• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:32
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ04:15
Strzyża PKM04:16
Uniwersytet Gdański [GDA]04:18
Bażyńskiego [GDA]04:19
Tetmajera04:20
Derdowskiego04:21
Obrońców Westerplatte04:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:25
Opacka04:27
Subisława04:29
Pomorska - Osiedle04:30
Pomorska [GDA]04:32
Piastowska04:33
Czerwony Dwór04:35
Bora-Komorowskiego04:36
Kołobrzeska04:38
Zaspa04:40
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa04:44
Zaspa04:45
Kołobrzeska04:46
Bora-Komorowskiego04:48
Czerwony Dwór04:50
Piastowska04:51
Pomorska [GDA]04:53
Gospody04:54
Pomorska - Osiedle04:55
Subisława04:57
Opacka04:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:01
Obrońców Westerplatte05:03
Derdowskiego05:04
Tetmajera05:05
Bażyńskiego [GDA]05:06
Uniwersytet Gdański [GDA]05:07
Strzyża PKM05:09
Zajezdnia05:11
Zamenhofa [GDA]05:12
Wojska Polskiego05:14
Galeria Bałtycka05:16
Klonowa [GDA]05:18
Jaśkowa Dolina05:19
Miszewskiego05:21
Politechnika05:22
Opera Bałtycka05:24
Traugutta [GDA]05:25
Uniwersytet Medyczny05:26
Chodowieckiego05:27
Brama Oliwska05:28
Dworzec Główny05:30
Hucisko05:33
Powstańców Warszawskich05:36
Paska05:38
Ciasna05:39
Zakopiańska05:40
Skrajna05:41
Siedlce05:43
Piekarnicza05:46
Belgradzka05:47
Warneńska05:49
Budapesztańska05:51
Migowo05:52
Królewskie Wzgórze05:53
Łabędzia05:54
Stolema05:55
Zabornia05:56
Ujeścisko05:59
Ujeścisko06:00
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko06:17
Ujeścisko06:18
Zabornia06:20
Stolema06:21
Łabędzia06:22
Królewskie Wzgórze06:23
Migowo06:24
Budapesztańska06:26
Warneńska06:28
Belgradzka06:29
Piekarnicza06:31
Siedlce06:34
Skrajna06:35
Zakopiańska06:36
Ciasna06:37
Paska06:38
Powstańców Warszawskich06:40
Hucisko06:43
Dworzec Główny06:45
Brama Oliwska06:48
Chodowieckiego06:49
Uniwersytet Medyczny06:50
Traugutta [GDA]06:52
Opera Bałtycka06:54
Politechnika06:55
Miszewskiego06:57
Jaśkowa Dolina06:59
Klonowa [GDA]07:00
Galeria Bałtycka07:02
Wojska Polskiego07:04
Zamenhofa [GDA]07:05
Zajezdnia07:06
Strzyża PKM07:07
Uniwersytet Gdański [GDA]07:09
Bażyńskiego [GDA]07:10
Tetmajera07:11
Derdowskiego07:12
Obrońców Westerplatte07:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:16
Opacka07:18
Subisława07:20
Pomorska - Osiedle07:21
Pomorska [GDA]07:23
Piastowska07:24
Czerwony Dwór07:26
Bora-Komorowskiego07:27
Kołobrzeska07:29
Zaspa07:31
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Zaspa07:42
Zaspa07:43
Kołobrzeska07:44
Bora-Komorowskiego07:46
Czerwony Dwór07:48
Piastowska07:49
Pomorska [GDA]07:51
Gospody07:52
Pomorska - Osiedle07:53
Subisława07:55
Opacka07:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:59
Obrońców Westerplatte08:01
Derdowskiego08:02
Tetmajera08:03
Bażyńskiego [GDA]08:04
Uniwersytet Gdański [GDA]08:05
Strzyża PKM08:07
Zajezdnia08:09
Zamenhofa [GDA]08:10
Wojska Polskiego08:12
Galeria Bałtycka08:14
Klonowa [GDA]08:16
Jaśkowa Dolina08:17
Miszewskiego08:19
Politechnika08:20
Opera Bałtycka08:22
Traugutta [GDA]08:23
Uniwersytet Medyczny08:24
Chodowieckiego08:25
Brama Oliwska08:26
Dworzec Główny08:28
Hucisko08:31
Powstańców Warszawskich08:34
