• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
11:20
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ04:44
Strzyża PKM04:45
Uniwersytet Gdański [GDA]04:47
Bażyńskiego [GDA]04:48
Tetmajera04:49
Derdowskiego04:50
Obrońców Westerplatte04:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:53
Kurs nr 1 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:01
Obrońców Westerplatte05:03
Derdowskiego05:04
Tetmajera05:05
Bażyńskiego [GDA]05:06
Uniwersytet Gdański [GDA]05:08
Strzyża PKM05:10
Zajezdnia05:11
Zamenhofa [GDA]05:12
Wojska Polskiego05:14
Galeria Bałtycka05:16
Klonowa [GDA]05:18
Jaśkowa Dolina05:19
Miszewskiego05:21
Politechnika05:22
Opera Bałtycka05:24
Traugutta [GDA]05:25
Uniwersytet Medyczny05:26
Chodowieckiego05:27
Brama Oliwska05:28
Dworzec Główny05:30
Hucisko05:33
Powstańców Warszawskich05:36
Paska05:37
Ciasna05:38
Zakopiańska05:39
Skrajna05:41
Siedlce05:43
Piekarnicza05:47
Belgradzka05:49
Warneńska05:51
Budapesztańska05:53
Migowo05:54
Królewskie Wzgórze05:56
Łabędzia05:57
Stolema05:58
Zabornia05:59
Ujeścisko06:03
Lawendowe Wzgórze06:06
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze06:19
Ujeścisko06:22
Zabornia06:26
Stolema06:27
Łabędzia06:28
Królewskie Wzgórze06:29
Migowo06:31
Budapesztańska06:33
Warneńska06:35
Belgradzka06:36
Piekarnicza06:38
Siedlce06:42
Skrajna06:43
Zakopiańska06:44
Ciasna06:45
Paska06:46
Powstańców Warszawskich06:48
Hucisko06:51
Dworzec Główny06:53
Brama Oliwska06:56
Chodowieckiego06:57
Uniwersytet Medyczny06:58
Traugutta [GDA]07:00
Opera Bałtycka07:02
Politechnika07:03
Miszewskiego07:05
Jaśkowa Dolina07:07
Klonowa [GDA]07:08
Galeria Bałtycka07:10
Wojska Polskiego07:12
Zamenhofa [GDA]07:13
Zajezdnia07:14
Strzyża PKM07:15
Uniwersytet Gdański [GDA]07:17
Bażyńskiego [GDA]07:18
Tetmajera07:19
Derdowskiego07:20
Obrońców Westerplatte07:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:23
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:29
Obrońców Westerplatte07:31
Derdowskiego07:32
Tetmajera07:33
Bażyńskiego [GDA]07:34
Uniwersytet Gdański [GDA]07:36
Strzyża PKM07:38
Zajezdnia07:39
Zamenhofa [GDA]07:40
Wojska Polskiego07:42
Galeria Bałtycka07:44
Klonowa [GDA]07:46
Jaśkowa Dolina07:47
Miszewskiego07:49
Politechnika07:50
Opera Bałtycka07:52
Traugutta [GDA]07:53
Uniwersytet Medyczny07:54
Chodowieckiego07:55
Brama Oliwska07:56
Dworzec Główny07:58
Hucisko08:01
Powstańców Warszawskich08:04
Paska08:05
Ciasna08:06
Zakopiańska08:07
Skrajna08:09
Siedlce08:11
Piekarnicza08:15
Belgradzka08:17
Warneńska08:19
Budapesztańska08:21
Migowo08:22
Królewskie Wzgórze08:24
Łabędzia08:25
Stolema08:26
Zabornia08:27
Ujeścisko08:31
Ujeścisko08:32
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko08:58
Ujeścisko08:59
Zabornia09:03
Stolema09:04
Łabędzia09:05
Królewskie Wzgórze09:06
Migowo09:08
Budapesztańska09:10
Warneńska09:12
Belgradzka09:13
Piekarnicza09:15
Siedlce09:19
