• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
12:07
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ05:08
Strzyża PKM05:09
Uniwersytet Gdański [GDA]05:11
Bażyńskiego [GDA]05:12
Tetmajera05:13
Derdowskiego05:14
Obrońców Westerplatte05:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:17
Kurs nr 1 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:19
Obrońców Westerplatte05:21
Derdowskiego05:22
Tetmajera05:23
Bażyńskiego [GDA]05:24
Uniwersytet Gdański [GDA]05:26
Strzyża PKM05:28
Zajezdnia05:29
Zamenhofa [GDA]05:30
Wojska Polskiego05:32
Galeria Bałtycka05:34
Klonowa [GDA]05:36
Jaśkowa Dolina05:37
Miszewskiego05:39
Politechnika05:40
Opera Bałtycka05:42
Traugutta [GDA]05:43
Uniwersytet Medyczny05:44
Chodowieckiego05:45
Brama Oliwska05:46
Dworzec Główny05:48
Hucisko05:51
Powstańców Warszawskich05:54
Paska05:55
Ciasna05:56
Zakopiańska05:57
Skrajna05:59
Siedlce06:01
Piekarnicza06:05
Belgradzka06:07
Warneńska06:09
Budapesztańska06:11
Migowo06:12
Królewskie Wzgórze06:14
Łabędzia06:15
Stolema06:16
Zabornia06:17
Ujeścisko06:21
Lawendowe Wzgórze06:24
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze06:39
Ujeścisko06:42
Zabornia06:46
Stolema06:47
Łabędzia06:48
Królewskie Wzgórze06:49
Migowo06:51
Budapesztańska06:53
Warneńska06:55
Belgradzka06:56
Piekarnicza06:58
Siedlce07:02
Skrajna07:03
Zakopiańska07:04
Ciasna07:05
Paska07:06
Powstańców Warszawskich07:08
Hucisko07:11
Dworzec Główny07:13
Brama Oliwska07:16
Chodowieckiego07:17
Uniwersytet Medyczny07:18
Traugutta [GDA]07:20
Opera Bałtycka07:22
Politechnika07:23
Miszewskiego07:25
Jaśkowa Dolina07:27
Klonowa [GDA]07:28
Galeria Bałtycka07:30
Wojska Polskiego07:32
Zamenhofa [GDA]07:33
Zajezdnia07:34
Strzyża PKM07:35
Uniwersytet Gdański [GDA]07:37
Bażyńskiego [GDA]07:38
Tetmajera07:39
Derdowskiego07:40
Obrońców Westerplatte07:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:43
Kurs nr 3 do Ujeścisko
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:49
Obrońców Westerplatte07:51
Derdowskiego07:52
Tetmajera07:53
Bażyńskiego [GDA]07:54
Uniwersytet Gdański [GDA]07:56
Strzyża PKM07:58
Zajezdnia07:59
Zamenhofa [GDA]08:00
Wojska Polskiego08:02
Galeria Bałtycka08:04
Klonowa [GDA]08:06
Jaśkowa Dolina08:07
Miszewskiego08:09
Politechnika08:10
Opera Bałtycka08:12
Traugutta [GDA]08:13
Uniwersytet Medyczny08:14
Chodowieckiego08:15
Brama Oliwska08:16
Dworzec Główny08:18
Hucisko08:21
Powstańców Warszawskich08:24
Paska08:25
Ciasna08:26
Zakopiańska08:27
Skrajna08:29
Siedlce08:31
Piekarnicza08:35
Belgradzka08:37
Warneńska08:39
Budapesztańska08:41
Migowo08:42
Królewskie Wzgórze08:44
Łabędzia08:45
Stolema08:46
Zabornia08:47
Ujeścisko08:51
Ujeścisko08:52
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Ujeścisko09:18
Ujeścisko09:19
Zabornia09:23
Stolema09:24
Łabędzia09:25
Królewskie Wzgórze09:26
Migowo09:28
Budapesztańska09:30
Warneńska09:32
Belgradzka09:33
Piekarnicza09:35
Siedlce09:39
