• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:01
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ06:07
Strzyża PKM06:08
Uniwersytet Gdański [GDA]06:10
Bażyńskiego [GDA]06:11
Tetmajera06:12
Derdowskiego06:13
Obrońców Westerplatte06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:19
Obrońców Westerplatte06:22
Derdowskiego06:23
Tetmajera06:24
Bażyńskiego [GDA]06:25
Uniwersytet Gdański [GDA]06:27
Strzyża PKM06:29
Zajezdnia06:30
Zamenhofa [GDA]06:31
Wojska Polskiego06:33
Galeria Bałtycka06:35
Klonowa [GDA]06:37
Jaśkowa Dolina06:38
Miszewskiego06:40
Politechnika06:41
Opera Bałtycka06:43
Traugutta [GDA]06:44
Uniwersytet Medyczny06:45
Chodowieckiego06:46
Brama Oliwska06:47
Dworzec Główny06:49
Hucisko06:52
Powstańców Warszawskich06:55
Paska06:56
Ciasna06:57
Zakopiańska06:58
Skrajna07:00
Siedlce07:02
Piekarnicza07:06
Belgradzka07:08
Warneńska07:10
Budapesztańska07:12
Migowo07:13
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo07:27
Budapesztańska07:29
Warneńska07:31
Belgradzka07:32
Piekarnicza07:34
Siedlce07:38
Skrajna07:39
Zakopiańska07:40
Ciasna07:41
Paska07:42
Powstańców Warszawskich07:44
Hucisko07:47
Dworzec Główny07:49
Brama Oliwska07:52
Chodowieckiego07:53
Uniwersytet Medyczny07:54
Traugutta [GDA]07:56
Opera Bałtycka07:58
Politechnika07:59
Miszewskiego08:01
Jaśkowa Dolina08:03
Klonowa [GDA]08:04
Galeria Bałtycka08:06
Wojska Polskiego08:08
Zamenhofa [GDA]08:09
Zajezdnia08:10
Strzyża PKM08:11
Uniwersytet Gdański [GDA]08:13
Bażyńskiego [GDA]08:14
Tetmajera08:15
Derdowskiego08:16
Obrońców Westerplatte08:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:19
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:40
Obrońców Westerplatte08:43
Derdowskiego08:44
Tetmajera08:45
Bażyńskiego [GDA]08:46
Uniwersytet Gdański [GDA]08:48
Strzyża PKM08:50
Zajezdnia08:51
Zamenhofa [GDA]08:52
Wojska Polskiego08:54
Galeria Bałtycka08:56
Klonowa [GDA]08:58
Jaśkowa Dolina08:59
Miszewskiego09:01
Politechnika09:02
Opera Bałtycka09:04
Traugutta [GDA]09:05
Uniwersytet Medyczny09:06
Chodowieckiego09:07
Brama Oliwska09:08
Dworzec Główny09:10
Hucisko09:13
Powstańców Warszawskich09:16
Paska09:17
Ciasna09:18
Zakopiańska09:19
Skrajna09:21
Siedlce09:23
Piekarnicza09:27
Belgradzka09:29
Warneńska09:31
Budapesztańska09:33
Migowo09:34
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo09:47
Budapesztańska09:49
Warneńska09:51
Belgradzka09:52
Piekarnicza09:54
Siedlce09:58
Skrajna09:59
Zakopiańska10:00
Ciasna10:01
Paska10:02
Powstańców Warszawskich10:04
Hucisko10:07
Dworzec Główny10:09
Brama Oliwska10:12
Chodowieckiego10:13
Uniwersytet Medyczny10:14
Traugutta [GDA]10:16
Opera Bałtycka10:18
Politechnika10:19
Miszewskiego10:21
Jaśkowa Dolina10:23
Klonowa [GDA]10:24
Galeria Bałtycka10:26
Wojska Polskiego10:28
Zamenhofa [GDA]10:29
