12:23
Kurs nr 0 do Ujeścisko
Zajezdnia WRZESZCZ05:27
Strzyża PKM05:29
Zajezdnia05:30
Zamenhofa [GDA]05:31
Wojska Polskiego05:33
Galeria Bałtycka05:35
Klonowa [GDA]05:36
Jaśkowa Dolina05:38
Miszewskiego05:40
Politechnika05:41
Opera Bałtycka05:43
Traugutta [GDA]05:44
Uniwersytet Medyczny05:45
Chodowieckiego05:46
Brama Oliwska05:47
Dworzec Główny05:49
Hucisko05:52
Powstańców Warszawskich05:55
Paska05:57
Ciasna05:58
Zakopiańska05:59
Skrajna06:00
Siedlce06:02
Piekarnicza06:05
Belgradzka06:06
Warneńska06:08
Budapesztańska06:10
Migowo06:11
Królewskie Wzgórze06:12
Łabędzia06:13
Stolema06:14
Zabornia06:15
Ujeścisko06:18
Ujeścisko06:19
Kurs nr 1 do Zaspa
Ujeścisko06:40
Ujeścisko06:41
Zabornia06:43
Stolema06:44
Łabędzia06:45
Królewskie Wzgórze06:46
Migowo06:47
Budapesztańska06:49
Warneńska06:51
Belgradzka06:52
Piekarnicza06:54
Siedlce06:57
Skrajna06:58
Zakopiańska06:59
Ciasna07:00
Paska07:01
Powstańców Warszawskich07:03
Hucisko07:06
Dworzec Główny07:08
Brama Oliwska07:11
Chodowieckiego07:12
Uniwersytet Medyczny07:13
Traugutta [GDA]07:15
Opera Bałtycka07:17
Politechnika07:18
Miszewskiego07:20
Jaśkowa Dolina07:22
Klonowa [GDA]07:23
Galeria Bałtycka07:25
Wojska Polskiego07:27
Zamenhofa [GDA]07:28
Zajezdnia07:29
Strzyża PKM07:30
Uniwersytet Gdański [GDA]07:32
Bażyńskiego [GDA]07:33
Tetmajera07:34
Derdowskiego07:35
Obrońców Westerplatte07:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:39
Opacka07:41
Subisława07:43
Pomorska - Osiedle07:44
Pomorska [GDA]07:46
Piastowska07:47
Czerwony Dwór07:49
Bora-Komorowskiego07:50
Kołobrzeska07:52
Zaspa07:53
Kurs nr 2 do Ujeścisko
Zaspa08:05
Zaspa08:06
Kołobrzeska08:07
Bora-Komorowskiego08:09
Czerwony Dwór08:11
Piastowska08:12
Pomorska [GDA]08:14
Gospody08:15
Pomorska - Osiedle08:16
Subisława08:18
Opacka08:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:22
Obrońców Westerplatte08:24
Derdowskiego08:25
Tetmajera08:26
Bażyńskiego [GDA]08:27
Uniwersytet Gdański [GDA]08:28
Strzyża PKM08:30
Zajezdnia08:32
Zamenhofa [GDA]08:33
Wojska Polskiego08:35
Galeria Bałtycka08:37
Klonowa [GDA]08:38
Jaśkowa Dolina08:40
Miszewskiego08:42
Politechnika08:43
Opera Bałtycka08:45
Traugutta [GDA]08:46
Uniwersytet Medyczny08:47
Chodowieckiego08:48
Brama Oliwska08:49
Dworzec Główny08:51
Hucisko08:54
Powstańców Warszawskich08:57
Paska08:59
Ciasna09:00
Zakopiańska09:01
Skrajna09:02
Siedlce09:04
Piekarnicza09:07
Belgradzka09:08
Warneńska09:10
Budapesztańska09:12
Migowo09:13
Królewskie Wzgórze09:14
Łabędzia09:15
Stolema09:16
Zabornia09:17
Ujeścisko09:20
Ujeścisko09:21
Kurs nr 3 do Zaspa
Ujeścisko09:27
Ujeścisko09:28
Zabornia09:30
Stolema09:31
Łabędzia09:32
Królewskie Wzgórze09:33
Migowo09:34
Budapesztańska09:36
Warneńska09:38
Belgradzka09:39
Piekarnicza09:41
Siedlce09:44
Skrajna09:45
Zakopiańska09:46
Ciasna09:47
Paska09:48
Powstańców Warszawskich09:50
Hucisko09:53
Dworzec Główny09:55
Brama Oliwska09:58
Chodowieckiego09:59
Uniwersytet Medyczny10:00
Traugutta [GDA]10:02
Opera Bałtycka10:04
Politechnika10:05
Miszewskiego10:07
Jaśkowa Dolina10:09
Klonowa [GDA]10:10
Galeria Bałtycka10:12
Wojska Polskiego10:14
Zamenhofa [GDA]10:15
Zajezdnia10:16
Strzyża PKM10:17
Uniwersytet Gdański [GDA]10:19
Bażyńskiego [GDA]10:20
Tetmajera10:21
