• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:19
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ04:28
Strzyża PKM04:30
Zajezdnia04:31
Zamenhofa [GDA]04:32
Wojska Polskiego04:34
Galeria Bałtycka04:36
Klonowa [GDA]04:38
Jaśkowa Dolina04:39
Miszewskiego04:41
Politechnika04:42
Opera Bałtycka04:44
Traugutta [GDA]04:45
Uniwersytet Medyczny04:46
Chodowieckiego04:47
Brama Oliwska04:48
Dworzec Główny04:50
Hucisko04:53
Powstańców Warszawskich04:56
Paska04:58
Ciasna04:59
Zakopiańska05:00
Skrajna05:01
Siedlce05:03
Piekarnicza05:06
Belgradzka05:07
Warneńska05:09
Budapesztańska05:11
Migowo05:12
Królewskie Wzgórze05:13
Łabędzia05:14
Stolema05:15
Zabornia05:16
Ujeścisko05:19
Lawendowe Wzgórze05:22
Kurs nr 1 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze05:39
Ujeścisko05:42
Zabornia05:44
Stolema05:45
Łabędzia05:46
Królewskie Wzgórze05:47
Migowo05:48
Budapesztańska05:50
Warneńska05:52
Belgradzka05:53
Piekarnicza05:55
Siedlce05:58
Skrajna05:59
Zakopiańska06:00
Ciasna06:01
Paska06:02
Powstańców Warszawskich06:04
Hucisko06:07
Dworzec Główny06:09
Brama Oliwska06:12
Chodowieckiego06:13
Uniwersytet Medyczny06:14
Traugutta [GDA]06:16
Opera Bałtycka06:18
Politechnika06:19
Miszewskiego06:21
Jaśkowa Dolina06:23
Klonowa [GDA]06:24
Galeria Bałtycka06:26
Wojska Polskiego06:28
Zamenhofa [GDA]06:29
Zajezdnia06:30
Strzyża PKM06:31
Uniwersytet Gdański [GDA]06:33
Bażyńskiego [GDA]06:34
Tetmajera06:35
Derdowskiego06:36
Obrońców Westerplatte06:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:40
Opacka06:42
Subisława06:44
Pomorska - Osiedle06:45
Pomorska [GDA]06:47
Piastowska06:48
Czerwony Dwór06:50
Bora-Komorowskiego06:51
Kołobrzeska06:53
Zaspa06:55
Kurs nr 2 do Ujeścisko
Zaspa07:02
Zaspa07:03
Kołobrzeska07:04
Bora-Komorowskiego07:06
Czerwony Dwór07:08
Piastowska07:09
Pomorska [GDA]07:11
Gospody07:12
Pomorska - Osiedle07:13
Subisława07:15
Opacka07:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:19
Obrońców Westerplatte07:21
Derdowskiego07:22
Tetmajera07:23
Bażyńskiego [GDA]07:24
Uniwersytet Gdański [GDA]07:25
Strzyża PKM07:27
Zajezdnia07:29
Zamenhofa [GDA]07:30
Wojska Polskiego07:32
Galeria Bałtycka07:34
Klonowa [GDA]07:36
Jaśkowa Dolina07:37
Miszewskiego07:39
Politechnika07:40
Opera Bałtycka07:42
Traugutta [GDA]07:43
Uniwersytet Medyczny07:44
Chodowieckiego07:45
Brama Oliwska07:46
Dworzec Główny07:48
Hucisko07:51
Powstańców Warszawskich07:54
Paska07:56
Ciasna07:57
Zakopiańska07:58
Skrajna07:59
Siedlce08:01
Piekarnicza08:04
Belgradzka08:05
Warneńska08:07
Budapesztańska08:09
Migowo08:10
Królewskie Wzgórze08:11
Łabędzia08:12
Stolema08:13
Zabornia08:14
Ujeścisko08:17
Ujeścisko08:18
Kurs nr 3 do Zaspa
Ujeścisko08:31
Ujeścisko08:32
Zabornia08:34
Stolema08:35
Łabędzia08:36
Królewskie Wzgórze08:37
Migowo08:38