Zajezdnia10:30
Strzyża PKM10:31
Uniwersytet Gdański [GDA]10:33
Bażyńskiego [GDA]10:34
Tetmajera10:35
Derdowskiego10:36
Obrońców Westerplatte10:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:39
Kurs nr 5 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:00
Obrońców Westerplatte11:03
Derdowskiego11:04
Tetmajera11:05
Bażyńskiego [GDA]11:06
Uniwersytet Gdański [GDA]11:08
Strzyża PKM11:10
Zajezdnia11:11
Zamenhofa [GDA]11:12
Wojska Polskiego11:14
Galeria Bałtycka11:16
Klonowa [GDA]11:18
Jaśkowa Dolina11:19
Miszewskiego11:21
Politechnika11:22
Opera Bałtycka11:24
Traugutta [GDA]11:25
Uniwersytet Medyczny11:26
Chodowieckiego11:27
Brama Oliwska11:28
Dworzec Główny11:30
Hucisko11:33
Powstańców Warszawskich11:36
Paska11:37
Ciasna11:38
Zakopiańska11:39
Skrajna11:41
Siedlce11:43
Piekarnicza11:47
Belgradzka11:49
Warneńska11:51
Budapesztańska11:53
Migowo11:54
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo12:07
Budapesztańska12:09
Warneńska12:11
Belgradzka12:12
Piekarnicza12:14
Siedlce12:18
Skrajna12:19
Zakopiańska12:20
Ciasna12:21
Paska12:22
Powstańców Warszawskich12:24
Hucisko12:27
Dworzec Główny12:29
Brama Oliwska12:32
Chodowieckiego12:33
Uniwersytet Medyczny12:34
Traugutta [GDA]12:36
Opera Bałtycka12:38
Politechnika12:39
Miszewskiego12:41
Jaśkowa Dolina12:43
Klonowa [GDA]12:44
Galeria Bałtycka12:46
Wojska Polskiego12:48
Zamenhofa [GDA]12:49
Zajezdnia12:50
Strzyża PKM12:51
Uniwersytet Gdański [GDA]12:53
Bażyńskiego [GDA]12:54
Tetmajera12:55
Derdowskiego12:56
Obrońców Westerplatte12:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:59
Kurs nr 7 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:20
Obrońców Westerplatte13:23
Derdowskiego13:24
Tetmajera13:25
Bażyńskiego [GDA]13:26
Uniwersytet Gdański [GDA]13:28
Strzyża PKM13:30
Zajezdnia13:31
Zamenhofa [GDA]13:32
Wojska Polskiego13:34
Galeria Bałtycka13:36
Klonowa [GDA]13:38
Jaśkowa Dolina13:39
Miszewskiego13:41
Politechnika13:42
Opera Bałtycka13:44
Traugutta [GDA]13:45
Uniwersytet Medyczny13:46
Chodowieckiego13:47
Brama Oliwska13:48
Dworzec Główny13:50
Hucisko13:53
Powstańców Warszawskich13:56
Paska13:57
Ciasna13:58
Zakopiańska13:59
Skrajna14:01
Siedlce14:03
Piekarnicza14:07
Belgradzka14:09
Warneńska14:11
Budapesztańska14:13
Migowo14:14
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo14:27
Budapesztańska14:29
Warneńska14:31
Belgradzka14:32
Piekarnicza14:34
Siedlce14:38
Skrajna14:39
Zakopiańska14:40
Ciasna14:41
Paska14:42
Powstańców Warszawskich14:44
Hucisko14:47
Dworzec Główny14:49
Brama Oliwska14:52
Chodowieckiego14:53
Uniwersytet Medyczny14:54
Traugutta [GDA]14:56
Opera Bałtycka14:58
Politechnika14:59
Miszewskiego15:01
Jaśkowa Dolina15:03
Klonowa [GDA]15:04
Galeria Bałtycka15:06
Wojska Polskiego15:08
Zamenhofa [GDA]15:09
Zajezdnia15:10