Skrajna09:40
Zakopiańska09:41
Ciasna09:42
Paska09:43
Powstańców Warszawskich09:45
Hucisko09:48
Dworzec Główny09:50
Brama Oliwska09:53
Chodowieckiego09:54
Uniwersytet Medyczny09:55
Traugutta [GDA]09:57
Opera Bałtycka09:59
Politechnika10:00
Miszewskiego10:02
Jaśkowa Dolina10:04
Klonowa [GDA]10:05
Galeria Bałtycka10:07
Wojska Polskiego10:09
Zamenhofa [GDA]10:10
Zajezdnia10:11
Strzyża PKM10:12
Uniwersytet Gdański [GDA]10:14
Bażyńskiego [GDA]10:15
Tetmajera10:16
Derdowskiego10:17
Obrońców Westerplatte10:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:20
Kurs nr 5 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:29
Obrońców Westerplatte10:31
Derdowskiego10:32
Tetmajera10:33
Bażyńskiego [GDA]10:34
Uniwersytet Gdański [GDA]10:36
Strzyża PKM10:38
Zajezdnia10:39
Zamenhofa [GDA]10:40
Wojska Polskiego10:42
Galeria Bałtycka10:44
Klonowa [GDA]10:46
Jaśkowa Dolina10:47
Miszewskiego10:49
Politechnika10:50
Opera Bałtycka10:52
Traugutta [GDA]10:53
Uniwersytet Medyczny10:54
Chodowieckiego10:55
Brama Oliwska10:56
Dworzec Główny10:58
Hucisko11:01
Powstańców Warszawskich11:04
Paska11:05
Ciasna11:06
Zakopiańska11:07
Skrajna11:09
Siedlce11:11
Piekarnicza11:15
Belgradzka11:17
Warneńska11:19
Budapesztańska11:21
Migowo11:22
Królewskie Wzgórze11:24
Łabędzia11:25
Stolema11:26
Zabornia11:27
Ujeścisko11:31
Lawendowe Wzgórze11:34
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze11:46
Ujeścisko11:49
Zabornia11:53
Stolema11:54
Łabędzia11:55
Królewskie Wzgórze11:56
Migowo11:58
Budapesztańska12:00
Warneńska12:02
Belgradzka12:03
Piekarnicza12:05
Siedlce12:09
Skrajna12:10
Zakopiańska12:11
Ciasna12:12
Paska12:13
Powstańców Warszawskich12:15
Hucisko12:18
Dworzec Główny12:20
Brama Oliwska12:23
Chodowieckiego12:24
Uniwersytet Medyczny12:25
Traugutta [GDA]12:27
Opera Bałtycka12:29
Politechnika12:30
Miszewskiego12:32
Jaśkowa Dolina12:34
Klonowa [GDA]12:35
Galeria Bałtycka12:37
Wojska Polskiego12:39
Zamenhofa [GDA]12:40
Zajezdnia12:41
Strzyża PKM12:42
Uniwersytet Gdański [GDA]12:44
Bażyńskiego [GDA]12:45
Tetmajera12:46
Derdowskiego12:47
Obrońców Westerplatte12:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:50
Kurs nr 7 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:59
Obrońców Westerplatte13:01
Derdowskiego13:02
Tetmajera13:03
Bażyńskiego [GDA]13:04
Uniwersytet Gdański [GDA]13:06
Strzyża PKM13:08
Zajezdnia13:09
Zamenhofa [GDA]13:10
Wojska Polskiego13:12
Galeria Bałtycka13:14
Klonowa [GDA]13:16
Jaśkowa Dolina13:17
Miszewskiego13:19
Politechnika13:20
Opera Bałtycka13:22
Traugutta [GDA]13:23
Uniwersytet Medyczny13:24
Chodowieckiego13:25
Brama Oliwska13:26
Dworzec Główny13:28
Hucisko13:31
Powstańców Warszawskich13:34
Paska13:35
Ciasna13:36
Zakopiańska13:37
Skrajna13:39
Siedlce13:41
Piekarnicza13:45
Belgradzka13:47
Warneńska13:49
Budapesztańska13:51
Migowo13:52
Królewskie Wzgórze13:54
Łabędzia13:55
Stolema13:56
Zabornia13:57
Ujeścisko14:01
