• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
00:49
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ04:57
Strzyża PKM04:59
Zajezdnia05:00
Zamenhofa [GDA]05:01
Wojska Polskiego05:03
Galeria Bałtycka05:05
Klonowa [GDA]05:07
Jaśkowa Dolina05:08
Miszewskiego05:10
Politechnika05:11
Opera Bałtycka05:13
Traugutta [GDA]05:14
Uniwersytet Medyczny05:15
Chodowieckiego05:16
Brama Oliwska05:17
Dworzec Główny05:19
Hucisko05:22
Powstańców Warszawskich05:25
Paska05:26
Ciasna05:27
Zakopiańska05:28
Skrajna05:30
Siedlce05:32
Piekarnicza05:36
Belgradzka05:38
Warneńska05:40
Budapesztańska05:42
Migowo05:43
Królewskie Wzgórze05:45
Łabędzia05:46
Stolema05:47
Zabornia05:48
Ujeścisko05:52
Lawendowe Wzgórze05:55
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze06:09
Ujeścisko06:12
Zabornia06:16
Stolema06:17
Łabędzia06:18
Królewskie Wzgórze06:19
Migowo06:21
Budapesztańska06:23
Warneńska06:25
Belgradzka06:26
Piekarnicza06:28
Siedlce06:32
Skrajna06:33
Zakopiańska06:34
Ciasna06:35
Paska06:36
Powstańców Warszawskich06:38
Hucisko06:41
Dworzec Główny06:43
Brama Oliwska06:46
Chodowieckiego06:47
Uniwersytet Medyczny06:48
Traugutta [GDA]06:50
Opera Bałtycka06:52
Politechnika06:53
Miszewskiego06:55
Jaśkowa Dolina06:57
Klonowa [GDA]06:58
Galeria Bałtycka07:00
Wojska Polskiego07:02
Zamenhofa [GDA]07:03
Zajezdnia07:04
Strzyża PKM07:05
Uniwersytet Gdański [GDA]07:07
Bażyńskiego [GDA]07:08
Tetmajera07:09
Derdowskiego07:10
Obrońców Westerplatte07:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:13
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:19
Obrońców Westerplatte07:21
Derdowskiego07:22
Tetmajera07:23
Bażyńskiego [GDA]07:24
Uniwersytet Gdański [GDA]07:26
Strzyża PKM07:28
Zajezdnia07:29
Zamenhofa [GDA]07:30
Wojska Polskiego07:32
Galeria Bałtycka07:34
Klonowa [GDA]07:36
Jaśkowa Dolina07:37
Miszewskiego07:39
Politechnika07:40
Opera Bałtycka07:42
Traugutta [GDA]07:43
Uniwersytet Medyczny07:44
Chodowieckiego07:45
Brama Oliwska07:46
Dworzec Główny07:48
Hucisko07:51
Powstańców Warszawskich07:54
Paska07:55
Ciasna07:56
Zakopiańska07:57
Skrajna07:59
Siedlce08:01
Piekarnicza08:05
Belgradzka08:07
Warneńska08:09
Budapesztańska08:11
Migowo08:12
Królewskie Wzgórze08:14
Łabędzia08:15
Stolema08:16
Zabornia08:17
Ujeścisko08:21
Lawendowe Wzgórze08:24
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze08:46
Ujeścisko08:49
Zabornia08:53
Stolema08:54
Łabędzia08:55
Królewskie Wzgórze08:56
Migowo08:58
Budapesztańska09:00
Warneńska09:02
Belgradzka09:03
Piekarnicza09:05
Siedlce09:09
Skrajna09:10
Zakopiańska09:11
Ciasna09:12
Paska09:13
Powstańców Warszawskich09:15
Hucisko09:18
Dworzec Główny09:20
Brama Oliwska09:23
Chodowieckiego09:24
Uniwersytet Medyczny09:25
Traugutta [GDA]09:27
Opera Bałtycka09:29
Politechnika09:30
Miszewskiego09:32
Jaśkowa Dolina09:34
Klonowa [GDA]09:35
Galeria Bałtycka09:37
Wojska Polskiego09:39
Zamenhofa [GDA]09:40
Zajezdnia09:41
Strzyża PKM09:42
Uniwersytet Gdański [GDA]09:44
Bażyńskiego [GDA]09:45
Tetmajera09:46
Derdowskiego09:47
Obrońców Westerplatte09:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:50