Paska08:36
Ciasna08:37
Zakopiańska08:38
Skrajna08:39
Siedlce08:41
Piekarnicza08:44
Belgradzka08:45
Warneńska08:47
Budapesztańska08:49
Migowo08:50
Królewskie Wzgórze08:51
Łabędzia08:52
Stolema08:53
Zabornia08:54
Ujeścisko08:57
Ujeścisko08:58
Kurs nr 4 do Zaspa
Ujeścisko09:11
Ujeścisko09:12
Zabornia09:14
Stolema09:15
Łabędzia09:16
Królewskie Wzgórze09:17
Migowo09:18
Budapesztańska09:20
Warneńska09:22
Belgradzka09:23
Piekarnicza09:25
Siedlce09:28
Skrajna09:29
Zakopiańska09:30
Ciasna09:31
Paska09:32
Powstańców Warszawskich09:34
Hucisko09:37
Dworzec Główny09:39
Brama Oliwska09:42
Chodowieckiego09:43
Uniwersytet Medyczny09:44
Traugutta [GDA]09:46
Opera Bałtycka09:48
Politechnika09:49
Miszewskiego09:51
Jaśkowa Dolina09:53
Klonowa [GDA]09:54
Galeria Bałtycka09:56
Wojska Polskiego09:58
Zamenhofa [GDA]09:59
Zajezdnia10:00
Strzyża PKM10:01
Uniwersytet Gdański [GDA]10:03
Bażyńskiego [GDA]10:04
Tetmajera10:05
Derdowskiego10:06
Obrońców Westerplatte10:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:10
Opacka10:12
Subisława10:14
Pomorska - Osiedle10:15
Pomorska [GDA]10:17
Piastowska10:18
Czerwony Dwór10:20
Bora-Komorowskiego10:21
Kołobrzeska10:23
Zaspa10:25
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa10:52
Zaspa10:53
Kołobrzeska10:54
Bora-Komorowskiego10:56
Czerwony Dwór10:58
Piastowska10:59
Pomorska [GDA]11:01
Gospody11:02
Pomorska - Osiedle11:03
Subisława11:05
Opacka11:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:09
Obrońców Westerplatte11:11
Derdowskiego11:12
Tetmajera11:13
Bażyńskiego [GDA]11:14
Uniwersytet Gdański [GDA]11:15
Strzyża PKM11:17
Zajezdnia11:19
Zamenhofa [GDA]11:20
Wojska Polskiego11:22
Galeria Bałtycka11:24
Klonowa [GDA]11:26
Jaśkowa Dolina11:27
Miszewskiego11:29
Politechnika11:30
Opera Bałtycka11:32
Traugutta [GDA]11:33
Uniwersytet Medyczny11:34
Chodowieckiego11:35
Brama Oliwska11:36
Dworzec Główny11:38
Hucisko11:41
Powstańców Warszawskich11:44
Paska11:46
Ciasna11:47
Zakopiańska11:48
Skrajna11:49
Siedlce11:51
Piekarnicza11:54
Belgradzka11:55
Warneńska11:57
Budapesztańska11:59
Migowo12:00
Królewskie Wzgórze12:01
Łabędzia12:02
Stolema12:03
Zabornia12:04
Ujeścisko12:07
Lawendowe Wzgórze12:10
Kurs nr 6 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze12:19
Ujeścisko12:22
Zabornia12:24
Stolema12:25
Łabędzia12:26
Królewskie Wzgórze12:27
Migowo12:28
Budapesztańska12:30
Warneńska12:32
Belgradzka12:33
Piekarnicza12:35
Siedlce12:38
Skrajna12:39
Zakopiańska12:40
Ciasna12:41
Paska12:42
Powstańców Warszawskich12:44
Hucisko12:47
Dworzec Główny12:49
Brama Oliwska12:52
Chodowieckiego12:53
Uniwersytet Medyczny12:54
Traugutta [GDA]12:56
Opera Bałtycka12:58
Politechnika12:59
Miszewskiego13:01
Jaśkowa Dolina13:03
Klonowa [GDA]13:04
Galeria Bałtycka13:06
Wojska Polskiego13:08
Zamenhofa [GDA]13:09
Zajezdnia13:10
Strzyża PKM13:11
Uniwersytet Gdański [GDA]13:13
Bażyńskiego [GDA]13:14
Tetmajera13:15
Derdowskiego13:16
Obrońców Westerplatte13:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:20
Opacka13:22
Subisława13:24
Pomorska - Osiedle13:25
Pomorska [GDA]13:27
Piastowska13:28
Czerwony Dwór13:30
Bora-Komorowskiego13:31
Kołobrzeska13:33
