• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
17:26
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ04:28
Strzyża PKM04:29
Uniwersytet Gdański [GDA]04:31
Bażyńskiego [GDA]04:32
Tetmajera04:33
Derdowskiego04:34
Obrońców Westerplatte04:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:37
Kurs nr 1 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:41
Obrońców Westerplatte04:43
Derdowskiego04:44
Tetmajera04:45
Bażyńskiego [GDA]04:46
Uniwersytet Gdański [GDA]04:47
Strzyża PKM04:49
Zajezdnia04:51
Zamenhofa [GDA]04:52
Wojska Polskiego04:54
Galeria Bałtycka04:56
Klonowa [GDA]04:58
Jaśkowa Dolina04:59
Miszewskiego05:01
Politechnika05:02
Opera Bałtycka05:04
Traugutta [GDA]05:05
Uniwersytet Medyczny05:06
Chodowieckiego05:07
Brama Oliwska05:08
Dworzec Główny05:10
Hucisko05:13
Powstańców Warszawskich05:16
Paska05:18
Ciasna05:19
Zakopiańska05:20
Skrajna05:21
Siedlce05:23
Piekarnicza05:27
Belgradzka05:29
Warneńska05:31
Budapesztańska05:33
Migowo05:34
Królewskie Wzgórze05:36
Łabędzia05:37
Stolema05:38
Zabornia05:39
Ujeścisko05:42
Lawendowe Wzgórze05:45
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze06:00
Ujeścisko06:03
Zabornia06:06
Stolema06:07
Łabędzia06:08
Królewskie Wzgórze06:09
Migowo06:11
Budapesztańska06:13
Warneńska06:15
Belgradzka06:16
Piekarnicza06:18
Siedlce06:22
Skrajna06:23
Zakopiańska06:24
Ciasna06:25
Paska06:26
Powstańców Warszawskich06:28
Hucisko06:31
Dworzec Główny06:33
Brama Oliwska06:36
Chodowieckiego06:37
Uniwersytet Medyczny06:38
Traugutta [GDA]06:40
Opera Bałtycka06:42
Politechnika06:43
Miszewskiego06:45
Jaśkowa Dolina06:47
Klonowa [GDA]06:48
Galeria Bałtycka06:50
Wojska Polskiego06:52
Zamenhofa [GDA]06:53
Zajezdnia06:54
Strzyża PKM06:55
Uniwersytet Gdański [GDA]06:57
Bażyńskiego [GDA]06:58
Tetmajera06:59
Derdowskiego07:00
Obrońców Westerplatte07:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:03
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:09
Obrońców Westerplatte07:11
Derdowskiego07:12
Tetmajera07:13
Bażyńskiego [GDA]07:14
Uniwersytet Gdański [GDA]07:15
Strzyża PKM07:17
Zajezdnia07:19
Zamenhofa [GDA]07:20
Wojska Polskiego07:22
Galeria Bałtycka07:24
Klonowa [GDA]07:26
Jaśkowa Dolina07:27
Miszewskiego07:29
Politechnika07:30
Opera Bałtycka07:32
Traugutta [GDA]07:33
Uniwersytet Medyczny07:34
Chodowieckiego07:35
Brama Oliwska07:36
Dworzec Główny07:38
Hucisko07:41
Powstańców Warszawskich07:44
Paska07:46
Ciasna07:47
Zakopiańska07:48
Skrajna07:49
Siedlce07:51
Piekarnicza07:55
Belgradzka07:57
Warneńska07:59
Budapesztańska08:01
Migowo08:02
Królewskie Wzgórze08:04
Łabędzia08:05
Stolema08:06
Zabornia08:07
Ujeścisko08:10
Ujeścisko08:11
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko08:39
Ujeścisko08:40
Zabornia08:43
Stolema08:44
Łabędzia08:45
Królewskie Wzgórze08:46