Budapesztańska08:40
Warneńska08:42
Belgradzka08:43
Piekarnicza08:45
Siedlce08:48
Skrajna08:49
Zakopiańska08:50
Ciasna08:51
Paska08:52
Powstańców Warszawskich08:54
Hucisko08:57
Dworzec Główny08:59
Brama Oliwska09:02
Chodowieckiego09:03
Uniwersytet Medyczny09:04
Traugutta [GDA]09:06
Opera Bałtycka09:08
Politechnika09:09
Miszewskiego09:11
Jaśkowa Dolina09:13
Klonowa [GDA]09:14
Galeria Bałtycka09:16
Wojska Polskiego09:18
Zamenhofa [GDA]09:19
Zajezdnia09:20
Strzyża PKM09:21
Uniwersytet Gdański [GDA]09:23
Bażyńskiego [GDA]09:24
Tetmajera09:25
Derdowskiego09:26
Obrońców Westerplatte09:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:30
Opacka09:32
Subisława09:34
Pomorska - Osiedle09:35
Pomorska [GDA]09:37
Piastowska09:38
Czerwony Dwór09:40
Bora-Komorowskiego09:41
Kołobrzeska09:43
Zaspa09:45
Kurs nr 4 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa10:12
Zaspa10:13
Kołobrzeska10:14
Bora-Komorowskiego10:16
Czerwony Dwór10:18
Piastowska10:19
Pomorska [GDA]10:21
Gospody10:22
Pomorska - Osiedle10:23
Subisława10:25
Opacka10:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:29
Obrońców Westerplatte10:31
Derdowskiego10:32
Tetmajera10:33
Bażyńskiego [GDA]10:34
Uniwersytet Gdański [GDA]10:35
Strzyża PKM10:37
Zajezdnia10:39
Zamenhofa [GDA]10:40
Wojska Polskiego10:42
Galeria Bałtycka10:44
Klonowa [GDA]10:46
Jaśkowa Dolina10:47
Miszewskiego10:49
Politechnika10:50
Opera Bałtycka10:52
Traugutta [GDA]10:53
Uniwersytet Medyczny10:54
Chodowieckiego10:55
Brama Oliwska10:56
Dworzec Główny10:58
Hucisko11:01
Powstańców Warszawskich11:04
Paska11:06
Ciasna11:07
Zakopiańska11:08
Skrajna11:09
Siedlce11:11
Piekarnicza11:14
Belgradzka11:15
Warneńska11:17
Budapesztańska11:19
Migowo11:20
Królewskie Wzgórze11:21
Łabędzia11:22
Stolema11:23
Zabornia11:24
Ujeścisko11:27
Lawendowe Wzgórze11:30
Kurs nr 5 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze11:39
Ujeścisko11:42
Zabornia11:44
Stolema11:45
Łabędzia11:46
Królewskie Wzgórze11:47
Migowo11:48
Budapesztańska11:50
Warneńska11:52
Belgradzka11:53
Piekarnicza11:55
Siedlce11:58
Skrajna11:59
Zakopiańska12:00
Ciasna12:01
Paska12:02
Powstańców Warszawskich12:04
Hucisko12:07
Dworzec Główny12:09
Brama Oliwska12:12
Chodowieckiego12:13
Uniwersytet Medyczny12:14
Traugutta [GDA]12:16
Opera Bałtycka12:18
Politechnika12:19
Miszewskiego12:21
Jaśkowa Dolina12:23
Klonowa [GDA]12:24
Galeria Bałtycka12:26
Wojska Polskiego12:28
Zamenhofa [GDA]12:29
Zajezdnia12:30
Strzyża PKM12:31
Uniwersytet Gdański [GDA]12:33
Bażyńskiego [GDA]12:34
Tetmajera12:35
Derdowskiego12:36
Obrońców Westerplatte12:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:40
Opacka12:42
Subisława12:44
Pomorska - Osiedle12:45
Pomorska [GDA]12:47
Piastowska12:48
Czerwony Dwór12:50
Bora-Komorowskiego12:51
Kołobrzeska12:53
