• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
03:44
Kurs nr 0 do Ujeścisko
Zajezdnia WRZESZCZ05:05
Strzyża PKM05:07
Zajezdnia05:08
Zamenhofa [GDA]05:09
Wojska Polskiego05:11
Galeria Bałtycka05:13
Klonowa [GDA]05:14
Jaśkowa Dolina05:16
Miszewskiego05:18
Politechnika05:19
Opera Bałtycka05:21
Traugutta [GDA]05:22
Uniwersytet Medyczny05:23
Chodowieckiego05:24
Brama Oliwska05:25
Dworzec Główny05:27
Hucisko05:30
Powstańców Warszawskich05:33
Paska05:35
Ciasna05:36
Zakopiańska05:37
Skrajna05:38
Siedlce05:40
Piekarnicza05:43
Belgradzka05:44
Warneńska05:46
Budapesztańska05:48
Migowo05:49
Królewskie Wzgórze05:50
Łabędzia05:51
Stolema05:52
Zabornia05:53
Ujeścisko05:56
Ujeścisko05:57
Kurs nr 1 do Zaspa
Ujeścisko06:20
Ujeścisko06:21
Zabornia06:23
Stolema06:24
Łabędzia06:25
Królewskie Wzgórze06:26
Migowo06:27
Budapesztańska06:29
Warneńska06:31
Belgradzka06:32
Piekarnicza06:34
Siedlce06:37
Skrajna06:38
Zakopiańska06:39
Ciasna06:40
Paska06:41
Powstańców Warszawskich06:43
Hucisko06:46
Dworzec Główny06:48
Brama Oliwska06:51
Chodowieckiego06:52
Uniwersytet Medyczny06:53
Traugutta [GDA]06:55
Opera Bałtycka06:57
Politechnika06:58
Miszewskiego07:00
Jaśkowa Dolina07:02
Klonowa [GDA]07:03
Galeria Bałtycka07:05
Wojska Polskiego07:07
Zamenhofa [GDA]07:08
Zajezdnia07:09
Strzyża PKM07:10
Uniwersytet Gdański [GDA]07:12
Bażyńskiego [GDA]07:13
Tetmajera07:14
Derdowskiego07:15
Obrońców Westerplatte07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:19
Opacka07:21
Subisława07:23
Pomorska - Osiedle07:24
Pomorska [GDA]07:26
Piastowska07:27
Czerwony Dwór07:29
Bora-Komorowskiego07:30
Kołobrzeska07:32
Zaspa07:33
Kurs nr 2 do Ujeścisko
Zaspa07:45
Zaspa07:46
Kołobrzeska07:47
Bora-Komorowskiego07:49
Czerwony Dwór07:51
Piastowska07:52
Pomorska [GDA]07:54
Gospody07:55
Pomorska - Osiedle07:56
Subisława07:58
Opacka08:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:02
Obrońców Westerplatte08:04
Derdowskiego08:05
Tetmajera08:06
Bażyńskiego [GDA]08:07
Uniwersytet Gdański [GDA]08:08
Strzyża PKM08:10
Zajezdnia08:12
Zamenhofa [GDA]08:13
Wojska Polskiego08:15
Galeria Bałtycka08:17
Klonowa [GDA]08:18
Jaśkowa Dolina08:20
Miszewskiego08:22
Politechnika08:23
Opera Bałtycka08:25
Traugutta [GDA]08:26
Uniwersytet Medyczny08:27
Chodowieckiego08:28
Brama Oliwska08:29
Dworzec Główny08:31
Hucisko08:34
Powstańców Warszawskich08:37
Paska08:39
Ciasna08:40
Zakopiańska08:41
Skrajna08:42
Siedlce08:44
Piekarnicza08:47
Belgradzka08:48
Warneńska08:50
Budapesztańska08:52
Migowo08:53
Królewskie Wzgórze08:54
Łabędzia08:55
Stolema08:56
Zabornia08:57
Ujeścisko09:00
Ujeścisko09:01
Kurs nr 3 do Zaspa
Ujeścisko09:07
Ujeścisko09:08
Zabornia09:10
Stolema09:11
Łabędzia09:12
Królewskie Wzgórze09:13
Migowo09:14
Budapesztańska09:16
Warneńska09:18
Belgradzka09:19
Piekarnicza09:21
Siedlce09:24
Skrajna09:25
Zakopiańska09:26
Ciasna09:27
Paska09:28
Powstańców Warszawskich09:30
Hucisko09:33
Dworzec Główny09:35
Brama Oliwska09:38
Chodowieckiego09:39
Uniwersytet Medyczny09:40
