• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
23:26
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ06:39
Strzyża PKM06:40
Uniwersytet Gdański [GDA]06:42
Bażyńskiego [GDA]06:43
Tetmajera06:44
Derdowskiego06:45
Obrońców Westerplatte06:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:49
Opacka06:51
Subisława06:53
Pomorska - Osiedle06:54
Pomorska [GDA]06:56
Piastowska06:57
Czerwony Dwór06:59
Bora-Komorowskiego07:00
Kołobrzeska07:02
Zaspa07:04
Kurs nr 1 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa07:12
Zaspa07:13
Kołobrzeska07:14
Bora-Komorowskiego07:16
Czerwony Dwór07:18
Piastowska07:19
Pomorska [GDA]07:21
Gospody07:22
Pomorska - Osiedle07:23
Subisława07:25
Opacka07:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:29
Obrońców Westerplatte07:31
Derdowskiego07:32
Tetmajera07:33
Bażyńskiego [GDA]07:34
Uniwersytet Gdański [GDA]07:35
Strzyża PKM07:37
Zajezdnia07:39
Zamenhofa [GDA]07:40
Wojska Polskiego07:42
Galeria Bałtycka07:44
Klonowa [GDA]07:46
Jaśkowa Dolina07:47
Miszewskiego07:49
Politechnika07:50
Opera Bałtycka07:52
Traugutta [GDA]07:53
Uniwersytet Medyczny07:54
Chodowieckiego07:55
Brama Oliwska07:56
Dworzec Główny07:58
Hucisko08:01
Powstańców Warszawskich08:04
Paska08:06
Ciasna08:07
Zakopiańska08:08
Skrajna08:09
Siedlce08:11
Piekarnicza08:14
Belgradzka08:15
Warneńska08:17
Budapesztańska08:19
Migowo08:20
Królewskie Wzgórze08:21
Łabędzia08:22
Stolema08:23
Zabornia08:24
Ujeścisko08:27
Lawendowe Wzgórze08:30
Kurs nr 2 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze08:39
Ujeścisko08:42
Zabornia08:44
Stolema08:45
Łabędzia08:46
Królewskie Wzgórze08:47
Migowo08:48
Budapesztańska08:50
Warneńska08:52
Belgradzka08:53
Piekarnicza08:55
Siedlce08:58
Skrajna08:59
Zakopiańska09:00
Ciasna09:01
Paska09:02
Powstańców Warszawskich09:04
Hucisko09:07
Dworzec Główny09:09
Brama Oliwska09:12
Chodowieckiego09:13
Uniwersytet Medyczny09:14
Traugutta [GDA]09:16
Opera Bałtycka09:18
Politechnika09:19
Miszewskiego09:21
Jaśkowa Dolina09:23
Klonowa [GDA]09:24
Galeria Bałtycka09:26
Wojska Polskiego09:28
Zamenhofa [GDA]09:29
Zajezdnia09:30
Strzyża PKM09:31
Uniwersytet Gdański [GDA]09:33
Bażyńskiego [GDA]09:34
Tetmajera09:35
Derdowskiego09:36
Obrońców Westerplatte09:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:40
Opacka09:42
Subisława09:44
Pomorska - Osiedle09:45
Pomorska [GDA]09:47
Piastowska09:48
Czerwony Dwór09:50
Bora-Komorowskiego09:51
Kołobrzeska09:53
Zaspa09:55
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa10:22
Zaspa10:23
Kołobrzeska10:24
Bora-Komorowskiego10:26
Czerwony Dwór10:28
Piastowska10:29
Pomorska [GDA]10:31
Gospody10:32
Pomorska - Osiedle10:33
Subisława10:35
Opacka10:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:39
Obrońców Westerplatte10:41
Derdowskiego10:42
Tetmajera10:43
Bażyńskiego [GDA]10:44
Uniwersytet Gdański [GDA]10:45
Strzyża PKM10:47
Zajezdnia10:49
Zamenhofa [GDA]10:50