Zaspa12:55
Kurs nr 6 do Ujeścisko
Zaspa13:12
Zaspa13:13
Kołobrzeska13:14
Bora-Komorowskiego13:16
Czerwony Dwór13:18
Piastowska13:19
Pomorska [GDA]13:21
Gospody13:22
Pomorska - Osiedle13:23
Subisława13:25
Opacka13:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:29
Obrońców Westerplatte13:31
Derdowskiego13:32
Tetmajera13:33
Bażyńskiego [GDA]13:34
Uniwersytet Gdański [GDA]13:35
Strzyża PKM13:37
Zajezdnia13:39
Zamenhofa [GDA]13:40
Wojska Polskiego13:42
Galeria Bałtycka13:44
Klonowa [GDA]13:46
Jaśkowa Dolina13:47
Miszewskiego13:49
Politechnika13:50
Opera Bałtycka13:52
Traugutta [GDA]13:53
Uniwersytet Medyczny13:54
Chodowieckiego13:55
Brama Oliwska13:56
Dworzec Główny13:58
Hucisko14:01
Powstańców Warszawskich14:04
Paska14:06
Ciasna14:07
Zakopiańska14:08
Skrajna14:09
Siedlce14:11
Piekarnicza14:14
Belgradzka14:15
Warneńska14:17
Budapesztańska14:19
Migowo14:20
Królewskie Wzgórze14:21
Łabędzia14:22
Stolema14:23
Zabornia14:24
Ujeścisko14:27
Ujeścisko14:28
Kurs nr 7 do Zaspa
Ujeścisko14:37
Ujeścisko14:38
Zabornia14:40
Stolema14:41
Łabędzia14:42
Królewskie Wzgórze14:43
Migowo14:44
Budapesztańska14:46
Warneńska14:48
Belgradzka14:49
Piekarnicza14:51
Siedlce14:54
Skrajna14:55
Zakopiańska14:56
Ciasna14:57
Paska14:58
Powstańców Warszawskich15:00
Hucisko15:03
Dworzec Główny15:05
Brama Oliwska15:08
Chodowieckiego15:09
Uniwersytet Medyczny15:10
Traugutta [GDA]15:12
Opera Bałtycka15:14
Politechnika15:15
Miszewskiego15:17
Jaśkowa Dolina15:19
Klonowa [GDA]15:20
Galeria Bałtycka15:22
Wojska Polskiego15:24
Zamenhofa [GDA]15:25
Zajezdnia15:26
Strzyża PKM15:27
Uniwersytet Gdański [GDA]15:29
Bażyńskiego [GDA]15:30
Tetmajera15:31
Derdowskiego15:32
Obrońców Westerplatte15:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:36
Opacka15:38
Subisława15:40
Pomorska - Osiedle15:41
Pomorska [GDA]15:43
Piastowska15:44
Czerwony Dwór15:46
Bora-Komorowskiego15:47
Kołobrzeska15:49
Zaspa15:51
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa16:02
Zaspa16:03
Kołobrzeska16:04
Bora-Komorowskiego16:06
Czerwony Dwór16:08
Piastowska16:09
Pomorska [GDA]16:11
Gospody16:12
Pomorska - Osiedle16:13
Subisława16:15
Opacka16:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:19
Obrońców Westerplatte16:21
Derdowskiego16:22
Tetmajera16:23
Bażyńskiego [GDA]16:24
Uniwersytet Gdański [GDA]16:25
Strzyża PKM16:27
Zajezdnia16:29
Zamenhofa [GDA]16:30
Wojska Polskiego16:32
Galeria Bałtycka16:34
Klonowa [GDA]16:36
Jaśkowa Dolina16:37
Miszewskiego16:39
Politechnika16:40
Opera Bałtycka16:42
Traugutta [GDA]16:43
Uniwersytet Medyczny16:44
Chodowieckiego16:45
Brama Oliwska16:46
Dworzec Główny16:48
Hucisko16:51
Powstańców Warszawskich16:54
Paska16:56
Ciasna16:57
Zakopiańska16:58
Skrajna16:59
Siedlce17:01
Piekarnicza17:04
Belgradzka17:05
Warneńska17:07