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:59
Obrońców Westerplatte10:01
Derdowskiego10:02
Tetmajera10:03
Bażyńskiego [GDA]10:04
Uniwersytet Gdański [GDA]10:06
Strzyża PKM10:08
Zajezdnia10:09
Zamenhofa [GDA]10:10
Wojska Polskiego10:12
Galeria Bałtycka10:14
Klonowa [GDA]10:16
Jaśkowa Dolina10:17
Miszewskiego10:19
Politechnika10:20
Opera Bałtycka10:22
Traugutta [GDA]10:23
Uniwersytet Medyczny10:24
Chodowieckiego10:25
Brama Oliwska10:26
Dworzec Główny10:28
Hucisko10:31
Powstańców Warszawskich10:34
Paska10:35
Ciasna10:36
Zakopiańska10:37
Skrajna10:39
Siedlce10:41
Piekarnicza10:45
Belgradzka10:47
Warneńska10:49
Budapesztańska10:51
Migowo10:52
Królewskie Wzgórze10:54
Łabędzia10:55
Stolema10:56
Zabornia10:57
Ujeścisko11:01
Ujeścisko11:02
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko11:18
Ujeścisko11:19
Zabornia11:23
Stolema11:24
Łabędzia11:25
Królewskie Wzgórze11:26
Migowo11:28
Budapesztańska11:30
Warneńska11:32
Belgradzka11:33
Piekarnicza11:35
Siedlce11:39
Skrajna11:40
Zakopiańska11:41
Ciasna11:42
Paska11:43
Powstańców Warszawskich11:45
Hucisko11:48
Dworzec Główny11:50
Brama Oliwska11:53
Chodowieckiego11:54
Uniwersytet Medyczny11:55
Traugutta [GDA]11:57
Opera Bałtycka11:59
Politechnika12:00
Miszewskiego12:02
Jaśkowa Dolina12:04
Klonowa [GDA]12:05
Galeria Bałtycka12:07
Wojska Polskiego12:09
Zamenhofa [GDA]12:10
Zajezdnia12:11
Strzyża PKM12:12
Uniwersytet Gdański [GDA]12:14
Bażyńskiego [GDA]12:15
Tetmajera12:16
Derdowskiego12:17
Obrońców Westerplatte12:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:20
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:29
Obrońców Westerplatte12:31
Derdowskiego12:32
Tetmajera12:33
Bażyńskiego [GDA]12:34
Uniwersytet Gdański [GDA]12:36
Strzyża PKM12:38
Zajezdnia12:39
Zamenhofa [GDA]12:40
Wojska Polskiego12:42
Galeria Bałtycka12:44
Klonowa [GDA]12:46
Jaśkowa Dolina12:47
Miszewskiego12:49
Politechnika12:50
Opera Bałtycka12:52
Traugutta [GDA]12:53
Uniwersytet Medyczny12:54
Chodowieckiego12:55
Brama Oliwska12:56
Dworzec Główny12:58
Hucisko13:01
Powstańców Warszawskich13:04
Paska13:05
Ciasna13:06
Zakopiańska13:07
Skrajna13:09
Siedlce13:11
Piekarnicza13:15
Belgradzka13:17
Warneńska13:19
Budapesztańska13:21
Migowo13:22
Królewskie Wzgórze13:24
Łabędzia13:25
Stolema13:26
Zabornia13:27
Ujeścisko13:31
Lawendowe Wzgórze13:34
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze13:47
Ujeścisko13:50
Zabornia13:54
Stolema13:55
Łabędzia13:56
Królewskie Wzgórze13:57
Migowo13:59
Budapesztańska14:01
Warneńska14:03
Belgradzka14:04
Piekarnicza14:06
Siedlce14:10
Skrajna14:11
Zakopiańska14:12
Ciasna14:13
Paska14:14
Powstańców Warszawskich14:16
Hucisko14:19
Dworzec Główny14:21
Brama Oliwska14:24
Chodowieckiego14:25
Uniwersytet Medyczny14:26
Traugutta [GDA]14:28
Opera Bałtycka14:30
Politechnika14:31
Miszewskiego14:33
Jaśkowa Dolina14:35
Klonowa [GDA]14:36
Galeria Bałtycka14:38
Wojska Polskiego14:40
Zamenhofa [GDA]14:41
Zajezdnia14:42
Strzyża PKM14:43
Uniwersytet Gdański [GDA]14:45
Bażyńskiego [GDA]14:46
Tetmajera14:47
Derdowskiego14:48
