• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:17
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ08:00
Strzyża PKM08:01
Uniwersytet Gdański [GDA]08:03
Bażyńskiego [GDA]08:04
Tetmajera08:05
Derdowskiego08:06
Obrońców Westerplatte08:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:10
Opacka08:12
Subisława08:14
Pomorska - Osiedle08:15
Pomorska [GDA]08:17
Piastowska08:18
Czerwony Dwór08:20
Bora-Komorowskiego08:21
Kołobrzeska08:23
Zaspa08:25
Kurs nr 1 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa08:44
Zaspa08:45
Kołobrzeska08:46
Bora-Komorowskiego08:48
Czerwony Dwór08:50
Piastowska08:51
Pomorska [GDA]08:53
Gospody08:54
Pomorska - Osiedle08:55
Subisława08:57
Opacka08:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:01
Obrońców Westerplatte09:03
Derdowskiego09:04
Tetmajera09:05
Bażyńskiego [GDA]09:06
Uniwersytet Gdański [GDA]09:07
Strzyża PKM09:09
Zajezdnia09:11
Zamenhofa [GDA]09:12
Wojska Polskiego09:14
Galeria Bałtycka09:16
Klonowa [GDA]09:18
Jaśkowa Dolina09:19
Miszewskiego09:21
Politechnika09:22
Opera Bałtycka09:24
Traugutta [GDA]09:25
Uniwersytet Medyczny09:26
Chodowieckiego09:27
Brama Oliwska09:28
Dworzec Główny09:30
Hucisko09:33
Powstańców Warszawskich09:36
Paska09:38
Ciasna09:39
Zakopiańska09:40
Skrajna09:41
Siedlce09:43
Piekarnicza09:46
Belgradzka09:47
Warneńska09:49
Budapesztańska09:51
Migowo09:52
Królewskie Wzgórze09:53
Łabędzia09:54
Stolema09:55
Zabornia09:56
Ujeścisko09:59
Lawendowe Wzgórze10:02
Kurs nr 2 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze10:19
Ujeścisko10:22
Zabornia10:24
Stolema10:25
Łabędzia10:26
Królewskie Wzgórze10:27
Migowo10:28
Budapesztańska10:30
Warneńska10:32
Belgradzka10:33
Piekarnicza10:35
Siedlce10:38
Skrajna10:39
Zakopiańska10:40
Ciasna10:41
Paska10:42
Powstańców Warszawskich10:44
Hucisko10:47
Dworzec Główny10:49
Brama Oliwska10:52
Chodowieckiego10:53
Uniwersytet Medyczny10:54
Traugutta [GDA]10:56
Opera Bałtycka10:58
Politechnika10:59
Miszewskiego11:01
Jaśkowa Dolina11:03
Klonowa [GDA]11:04
Galeria Bałtycka11:06
Wojska Polskiego11:08
Zamenhofa [GDA]11:09
Zajezdnia11:10
Strzyża PKM11:11
Uniwersytet Gdański [GDA]11:13
Bażyńskiego [GDA]11:14
Tetmajera11:15
Derdowskiego11:16
Obrońców Westerplatte11:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:20
Opacka11:22
Subisława11:24
Pomorska - Osiedle11:25
Pomorska [GDA]11:27
Piastowska11:28
Czerwony Dwór11:30
Bora-Komorowskiego11:31
Kołobrzeska11:33
Zaspa11:35
Kurs nr 3 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa12:04
Zaspa12:05
Kołobrzeska12:06
Bora-Komorowskiego12:08
Czerwony Dwór12:10
Piastowska12:11
Pomorska [GDA]12:13
Gospody12:14
Pomorska - Osiedle12:15
Subisława12:17
Opacka12:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:21
Obrońców Westerplatte12:23
Derdowskiego12:24
Tetmajera12:25
Bażyńskiego [GDA]12:26
Uniwersytet Gdański [GDA]12:27
Strzyża PKM12:29
Zajezdnia12:31
Zamenhofa [GDA]12:32
Wojska Polskiego12:34
Galeria Bałtycka12:36
Klonowa [GDA]12:38
Jaśkowa Dolina12:39
Miszewskiego12:41
Politechnika12:42
Opera Bałtycka12:44
Traugutta [GDA]12:45
Uniwersytet Medyczny12:46
Chodowieckiego12:47
Brama Oliwska12:48
Dworzec Główny12:50
Hucisko12:53
Powstańców Warszawskich12:56
Paska12:58
Ciasna12:59
Zakopiańska13:00
Skrajna13:01
Siedlce13:03
Piekarnicza13:06
Belgradzka13:07
Warneńska13:09
Budapesztańska13:11
Migowo13:12