Wojska Polskiego10:52
Galeria Bałtycka10:54
Klonowa [GDA]10:56
Jaśkowa Dolina10:57
Miszewskiego10:59
Politechnika11:00
Opera Bałtycka11:02
Traugutta [GDA]11:03
Uniwersytet Medyczny11:04
Chodowieckiego11:05
Brama Oliwska11:06
Dworzec Główny11:08
Hucisko11:11
Powstańców Warszawskich11:14
Paska11:16
Ciasna11:17
Zakopiańska11:18
Skrajna11:19
Siedlce11:21
Piekarnicza11:24
Belgradzka11:25
Warneńska11:27
Budapesztańska11:29
Migowo11:30
Królewskie Wzgórze11:31
Łabędzia11:32
Stolema11:33
Zabornia11:34
Ujeścisko11:37
Ujeścisko11:38
Kurs nr 4 do Zaspa
Ujeścisko11:51
Ujeścisko11:52
Zabornia11:54
Stolema11:55
Łabędzia11:56
Królewskie Wzgórze11:57
Migowo11:58
Budapesztańska12:00
Warneńska12:02
Belgradzka12:03
Piekarnicza12:05
Siedlce12:08
Skrajna12:09
Zakopiańska12:10
Ciasna12:11
Paska12:12
Powstańców Warszawskich12:14
Hucisko12:17
Dworzec Główny12:19
Brama Oliwska12:22
Chodowieckiego12:23
Uniwersytet Medyczny12:24
Traugutta [GDA]12:26
Opera Bałtycka12:28
Politechnika12:29
Miszewskiego12:31
Jaśkowa Dolina12:33
Klonowa [GDA]12:34
Galeria Bałtycka12:36
Wojska Polskiego12:38
Zamenhofa [GDA]12:39
Zajezdnia12:40
Strzyża PKM12:41
Uniwersytet Gdański [GDA]12:43
Bażyńskiego [GDA]12:44
Tetmajera12:45
Derdowskiego12:46
Obrońców Westerplatte12:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:50
Opacka12:52
Subisława12:54
Pomorska - Osiedle12:55
Pomorska [GDA]12:57
Piastowska12:58
Czerwony Dwór13:00
Bora-Komorowskiego13:01
Kołobrzeska13:03
Zaspa13:05
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa13:22
Zaspa13:23
Kołobrzeska13:24
Bora-Komorowskiego13:26
Czerwony Dwór13:28
Piastowska13:29
Pomorska [GDA]13:31
Gospody13:32
Pomorska - Osiedle13:33
Subisława13:35
Opacka13:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:39
Obrońców Westerplatte13:41
Derdowskiego13:42
Tetmajera13:43
Bażyńskiego [GDA]13:44
Uniwersytet Gdański [GDA]13:45
Strzyża PKM13:47
Zajezdnia13:49
Zamenhofa [GDA]13:50
Wojska Polskiego13:52
Galeria Bałtycka13:54
Klonowa [GDA]13:56
Jaśkowa Dolina13:57
Miszewskiego13:59
Politechnika14:00
Opera Bałtycka14:02
Traugutta [GDA]14:03
Uniwersytet Medyczny14:04
Chodowieckiego14:05
Brama Oliwska14:06
Dworzec Główny14:08
Hucisko14:11
Powstańców Warszawskich14:14
Paska14:16
Ciasna14:17
Zakopiańska14:18
Skrajna14:19
Siedlce14:21
Piekarnicza14:24
Belgradzka14:25
Warneńska14:27
Budapesztańska14:29
Migowo14:30
Królewskie Wzgórze14:31
Łabędzia14:32
Stolema14:33
Zabornia14:34
Ujeścisko14:37
Lawendowe Wzgórze14:40
Kurs nr 6 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze14:45
Ujeścisko14:48
Zabornia14:50
Stolema14:51
Łabędzia14:52
Królewskie Wzgórze14:53
Migowo14:54
Budapesztańska14:56
Warneńska14:58
Belgradzka14:59
Piekarnicza15:01
Siedlce15:04
Skrajna15:05
Zakopiańska15:06
Ciasna15:07
Paska15:08
Powstańców Warszawskich15:10
Hucisko15:13
Dworzec Główny15:15
Brama Oliwska15:18
Chodowieckiego15:19
Uniwersytet Medyczny15:20