Derdowskiego10:22
Obrońców Westerplatte10:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:26
Opacka10:28
Subisława10:30
Pomorska - Osiedle10:31
Pomorska [GDA]10:33
Piastowska10:34
Czerwony Dwór10:36
Bora-Komorowskiego10:37
Kołobrzeska10:39
Zaspa10:40
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Zaspa11:04
Zaspa11:05
Kołobrzeska11:06
Bora-Komorowskiego11:08
Czerwony Dwór11:10
Piastowska11:11
Pomorska [GDA]11:13
Gospody11:14
Pomorska - Osiedle11:15
Subisława11:17
Opacka11:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:21
Obrońców Westerplatte11:23
Derdowskiego11:24
Tetmajera11:25
Bażyńskiego [GDA]11:26
Uniwersytet Gdański [GDA]11:27
Strzyża PKM11:29
Zajezdnia11:31
Zamenhofa [GDA]11:32
Wojska Polskiego11:34
Galeria Bałtycka11:36
Klonowa [GDA]11:37
Jaśkowa Dolina11:39
Miszewskiego11:41
Politechnika11:42
Opera Bałtycka11:44
Traugutta [GDA]11:45
Uniwersytet Medyczny11:46
Chodowieckiego11:47
Brama Oliwska11:48
Dworzec Główny11:50
Hucisko11:53
Powstańców Warszawskich11:56
Paska11:58
Ciasna11:59
Zakopiańska12:00
Skrajna12:01
Siedlce12:03
Piekarnicza12:06
Belgradzka12:07
Warneńska12:09
Budapesztańska12:11
Migowo12:12
Królewskie Wzgórze12:13
Łabędzia12:14
Stolema12:15
Zabornia12:16
Ujeścisko12:19
Ujeścisko12:20
Kurs nr 5 do Zaspa
Ujeścisko12:27
Ujeścisko12:28
Zabornia12:30
Stolema12:31
Łabędzia12:32
Królewskie Wzgórze12:33
Migowo12:34
Budapesztańska12:36
Warneńska12:38
Belgradzka12:39
Piekarnicza12:41
Siedlce12:44
Skrajna12:45
Zakopiańska12:46
Ciasna12:47
Paska12:48
Powstańców Warszawskich12:50
Hucisko12:53
Dworzec Główny12:55
Brama Oliwska12:58
Chodowieckiego12:59
Uniwersytet Medyczny13:00
Traugutta [GDA]13:02
Opera Bałtycka13:04
Politechnika13:05
Miszewskiego13:07
Jaśkowa Dolina13:09
Klonowa [GDA]13:10
Galeria Bałtycka13:12
Wojska Polskiego13:14
Zamenhofa [GDA]13:15
Zajezdnia13:16
Strzyża PKM13:17
Uniwersytet Gdański [GDA]13:19
Bażyńskiego [GDA]13:20
Tetmajera13:21
Derdowskiego13:22
Obrońców Westerplatte13:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:26
Opacka13:28
Subisława13:30
Pomorska - Osiedle13:31
Pomorska [GDA]13:33
Piastowska13:34
Czerwony Dwór13:36
Bora-Komorowskiego13:37
Kołobrzeska13:39
Zaspa13:40
Kurs nr 6 do Ujeścisko
Zaspa13:51
Zaspa13:52
Kołobrzeska13:53
Bora-Komorowskiego13:55
Czerwony Dwór13:57
Piastowska13:58
Pomorska [GDA]14:00
Gospody14:01
Pomorska - Osiedle14:02
Subisława14:04
Opacka14:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:08
Obrońców Westerplatte14:10
Derdowskiego14:11
Tetmajera14:12
Bażyńskiego [GDA]14:13
Uniwersytet Gdański [GDA]14:14
Strzyża PKM14:16
Zajezdnia14:18
Zamenhofa [GDA]14:19
Wojska Polskiego14:21
Galeria Bałtycka14:23
Klonowa [GDA]14:24
Jaśkowa Dolina14:26
Miszewskiego14:28
Politechnika14:29
Opera Bałtycka14:31
Traugutta [GDA]14:32
Uniwersytet Medyczny14:33
Chodowieckiego14:34
Brama Oliwska14:35
Dworzec Główny14:37
Hucisko14:40
Powstańców Warszawskich14:43
Paska14:45
Ciasna14:46
Zakopiańska14:47
Skrajna14:48
Siedlce14:50
Piekarnicza14:53
Belgradzka14:54
Warneńska14:56
Budapesztańska14:58
Migowo14:59
Królewskie Wzgórze15:00
Łabędzia15:01
Stolema15:02
Zabornia15:03
Ujeścisko15:06
Ujeścisko15:07
Kurs nr 7 do Zaspa
Ujeścisko15:20
Ujeścisko15:21
Zabornia15:23
