• Honorowanie biletów SKM w pojazdach komunikacji miejskiej na odc.Sopot- Śródmieście SKM.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
13:24
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ04:18
Strzyża PKM04:20
Zajezdnia04:21
Zamenhofa [GDA]04:22
Wojska Polskiego04:24
Galeria Bałtycka04:26
Klonowa [GDA]04:28
Jaśkowa Dolina04:29
Miszewskiego04:31
Politechnika04:32
Opera Bałtycka04:34
Traugutta [GDA]04:35
Uniwersytet Medyczny04:36
Chodowieckiego04:37
Brama Oliwska04:38
Dworzec Główny04:40
Hucisko04:43
Powstańców Warszawskich04:46
Paska04:47
Ciasna04:48
Zakopiańska04:49
Skrajna04:51
Siedlce04:53
Piekarnicza04:57
Belgradzka04:59
Warneńska05:01
Budapesztańska05:03
Migowo05:04
Królewskie Wzgórze05:06
Łabędzia05:07
Stolema05:08
Zabornia05:09
Ujeścisko05:13
Lawendowe Wzgórze05:16
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze05:35
Ujeścisko05:38
Zabornia05:42
Stolema05:43
Łabędzia05:44
Królewskie Wzgórze05:45
Migowo05:47
Budapesztańska05:49
Warneńska05:51
Belgradzka05:52
Piekarnicza05:54
Siedlce05:58
Skrajna05:59
Zakopiańska06:00
Ciasna06:01
Paska06:02
Powstańców Warszawskich06:04
Hucisko06:07
Dworzec Główny06:09
Brama Oliwska06:12
Chodowieckiego06:13
Uniwersytet Medyczny06:14
Traugutta [GDA]06:16
Opera Bałtycka06:18
Politechnika06:19
Miszewskiego06:21
Jaśkowa Dolina06:23
Klonowa [GDA]06:24
Galeria Bałtycka06:26
Wojska Polskiego06:28
Zamenhofa [GDA]06:29
Zajezdnia06:30
Strzyża PKM06:31
Uniwersytet Gdański [GDA]06:33
Bażyńskiego [GDA]06:34
Tetmajera06:35
Derdowskiego06:36
Obrońców Westerplatte06:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:39
Kurs nr 2 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:49
Obrońców Westerplatte06:51
Derdowskiego06:52
Tetmajera06:53
Bażyńskiego [GDA]06:54
Uniwersytet Gdański [GDA]06:56
Strzyża PKM06:58
Zajezdnia06:59
Zamenhofa [GDA]07:00
Wojska Polskiego07:02
Galeria Bałtycka07:04
Klonowa [GDA]07:06
Jaśkowa Dolina07:07
Miszewskiego07:09
Politechnika07:10
Opera Bałtycka07:12
Traugutta [GDA]07:13
Uniwersytet Medyczny07:14
Chodowieckiego07:15
Brama Oliwska07:16
Dworzec Główny07:18
Hucisko07:21
Powstańców Warszawskich07:24
Paska07:25
Ciasna07:26
Zakopiańska07:27
Skrajna07:29
Siedlce07:31
Piekarnicza07:35
Belgradzka07:37
Warneńska07:39
Budapesztańska07:41
Migowo07:42
Królewskie Wzgórze07:44
Łabędzia07:45
Stolema07:46
Zabornia07:47
Ujeścisko07:51
Ujeścisko07:52
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko08:18
Ujeścisko08:19
Zabornia08:23
Stolema08:24
Łabędzia08:25
Królewskie Wzgórze08:26
Migowo08:28
Budapesztańska08:30
Warneńska08:32
Belgradzka08:33
Piekarnicza08:35
Siedlce08:39
Skrajna08:40
Zakopiańska08:41
Ciasna08:42
Paska08:43
Powstańców Warszawskich08:45
Hucisko08:48
Dworzec Główny08:50
Brama Oliwska08:53
Chodowieckiego08:54
Uniwersytet Medyczny08:55
Traugutta [GDA]08:57