Strzyża PKM15:11
Uniwersytet Gdański [GDA]15:13
Bażyńskiego [GDA]15:14
Tetmajera15:15
Derdowskiego15:16
Obrońców Westerplatte15:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:19
Kurs nr 9 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:40
Obrońców Westerplatte15:43
Derdowskiego15:44
Tetmajera15:45
Bażyńskiego [GDA]15:46
Uniwersytet Gdański [GDA]15:48
Strzyża PKM15:50
Zajezdnia15:51
Zamenhofa [GDA]15:52
Wojska Polskiego15:54
Galeria Bałtycka15:56
Klonowa [GDA]15:58
Jaśkowa Dolina15:59
Miszewskiego16:01
Politechnika16:02
Opera Bałtycka16:04
Traugutta [GDA]16:05
Uniwersytet Medyczny16:06
Chodowieckiego16:07
Brama Oliwska16:08
Dworzec Główny16:10
Hucisko16:13
Powstańców Warszawskich16:16
Paska16:17
Ciasna16:18
Zakopiańska16:19
Skrajna16:21
Siedlce16:23
Piekarnicza16:27
Belgradzka16:29
Warneńska16:31
Budapesztańska16:33
Migowo16:34
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo16:47
Budapesztańska16:49
Warneńska16:51
Belgradzka16:52
Piekarnicza16:54
Siedlce16:58
Skrajna16:59
Zakopiańska17:00
Ciasna17:01
Paska17:02
Powstańców Warszawskich17:04
Hucisko17:07
Dworzec Główny17:09
Brama Oliwska17:12
Chodowieckiego17:13
Uniwersytet Medyczny17:14
Traugutta [GDA]17:16
Opera Bałtycka17:18
Politechnika17:19
Miszewskiego17:21
Jaśkowa Dolina17:23
Klonowa [GDA]17:24
Galeria Bałtycka17:26
Wojska Polskiego17:28
Zamenhofa [GDA]17:29
Zajezdnia17:30
Strzyża PKM17:31
Uniwersytet Gdański [GDA]17:33
Bażyńskiego [GDA]17:34
Tetmajera17:35
Derdowskiego17:36
Obrońców Westerplatte17:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:39
Kurs nr 11 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:00
Obrońców Westerplatte18:03
Derdowskiego18:04
Tetmajera18:05
Bażyńskiego [GDA]18:06
Uniwersytet Gdański [GDA]18:08
Strzyża PKM18:10
Zajezdnia18:11
Zamenhofa [GDA]18:12
Wojska Polskiego18:14
Galeria Bałtycka18:16
Klonowa [GDA]18:18
Jaśkowa Dolina18:19
Miszewskiego18:21
Politechnika18:22
Opera Bałtycka18:24
Traugutta [GDA]18:25
Uniwersytet Medyczny18:26
Chodowieckiego18:27
Brama Oliwska18:28
Dworzec Główny18:30
Hucisko18:33
Powstańców Warszawskich18:36
Paska18:37
Ciasna18:38
Zakopiańska18:39
Skrajna18:41
Siedlce18:43
Piekarnicza18:47
Belgradzka18:49
Warneńska18:51
Budapesztańska18:53
Migowo18:54
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo19:07
Budapesztańska19:09
Warneńska19:11
Belgradzka19:12
Piekarnicza19:14
Siedlce19:18
Skrajna19:19
Zakopiańska19:20
Ciasna19:21
Paska19:22
Powstańców Warszawskich19:24
Hucisko19:27
Dworzec Główny19:29
Brama Oliwska19:32
Chodowieckiego19:33
Uniwersytet Medyczny19:34
Traugutta [GDA]19:36
Opera Bałtycka19:38
Politechnika19:39
Miszewskiego19:41
Jaśkowa Dolina19:43
Klonowa [GDA]19:44
Galeria Bałtycka19:46
Wojska Polskiego19:48
Zamenhofa [GDA]19:49
Zajezdnia19:50
Strzyża PKM19:51