Królewskie Wzgórze13:13
Łabędzia13:14
Stolema13:15
Zabornia13:16
Ujeścisko13:19
Lawendowe Wzgórze13:22
Kurs nr 4 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze13:39
Ujeścisko13:42
Zabornia13:44
Stolema13:45
Łabędzia13:46
Królewskie Wzgórze13:47
Migowo13:48
Budapesztańska13:50
Warneńska13:52
Belgradzka13:53
Piekarnicza13:55
Siedlce13:58
Skrajna13:59
Zakopiańska14:00
Ciasna14:01
Paska14:02
Powstańców Warszawskich14:04
Hucisko14:07
Dworzec Główny14:09
Brama Oliwska14:12
Chodowieckiego14:13
Uniwersytet Medyczny14:14
Traugutta [GDA]14:16
Opera Bałtycka14:18
Politechnika14:19
Miszewskiego14:21
Jaśkowa Dolina14:23
Klonowa [GDA]14:24
Galeria Bałtycka14:26
Wojska Polskiego14:28
Zamenhofa [GDA]14:29
Zajezdnia14:30
Strzyża PKM14:31
Uniwersytet Gdański [GDA]14:33
Bażyńskiego [GDA]14:34
Tetmajera14:35
Derdowskiego14:36
Obrońców Westerplatte14:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:40
Opacka14:42
Subisława14:44
Pomorska - Osiedle14:45
Pomorska [GDA]14:47
Piastowska14:48
Czerwony Dwór14:50
Bora-Komorowskiego14:51
Kołobrzeska14:53
Zaspa14:55
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa15:04
Zaspa15:05
Kołobrzeska15:06
Bora-Komorowskiego15:08
Czerwony Dwór15:10
Piastowska15:11
Pomorska [GDA]15:13
Gospody15:14
Pomorska - Osiedle15:15
Subisława15:17
Opacka15:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:21
Obrońców Westerplatte15:23
Derdowskiego15:24
Tetmajera15:25
Bażyńskiego [GDA]15:26
Uniwersytet Gdański [GDA]15:27
Strzyża PKM15:29
Zajezdnia15:31
Zamenhofa [GDA]15:32
Wojska Polskiego15:34
Galeria Bałtycka15:36
Klonowa [GDA]15:38
Jaśkowa Dolina15:39
Miszewskiego15:41
Politechnika15:42
Opera Bałtycka15:44
Traugutta [GDA]15:45
Uniwersytet Medyczny15:46
Chodowieckiego15:47
Brama Oliwska15:48
Dworzec Główny15:50
Hucisko15:53
Powstańców Warszawskich15:56
Paska15:58
Ciasna15:59
Zakopiańska16:00
Skrajna16:01
Siedlce16:03
Piekarnicza16:06
Belgradzka16:07
Warneńska16:09
Budapesztańska16:11
Migowo16:12
Królewskie Wzgórze16:13
Łabędzia16:14
Stolema16:15
Zabornia16:16
Ujeścisko16:19
Lawendowe Wzgórze16:22
Kurs nr 6 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze16:39
Ujeścisko16:42
Zabornia16:44
Stolema16:45
Łabędzia16:46
Królewskie Wzgórze16:47
Migowo16:48
Budapesztańska16:50
Warneńska16:52
Belgradzka16:53
Piekarnicza16:55
Siedlce16:58
Skrajna16:59
Zakopiańska17:00
Ciasna17:01
Paska17:02
Powstańców Warszawskich17:04
Hucisko17:07
Dworzec Główny17:09
Brama Oliwska17:12
Chodowieckiego17:13
Uniwersytet Medyczny17:14
Traugutta [GDA]17:16
Opera Bałtycka17:18
Politechnika17:19
Miszewskiego17:21
Jaśkowa Dolina17:23
Klonowa [GDA]17:24
Galeria Bałtycka17:26
Wojska Polskiego17:28
Zamenhofa [GDA]17:29
Zajezdnia17:30
Strzyża PKM17:31
Uniwersytet Gdański [GDA]17:33
Bażyńskiego [GDA]17:34
Tetmajera17:35
Derdowskiego17:36
Obrońców Westerplatte17:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:40
Opacka17:42
Subisława17:44
Pomorska - Osiedle17:45
Pomorska [GDA]17:47
Piastowska17:48
Czerwony Dwór17:50
Bora-Komorowskiego17:51
Kołobrzeska17:53
Zaspa17:55
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa18:24
Zaspa18:25
Kołobrzeska18:26
Bora-Komorowskiego18:28
Czerwony Dwór18:30
Piastowska18:31
Pomorska [GDA]18:33
Gospody18:34
Pomorska - Osiedle18:35
Subisława18:37
Opacka18:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:41