Migowo08:48
Budapesztańska08:50
Warneńska08:52
Belgradzka08:53
Piekarnicza08:55
Siedlce08:59
Skrajna09:00
Zakopiańska09:01
Ciasna09:02
Paska09:03
Powstańców Warszawskich09:05
Hucisko09:08
Dworzec Główny09:10
Brama Oliwska09:13
Chodowieckiego09:14
Uniwersytet Medyczny09:15
Traugutta [GDA]09:17
Opera Bałtycka09:19
Politechnika09:20
Miszewskiego09:22
Jaśkowa Dolina09:24
Klonowa [GDA]09:25
Galeria Bałtycka09:27
Wojska Polskiego09:29
Zamenhofa [GDA]09:30
Zajezdnia09:31
Strzyża PKM09:32
Uniwersytet Gdański [GDA]09:34
Bażyńskiego [GDA]09:35
Tetmajera09:36
Derdowskiego09:37
Obrońców Westerplatte09:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:40
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:49
Obrońców Westerplatte09:51
Derdowskiego09:52
Tetmajera09:53
Bażyńskiego [GDA]09:54
Uniwersytet Gdański [GDA]09:55
Strzyża PKM09:57
Zajezdnia09:59
Zamenhofa [GDA]10:00
Wojska Polskiego10:02
Galeria Bałtycka10:04
Klonowa [GDA]10:06
Jaśkowa Dolina10:07
Miszewskiego10:09
Politechnika10:10
Opera Bałtycka10:12
Traugutta [GDA]10:13
Uniwersytet Medyczny10:14
Chodowieckiego10:15
Brama Oliwska10:16
Dworzec Główny10:18
Hucisko10:21
Powstańców Warszawskich10:24
Paska10:26
Ciasna10:27
Zakopiańska10:28
Skrajna10:29
Siedlce10:31
Piekarnicza10:35
Belgradzka10:37
Warneńska10:39
Budapesztańska10:41
Migowo10:42
Królewskie Wzgórze10:44
Łabędzia10:45
Stolema10:46
Zabornia10:47
Ujeścisko10:50
Lawendowe Wzgórze10:53
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze11:07
Ujeścisko11:10
Zabornia11:13
Stolema11:14
Łabędzia11:15
Królewskie Wzgórze11:16
Migowo11:18
Budapesztańska11:20
Warneńska11:22
Belgradzka11:23
Piekarnicza11:25
Siedlce11:29
Skrajna11:30
Zakopiańska11:31
Ciasna11:32
Paska11:33
Powstańców Warszawskich11:35
Hucisko11:38
Dworzec Główny11:40
Brama Oliwska11:43
Chodowieckiego11:44
Uniwersytet Medyczny11:45
Traugutta [GDA]11:47
Opera Bałtycka11:49
Politechnika11:50
Miszewskiego11:52
Jaśkowa Dolina11:54
Klonowa [GDA]11:55
Galeria Bałtycka11:57
Wojska Polskiego11:59
Zamenhofa [GDA]12:00
Zajezdnia12:01
Strzyża PKM12:02
Uniwersytet Gdański [GDA]12:04
Bażyńskiego [GDA]12:05
Tetmajera12:06
Derdowskiego12:07
Obrońców Westerplatte12:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:10
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:19
Obrońców Westerplatte12:21
Derdowskiego12:22
Tetmajera12:23
Bażyńskiego [GDA]12:24
Uniwersytet Gdański [GDA]12:25
Strzyża PKM12:27
Zajezdnia12:29
Zamenhofa [GDA]12:30
Wojska Polskiego12:32
Galeria Bałtycka12:34
Klonowa [GDA]12:36
Jaśkowa Dolina12:37
Miszewskiego12:39
Politechnika12:40
Opera Bałtycka12:42
Traugutta [GDA]12:43
Uniwersytet Medyczny12:44
Chodowieckiego12:45
Brama Oliwska12:46
Dworzec Główny12:48
Hucisko12:51
Powstańców Warszawskich12:54
Paska12:56
Ciasna12:57