Stolema15:24
Łabędzia15:25
Królewskie Wzgórze15:26
Migowo15:27
Budapesztańska15:29
Warneńska15:31
Belgradzka15:32
Piekarnicza15:34
Siedlce15:37
Skrajna15:38
Zakopiańska15:39
Ciasna15:40
Paska15:41
Powstańców Warszawskich15:43
Hucisko15:46
Dworzec Główny15:48
Brama Oliwska15:51
Chodowieckiego15:52
Uniwersytet Medyczny15:53
Traugutta [GDA]15:55
Opera Bałtycka15:57
Politechnika15:58
Miszewskiego16:00
Jaśkowa Dolina16:02
Klonowa [GDA]16:03
Galeria Bałtycka16:05
Wojska Polskiego16:07
Zamenhofa [GDA]16:08
Zajezdnia16:09
Strzyża PKM16:10
Uniwersytet Gdański [GDA]16:12
Bażyńskiego [GDA]16:13
Tetmajera16:14
Derdowskiego16:15
Obrońców Westerplatte16:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:19
Opacka16:21
Subisława16:23
Pomorska - Osiedle16:24
Pomorska [GDA]16:26
Piastowska16:27
Czerwony Dwór16:29
Bora-Komorowskiego16:30
Kołobrzeska16:32
Zaspa16:33
Kurs nr 8 do Ujeścisko
Zaspa16:42
Zaspa16:43
Kołobrzeska16:44
Bora-Komorowskiego16:46
Czerwony Dwór16:48
Piastowska16:49
Pomorska [GDA]16:51
Gospody16:52
Pomorska - Osiedle16:53
Subisława16:55
Opacka16:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:59
Obrońców Westerplatte17:01
Derdowskiego17:02
Tetmajera17:03
Bażyńskiego [GDA]17:04
Uniwersytet Gdański [GDA]17:05
Strzyża PKM17:07
Zajezdnia17:09
Zamenhofa [GDA]17:10
Wojska Polskiego17:12
Galeria Bałtycka17:14
Klonowa [GDA]17:15
Jaśkowa Dolina17:17
Miszewskiego17:19
Politechnika17:20
Opera Bałtycka17:22
Traugutta [GDA]17:23
Uniwersytet Medyczny17:24
Chodowieckiego17:25
Brama Oliwska17:26
Dworzec Główny17:28
Hucisko17:31
Powstańców Warszawskich17:34
Paska17:36
Ciasna17:37
Zakopiańska17:38
Skrajna17:39
Siedlce17:41
Piekarnicza17:44
Belgradzka17:45
Warneńska17:47
Budapesztańska17:49
Migowo17:50
Królewskie Wzgórze17:51
Łabędzia17:52
Stolema17:53
Zabornia17:54
Ujeścisko17:57
Ujeścisko17:58
Kurs nr 9 do Zaspa
Ujeścisko18:22
Ujeścisko18:23
Zabornia18:25
Stolema18:26
Łabędzia18:27
Królewskie Wzgórze18:28
Migowo18:29
Budapesztańska18:31
Warneńska18:33
Belgradzka18:34
Piekarnicza18:36
Siedlce18:39
Skrajna18:40
Zakopiańska18:41
Ciasna18:42
Paska18:43
Powstańców Warszawskich18:45
Hucisko18:48
Dworzec Główny18:50
Brama Oliwska18:53
Chodowieckiego18:54
Uniwersytet Medyczny18:55
Traugutta [GDA]18:57
Opera Bałtycka18:59
Politechnika19:00
Miszewskiego19:02
Jaśkowa Dolina19:04
Klonowa [GDA]19:05
Galeria Bałtycka19:07
Wojska Polskiego19:09
Zamenhofa [GDA]19:10
Zajezdnia19:11
Strzyża PKM19:12
Uniwersytet Gdański [GDA]19:14
Bażyńskiego [GDA]19:15
Tetmajera19:16
Derdowskiego19:17
Obrońców Westerplatte19:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:21
Opacka19:23
Subisława19:25
Pomorska - Osiedle19:26
Pomorska [GDA]19:28
Piastowska19:29
Czerwony Dwór19:31
Bora-Komorowskiego19:32
Kołobrzeska19:34
Zaspa19:35
Kurs nr 10 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa19:39
Zaspa19:40
Kołobrzeska19:41
Bora-Komorowskiego19:43
Czerwony Dwór19:45
Piastowska19:46
Pomorska [GDA]19:48
Gospody19:49
Pomorska - Osiedle19:50
Subisława19:52
Opacka19:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:56
Obrońców Westerplatte19:58
Derdowskiego19:59
Tetmajera20:00
Bażyńskiego [GDA]20:01
Uniwersytet Gdański [GDA]20:02
Strzyża PKM20:04
Zajezdnia WRZESZCZ20:05