Skrajna09:20
Zakopiańska09:21
Ciasna09:22
Paska09:23
Powstańców Warszawskich09:25
Hucisko09:28
Dworzec Główny09:30
Brama Oliwska09:33
Chodowieckiego09:34
Uniwersytet Medyczny09:35
Traugutta [GDA]09:37
Opera Bałtycka09:39
Politechnika09:40
Miszewskiego09:42
Jaśkowa Dolina09:44
Klonowa [GDA]09:45
Galeria Bałtycka09:47
Wojska Polskiego09:49
Zamenhofa [GDA]09:50
Zajezdnia09:51
Strzyża PKM09:52
Uniwersytet Gdański [GDA]09:54
Bażyńskiego [GDA]09:55
Tetmajera09:56
Derdowskiego09:57
Obrońców Westerplatte09:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:00
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:09
Obrońców Westerplatte10:11
Derdowskiego10:12
Tetmajera10:13
Bażyńskiego [GDA]10:14
Uniwersytet Gdański [GDA]10:16
Strzyża PKM10:18
Zajezdnia10:19
Zamenhofa [GDA]10:20
Wojska Polskiego10:22
Galeria Bałtycka10:24
Klonowa [GDA]10:26
Jaśkowa Dolina10:27
Miszewskiego10:29
Politechnika10:30
Opera Bałtycka10:32
Traugutta [GDA]10:33
Uniwersytet Medyczny10:34
Chodowieckiego10:35
Brama Oliwska10:36
Dworzec Główny10:38
Hucisko10:41
Powstańców Warszawskich10:44
Paska10:45
Ciasna10:46
Zakopiańska10:47
Skrajna10:49
Siedlce10:51
Piekarnicza10:55
Belgradzka10:57
Warneńska10:59
Budapesztańska11:01
Migowo11:02
Królewskie Wzgórze11:04
Łabędzia11:05
Stolema11:06
Zabornia11:07
Ujeścisko11:11
Lawendowe Wzgórze11:14
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze11:26
Ujeścisko11:29
Zabornia11:33
Stolema11:34
Łabędzia11:35
Królewskie Wzgórze11:36
Migowo11:38
Budapesztańska11:40
Warneńska11:42
Belgradzka11:43
Piekarnicza11:45
Siedlce11:49
Skrajna11:50
Zakopiańska11:51
Ciasna11:52
Paska11:53
Powstańców Warszawskich11:55
Hucisko11:58
Dworzec Główny12:00
Brama Oliwska12:03
Chodowieckiego12:04
Uniwersytet Medyczny12:05
Traugutta [GDA]12:07
Opera Bałtycka12:09
Politechnika12:10
Miszewskiego12:12
Jaśkowa Dolina12:14
Klonowa [GDA]12:15
Galeria Bałtycka12:17
Wojska Polskiego12:19
Zamenhofa [GDA]12:20
Zajezdnia12:21
Strzyża PKM12:22
Uniwersytet Gdański [GDA]12:24
Bażyńskiego [GDA]12:25
Tetmajera12:26
Derdowskiego12:27
Obrońców Westerplatte12:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:30
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:39
Obrońców Westerplatte12:41
Derdowskiego12:42
Tetmajera12:43
Bażyńskiego [GDA]12:44
Uniwersytet Gdański [GDA]12:46
Strzyża PKM12:48
Zajezdnia12:49
Zamenhofa [GDA]12:50
Wojska Polskiego12:52
Galeria Bałtycka12:54
Klonowa [GDA]12:56
Jaśkowa Dolina12:57
Miszewskiego12:59
Politechnika13:00
Opera Bałtycka13:02
Traugutta [GDA]13:03
Uniwersytet Medyczny13:04
Chodowieckiego13:05
Brama Oliwska13:06
Dworzec Główny13:08
Hucisko13:11
Powstańców Warszawskich13:14
Paska13:15
Ciasna13:16
Zakopiańska13:17
Skrajna13:19
Siedlce13:21
Piekarnicza13:25
Belgradzka13:27
Warneńska13:29
Budapesztańska13:31
Migowo13:32
Królewskie Wzgórze13:34
Łabędzia13:35
Stolema13:36
Zabornia13:37
Ujeścisko13:41