Traugutta [GDA]15:22
Opera Bałtycka15:24
Politechnika15:25
Miszewskiego15:27
Jaśkowa Dolina15:29
Klonowa [GDA]15:30
Galeria Bałtycka15:32
Wojska Polskiego15:34
Zamenhofa [GDA]15:35
Zajezdnia15:36
Strzyża PKM15:37
Uniwersytet Gdański [GDA]15:39
Bażyńskiego [GDA]15:40
Tetmajera15:41
Derdowskiego15:42
Obrońców Westerplatte15:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:46
Opacka15:48
Subisława15:50
Pomorska - Osiedle15:51
Pomorska [GDA]15:53
Piastowska15:54
Czerwony Dwór15:56
Bora-Komorowskiego15:57
Kołobrzeska15:59
Zaspa16:01
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zaspa16:12
Zaspa16:13
Kołobrzeska16:14
Bora-Komorowskiego16:16
Czerwony Dwór16:18
Piastowska16:19
Pomorska [GDA]16:21
Gospody16:22
Pomorska - Osiedle16:23
Subisława16:25
Opacka16:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:29
Obrońców Westerplatte16:31
Derdowskiego16:32
Tetmajera16:33
Bażyńskiego [GDA]16:34
Uniwersytet Gdański [GDA]16:35
Strzyża PKM16:37
Zajezdnia16:39
Zamenhofa [GDA]16:40
Wojska Polskiego16:42
Galeria Bałtycka16:44
Klonowa [GDA]16:46
Jaśkowa Dolina16:47
Miszewskiego16:49
Politechnika16:50
Opera Bałtycka16:52
Traugutta [GDA]16:53
Uniwersytet Medyczny16:54
Chodowieckiego16:55
Brama Oliwska16:56
Dworzec Główny16:58
Hucisko17:01
Powstańców Warszawskich17:04
Paska17:06
Ciasna17:07
Zakopiańska17:08
Skrajna17:09
Siedlce17:11
Piekarnicza17:14
Belgradzka17:15
Warneńska17:17
Budapesztańska17:19
Migowo17:20
Królewskie Wzgórze17:21
Łabędzia17:22
Stolema17:23
Zabornia17:24
Ujeścisko17:27
Ujeścisko17:28
Kurs nr 8 do Zaspa
Ujeścisko17:43
Ujeścisko17:44
Zabornia17:46
Stolema17:47
Łabędzia17:48
Królewskie Wzgórze17:49
Migowo17:50
Budapesztańska17:52
Warneńska17:54
Belgradzka17:55
Piekarnicza17:57
Siedlce18:00
Skrajna18:01
Zakopiańska18:02
Ciasna18:03
Paska18:04
Powstańców Warszawskich18:06
Hucisko18:09
Dworzec Główny18:11
Brama Oliwska18:14
Chodowieckiego18:15
Uniwersytet Medyczny18:16
Traugutta [GDA]18:18
Opera Bałtycka18:20
Politechnika18:21
Miszewskiego18:23
Jaśkowa Dolina18:25
Klonowa [GDA]18:26
Galeria Bałtycka18:28
Wojska Polskiego18:30
Zamenhofa [GDA]18:31
Zajezdnia18:32
Strzyża PKM18:33
Uniwersytet Gdański [GDA]18:35
Bażyńskiego [GDA]18:36
Tetmajera18:37
Derdowskiego18:38
Obrońców Westerplatte18:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:42
Opacka18:44
Subisława18:46
Pomorska - Osiedle18:47
Pomorska [GDA]18:49
Piastowska18:50
Czerwony Dwór18:52
Bora-Komorowskiego18:53
Kołobrzeska18:55
Zaspa18:57
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa18:57
Startowa18:58
Jana Pawła II18:59
Żwirki i Wigury [GDA]19:00
Bajana19:01
Legionów19:02
Plac Komorowskiego19:04
Mickiewicza [GDA]19:07
Reja [GDA]19:08
Wyspiańskiego19:10
Politechnika19:13
Miszewskiego19:15
Jaśkowa Dolina19:17
Klonowa [GDA]19:18
Galeria Bałtycka19:20
Wojska Polskiego19:22
Zamenhofa [GDA]19:23
Zajezdnia19:24
Strzyża PKM19:25
Zajezdnia WRZESZCZ19:27