Opera Bałtycka08:59
Politechnika09:00
Miszewskiego09:02
Jaśkowa Dolina09:04
Klonowa [GDA]09:05
Galeria Bałtycka09:07
Wojska Polskiego09:09
Zamenhofa [GDA]09:10
Zajezdnia09:11
Strzyża PKM09:12
Uniwersytet Gdański [GDA]09:14
Bażyńskiego [GDA]09:15
Tetmajera09:16
Derdowskiego09:17
Obrońców Westerplatte09:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:20
Kurs nr 4 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:29
Obrońców Westerplatte09:31
Derdowskiego09:32
Tetmajera09:33
Bażyńskiego [GDA]09:34
Uniwersytet Gdański [GDA]09:36
Strzyża PKM09:38
Zajezdnia09:39
Zamenhofa [GDA]09:40
Wojska Polskiego09:42
Galeria Bałtycka09:44
Klonowa [GDA]09:46
Jaśkowa Dolina09:47
Miszewskiego09:49
Politechnika09:50
Opera Bałtycka09:52
Traugutta [GDA]09:53
Uniwersytet Medyczny09:54
Chodowieckiego09:55
Brama Oliwska09:56
Dworzec Główny09:58
Hucisko10:01
Powstańców Warszawskich10:04
Paska10:05
Ciasna10:06
Zakopiańska10:07
Skrajna10:09
Siedlce10:11
Piekarnicza10:15
Belgradzka10:17
Warneńska10:19
Budapesztańska10:21
Migowo10:22
Królewskie Wzgórze10:24
Łabędzia10:25
Stolema10:26
Zabornia10:27
Ujeścisko10:31
Lawendowe Wzgórze10:34
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze10:46
Ujeścisko10:49
Zabornia10:53
Stolema10:54
Łabędzia10:55
Królewskie Wzgórze10:56
Migowo10:58
Budapesztańska11:00
Warneńska11:02
Belgradzka11:03
Piekarnicza11:05
Siedlce11:09
Skrajna11:10
Zakopiańska11:11
Ciasna11:12
Paska11:13
Powstańców Warszawskich11:15
Hucisko11:18
Dworzec Główny11:20
Brama Oliwska11:23
Chodowieckiego11:24
Uniwersytet Medyczny11:25
Traugutta [GDA]11:27
Opera Bałtycka11:29
Politechnika11:30
Miszewskiego11:32
Jaśkowa Dolina11:34
Klonowa [GDA]11:35
Galeria Bałtycka11:37
Wojska Polskiego11:39
Zamenhofa [GDA]11:40
Zajezdnia11:41
Strzyża PKM11:42
Uniwersytet Gdański [GDA]11:44
Bażyńskiego [GDA]11:45
Tetmajera11:46
Derdowskiego11:47
Obrońców Westerplatte11:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:50
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:59
Obrońców Westerplatte12:01
Derdowskiego12:02
Tetmajera12:03
Bażyńskiego [GDA]12:04
Uniwersytet Gdański [GDA]12:06
Strzyża PKM12:08
Zajezdnia12:09
Zamenhofa [GDA]12:10
Wojska Polskiego12:12
Galeria Bałtycka12:14
Klonowa [GDA]12:16
Jaśkowa Dolina12:17
Miszewskiego12:19
Politechnika12:20
Opera Bałtycka12:22
Traugutta [GDA]12:23
Uniwersytet Medyczny12:24
Chodowieckiego12:25
Brama Oliwska12:26
Dworzec Główny12:28
Hucisko12:31
Powstańców Warszawskich12:34
Paska12:35
Ciasna12:36
Zakopiańska12:37
Skrajna12:39
Siedlce12:41
Piekarnicza12:45
Belgradzka12:47
Warneńska12:49
Budapesztańska12:51
Migowo12:52
Królewskie Wzgórze12:54
Łabędzia12:55
Stolema12:56
Zabornia12:57
Ujeścisko13:01
Lawendowe Wzgórze13:04
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze13:16
Ujeścisko13:19
Zabornia13:23
Stolema13:24