Zakopiańska12:58
Skrajna12:59
Siedlce13:01
Piekarnicza13:05
Belgradzka13:07
Warneńska13:09
Budapesztańska13:11
Migowo13:12
Królewskie Wzgórze13:14
Łabędzia13:15
Stolema13:16
Zabornia13:17
Ujeścisko13:20
Lawendowe Wzgórze13:23
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze13:37
Ujeścisko13:40
Zabornia13:43
Stolema13:44
Łabędzia13:45
Królewskie Wzgórze13:46
Migowo13:48
Budapesztańska13:50
Warneńska13:52
Belgradzka13:53
Piekarnicza13:55
Siedlce13:59
Skrajna14:00
Zakopiańska14:01
Ciasna14:02
Paska14:03
Powstańców Warszawskich14:05
Hucisko14:08
Dworzec Główny14:10
Brama Oliwska14:13
Chodowieckiego14:14
Uniwersytet Medyczny14:15
Traugutta [GDA]14:17
Opera Bałtycka14:19
Politechnika14:20
Miszewskiego14:22
Jaśkowa Dolina14:24
Klonowa [GDA]14:25
Galeria Bałtycka14:27
Wojska Polskiego14:29
Zamenhofa [GDA]14:30
Zajezdnia14:31
Strzyża PKM14:32
Uniwersytet Gdański [GDA]14:34
Bażyńskiego [GDA]14:35
Tetmajera14:36
Derdowskiego14:37
Obrońców Westerplatte14:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:40
Kurs nr 9 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:49
Obrońców Westerplatte14:51
Derdowskiego14:52
Tetmajera14:53
Bażyńskiego [GDA]14:54
Uniwersytet Gdański [GDA]14:55
Strzyża PKM14:57
Zajezdnia14:59
Zamenhofa [GDA]15:00
Wojska Polskiego15:02
Galeria Bałtycka15:04
Klonowa [GDA]15:06
Jaśkowa Dolina15:07
Miszewskiego15:09
Politechnika15:10
Opera Bałtycka15:12
Traugutta [GDA]15:13
Uniwersytet Medyczny15:14
Chodowieckiego15:15
Brama Oliwska15:16
Dworzec Główny15:18
Hucisko15:21
Powstańców Warszawskich15:24
Paska15:26
Ciasna15:27
Zakopiańska15:28
Skrajna15:29
Siedlce15:31
Piekarnicza15:35
Belgradzka15:37
Warneńska15:39
Budapesztańska15:41
Migowo15:42
Królewskie Wzgórze15:44
Łabędzia15:45
Stolema15:46
Zabornia15:47
Ujeścisko15:50
Lawendowe Wzgórze15:53
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze16:10
Ujeścisko16:13
Zabornia16:16
Stolema16:17
Łabędzia16:18
Królewskie Wzgórze16:19
Migowo16:21
Budapesztańska16:23
Warneńska16:25
Belgradzka16:26
Piekarnicza16:28
Siedlce16:32
Skrajna16:33
Zakopiańska16:34
Ciasna16:35
Paska16:36
Powstańców Warszawskich16:38
Hucisko16:41
Dworzec Główny16:43
Brama Oliwska16:46
Chodowieckiego16:47
Uniwersytet Medyczny16:48
Traugutta [GDA]16:50
Opera Bałtycka16:52
Politechnika16:53
Miszewskiego16:55
Jaśkowa Dolina16:57
Klonowa [GDA]16:58
Galeria Bałtycka17:00
Wojska Polskiego17:02
Zamenhofa [GDA]17:03
Zajezdnia17:04
Strzyża PKM17:05
Uniwersytet Gdański [GDA]17:07
Bażyńskiego [GDA]17:08
Tetmajera17:09
Derdowskiego17:10
Obrońców Westerplatte17:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:22
Obrońców Westerplatte17:24
Derdowskiego17:25
Tetmajera17:26
Bażyńskiego [GDA]17:27
Uniwersytet Gdański [GDA]17:28
Strzyża PKM17:30
Zajezdnia17:32
Zamenhofa [GDA]17:33