Zaspa13:35
Kurs nr 7 do Ujeścisko
Zaspa13:52
Zaspa13:53
Kołobrzeska13:54
Bora-Komorowskiego13:56
Czerwony Dwór13:58
Piastowska13:59
Pomorska [GDA]14:01
Gospody14:02
Pomorska - Osiedle14:03
Subisława14:05
Opacka14:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:09
Obrońców Westerplatte14:11
Derdowskiego14:12
Tetmajera14:13
Bażyńskiego [GDA]14:14
Uniwersytet Gdański [GDA]14:15
Strzyża PKM14:17
Zajezdnia14:19
Zamenhofa [GDA]14:20
Wojska Polskiego14:22
Galeria Bałtycka14:24
Klonowa [GDA]14:26
Jaśkowa Dolina14:27
Miszewskiego14:29
Politechnika14:30
Opera Bałtycka14:32
Traugutta [GDA]14:33
Uniwersytet Medyczny14:34
Chodowieckiego14:35
Brama Oliwska14:36
Dworzec Główny14:38
Hucisko14:41
Powstańców Warszawskich14:44
Paska14:46
Ciasna14:47
Zakopiańska14:48
Skrajna14:49
Siedlce14:51
Piekarnicza14:54
Belgradzka14:55
Warneńska14:57
Budapesztańska14:59
Migowo15:00
Królewskie Wzgórze15:01
Łabędzia15:02
Stolema15:03
Zabornia15:04
Ujeścisko15:07
Ujeścisko15:08
Kurs nr 8 do Zaspa
Ujeścisko15:17
Ujeścisko15:18
Zabornia15:20
Stolema15:21
Łabędzia15:22
Królewskie Wzgórze15:23
Migowo15:24
Budapesztańska15:26
Warneńska15:28
Belgradzka15:29
Piekarnicza15:31
Siedlce15:34
Skrajna15:35
Zakopiańska15:36
Ciasna15:37
Paska15:38
Powstańców Warszawskich15:40
Hucisko15:43
Dworzec Główny15:45
Brama Oliwska15:48
Chodowieckiego15:49
Uniwersytet Medyczny15:50
Traugutta [GDA]15:52
Opera Bałtycka15:54
Politechnika15:55
Miszewskiego15:57
Jaśkowa Dolina15:59
Klonowa [GDA]16:00
Galeria Bałtycka16:02
Wojska Polskiego16:04
Zamenhofa [GDA]16:05
Zajezdnia16:06
Strzyża PKM16:07
Uniwersytet Gdański [GDA]16:09
Bażyńskiego [GDA]16:10
Tetmajera16:11
Derdowskiego16:12
Obrońców Westerplatte16:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:16
Opacka16:18
Subisława16:20
Pomorska - Osiedle16:21
Pomorska [GDA]16:23
Piastowska16:24
Czerwony Dwór16:26
Bora-Komorowskiego16:27
Kołobrzeska16:29
Zaspa16:31
Kurs nr 9 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa16:42
Zaspa16:43
Kołobrzeska16:44
Bora-Komorowskiego16:46
Czerwony Dwór16:48
Piastowska16:49
Pomorska [GDA]16:51
Gospody16:52
Pomorska - Osiedle16:53
Subisława16:55
Opacka16:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:59
Obrońców Westerplatte17:01
Derdowskiego17:02
Tetmajera17:03
Bażyńskiego [GDA]17:04
Uniwersytet Gdański [GDA]17:05
Strzyża PKM17:07
Zajezdnia17:09
Zamenhofa [GDA]17:10
Wojska Polskiego17:12
Galeria Bałtycka17:14
Klonowa [GDA]17:16
Jaśkowa Dolina17:17
Miszewskiego17:19
Politechnika17:20
Opera Bałtycka17:22
Traugutta [GDA]17:23
Uniwersytet Medyczny17:24
Chodowieckiego17:25
Brama Oliwska17:26
Dworzec Główny17:28
Hucisko17:31
Powstańców Warszawskich17:34
Paska17:36
Ciasna17:37
Zakopiańska17:38
Skrajna17:39
Siedlce17:41
Piekarnicza17:44
Belgradzka17:45
Warneńska17:47
Budapesztańska17:49
Migowo17:50
Królewskie Wzgórze17:51
Łabędzia17:52
Stolema17:53
Zabornia17:54
Ujeścisko17:57
Lawendowe Wzgórze18:00
Kurs nr 10 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze18:11
Ujeścisko18:14
Zabornia18:16
Stolema18:17
Łabędzia18:18
Królewskie Wzgórze18:19
Migowo18:20
Budapesztańska18:22
Warneńska18:24
Belgradzka18:25
Piekarnicza18:27
