• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
03:48
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ06:41
Strzyża PKM06:42
Uniwersytet Gdański [GDA]06:44
Bażyńskiego [GDA]06:45
Tetmajera06:46
Derdowskiego06:47
Obrońców Westerplatte06:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:51
Opacka06:53
Subisława06:55
Pomorska - Osiedle06:56
Pomorska [GDA]06:58
Piastowska06:59
Czerwony Dwór07:01
Bora-Komorowskiego07:02
Kołobrzeska07:04
Zaspa07:05
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa07:21
Zaspa07:22
Kołobrzeska07:23
Bora-Komorowskiego07:25
Czerwony Dwór07:27
Piastowska07:28
Pomorska [GDA]07:30
Gospody07:31
Pomorska - Osiedle07:32
Subisława07:34
Opacka07:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:38
Obrońców Westerplatte07:40
Derdowskiego07:41
Tetmajera07:42
Bażyńskiego [GDA]07:43
Uniwersytet Gdański [GDA]07:44
Strzyża PKM07:46
Zajezdnia07:48
Zamenhofa [GDA]07:49
Wojska Polskiego07:51
Galeria Bałtycka07:53
Klonowa [GDA]07:54
Jaśkowa Dolina07:56
Miszewskiego07:58
Politechnika07:59
Opera Bałtycka08:01
Traugutta [GDA]08:02
Uniwersytet Medyczny08:03
Chodowieckiego08:04
Brama Oliwska08:05
Dworzec Główny08:07
Hucisko08:10
Powstańców Warszawskich08:13
Paska08:15
Ciasna08:16
Zakopiańska08:17
Skrajna08:18
Siedlce08:20
Piekarnicza08:23
Belgradzka08:24
Warneńska08:26
Budapesztańska08:28
Migowo08:29
Królewskie Wzgórze08:30
Łabędzia08:31
Stolema08:32
Zabornia08:33
Ujeścisko08:36
Ujeścisko08:37
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko08:44
Ujeścisko08:45
Zabornia08:47
Stolema08:48
Łabędzia08:49
Królewskie Wzgórze08:50
Migowo08:51
Budapesztańska08:53
Warneńska08:55
Belgradzka08:56
Piekarnicza08:58
Siedlce09:01
Skrajna09:02
Zakopiańska09:03
Ciasna09:04
Paska09:05
Powstańców Warszawskich09:07
Hucisko09:10
Dworzec Główny09:12
Brama Oliwska09:15
Chodowieckiego09:16
Uniwersytet Medyczny09:17
Traugutta [GDA]09:19
Opera Bałtycka09:21
Politechnika09:22
Miszewskiego09:24
Jaśkowa Dolina09:26
Klonowa [GDA]09:27
Galeria Bałtycka09:29
Wojska Polskiego09:31
Zamenhofa [GDA]09:32
Zajezdnia09:33
Strzyża PKM09:34
Uniwersytet Gdański [GDA]09:36
Bażyńskiego [GDA]09:37
Tetmajera09:38
Derdowskiego09:39
Obrońców Westerplatte09:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:43
Opacka09:45
Subisława09:47
Pomorska - Osiedle09:48
Pomorska [GDA]09:50
Piastowska09:51
Czerwony Dwór09:53
Bora-Komorowskiego09:54
Kołobrzeska09:56
Zaspa09:57
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa10:24
Zaspa10:25
Kołobrzeska10:26
Bora-Komorowskiego10:28
Czerwony Dwór10:30
Piastowska10:31
Pomorska [GDA]10:33
Gospody10:34
Pomorska - Osiedle10:35
Subisława10:37
Opacka10:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:41
Obrońców Westerplatte10:43
Derdowskiego10:44
Tetmajera10:45
Bażyńskiego [GDA]10:46
Uniwersytet Gdański [GDA]10:47
Strzyża PKM10:49
Zajezdnia10:51
Zamenhofa [GDA]10:52
Wojska Polskiego10:54
Galeria Bałtycka10:56
Klonowa [GDA]10:57
Jaśkowa Dolina10:59
Miszewskiego11:01
Politechnika11:02
Opera Bałtycka11:04
Traugutta [GDA]11:05
Uniwersytet Medyczny11:06
Chodowieckiego11:07
Brama Oliwska11:08
Dworzec Główny11:10
Hucisko11:13
Powstańców Warszawskich11:16
Paska11:18
Ciasna11:19
Zakopiańska11:20
Skrajna11:21
Siedlce11:23
Piekarnicza11:26
Belgradzka11:27
Warneńska11:29
Budapesztańska11:31
Migowo11:32
Królewskie Wzgórze11:33
Łabędzia11:34
Stolema11:35
Zabornia11:36
Ujeścisko11:39
Ujeścisko11:40
Kurs nr 4 do Zaspa
Ujeścisko11:47
Ujeścisko11:48
Zabornia11:50
Stolema11:51
Łabędzia11:52
Królewskie Wzgórze11:53
Migowo11:54
Budapesztańska11:56
Warneńska11:58
Belgradzka11:59
Piekarnicza12:01
Siedlce12:04
Skrajna12:05
Zakopiańska12:06
Ciasna12:07
Paska12:08
Powstańców Warszawskich12:10
Hucisko12:13
Dworzec Główny12:15
Brama Oliwska12:18
Chodowieckiego12:19
Uniwersytet Medyczny12:20
Traugutta [GDA]12:22
Opera Bałtycka12:24
Politechnika12:25
Miszewskiego12:27
Jaśkowa Dolina12:29
Klonowa [GDA]12:30
Galeria Bałtycka12:32
Wojska Polskiego12:34