Uniwersytet Gdański [GDA]19:53
Bażyńskiego [GDA]19:54
Tetmajera19:55
Derdowskiego19:56
Obrońców Westerplatte19:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:59
Kurs nr 13 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:20
Obrońców Westerplatte20:23
Derdowskiego20:24
Tetmajera20:25
Bażyńskiego [GDA]20:26
Uniwersytet Gdański [GDA]20:28
Strzyża PKM20:30
Zajezdnia20:31
Zamenhofa [GDA]20:32
Wojska Polskiego20:34
Galeria Bałtycka20:36
Klonowa [GDA]20:38
Jaśkowa Dolina20:39
Miszewskiego20:41
Politechnika20:42
Opera Bałtycka20:44
Traugutta [GDA]20:45
Uniwersytet Medyczny20:46
Chodowieckiego20:47
Brama Oliwska20:48
Dworzec Główny20:50
Hucisko20:53
Powstańców Warszawskich20:56
Paska20:57
Ciasna20:58
Zakopiańska20:59
Skrajna21:01
Siedlce21:03
Piekarnicza21:07
Belgradzka21:09
Warneńska21:11
Budapesztańska21:13
Migowo21:14
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo21:20
Budapesztańska21:22
Warneńska21:24
Belgradzka21:25
Piekarnicza21:27
Siedlce21:31
Skrajna21:32
Zakopiańska21:33
Ciasna21:34
Paska21:35
Powstańców Warszawskich21:37
Hucisko21:40
Dworzec Główny21:42
Brama Oliwska21:45
Chodowieckiego21:46
Uniwersytet Medyczny21:47
Traugutta [GDA]21:49
Opera Bałtycka21:51
Politechnika21:52
Miszewskiego21:54
Jaśkowa Dolina21:56
Klonowa [GDA]21:57
Galeria Bałtycka21:59
Wojska Polskiego22:01
Zamenhofa [GDA]22:02
Zajezdnia22:03
Strzyża PKM22:04
Uniwersytet Gdański [GDA]22:06
Bażyńskiego [GDA]22:07
Tetmajera22:08
Derdowskiego22:09
Obrońców Westerplatte22:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:12
Kurs nr 15 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:19
Obrońców Westerplatte22:22
Derdowskiego22:23
Tetmajera22:24
Bażyńskiego [GDA]22:25
Uniwersytet Gdański [GDA]22:27
Strzyża PKM22:29
Zajezdnia22:30
Zamenhofa [GDA]22:31
Wojska Polskiego22:33
Galeria Bałtycka22:35
Klonowa [GDA]22:37
Jaśkowa Dolina22:38
Miszewskiego22:40
Politechnika22:41
Opera Bałtycka22:43
Traugutta [GDA]22:44
Uniwersytet Medyczny22:45
Chodowieckiego22:46
Brama Oliwska22:47
Dworzec Główny22:49
Hucisko22:51
Powstańców Warszawskich22:53
Paska22:54
Ciasna22:55
Zakopiańska22:56
Skrajna22:57
Siedlce22:59
Piekarnicza23:03
Belgradzka23:05
Warneńska23:07
Budapesztańska23:09
Migowo23:10
Kurs nr 16 do Zajezdnia WRZESZCZ
Migowo23:20
Budapesztańska23:21
Warneńska23:23
Belgradzka23:24
Piekarnicza23:26
Siedlce23:30
Skrajna23:31
Zakopiańska23:32
Ciasna23:33
Paska23:34
Powstańców Warszawskich23:36
Hucisko23:39
Dworzec Główny23:41
Brama Oliwska23:44
Chodowieckiego23:45
Uniwersytet Medyczny23:46
Traugutta [GDA]23:47
Opera Bałtycka23:49
Politechnika23:50
Miszewskiego23:52
Jaśkowa Dolina23:54
Klonowa [GDA]23:55
Galeria Bałtycka23:57
Wojska Polskiego23:59
Zamenhofa [GDA]00:00
Zajezdnia00:01
Strzyża PKM00:02
Zajezdnia WRZESZCZ00:04