Traugutta [GDA]09:42
Opera Bałtycka09:44
Politechnika09:45
Miszewskiego09:47
Jaśkowa Dolina09:49
Klonowa [GDA]09:50
Galeria Bałtycka09:52
Wojska Polskiego09:54
Zamenhofa [GDA]09:55
Zajezdnia09:56
Strzyża PKM09:57
Uniwersytet Gdański [GDA]09:59
Bażyńskiego [GDA]10:00
Tetmajera10:01
Derdowskiego10:02
Obrońców Westerplatte10:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:06
Opacka10:08
Subisława10:10
Pomorska - Osiedle10:11
Pomorska [GDA]10:13
Piastowska10:14
Czerwony Dwór10:16
Bora-Komorowskiego10:17
Kołobrzeska10:19
Zaspa10:20
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Zaspa10:44
Zaspa10:45
Kołobrzeska10:46
Bora-Komorowskiego10:48
Czerwony Dwór10:50
Piastowska10:51
Pomorska [GDA]10:53
Gospody10:54
Pomorska - Osiedle10:55
Subisława10:57
Opacka10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:01
Obrońców Westerplatte11:03
Derdowskiego11:04
Tetmajera11:05
Bażyńskiego [GDA]11:06
Uniwersytet Gdański [GDA]11:07
Strzyża PKM11:09
Zajezdnia11:11
Zamenhofa [GDA]11:12
Wojska Polskiego11:14
Galeria Bałtycka11:16
Klonowa [GDA]11:17
Jaśkowa Dolina11:19
Miszewskiego11:21
Politechnika11:22
Opera Bałtycka11:24
Traugutta [GDA]11:25
Uniwersytet Medyczny11:26
Chodowieckiego11:27
Brama Oliwska11:28
Dworzec Główny11:30
Hucisko11:33
Powstańców Warszawskich11:36
Paska11:38
Ciasna11:39
Zakopiańska11:40
Skrajna11:41
Siedlce11:43
Piekarnicza11:46
Belgradzka11:47
Warneńska11:49
Budapesztańska11:51
Migowo11:52
Królewskie Wzgórze11:53
Łabędzia11:54
Stolema11:55
Zabornia11:56
Ujeścisko11:59
Ujeścisko12:00
Kurs nr 5 do Zaspa
Ujeścisko12:07
Ujeścisko12:08
Zabornia12:10
Stolema12:11
Łabędzia12:12
Królewskie Wzgórze12:13
Migowo12:14
Budapesztańska12:16
Warneńska12:18
Belgradzka12:19
Piekarnicza12:21
Siedlce12:24
Skrajna12:25
Zakopiańska12:26
Ciasna12:27
Paska12:28
Powstańców Warszawskich12:30
Hucisko12:33
Dworzec Główny12:35
Brama Oliwska12:38
Chodowieckiego12:39
Uniwersytet Medyczny12:40
Traugutta [GDA]12:42
Opera Bałtycka12:44
Politechnika12:45
Miszewskiego12:47
Jaśkowa Dolina12:49
Klonowa [GDA]12:50
Galeria Bałtycka12:52
Wojska Polskiego12:54
Zamenhofa [GDA]12:55
Zajezdnia12:56
Strzyża PKM12:57
Uniwersytet Gdański [GDA]12:59
Bażyńskiego [GDA]13:00
Tetmajera13:01
Derdowskiego13:02
Obrońców Westerplatte13:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:06
Opacka13:08
Subisława13:10
Pomorska - Osiedle13:11
Pomorska [GDA]13:13
Piastowska13:14
Czerwony Dwór13:16
Bora-Komorowskiego13:17
Kołobrzeska13:19
Zaspa13:20
Kurs nr 6 do Ujeścisko
Zaspa13:41
Zaspa13:42
Kołobrzeska13:43
Bora-Komorowskiego13:45
Czerwony Dwór13:47
Piastowska13:48
Pomorska [GDA]13:50
Gospody13:51
Pomorska - Osiedle13:52
Subisława13:54
Opacka13:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:58
Obrońców Westerplatte14:00
Derdowskiego14:01
Tetmajera14:02
Bażyńskiego [GDA]14:03
Uniwersytet Gdański [GDA]14:04
Strzyża PKM14:06
Zajezdnia14:08
Zamenhofa [GDA]14:09
Wojska Polskiego14:11
Galeria Bałtycka14:13
Klonowa [GDA]14:14
Jaśkowa Dolina14:16
Miszewskiego14:18