Łabędzia13:25
Królewskie Wzgórze13:26
Migowo13:28
Budapesztańska13:30
Warneńska13:32
Belgradzka13:33
Piekarnicza13:35
Siedlce13:39
Skrajna13:40
Zakopiańska13:41
Ciasna13:42
Paska13:43
Powstańców Warszawskich13:45
Hucisko13:48
Dworzec Główny13:50
Brama Oliwska13:53
Chodowieckiego13:54
Uniwersytet Medyczny13:55
Traugutta [GDA]13:57
Opera Bałtycka13:59
Politechnika14:00
Miszewskiego14:02
Jaśkowa Dolina14:04
Klonowa [GDA]14:05
Galeria Bałtycka14:07
Wojska Polskiego14:09
Zamenhofa [GDA]14:10
Zajezdnia14:11
Strzyża PKM14:12
Uniwersytet Gdański [GDA]14:14
Bażyńskiego [GDA]14:15
Tetmajera14:16
Derdowskiego14:17
Obrońców Westerplatte14:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:20
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:29
Obrońców Westerplatte14:31
Derdowskiego14:32
Tetmajera14:33
Bażyńskiego [GDA]14:34
Uniwersytet Gdański [GDA]14:36
Strzyża PKM14:38
Zajezdnia14:39
Zamenhofa [GDA]14:40
Wojska Polskiego14:42
Galeria Bałtycka14:44
Klonowa [GDA]14:46
Jaśkowa Dolina14:47
Miszewskiego14:49
Politechnika14:50
Opera Bałtycka14:52
Traugutta [GDA]14:53
Uniwersytet Medyczny14:54
Chodowieckiego14:55
Brama Oliwska14:56
Dworzec Główny14:58
Hucisko15:01
Powstańców Warszawskich15:04
Paska15:05
Ciasna15:06
Zakopiańska15:07
Skrajna15:09
Siedlce15:11
Piekarnicza15:15
Belgradzka15:17
Warneńska15:19
Budapesztańska15:21
Migowo15:22
Królewskie Wzgórze15:24
Łabędzia15:25
Stolema15:26
Zabornia15:27
Ujeścisko15:31
Lawendowe Wzgórze15:34
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze15:49
Ujeścisko15:52
Zabornia15:56
Stolema15:57
Łabędzia15:58
Królewskie Wzgórze15:59
Migowo16:01
Budapesztańska16:03
Warneńska16:05
Belgradzka16:06
Piekarnicza16:08
Siedlce16:12
Skrajna16:13
Zakopiańska16:14
Ciasna16:15
Paska16:16
Powstańców Warszawskich16:18
Hucisko16:21
Dworzec Główny16:23
Brama Oliwska16:26
Chodowieckiego16:27
Uniwersytet Medyczny16:28
Traugutta [GDA]16:30
Opera Bałtycka16:32
Politechnika16:33
Miszewskiego16:35
Jaśkowa Dolina16:37
Klonowa [GDA]16:38
Galeria Bałtycka16:40
Wojska Polskiego16:42
Zamenhofa [GDA]16:43
Zajezdnia16:44
Strzyża PKM16:45
Uniwersytet Gdański [GDA]16:47
Bażyńskiego [GDA]16:48
Tetmajera16:49
Derdowskiego16:50
Obrońców Westerplatte16:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:53
Kurs nr 10 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:58
Obrońców Westerplatte17:00
Derdowskiego17:01
Tetmajera17:02
Bażyńskiego [GDA]17:03
Uniwersytet Gdański [GDA]17:05
Strzyża PKM17:07
Zajezdnia17:08
Zamenhofa [GDA]17:09
Wojska Polskiego17:11
Galeria Bałtycka17:13
Klonowa [GDA]17:15
Jaśkowa Dolina17:16
Miszewskiego17:18
Politechnika17:19
Opera Bałtycka17:21
Traugutta [GDA]17:22
Uniwersytet Medyczny17:23
Chodowieckiego17:24
Brama Oliwska17:25
Dworzec Główny17:27
Hucisko17:30
Powstańców Warszawskich17:33
Paska17:34
Ciasna17:35