Obrońców Westerplatte14:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:51
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:59
Obrońców Westerplatte15:01
Derdowskiego15:02
Tetmajera15:03
Bażyńskiego [GDA]15:04
Uniwersytet Gdański [GDA]15:06
Strzyża PKM15:08
Zajezdnia15:09
Zamenhofa [GDA]15:10
Wojska Polskiego15:12
Galeria Bałtycka15:14
Klonowa [GDA]15:16
Jaśkowa Dolina15:17
Miszewskiego15:19
Politechnika15:20
Opera Bałtycka15:22
Traugutta [GDA]15:23
Uniwersytet Medyczny15:24
Chodowieckiego15:25
Brama Oliwska15:26
Dworzec Główny15:28
Hucisko15:31
Powstańców Warszawskich15:34
Paska15:35
Ciasna15:36
Zakopiańska15:37
Skrajna15:39
Siedlce15:41
Piekarnicza15:45
Belgradzka15:47
Warneńska15:49
Budapesztańska15:51
Migowo15:52
Królewskie Wzgórze15:54
Łabędzia15:55
Stolema15:56
Zabornia15:57
Ujeścisko16:01
Lawendowe Wzgórze16:04
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze16:19
Ujeścisko16:22
Zabornia16:26
Stolema16:27
Łabędzia16:28
Królewskie Wzgórze16:29
Migowo16:31
Budapesztańska16:33
Warneńska16:35
Belgradzka16:36
Piekarnicza16:38
Siedlce16:42
Skrajna16:43
Zakopiańska16:44
Ciasna16:45
Paska16:46
Powstańców Warszawskich16:48
Hucisko16:51
Dworzec Główny16:53
Brama Oliwska16:56
Chodowieckiego16:57
Uniwersytet Medyczny16:58
Traugutta [GDA]17:00
Opera Bałtycka17:02
Politechnika17:03
Miszewskiego17:05
Jaśkowa Dolina17:07
Klonowa [GDA]17:08
Galeria Bałtycka17:10
Wojska Polskiego17:12
Zamenhofa [GDA]17:13
Zajezdnia17:14
Strzyża PKM17:15
Uniwersytet Gdański [GDA]17:17
Bażyńskiego [GDA]17:18
Tetmajera17:19
Derdowskiego17:20
Obrońców Westerplatte17:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:23
Kurs nr 10 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:34
Obrońców Westerplatte17:36
Derdowskiego17:37
Tetmajera17:38
Bażyńskiego [GDA]17:39
Uniwersytet Gdański [GDA]17:41
Strzyża PKM17:43
Zajezdnia17:44
Zamenhofa [GDA]17:45
Wojska Polskiego17:47
Galeria Bałtycka17:49
Klonowa [GDA]17:51
Jaśkowa Dolina17:52
Miszewskiego17:54
Politechnika17:55
Opera Bałtycka17:57
Traugutta [GDA]17:58
Uniwersytet Medyczny17:59
Chodowieckiego18:00
Brama Oliwska18:01
Dworzec Główny18:03
Hucisko18:06
Powstańców Warszawskich18:09
Paska18:10
Ciasna18:11
Zakopiańska18:12
Skrajna18:14
Siedlce18:16
Piekarnicza18:20
Belgradzka18:22
Warneńska18:24
Budapesztańska18:26
Migowo18:27
Królewskie Wzgórze18:29
Łabędzia18:30
Stolema18:31
Zabornia18:32
Ujeścisko18:36
Ujeścisko18:37
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko18:51
Ujeścisko18:52
Zabornia18:56
Stolema18:57
Łabędzia18:58
Królewskie Wzgórze18:59
Migowo19:01
Budapesztańska19:03
Warneńska19:05
Belgradzka19:06
Piekarnicza19:08
Siedlce19:12
Skrajna19:13
Zakopiańska19:14
Ciasna19:15
Paska19:16
Powstańców Warszawskich19:18
Hucisko19:21
Dworzec Główny19:23
Brama Oliwska19:26
Chodowieckiego19:27
Uniwersytet Medyczny19:28
Traugutta [GDA]19:30
Opera Bałtycka19:32
Politechnika19:33
Miszewskiego19:35
Jaśkowa Dolina19:37
Klonowa [GDA]19:38
Galeria Bałtycka19:40
Wojska Polskiego19:42
Zamenhofa [GDA]19:43
Zajezdnia19:44
Strzyża PKM19:45
Zajezdnia WRZESZCZ19:47