Lawendowe Wzgórze13:44
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze13:59
Ujeścisko14:02
Zabornia14:06
Stolema14:07
Łabędzia14:08
Królewskie Wzgórze14:09
Migowo14:11
Budapesztańska14:13
Warneńska14:15
Belgradzka14:16
Piekarnicza14:18
Siedlce14:22
Skrajna14:23
Zakopiańska14:24
Ciasna14:25
Paska14:26
Powstańców Warszawskich14:28
Hucisko14:31
Dworzec Główny14:33
Brama Oliwska14:36
Chodowieckiego14:37
Uniwersytet Medyczny14:38
Traugutta [GDA]14:40
Opera Bałtycka14:42
Politechnika14:43
Miszewskiego14:45
Jaśkowa Dolina14:47
Klonowa [GDA]14:48
Galeria Bałtycka14:50
Wojska Polskiego14:52
Zamenhofa [GDA]14:53
Zajezdnia14:54
Strzyża PKM14:55
Uniwersytet Gdański [GDA]14:57
Bażyńskiego [GDA]14:58
Tetmajera14:59
Derdowskiego15:00
Obrońców Westerplatte15:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:03
Kurs nr 9 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:09
Obrońców Westerplatte15:11
Derdowskiego15:12
Tetmajera15:13
Bażyńskiego [GDA]15:14
Uniwersytet Gdański [GDA]15:16
Strzyża PKM15:18
Zajezdnia15:19
Zamenhofa [GDA]15:20
Wojska Polskiego15:22
Galeria Bałtycka15:24
Klonowa [GDA]15:26
Jaśkowa Dolina15:27
Miszewskiego15:29
Politechnika15:30
Opera Bałtycka15:32
Traugutta [GDA]15:33
Uniwersytet Medyczny15:34
Chodowieckiego15:35
Brama Oliwska15:36
Dworzec Główny15:38
Hucisko15:41
Powstańców Warszawskich15:44
Paska15:45
Ciasna15:46
Zakopiańska15:47
Skrajna15:49
Siedlce15:51
Piekarnicza15:55
Belgradzka15:57
Warneńska15:59
Budapesztańska16:01
Migowo16:02
Królewskie Wzgórze16:04
Łabędzia16:05
Stolema16:06
Zabornia16:07
Ujeścisko16:11
Lawendowe Wzgórze16:14
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze16:29
Ujeścisko16:32
Zabornia16:36
Stolema16:37
Łabędzia16:38
Królewskie Wzgórze16:39
Migowo16:41
Budapesztańska16:43
Warneńska16:45
Belgradzka16:46
Piekarnicza16:48
Siedlce16:52
Skrajna16:53
Zakopiańska16:54
Ciasna16:55
Paska16:56
Powstańców Warszawskich16:58
Hucisko17:01
Dworzec Główny17:03
Brama Oliwska17:06
Chodowieckiego17:07
Uniwersytet Medyczny17:08
Traugutta [GDA]17:10
Opera Bałtycka17:12
Politechnika17:13
Miszewskiego17:15
Jaśkowa Dolina17:17
Klonowa [GDA]17:18
Galeria Bałtycka17:20
Wojska Polskiego17:22
Zamenhofa [GDA]17:23
Zajezdnia17:24
Strzyża PKM17:25
Uniwersytet Gdański [GDA]17:27
Bażyńskiego [GDA]17:28
Tetmajera17:29
Derdowskiego17:30
Obrońców Westerplatte17:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:33
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:42
Obrońców Westerplatte17:44
Derdowskiego17:45
Tetmajera17:46
Bażyńskiego [GDA]17:47
Uniwersytet Gdański [GDA]17:49
Strzyża PKM17:51
Zajezdnia17:52
Zamenhofa [GDA]17:53
Wojska Polskiego17:55
Galeria Bałtycka17:57
Klonowa [GDA]17:59
Jaśkowa Dolina18:00
Miszewskiego18:02
Politechnika18:03
Opera Bałtycka18:05
Traugutta [GDA]18:06
Uniwersytet Medyczny18:07
Chodowieckiego18:08
Brama Oliwska18:09
Dworzec Główny18:11
Hucisko18:14
