• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:53
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ05:18
Strzyża PKM05:20
Zajezdnia05:21
Zamenhofa [GDA]05:22
Wojska Polskiego05:24
Galeria Bałtycka05:26
Klonowa [GDA]05:28
Jaśkowa Dolina05:29
Miszewskiego05:31
Politechnika05:32
Opera Bałtycka05:34
Traugutta [GDA]05:35
Uniwersytet Medyczny05:36
Chodowieckiego05:37
Brama Oliwska05:38
Dworzec Główny05:40
Hucisko05:43
Powstańców Warszawskich05:46
Paska05:48
Ciasna05:49
Zakopiańska05:50
Skrajna05:51
Siedlce05:53
Piekarnicza05:57
Belgradzka05:59
Warneńska06:01
Budapesztańska06:03
Migowo06:04
Królewskie Wzgórze06:06
Łabędzia06:07
Stolema06:08
Zabornia06:09
Ujeścisko06:12
Lawendowe Wzgórze06:15
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze06:30
Ujeścisko06:33
Zabornia06:36
Stolema06:37
Łabędzia06:38
Królewskie Wzgórze06:39
Migowo06:41
Budapesztańska06:43
Warneńska06:45
Belgradzka06:46
Piekarnicza06:48
Siedlce06:52
Skrajna06:53
Zakopiańska06:54
Ciasna06:55
Paska06:56
Powstańców Warszawskich06:58
Hucisko07:01
Dworzec Główny07:03
Brama Oliwska07:06
Chodowieckiego07:07
Uniwersytet Medyczny07:08
Traugutta [GDA]07:10
Opera Bałtycka07:12
Politechnika07:13
Miszewskiego07:15
Jaśkowa Dolina07:17
Klonowa [GDA]07:18
Galeria Bałtycka07:20
Wojska Polskiego07:22
Zamenhofa [GDA]07:23
Zajezdnia07:24
Strzyża PKM07:25
Uniwersytet Gdański [GDA]07:27
Bażyńskiego [GDA]07:28
Tetmajera07:29
Derdowskiego07:30
Obrońców Westerplatte07:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:33
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:39
Obrońców Westerplatte07:41
Derdowskiego07:42
Tetmajera07:43
Bażyńskiego [GDA]07:44
Uniwersytet Gdański [GDA]07:45
Strzyża PKM07:47
Zajezdnia07:49
Zamenhofa [GDA]07:50
Wojska Polskiego07:52
Galeria Bałtycka07:54
Klonowa [GDA]07:56
Jaśkowa Dolina07:57
Miszewskiego07:59
Politechnika08:00
Opera Bałtycka08:02
Traugutta [GDA]08:03
Uniwersytet Medyczny08:04
Chodowieckiego08:05
Brama Oliwska08:06
Dworzec Główny08:08
Hucisko08:11
Powstańców Warszawskich08:14
Paska08:16
Ciasna08:17
Zakopiańska08:18
Skrajna08:19
Siedlce08:21
Piekarnicza08:25
Belgradzka08:27
Warneńska08:29
Budapesztańska08:31
Migowo08:32
Królewskie Wzgórze08:34
Łabędzia08:35
Stolema08:36
Zabornia08:37
Ujeścisko08:40
Lawendowe Wzgórze08:43
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze09:07
Ujeścisko09:10
Zabornia09:13
Stolema09:14
Łabędzia09:15
Królewskie Wzgórze09:16
Migowo09:18
Budapesztańska09:20
Warneńska09:22
Belgradzka09:23
Piekarnicza09:25
Siedlce09:29
Skrajna09:30
Zakopiańska09:31
Ciasna09:32
Paska09:33
Powstańców Warszawskich09:35
Hucisko09:38
Dworzec Główny09:40
Brama Oliwska09:43
Chodowieckiego09:44
Uniwersytet Medyczny09:45
Traugutta [GDA]09:47
Opera Bałtycka09:49
Politechnika09:50
Miszewskiego09:52
Jaśkowa Dolina09:54
Klonowa [GDA]09:55
Galeria Bałtycka09:57
Wojska Polskiego09:59
Zamenhofa [GDA]10:00
Zajezdnia10:01
Strzyża PKM10:02
Uniwersytet Gdański [GDA]10:04
Bażyńskiego [GDA]10:05
Tetmajera10:06
Derdowskiego10:07
Obrońców Westerplatte10:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:10