Lawendowe Wzgórze14:04
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze14:19
Ujeścisko14:22
Zabornia14:26
Stolema14:27
Łabędzia14:28
Królewskie Wzgórze14:29
Migowo14:31
Budapesztańska14:33
Warneńska14:35
Belgradzka14:36
Piekarnicza14:38
Siedlce14:42
Skrajna14:43
Zakopiańska14:44
Ciasna14:45
Paska14:46
Powstańców Warszawskich14:48
Hucisko14:51
Dworzec Główny14:53
Brama Oliwska14:56
Chodowieckiego14:57
Uniwersytet Medyczny14:58
Traugutta [GDA]15:00
Opera Bałtycka15:02
Politechnika15:03
Miszewskiego15:05
Jaśkowa Dolina15:07
Klonowa [GDA]15:08
Galeria Bałtycka15:10
Wojska Polskiego15:12
Zamenhofa [GDA]15:13
Zajezdnia15:14
Strzyża PKM15:15
Uniwersytet Gdański [GDA]15:17
Bażyńskiego [GDA]15:18
Tetmajera15:19
Derdowskiego15:20
Obrońców Westerplatte15:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:23
Kurs nr 9 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:29
Obrońców Westerplatte15:31
Derdowskiego15:32
Tetmajera15:33
Bażyńskiego [GDA]15:34
Uniwersytet Gdański [GDA]15:36
Strzyża PKM15:38
Zajezdnia15:39
Zamenhofa [GDA]15:40
Wojska Polskiego15:42
Galeria Bałtycka15:44
Klonowa [GDA]15:46
Jaśkowa Dolina15:47
Miszewskiego15:49
Politechnika15:50
Opera Bałtycka15:52
Traugutta [GDA]15:53
Uniwersytet Medyczny15:54
Chodowieckiego15:55
Brama Oliwska15:56
Dworzec Główny15:58
Hucisko16:01
Powstańców Warszawskich16:04
Paska16:05
Ciasna16:06
Zakopiańska16:07
Skrajna16:09
Siedlce16:11
Piekarnicza16:15
Belgradzka16:17
Warneńska16:19
Budapesztańska16:21
Migowo16:22
Królewskie Wzgórze16:24
Łabędzia16:25
Stolema16:26
Zabornia16:27
Ujeścisko16:31
Lawendowe Wzgórze16:34
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze16:49
Ujeścisko16:52
Zabornia16:56
Stolema16:57
Łabędzia16:58
Królewskie Wzgórze16:59
Migowo17:01
Budapesztańska17:03
Warneńska17:05
Belgradzka17:06
Piekarnicza17:08
Siedlce17:12
Skrajna17:13
Zakopiańska17:14
Ciasna17:15
Paska17:16
Powstańców Warszawskich17:18
Hucisko17:21
Dworzec Główny17:23
Brama Oliwska17:26
Chodowieckiego17:27
Uniwersytet Medyczny17:28
Traugutta [GDA]17:30
Opera Bałtycka17:32
Politechnika17:33
Miszewskiego17:35
Jaśkowa Dolina17:37
Klonowa [GDA]17:38
Galeria Bałtycka17:40
Wojska Polskiego17:42
Zamenhofa [GDA]17:43
Zajezdnia17:44
Strzyża PKM17:45
Uniwersytet Gdański [GDA]17:47
Bażyńskiego [GDA]17:48
Tetmajera17:49
Derdowskiego17:50
Obrońców Westerplatte17:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:53
Kurs nr 11 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:02
Obrońców Westerplatte18:04
Derdowskiego18:05
Tetmajera18:06
Bażyńskiego [GDA]18:07
Uniwersytet Gdański [GDA]18:09
Strzyża PKM18:11
Zajezdnia18:12
Zamenhofa [GDA]18:13
Wojska Polskiego18:15
Galeria Bałtycka18:17
Klonowa [GDA]18:19
Jaśkowa Dolina18:20
Miszewskiego18:22
Politechnika18:23
Opera Bałtycka18:25
Traugutta [GDA]18:26
Uniwersytet Medyczny18:27
Chodowieckiego18:28
Brama Oliwska18:29
Dworzec Główny18:31
Hucisko18:34