Powstańców Warszawskich18:17
Paska18:18
Ciasna18:19
Zakopiańska18:20
Skrajna18:22
Siedlce18:24
Piekarnicza18:28
Belgradzka18:30
Warneńska18:32
Budapesztańska18:34
Migowo18:35
Królewskie Wzgórze18:37
Łabędzia18:38
Stolema18:39
Zabornia18:40
Ujeścisko18:44
Lawendowe Wzgórze18:47
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze18:57
Ujeścisko19:00
Zabornia19:04
Stolema19:05
Łabędzia19:06
Królewskie Wzgórze19:07
Migowo19:09
Budapesztańska19:11
Warneńska19:13
Belgradzka19:14
Piekarnicza19:16
Siedlce19:20
Skrajna19:21
Zakopiańska19:22
Ciasna19:23
Paska19:24
Powstańców Warszawskich19:26
Hucisko19:29
Dworzec Główny19:31
Brama Oliwska19:34
Chodowieckiego19:35
Uniwersytet Medyczny19:36
Traugutta [GDA]19:38
Opera Bałtycka19:40
Politechnika19:41
Miszewskiego19:43
Jaśkowa Dolina19:45
Klonowa [GDA]19:46
Galeria Bałtycka19:48
Wojska Polskiego19:50
Zamenhofa [GDA]19:51
Zajezdnia19:52
Strzyża PKM19:53
Uniwersytet Gdański [GDA]19:55
Bażyńskiego [GDA]19:56
Tetmajera19:57
Derdowskiego19:58
Obrońców Westerplatte19:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:01
Kurs nr 13 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:21
Obrońców Westerplatte20:23
Derdowskiego20:24
Tetmajera20:25
Bażyńskiego [GDA]20:26
Uniwersytet Gdański [GDA]20:28
Strzyża PKM20:30
Zajezdnia20:31
Zamenhofa [GDA]20:32
Wojska Polskiego20:34
Galeria Bałtycka20:36
Klonowa [GDA]20:38
Jaśkowa Dolina20:39
Miszewskiego20:41
Politechnika20:42
Opera Bałtycka20:44
Traugutta [GDA]20:45
Uniwersytet Medyczny20:46
Chodowieckiego20:47
Brama Oliwska20:48
Dworzec Główny20:50
Hucisko20:53
Powstańców Warszawskich20:56
Paska20:57
Ciasna20:58
Zakopiańska20:59
Skrajna21:01
Siedlce21:03
Piekarnicza21:07
Belgradzka21:09
Warneńska21:11
Budapesztańska21:13
Migowo21:14
Królewskie Wzgórze21:16
Łabędzia21:17
Stolema21:18
Zabornia21:19
Ujeścisko21:23
Lawendowe Wzgórze21:26
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze21:38
Ujeścisko21:41
Zabornia21:45
Stolema21:46
Łabędzia21:47
Królewskie Wzgórze21:48
Migowo21:50
Budapesztańska21:52
Warneńska21:54
Belgradzka21:55
Piekarnicza21:57
Siedlce22:01
Skrajna22:02
Zakopiańska22:03
Ciasna22:04
Paska22:05
Powstańców Warszawskich22:07
Hucisko22:10
Dworzec Główny22:12
Brama Oliwska22:15
Chodowieckiego22:16
Uniwersytet Medyczny22:17
Traugutta [GDA]22:19
Opera Bałtycka22:21
Politechnika22:22
Miszewskiego22:24
Jaśkowa Dolina22:26
Klonowa [GDA]22:27
Galeria Bałtycka22:29
Wojska Polskiego22:31
Zamenhofa [GDA]22:32
Zajezdnia22:33
Strzyża PKM22:34
Uniwersytet Gdański [GDA]22:36
Bażyńskiego [GDA]22:37
Tetmajera22:38
Derdowskiego22:39
Obrońców Westerplatte22:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:42
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:46
Obrońców Westerplatte22:48
Derdowskiego22:49
Tetmajera22:50
Bażyńskiego [GDA]22:51
Uniwersytet Gdański [GDA]22:52
Strzyża PKM22:54
Zajezdnia WRZESZCZ22:55