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:19
Obrońców Westerplatte10:21
Derdowskiego10:22
Tetmajera10:23
Bażyńskiego [GDA]10:24
Uniwersytet Gdański [GDA]10:25
Strzyża PKM10:27
Zajezdnia10:29
Zamenhofa [GDA]10:30
Wojska Polskiego10:32
Galeria Bałtycka10:34
Klonowa [GDA]10:36
Jaśkowa Dolina10:37
Miszewskiego10:39
Politechnika10:40
Opera Bałtycka10:42
Traugutta [GDA]10:43
Uniwersytet Medyczny10:44
Chodowieckiego10:45
Brama Oliwska10:46
Dworzec Główny10:48
Hucisko10:51
Powstańców Warszawskich10:54
Paska10:56
Ciasna10:57
Zakopiańska10:58
Skrajna10:59
Siedlce11:01
Piekarnicza11:05
Belgradzka11:07
Warneńska11:09
Budapesztańska11:11
Migowo11:12
Królewskie Wzgórze11:14
Łabędzia11:15
Stolema11:16
Zabornia11:17
Ujeścisko11:20
Ujeścisko11:21
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko11:39
Ujeścisko11:40
Zabornia11:43
Stolema11:44
Łabędzia11:45
Królewskie Wzgórze11:46
Migowo11:48
Budapesztańska11:50
Warneńska11:52
Belgradzka11:53
Piekarnicza11:55
Siedlce11:59
Skrajna12:00
Zakopiańska12:01
Ciasna12:02
Paska12:03
Powstańców Warszawskich12:05
Hucisko12:08
Dworzec Główny12:10
Brama Oliwska12:13
Chodowieckiego12:14
Uniwersytet Medyczny12:15
Traugutta [GDA]12:17
Opera Bałtycka12:19
Politechnika12:20
Miszewskiego12:22
Jaśkowa Dolina12:24
Klonowa [GDA]12:25
Galeria Bałtycka12:27
Wojska Polskiego12:29
Zamenhofa [GDA]12:30
Zajezdnia12:31
Strzyża PKM12:32
Uniwersytet Gdański [GDA]12:34
Bażyńskiego [GDA]12:35
Tetmajera12:36
Derdowskiego12:37
Obrońców Westerplatte12:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:40
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:49
Obrońców Westerplatte12:51
Derdowskiego12:52
Tetmajera12:53
Bażyńskiego [GDA]12:54
Uniwersytet Gdański [GDA]12:55
Strzyża PKM12:57
Zajezdnia12:59
Zamenhofa [GDA]13:00
Wojska Polskiego13:02
Galeria Bałtycka13:04
Klonowa [GDA]13:06
Jaśkowa Dolina13:07
Miszewskiego13:09
Politechnika13:10
Opera Bałtycka13:12
Traugutta [GDA]13:13
Uniwersytet Medyczny13:14
Chodowieckiego13:15
Brama Oliwska13:16
Dworzec Główny13:18
Hucisko13:21
Powstańców Warszawskich13:24
Paska13:26
Ciasna13:27
Zakopiańska13:28
Skrajna13:29
Siedlce13:31
Piekarnicza13:35
Belgradzka13:37
Warneńska13:39
Budapesztańska13:41
Migowo13:42
Królewskie Wzgórze13:44
Łabędzia13:45
Stolema13:46
Zabornia13:47
Ujeścisko13:50
Lawendowe Wzgórze13:53
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze14:10
Ujeścisko14:13
Zabornia14:16
Stolema14:17
Łabędzia14:18
Królewskie Wzgórze14:19
Migowo14:21
Budapesztańska14:23
Warneńska14:25
Belgradzka14:26
Piekarnicza14:28
Siedlce14:32
Skrajna14:33
Zakopiańska14:34
Ciasna14:35
Paska14:36
Powstańców Warszawskich14:38
Hucisko14:41
Dworzec Główny14:43
Brama Oliwska14:46
Chodowieckiego14:47
Uniwersytet Medyczny14:48
Traugutta [GDA]14:50
Opera Bałtycka14:52
Politechnika14:53
Miszewskiego14:55
Jaśkowa Dolina14:57
Klonowa [GDA]14:58
Galeria Bałtycka15:00
Wojska Polskiego15:02
Zamenhofa [GDA]15:03
Zajezdnia15:04
Strzyża PKM15:05
Uniwersytet Gdański [GDA]15:07
Bażyńskiego [GDA]15:08
Tetmajera15:09
Derdowskiego15:10