Obrońców Westerplatte18:43
Derdowskiego18:44
Tetmajera18:45
Bażyńskiego [GDA]18:46
Uniwersytet Gdański [GDA]18:47
Strzyża PKM18:49
Zajezdnia18:51
Zamenhofa [GDA]18:52
Wojska Polskiego18:54
Galeria Bałtycka18:56
Klonowa [GDA]18:58
Jaśkowa Dolina18:59
Miszewskiego19:01
Politechnika19:02
Opera Bałtycka19:04
Traugutta [GDA]19:05
Uniwersytet Medyczny19:06
Chodowieckiego19:07
Brama Oliwska19:08
Dworzec Główny19:10
Hucisko19:13
Powstańców Warszawskich19:16
Paska19:18
Ciasna19:19
Zakopiańska19:20
Skrajna19:21
Siedlce19:23
Piekarnicza19:26
Belgradzka19:27
Warneńska19:29
Budapesztańska19:31
Migowo19:32
Królewskie Wzgórze19:33
Łabędzia19:34
Stolema19:35
Zabornia19:36
Ujeścisko19:39
Lawendowe Wzgórze19:42
Kurs nr 8 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze19:59
Ujeścisko20:02
Zabornia20:04
Stolema20:05
Łabędzia20:06
Królewskie Wzgórze20:07
Migowo20:08
Budapesztańska20:10
Warneńska20:12
Belgradzka20:13
Piekarnicza20:15
Siedlce20:18
Skrajna20:19
Zakopiańska20:20
Ciasna20:21
Paska20:22
Powstańców Warszawskich20:24
Hucisko20:27
Dworzec Główny20:29
Brama Oliwska20:32
Chodowieckiego20:33
Uniwersytet Medyczny20:34
Traugutta [GDA]20:36
Opera Bałtycka20:38
Politechnika20:39
Miszewskiego20:41
Jaśkowa Dolina20:43
Klonowa [GDA]20:44
Galeria Bałtycka20:46
Wojska Polskiego20:48
Zamenhofa [GDA]20:49
Zajezdnia20:50
Strzyża PKM20:51
Uniwersytet Gdański [GDA]20:53
Bażyńskiego [GDA]20:54
Tetmajera20:55
Derdowskiego20:56
Obrońców Westerplatte20:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00
Opacka21:02
Subisława21:04
Pomorska - Osiedle21:05
Pomorska [GDA]21:07
Piastowska21:08
Czerwony Dwór21:10
Bora-Komorowskiego21:11
Kołobrzeska21:13
Zaspa21:15
Kurs nr 9 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa21:34
Zaspa21:35
Kołobrzeska21:36
Bora-Komorowskiego21:38
Czerwony Dwór21:40
Piastowska21:41
Pomorska [GDA]21:43
Gospody21:44
Pomorska - Osiedle21:45
Subisława21:47
Opacka21:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:51
Obrońców Westerplatte21:53
Derdowskiego21:54
Tetmajera21:55
Bażyńskiego [GDA]21:56
Uniwersytet Gdański [GDA]21:57
Strzyża PKM21:59
Zajezdnia22:01
Zamenhofa [GDA]22:02
Wojska Polskiego22:04
Galeria Bałtycka22:06
Klonowa [GDA]22:08
Jaśkowa Dolina22:09
Miszewskiego22:11
Politechnika22:12
Opera Bałtycka22:14
Traugutta [GDA]22:15
Uniwersytet Medyczny22:16
Chodowieckiego22:17
Brama Oliwska22:18
Dworzec Główny22:20
Hucisko22:23
Powstańców Warszawskich22:26
Paska22:28
Ciasna22:29
Zakopiańska22:30
Skrajna22:31
Siedlce22:33
Piekarnicza22:36
Belgradzka22:37
Warneńska22:39
Budapesztańska22:41
Migowo22:42
Królewskie Wzgórze22:43
Łabędzia22:44
Stolema22:45
Zabornia22:46
Ujeścisko22:49
Lawendowe Wzgórze22:52
Kurs nr 10 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze23:11
Ujeścisko23:14
Zabornia23:16
Stolema23:17
Łabędzia23:18
Królewskie Wzgórze23:19
Migowo23:20
Budapesztańska23:21
Warneńska23:23
Belgradzka23:24
Piekarnicza23:26
Siedlce23:29
Skrajna23:30
Zakopiańska23:31
Ciasna23:32
Paska23:33
Powstańców Warszawskich23:35
Hucisko23:38
Dworzec Główny23:40
Brama Oliwska23:43
Chodowieckiego23:44
Uniwersytet Medyczny23:45
Traugutta [GDA]23:46
Opera Bałtycka23:48
Politechnika23:49
Miszewskiego23:51
Jaśkowa Dolina23:53
Klonowa [GDA]23:54
Galeria Bałtycka23:56
Wojska Polskiego23:58
Zamenhofa [GDA]23:59
Zajezdnia00:00
Strzyża PKM00:01
Zajezdnia WRZESZCZ00:03