Zakopiańska17:36
Skrajna17:38
Siedlce17:40
Piekarnicza17:44
Belgradzka17:46
Warneńska17:48
Budapesztańska17:50
Migowo17:51
Królewskie Wzgórze17:53
Łabędzia17:54
Stolema17:55
Zabornia17:56
Ujeścisko18:00
Lawendowe Wzgórze18:03
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze18:17
Ujeścisko18:20
Zabornia18:24
Stolema18:25
Łabędzia18:26
Królewskie Wzgórze18:27
Migowo18:29
Budapesztańska18:31
Warneńska18:33
Belgradzka18:34
Piekarnicza18:36
Siedlce18:40
Skrajna18:41
Zakopiańska18:42
Ciasna18:43
Paska18:44
Powstańców Warszawskich18:46
Hucisko18:49
Dworzec Główny18:51
Brama Oliwska18:54
Chodowieckiego18:55
Uniwersytet Medyczny18:56
Traugutta [GDA]18:58
Opera Bałtycka19:00
Politechnika19:01
Miszewskiego19:03
Jaśkowa Dolina19:05
Klonowa [GDA]19:06
Galeria Bałtycka19:08
Wojska Polskiego19:10
Zamenhofa [GDA]19:11
Zajezdnia19:12
Strzyża PKM19:13
Uniwersytet Gdański [GDA]19:15
Bażyńskiego [GDA]19:16
Tetmajera19:17
Derdowskiego19:18
Obrońców Westerplatte19:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:21
Kurs nr 12 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:41
Obrońców Westerplatte19:43
Derdowskiego19:44
Tetmajera19:45
Bażyńskiego [GDA]19:46
Uniwersytet Gdański [GDA]19:48
Strzyża PKM19:50
Zajezdnia19:51
Zamenhofa [GDA]19:52
Wojska Polskiego19:54
Galeria Bałtycka19:56
Klonowa [GDA]19:58
Jaśkowa Dolina19:59
Miszewskiego20:01
Politechnika20:02
Opera Bałtycka20:04
Traugutta [GDA]20:05
Uniwersytet Medyczny20:06
Chodowieckiego20:07
Brama Oliwska20:08
Dworzec Główny20:10
Hucisko20:13
Powstańców Warszawskich20:16
Paska20:17
Ciasna20:18
Zakopiańska20:19
Skrajna20:21
Siedlce20:23
Piekarnicza20:27
Belgradzka20:29
Warneńska20:31
Budapesztańska20:33
Migowo20:34
Królewskie Wzgórze20:36
Łabędzia20:37
Stolema20:38
Zabornia20:39
Ujeścisko20:43
Lawendowe Wzgórze20:46
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze21:08
Ujeścisko21:11
Zabornia21:15
Stolema21:16
Łabędzia21:17
Królewskie Wzgórze21:18
Migowo21:20
Budapesztańska21:22
Warneńska21:24
Belgradzka21:25
Piekarnicza21:27
Siedlce21:31
Skrajna21:32
Zakopiańska21:33
Ciasna21:34
Paska21:35
Powstańców Warszawskich21:37
Hucisko21:40
Dworzec Główny21:42
Brama Oliwska21:45
Chodowieckiego21:46
Uniwersytet Medyczny21:47
Traugutta [GDA]21:49
Opera Bałtycka21:51
Politechnika21:52
Miszewskiego21:54
Jaśkowa Dolina21:56
Klonowa [GDA]21:57
Galeria Bałtycka21:59
Wojska Polskiego22:01
Zamenhofa [GDA]22:02
Zajezdnia22:03
Strzyża PKM22:04
Uniwersytet Gdański [GDA]22:06
Bażyńskiego [GDA]22:07
Tetmajera22:08
Derdowskiego22:09
Obrońców Westerplatte22:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:12
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:22
Obrońców Westerplatte22:24
Derdowskiego22:25
Tetmajera22:26
Bażyńskiego [GDA]22:27
Uniwersytet Gdański [GDA]22:29
Strzyża PKM22:31
Zajezdnia WRZESZCZ22:32