Obrońców Westerplatte15:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:13
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:19
Obrońców Westerplatte15:21
Derdowskiego15:22
Tetmajera15:23
Bażyńskiego [GDA]15:24
Uniwersytet Gdański [GDA]15:25
Strzyża PKM15:27
Zajezdnia15:29
Zamenhofa [GDA]15:30
Wojska Polskiego15:32
Galeria Bałtycka15:34
Klonowa [GDA]15:36
Jaśkowa Dolina15:37
Miszewskiego15:39
Politechnika15:40
Opera Bałtycka15:42
Traugutta [GDA]15:43
Uniwersytet Medyczny15:44
Chodowieckiego15:45
Brama Oliwska15:46
Dworzec Główny15:48
Hucisko15:51
Powstańców Warszawskich15:54
Paska15:56
Ciasna15:57
Zakopiańska15:58
Skrajna15:59
Siedlce16:01
Piekarnicza16:05
Belgradzka16:07
Warneńska16:09
Budapesztańska16:11
Migowo16:12
Królewskie Wzgórze16:14
Łabędzia16:15
Stolema16:16
Zabornia16:17
Ujeścisko16:20
Lawendowe Wzgórze16:23
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze16:40
Ujeścisko16:43
Zabornia16:46
Stolema16:47
Łabędzia16:48
Królewskie Wzgórze16:49
Migowo16:51
Budapesztańska16:53
Warneńska16:55
Belgradzka16:56
Piekarnicza16:58
Siedlce17:02
Skrajna17:03
Zakopiańska17:04
Ciasna17:05
Paska17:06
Powstańców Warszawskich17:08
Hucisko17:11
Dworzec Główny17:13
Brama Oliwska17:16
Chodowieckiego17:17
Uniwersytet Medyczny17:18
Traugutta [GDA]17:20
Opera Bałtycka17:22
Politechnika17:23
Miszewskiego17:25
Jaśkowa Dolina17:27
Klonowa [GDA]17:28
Galeria Bałtycka17:30
Wojska Polskiego17:32
Zamenhofa [GDA]17:33
Zajezdnia17:34
Strzyża PKM17:35
Uniwersytet Gdański [GDA]17:37
Bażyńskiego [GDA]17:38
Tetmajera17:39
Derdowskiego17:40
Obrońców Westerplatte17:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:43
Kurs nr 10 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:54
Obrońców Westerplatte17:56
Derdowskiego17:57
Tetmajera17:58
Bażyńskiego [GDA]17:59
Uniwersytet Gdański [GDA]18:00
Strzyża PKM18:02
Zajezdnia18:04
Zamenhofa [GDA]18:05
Wojska Polskiego18:07
Galeria Bałtycka18:09
Klonowa [GDA]18:11
Jaśkowa Dolina18:12
Miszewskiego18:14
Politechnika18:15
Opera Bałtycka18:17
Traugutta [GDA]18:18
Uniwersytet Medyczny18:19
Chodowieckiego18:20
Brama Oliwska18:21
Dworzec Główny18:23
Hucisko18:26
Powstańców Warszawskich18:29
Paska18:31
Ciasna18:32
Zakopiańska18:33
Skrajna18:34
Siedlce18:36
Piekarnicza18:40
Belgradzka18:42
Warneńska18:44
Budapesztańska18:46
Migowo18:47
Królewskie Wzgórze18:49
Łabędzia18:50
Stolema18:51
Zabornia18:52
Ujeścisko18:55
Ujeścisko18:56
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Ujeścisko19:12
Ujeścisko19:13
Zabornia19:16
Stolema19:17
Łabędzia19:18
Królewskie Wzgórze19:19
Migowo19:21
Budapesztańska19:23
Warneńska19:25
Belgradzka19:26
Piekarnicza19:28
Siedlce19:32
Skrajna19:33
Zakopiańska19:34
Ciasna19:35
Paska19:36
Powstańców Warszawskich19:38
Hucisko19:41
Dworzec Główny19:43
Brama Oliwska19:46
Chodowieckiego19:47
Uniwersytet Medyczny19:48
Traugutta [GDA]19:50
Opera Bałtycka19:52
Politechnika19:53
Miszewskiego19:55
Jaśkowa Dolina19:57
Klonowa [GDA]19:58
Galeria Bałtycka20:00
Wojska Polskiego20:02
Zamenhofa [GDA]20:03
Zajezdnia20:04
Strzyża PKM20:05
Zajezdnia WRZESZCZ20:07