Zamenhofa [GDA]12:35
Zajezdnia12:36
Strzyża PKM12:37
Uniwersytet Gdański [GDA]12:39
Bażyńskiego [GDA]12:40
Tetmajera12:41
Derdowskiego12:42
Obrońców Westerplatte12:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:46
Opacka12:48
Subisława12:50
Pomorska - Osiedle12:51
Pomorska [GDA]12:53
Piastowska12:54
Czerwony Dwór12:56
Bora-Komorowskiego12:57
Kołobrzeska12:59
Zaspa13:00
Kurs nr 5 do Ujeścisko
Zaspa13:21
Zaspa13:22
Kołobrzeska13:23
Bora-Komorowskiego13:25
Czerwony Dwór13:27
Piastowska13:28
Pomorska [GDA]13:30
Gospody13:31
Pomorska - Osiedle13:32
Subisława13:34
Opacka13:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:38
Obrońców Westerplatte13:40
Derdowskiego13:41
Tetmajera13:42
Bażyńskiego [GDA]13:43
Uniwersytet Gdański [GDA]13:44
Strzyża PKM13:46
Zajezdnia13:48
Zamenhofa [GDA]13:49
Wojska Polskiego13:51
Galeria Bałtycka13:53
Klonowa [GDA]13:54
Jaśkowa Dolina13:56
Miszewskiego13:58
Politechnika13:59
Opera Bałtycka14:01
Traugutta [GDA]14:02
Uniwersytet Medyczny14:03
Chodowieckiego14:04
Brama Oliwska14:05
Dworzec Główny14:07
Hucisko14:10
Powstańców Warszawskich14:13
Paska14:15
Ciasna14:16
Zakopiańska14:17
Skrajna14:18
Siedlce14:20
Piekarnicza14:23
Belgradzka14:24
Warneńska14:26
Budapesztańska14:28
Migowo14:29
Królewskie Wzgórze14:30
Łabędzia14:31
Stolema14:32
Zabornia14:33
Ujeścisko14:36
Ujeścisko14:37
Kurs nr 6 do Zaspa
Ujeścisko14:50
Ujeścisko14:51
Zabornia14:53
Stolema14:54
Łabędzia14:55
Królewskie Wzgórze14:56
Migowo14:57
Budapesztańska14:59
Warneńska15:01
Belgradzka15:02
Piekarnicza15:04
Siedlce15:07
Skrajna15:08
Zakopiańska15:09
Ciasna15:10
Paska15:11
Powstańców Warszawskich15:13
Hucisko15:16
Dworzec Główny15:18
Brama Oliwska15:21
Chodowieckiego15:22
Uniwersytet Medyczny15:23
Traugutta [GDA]15:25
Opera Bałtycka15:27
Politechnika15:28
Miszewskiego15:30
Jaśkowa Dolina15:32
Klonowa [GDA]15:33
Galeria Bałtycka15:35
Wojska Polskiego15:37
Zamenhofa [GDA]15:38
Zajezdnia15:39
Strzyża PKM15:40
Uniwersytet Gdański [GDA]15:42
Bażyńskiego [GDA]15:43
Tetmajera15:44
Derdowskiego15:45
Obrońców Westerplatte15:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:49
Opacka15:51
Subisława15:53
Pomorska - Osiedle15:54
Pomorska [GDA]15:56
Piastowska15:57
Czerwony Dwór15:59
Bora-Komorowskiego16:00
Kołobrzeska16:02
Zaspa16:03
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zaspa16:11
Zaspa16:12
Kołobrzeska16:13
Bora-Komorowskiego16:15
Czerwony Dwór16:17
Piastowska16:18
Pomorska [GDA]16:20
Gospody16:21
Pomorska - Osiedle16:22
Subisława16:24
Opacka16:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:28
Obrońców Westerplatte16:30
Derdowskiego16:31
Tetmajera16:32
Bażyńskiego [GDA]16:33
Uniwersytet Gdański [GDA]16:34
Strzyża PKM16:36
Zajezdnia16:38
Zamenhofa [GDA]16:39
Wojska Polskiego16:41
Galeria Bałtycka16:43
Klonowa [GDA]16:44
Jaśkowa Dolina16:46
Miszewskiego16:48
Politechnika16:49
Opera Bałtycka16:51
Traugutta [GDA]16:52
Uniwersytet Medyczny16:53
Chodowieckiego16:54
Brama Oliwska16:55
Dworzec Główny16:57
Hucisko17:00
Powstańców Warszawskich17:03
Paska17:05
Ciasna17:06
Zakopiańska17:07
Skrajna17:08
Siedlce17:10
Piekarnicza17:13
Belgradzka17:14
Warneńska17:16
Budapesztańska17:18
Migowo17:19
Królewskie Wzgórze17:20
Łabędzia17:21
Stolema17:22
Zabornia17:23
Ujeścisko17:26
Ujeścisko17:27
Kurs nr 8 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko17:50
Ujeścisko17:51
Zabornia17:53
Stolema17:54
Łabędzia17:55
Królewskie Wzgórze17:56
Migowo17:57
Budapesztańska17:59
Warneńska18:01
Belgradzka18:02
Piekarnicza18:04
Siedlce18:07
Skrajna18:08
Zakopiańska18:09
Ciasna18:10
Paska18:11
Powstańców Warszawskich18:13
Hucisko18:16
Dworzec Główny18:18
Brama Oliwska18:21
Chodowieckiego18:22
Uniwersytet Medyczny18:23
Traugutta [GDA]18:25
Opera Bałtycka18:27
Politechnika18:28
Miszewskiego18:30
Jaśkowa Dolina18:32
Klonowa [GDA]18:33
Galeria Bałtycka18:35
Wojska Polskiego18:37
Zamenhofa [GDA]18:38
Zajezdnia18:39
Strzyża PKM18:40
Zajezdnia WRZESZCZ18:42