Politechnika14:19
Opera Bałtycka14:21
Traugutta [GDA]14:22
Uniwersytet Medyczny14:23
Chodowieckiego14:24
Brama Oliwska14:25
Dworzec Główny14:27
Hucisko14:30
Powstańców Warszawskich14:33
Paska14:35
Ciasna14:36
Zakopiańska14:37
Skrajna14:38
Siedlce14:40
Piekarnicza14:43
Belgradzka14:44
Warneńska14:46
Budapesztańska14:48
Migowo14:49
Królewskie Wzgórze14:50
Łabędzia14:51
Stolema14:52
Zabornia14:53
Ujeścisko14:56
Ujeścisko14:57
Kurs nr 7 do Zaspa
Ujeścisko15:10
Ujeścisko15:11
Zabornia15:13
Stolema15:14
Łabędzia15:15
Królewskie Wzgórze15:16
Migowo15:17
Budapesztańska15:19
Warneńska15:21
Belgradzka15:22
Piekarnicza15:24
Siedlce15:27
Skrajna15:28
Zakopiańska15:29
Ciasna15:30
Paska15:31
Powstańców Warszawskich15:33
Hucisko15:36
Dworzec Główny15:38
Brama Oliwska15:41
Chodowieckiego15:42
Uniwersytet Medyczny15:43
Traugutta [GDA]15:45
Opera Bałtycka15:47
Politechnika15:48
Miszewskiego15:50
Jaśkowa Dolina15:52
Klonowa [GDA]15:53
Galeria Bałtycka15:55
Wojska Polskiego15:57
Zamenhofa [GDA]15:58
Zajezdnia15:59
Strzyża PKM16:00
Uniwersytet Gdański [GDA]16:02
Bażyńskiego [GDA]16:03
Tetmajera16:04
Derdowskiego16:05
Obrońców Westerplatte16:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:09
Opacka16:11
Subisława16:13
Pomorska - Osiedle16:14
Pomorska [GDA]16:16
Piastowska16:17
Czerwony Dwór16:19
Bora-Komorowskiego16:20
Kołobrzeska16:22
Zaspa16:23
Kurs nr 8 do Ujeścisko
Zaspa16:31
Zaspa16:32
Kołobrzeska16:33
Bora-Komorowskiego16:35
Czerwony Dwór16:37
Piastowska16:38
Pomorska [GDA]16:40
Gospody16:41
Pomorska - Osiedle16:42
Subisława16:44
Opacka16:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:48
Obrońców Westerplatte16:50
Derdowskiego16:51
Tetmajera16:52
Bażyńskiego [GDA]16:53
Uniwersytet Gdański [GDA]16:54
Strzyża PKM16:56
Zajezdnia16:58
Zamenhofa [GDA]16:59
Wojska Polskiego17:01
Galeria Bałtycka17:03
Klonowa [GDA]17:04
Jaśkowa Dolina17:06
Miszewskiego17:08
Politechnika17:09
Opera Bałtycka17:11
Traugutta [GDA]17:12
Uniwersytet Medyczny17:13
Chodowieckiego17:14
Brama Oliwska17:15
Dworzec Główny17:17
Hucisko17:20
Powstańców Warszawskich17:23
Paska17:25
Ciasna17:26
Zakopiańska17:27
Skrajna17:28
Siedlce17:30
Piekarnicza17:33
Belgradzka17:34
Warneńska17:36
Budapesztańska17:38
Migowo17:39
Królewskie Wzgórze17:40
Łabędzia17:41
Stolema17:42
Zabornia17:43
Ujeścisko17:46
Ujeścisko17:47
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko18:10
Ujeścisko18:11
Zabornia18:13
Stolema18:14
Łabędzia18:15
Królewskie Wzgórze18:16
Migowo18:17
Budapesztańska18:19
Warneńska18:21
Belgradzka18:22
Piekarnicza18:24
Siedlce18:27
Skrajna18:28
Zakopiańska18:29
Ciasna18:30
Paska18:31
Powstańców Warszawskich18:33
Hucisko18:36
Dworzec Główny18:38
Brama Oliwska18:41
Chodowieckiego18:42
Uniwersytet Medyczny18:43
Traugutta [GDA]18:45
Opera Bałtycka18:47
Politechnika18:48
Miszewskiego18:50
Jaśkowa Dolina18:52
Klonowa [GDA]18:53
Galeria Bałtycka18:55
Wojska Polskiego18:57
Zamenhofa [GDA]18:58
Zajezdnia18:59
Strzyża PKM19:00
Zajezdnia WRZESZCZ19:02