Wojska Polskiego17:35
Galeria Bałtycka17:37
Klonowa [GDA]17:39
Jaśkowa Dolina17:40
Miszewskiego17:42
Politechnika17:43
Opera Bałtycka17:45
Traugutta [GDA]17:46
Uniwersytet Medyczny17:47
Chodowieckiego17:48
Brama Oliwska17:49
Dworzec Główny17:51
Hucisko17:54
Powstańców Warszawskich17:57
Paska17:59
Ciasna18:00
Zakopiańska18:01
Skrajna18:02
Siedlce18:04
Piekarnicza18:08
Belgradzka18:10
Warneńska18:12
Budapesztańska18:14
Migowo18:15
Królewskie Wzgórze18:17
Łabędzia18:18
Stolema18:19
Zabornia18:20
Ujeścisko18:23
Lawendowe Wzgórze18:26
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze18:38
Ujeścisko18:41
Zabornia18:44
Stolema18:45
Łabędzia18:46
Królewskie Wzgórze18:47
Migowo18:49
Budapesztańska18:51
Warneńska18:53
Belgradzka18:54
Piekarnicza18:56
Siedlce19:00
Skrajna19:01
Zakopiańska19:02
Ciasna19:03
Paska19:04
Powstańców Warszawskich19:06
Hucisko19:09
Dworzec Główny19:11
Brama Oliwska19:14
Chodowieckiego19:15
Uniwersytet Medyczny19:16
Traugutta [GDA]19:18
Opera Bałtycka19:20
Politechnika19:21
Miszewskiego19:23
Jaśkowa Dolina19:25
Klonowa [GDA]19:26
Galeria Bałtycka19:28
Wojska Polskiego19:30
Zamenhofa [GDA]19:31
Zajezdnia19:32
Strzyża PKM19:33
Uniwersytet Gdański [GDA]19:35
Bażyńskiego [GDA]19:36
Tetmajera19:37
Derdowskiego19:38
Obrońców Westerplatte19:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:41
Kurs nr 13 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:01
Obrońców Westerplatte20:03
Derdowskiego20:04
Tetmajera20:05
Bażyńskiego [GDA]20:06
Uniwersytet Gdański [GDA]20:07
Strzyża PKM20:09
Zajezdnia20:11
Zamenhofa [GDA]20:12
Wojska Polskiego20:14
Galeria Bałtycka20:16
Klonowa [GDA]20:18
Jaśkowa Dolina20:19
Miszewskiego20:21
Politechnika20:22
Opera Bałtycka20:24
Traugutta [GDA]20:25
Uniwersytet Medyczny20:26
Chodowieckiego20:27
Brama Oliwska20:28
Dworzec Główny20:30
Hucisko20:33
Powstańców Warszawskich20:36
Paska20:38
Ciasna20:39
Zakopiańska20:40
Skrajna20:41
Siedlce20:43
Piekarnicza20:47
Belgradzka20:49
Warneńska20:51
Budapesztańska20:53
Migowo20:54
Królewskie Wzgórze20:56
Łabędzia20:57
Stolema20:58
Zabornia20:59
Ujeścisko21:02
Lawendowe Wzgórze21:05
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze21:16
Ujeścisko21:19
Zabornia21:22
Stolema21:23
Łabędzia21:24
Królewskie Wzgórze21:25
Migowo21:27
Budapesztańska21:29
Warneńska21:31
Belgradzka21:32
Piekarnicza21:34
Siedlce21:38
Skrajna21:39
Zakopiańska21:40
Ciasna21:41
Paska21:42
Powstańców Warszawskich21:44
Hucisko21:47
Dworzec Główny21:49
Brama Oliwska21:52
Chodowieckiego21:53
Uniwersytet Medyczny21:54
Traugutta [GDA]21:56
Opera Bałtycka21:58
Politechnika21:59
Miszewskiego22:01
Jaśkowa Dolina22:03
Klonowa [GDA]22:04
Galeria Bałtycka22:06
Wojska Polskiego22:08
Zamenhofa [GDA]22:09
Zajezdnia22:10
Strzyża PKM22:11
Zajezdnia WRZESZCZ22:13