Powstańców Warszawskich18:37
Paska18:38
Ciasna18:39
Zakopiańska18:40
Skrajna18:42
Siedlce18:44
Piekarnicza18:48
Belgradzka18:50
Warneńska18:52
Budapesztańska18:54
Migowo18:55
Królewskie Wzgórze18:57
Łabędzia18:58
Stolema18:59
Zabornia19:00
Ujeścisko19:04
Lawendowe Wzgórze19:07
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze19:17
Ujeścisko19:20
Zabornia19:24
Stolema19:25
Łabędzia19:26
Królewskie Wzgórze19:27
Migowo19:29
Budapesztańska19:31
Warneńska19:33
Belgradzka19:34
Piekarnicza19:36
Siedlce19:40
Skrajna19:41
Zakopiańska19:42
Ciasna19:43
Paska19:44
Powstańców Warszawskich19:46
Hucisko19:49
Dworzec Główny19:51
Brama Oliwska19:54
Chodowieckiego19:55
Uniwersytet Medyczny19:56
Traugutta [GDA]19:58
Opera Bałtycka20:00
Politechnika20:01
Miszewskiego20:03
Jaśkowa Dolina20:05
Klonowa [GDA]20:06
Galeria Bałtycka20:08
Wojska Polskiego20:10
Zamenhofa [GDA]20:11
Zajezdnia20:12
Strzyża PKM20:13
Uniwersytet Gdański [GDA]20:15
Bażyńskiego [GDA]20:16
Tetmajera20:17
Derdowskiego20:18
Obrońców Westerplatte20:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:21
Kurs nr 13 do Lawendowe Wzgórze
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:50
Obrońców Westerplatte20:52
Derdowskiego20:53
Tetmajera20:54
Bażyńskiego [GDA]20:55
Uniwersytet Gdański [GDA]20:57
Strzyża PKM20:59
Zajezdnia21:00
Zamenhofa [GDA]21:01
Wojska Polskiego21:03
Galeria Bałtycka21:05
Klonowa [GDA]21:07
Jaśkowa Dolina21:08
Miszewskiego21:10
Politechnika21:11
Opera Bałtycka21:13
Traugutta [GDA]21:14
Uniwersytet Medyczny21:15
Chodowieckiego21:16
Brama Oliwska21:17
Dworzec Główny21:19
Hucisko21:22
Powstańców Warszawskich21:25
Paska21:26
Ciasna21:27
Zakopiańska21:28
Skrajna21:30
Siedlce21:32
Piekarnicza21:36
Belgradzka21:38
Warneńska21:40
Budapesztańska21:42
Migowo21:43
Królewskie Wzgórze21:45
Łabędzia21:46
Stolema21:47
Zabornia21:48
Ujeścisko21:52
Lawendowe Wzgórze21:55
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Lawendowe Wzgórze22:08
Ujeścisko22:11
Zabornia22:15
Stolema22:16
Łabędzia22:17
Królewskie Wzgórze22:18
Migowo22:20
Budapesztańska22:22
Warneńska22:24
Belgradzka22:25
Piekarnicza22:27
Siedlce22:31
Skrajna22:32
Zakopiańska22:33
Ciasna22:34
Paska22:35
Powstańców Warszawskich22:37
Hucisko22:40
Dworzec Główny22:42
Brama Oliwska22:45
Chodowieckiego22:46
Uniwersytet Medyczny22:47
Traugutta [GDA]22:48
Opera Bałtycka22:50
Politechnika22:51
Miszewskiego22:53
Jaśkowa Dolina22:55
Klonowa [GDA]22:56
Galeria Bałtycka22:58
Wojska Polskiego23:00
Zamenhofa [GDA]23:01
Zajezdnia23:02
Strzyża PKM23:03
Uniwersytet Gdański [GDA]23:05
Bażyńskiego [GDA]23:06
Tetmajera23:07
Derdowskiego23:08
Obrońców Westerplatte23:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:11
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:16
Obrońców Westerplatte23:18
Derdowskiego23:19
Tetmajera23:20
Bażyńskiego [GDA]23:21
Uniwersytet Gdański [GDA]23:22
Strzyża PKM23:24
Zajezdnia WRZESZCZ23:25