa [GDA]15:24
Galeria Bałtycka15:26
Wojska Polskiego15:28
Zamenhofa [GDA]15:29
Zajezdnia15:30
Strzyża PKM15:31
Uniwersytet Gdański [GDA]15:33
Bażyńskiego [GDA]15:34
Tetmajera15:35
Derdowskiego15:36
Obrońców Westerplatte15:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:39
Kurs nr 9 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:01
Obrońców Westerplatte16:03
Derdowskiego16:04
Tetmajera16:05
Bażyńskiego [GDA]16:06
Uniwersytet Gdański [GDA]16:08
Strzyża PKM16:10
Zajezdnia16:11
Zamenhofa [GDA]16:12
Wojska Polskiego16:14
Galeria Bałtycka16:16
Klonowa [GDA]16:18
Jaśkowa Dolina16:19
Miszewskiego16:21
Politechnika16:22
Opera Bałtycka16:24
Traugutta [GDA]16:25
Uniwersytet Medyczny16:26
Chodowieckiego16:27
Brama Oliwska16:28
Dworzec Główny16:30
Hucisko16:33
Powstańców Warszawskich16:36
Paska16:37
Ciasna16:38
Zakopiańska16:39
Skrajna16:41
Siedlce16:43
Piekarnicza16:47
Belgradzka16:49
Warneńska16:51
Budapesztańska16:53
Migowo16:54
Królewskie Wzgórze16:56
Łabędzia16:57
Stolema16:58
Zabornia16:59
Ujeścisko17:03
Lawendowe Wzgórze17:06
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze17:15
Ujeścisko17:18
Zabornia17:22
Stolema17:23
Łabędzia17:24
Królewskie Wzgórze17:25
Migowo17:27
Budapesztańska17:29
Warneńska17:31
Belgradzka17:32
Piekarnicza17:34
Siedlce17:38
Skrajna17:39
Zakopiańska17:40
Ciasna17:41
Paska17:42
Powstańców Warszawskich17:44
Hucisko17:47
Dworzec Główny17:49
Brama Oliwska17:52
Chodowieckiego17:53
Uniwersytet Medyczny17:54
Traugutta [GDA]17:56
Opera Bałtycka17:58
Politechnika17:59
Miszewskiego18:01
Jaśkowa Dolina18:03
Klonowa [GDA]18:04
Galeria Bałtycka18:06
Wojska Polskiego18:08
Zamenhofa [GDA]18:09
Zajezdnia18:10
Strzyża PKM18:11
Uniwersytet Gdański [GDA]18:13
Bażyńskiego [GDA]18:14
Tetmajera18:15
Derdowskiego18:16
Obrońców Westerplatte18:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:19
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:41
Obrońców Westerplatte18:43
Derdowskiego18:44
Tetmajera18:45
Bażyńskiego [GDA]18:46
Uniwersytet Gdański [GDA]18:48
Strzyża PKM18:50
Zajezdnia18:51
Zamenhofa [GDA]18:52
Wojska Polskiego18:54
Galeria Bałtycka18:56
Klonowa [GDA]18:58
Jaśkowa Dolina18:59
Miszewskiego19:01
Politechnika19:02
Opera Bałtycka19:04
Traugutta [GDA]19:05
Uniwersytet Medyczny19:06
Chodowieckiego19:07
Brama Oliwska19:08
Dworzec Główny19:10
Hucisko19:13
Powstańców Warszawskich19:16
Paska19:17
Ciasna19:18
Zakopiańska19:19
Skrajna19:21
Siedlce19:23
Piekarnicza19:27
Belgradzka19:29
Warneńska19:31
Budapesztańska19:33
Migowo19:34
Królewskie Wzgórze19:36
Łabędzia19:37
Stolema19:38
Zabornia19:39
Ujeścisko19:43
Lawendowe Wzgórze19:46
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze19:55
Ujeścisko19:58
Zabornia20:02
Stolema20:03
Łabędzia20:04
Królewskie Wzgórze20:05
Migowo20:07
Budapesztańska20:09
Warneńska20:11
Belgradzka20:12
Piekarnicza20:14
Siedlce20:18
Skrajna20:19
Zakopiańska20:20
Ciasna20:21
Paska20:22
Powstańców Warszawskich20:24
Hucisko20:27
Dworzec Główny20:29
Brama Oliwska20:32
Chodowieckiego20:33
Uniwersytet Medyczny20:34
Traugutta [GDA]20:36
Opera Bałtycka20:38
Politechnika20:39
Miszewskiego20:41
Jaśkowa Dolina20:43
Klonowa [GDA]20:44
Galeria Bałtycka20:46
Wojska Polskiego20:48
Zamenhofa [GDA]20:49
Zajezdnia20:50
Strzyża PKM20:51
Uniwersytet Gdański [GDA]20:53
Bażyńskiego [GDA]20:54
Tetmajera20:55
Derdowskiego20:56
Obrońców Westerplatte20:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:59
Kurs nr 13 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:20
Obrońców Westerplatte21:22
Derdowskiego21:23
Tetmajera21:24
Bażyńskiego [GDA]21:25
Uniwersytet Gdański [GDA]21:27
Strzyża PKM21:29
Zajezdnia21:30
Zamenhofa [GDA]21:31
Wojska Polskiego21:33
Galeria Bałtycka21:35
Klonowa [GDA]21:37
Jaśkowa Dolina21:38
Miszewskiego21:40
Politechnika21:41
Opera Bałtycka21:43
Traugutta [GDA]21:44
Uniwersytet Medyczny21:45
Chodowieckiego21:46
Brama Oliwska21:47
Dworzec Główny21:49
Hucisko21:52
Powstańców Warszawskich21:55
Paska21:56
Ciasna21:57
Zakopiańska21:58
Skrajna22:00
Siedlce22:02
Piekarnicza22:06
Belgradzka22:08
Warneńska22:10
Budapesztańska22:12
Migowo22:13
Królewskie Wzgórze22:15
Łabędzia22:16
Stolema22:17
Zabornia22:18
Ujeścisko22:22
Lawendowe Wzgórze22:25
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze22:38
Ujeścisko22:41
Zabornia22:45
Stolema22:46
Łabędzia22:47
Królewskie Wzgórze22:48
Migowo22:50
Budapesztańska22:51
Warneńska22:53
Belgradzka22:54
Piekarnicza22:56
Siedlce23:00
Skrajna23:01
Zakopiańska23:02
Ciasna23:03
Paska23:04
Powstańców Warszawskich23:06
Hucisko23:09
Dworzec Główny23:11
Brama Oliwska23:14
Chodowieckiego23:15
Uniwersytet Medyczny23:16
Traugutta [GDA]23:17
Opera Bałtycka23:19
Politechnika23:20
Miszewskiego23:22
Jaśkowa Dolina23:24
Klonowa [GDA]23:25
Galeria Bałtycka23:27
Wojska Polskiego23:29
Zamenhofa [GDA]23:30
Zajezdnia23:31
Strzyża PKM23:32
Zajezdnia WRZESZCZ23:34