Siedlce18:30
Skrajna18:31
Zakopiańska18:32
Ciasna18:33
Paska18:34
Powstańców Warszawskich18:36
Hucisko18:39
Dworzec Główny18:41
Brama Oliwska18:44
Chodowieckiego18:45
Uniwersytet Medyczny18:46
Traugutta [GDA]18:48
Opera Bałtycka18:50
Politechnika18:51
Miszewskiego18:53
Jaśkowa Dolina18:55
Klonowa [GDA]18:56
Galeria Bałtycka18:58
Wojska Polskiego19:00
Zamenhofa [GDA]19:01
Zajezdnia19:02
Strzyża PKM19:03
Uniwersytet Gdański [GDA]19:05
Bażyńskiego [GDA]19:06
Tetmajera19:07
Derdowskiego19:08
Obrońców Westerplatte19:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:12
Opacka19:14
Subisława19:16
Pomorska - Osiedle19:17
Pomorska [GDA]19:19
Piastowska19:20
Czerwony Dwór19:22
Bora-Komorowskiego19:23
Kołobrzeska19:25
Zaspa19:27
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa20:04
Zaspa20:05
Kołobrzeska20:06
Bora-Komorowskiego20:08
Czerwony Dwór20:10
Piastowska20:11
Pomorska [GDA]20:13
Gospody20:14
Pomorska - Osiedle20:15
Subisława20:17
Opacka20:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:21
Obrońców Westerplatte20:23
Derdowskiego20:24
Tetmajera20:25
Bażyńskiego [GDA]20:26
Uniwersytet Gdański [GDA]20:27
Strzyża PKM20:29
Zajezdnia20:31
Zamenhofa [GDA]20:32
Wojska Polskiego20:34
Galeria Bałtycka20:36
Klonowa [GDA]20:38
Jaśkowa Dolina20:39
Miszewskiego20:41
Politechnika20:42
Opera Bałtycka20:44
Traugutta [GDA]20:45
Uniwersytet Medyczny20:46
Chodowieckiego20:47
Brama Oliwska20:48
Dworzec Główny20:50
Hucisko20:53
Powstańców Warszawskich20:56
Paska20:58
Ciasna20:59
Zakopiańska21:00
Skrajna21:01
Siedlce21:03
Piekarnicza21:06
Belgradzka21:07
Warneńska21:09
Budapesztańska21:11
Migowo21:12
Królewskie Wzgórze21:13
Łabędzia21:14
Stolema21:15
Zabornia21:16
Ujeścisko21:19
Lawendowe Wzgórze21:22
Kurs nr 12 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze21:41
Ujeścisko21:44
Zabornia21:46
Stolema21:47
Łabędzia21:48
Królewskie Wzgórze21:49
Migowo21:50
Budapesztańska21:52
Warneńska21:54
Belgradzka21:55
Piekarnicza21:57
Siedlce22:00
Skrajna22:01
Zakopiańska22:02
Ciasna22:03
Paska22:04
Powstańców Warszawskich22:06
Hucisko22:09
Dworzec Główny22:11
Brama Oliwska22:14
Chodowieckiego22:15
Uniwersytet Medyczny22:16
Traugutta [GDA]22:18
Opera Bałtycka22:20
Politechnika22:21
Miszewskiego22:23
Jaśkowa Dolina22:25
Klonowa [GDA]22:26
Galeria Bałtycka22:28
Wojska Polskiego22:30
Zamenhofa [GDA]22:31
Zajezdnia22:32
Strzyża PKM22:33
Uniwersytet Gdański [GDA]22:35
Bażyńskiego [GDA]22:36
Tetmajera22:37
Derdowskiego22:38
Obrońców Westerplatte22:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:42
Opacka22:44
Subisława22:46
Pomorska - Osiedle22:47
Pomorska [GDA]22:49
Piastowska22:50
Czerwony Dwór22:52
Bora-Komorowskiego22:53
Kołobrzeska22:55
Zaspa22:57
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa23:06
Zaspa23:07
Kołobrzeska23:08
Bora-Komorowskiego23:10
Czerwony Dwór23:12
Piastowska23:13
Pomorska [GDA]23:15
Gospody23:16
Pomorska - Osiedle23:17
Subisława23:19
Opacka23:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:23
Obrońców Westerplatte23:25
Derdowskiego23:26
Tetmajera23:27
Bażyńskiego [GDA]23:28
Uniwersytet Gdański [GDA]23:29
Strzyża PKM23:31
Zajezdnia WRZESZCZ23:32