Budapesztańska17:09
Migowo17:10
Królewskie Wzgórze17:11
Łabędzia17:12
Stolema17:13
Zabornia17:14
Ujeścisko17:17
Lawendowe Wzgórze17:20
Kurs nr 9 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze17:31
Ujeścisko17:34
Zabornia17:36
Stolema17:37
Łabędzia17:38
Królewskie Wzgórze17:39
Migowo17:40
Budapesztańska17:42
Warneńska17:44
Belgradzka17:45
Piekarnicza17:47
Siedlce17:50
Skrajna17:51
Zakopiańska17:52
Ciasna17:53
Paska17:54
Powstańców Warszawskich17:56
Hucisko17:59
Dworzec Główny18:01
Brama Oliwska18:04
Chodowieckiego18:05
Uniwersytet Medyczny18:06
Traugutta [GDA]18:08
Opera Bałtycka18:10
Politechnika18:11
Miszewskiego18:13
Jaśkowa Dolina18:15
Klonowa [GDA]18:16
Galeria Bałtycka18:18
Wojska Polskiego18:20
Zamenhofa [GDA]18:21
Zajezdnia18:22
Strzyża PKM18:23
Uniwersytet Gdański [GDA]18:25
Bażyńskiego [GDA]18:26
Tetmajera18:27
Derdowskiego18:28
Obrońców Westerplatte18:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:32
Opacka18:34
Subisława18:36
Pomorska - Osiedle18:37
Pomorska [GDA]18:39
Piastowska18:40
Czerwony Dwór18:42
Bora-Komorowskiego18:43
Kołobrzeska18:45
Zaspa18:47
Kurs nr 10 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa19:24
Zaspa19:25
Kołobrzeska19:26
Bora-Komorowskiego19:28
Czerwony Dwór19:30
Piastowska19:31
Pomorska [GDA]19:33
Gospody19:34
Pomorska - Osiedle19:35
Subisława19:37
Opacka19:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:41
Obrońców Westerplatte19:43
Derdowskiego19:44
Tetmajera19:45
Bażyńskiego [GDA]19:46
Uniwersytet Gdański [GDA]19:47
Strzyża PKM19:49
Zajezdnia19:51
Zamenhofa [GDA]19:52
Wojska Polskiego19:54
Galeria Bałtycka19:56
Klonowa [GDA]19:58
Jaśkowa Dolina19:59
Miszewskiego20:01
Politechnika20:02
Opera Bałtycka20:04
Traugutta [GDA]20:05
Uniwersytet Medyczny20:06
Chodowieckiego20:07
Brama Oliwska20:08
Dworzec Główny20:10
Hucisko20:13
Powstańców Warszawskich20:16
Paska20:18
Ciasna20:19
Zakopiańska20:20
Skrajna20:21
Siedlce20:23
Piekarnicza20:26
Belgradzka20:27
Warneńska20:29
Budapesztańska20:31
Migowo20:32
Królewskie Wzgórze20:33
Łabędzia20:34
Stolema20:35
Zabornia20:36
Ujeścisko20:39
Lawendowe Wzgórze20:42
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze20:51
Ujeścisko20:54
Zabornia20:56
Stolema20:57
Łabędzia20:58
Królewskie Wzgórze20:59
Migowo21:00
Budapesztańska21:02
Warneńska21:04
Belgradzka21:05
Piekarnicza21:07
Siedlce21:10
Skrajna21:11
Zakopiańska21:12
Ciasna21:13
Paska21:14
Powstańców Warszawskich21:16
Hucisko21:19
Dworzec Główny21:21
Brama Oliwska21:24
Chodowieckiego21:25
Uniwersytet Medyczny21:26
Traugutta [GDA]21:28
Opera Bałtycka21:30
Politechnika21:31
Miszewskiego21:33
Jaśkowa Dolina21:35
Klonowa [GDA]21:36
Galeria Bałtycka21:38
Wojska Polskiego21:40
Zamenhofa [GDA]21:41
Zajezdnia21:42
Strzyża PKM21:43
Zajezdnia WRZESZCZ21:45