• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:08
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ05:16
Strzyża PKM05:18
Zajezdnia05:19
Zamenhofa [GDA]05:20
Wojska Polskiego05:22
Galeria Bałtycka05:24
Klonowa [GDA]05:26
Jaśkowa Dolina05:27
Miszewskiego05:29
Politechnika05:30
Opera Bałtycka05:32
Traugutta [GDA]05:33
Uniwersytet Medyczny05:34
Chodowieckiego05:35
Brama Oliwska05:36
Dworzec Główny05:38
Hucisko05:41
Powstańców Warszawskich05:44
Paska05:46
Ciasna05:47
Zakopiańska05:48
Skrajna05:49
Siedlce05:51
Piekarnicza05:54
Belgradzka05:55
Warneńska05:57
Budapesztańska05:59
Migowo06:00
Królewskie Wzgórze06:01
Łabędzia06:02
Stolema06:03
Zabornia06:04
Ujeścisko06:07
Lawendowe Wzgórze06:10
Kurs nr 1 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze06:25
Ujeścisko06:28
Zabornia06:30
Stolema06:31
Łabędzia06:32
Królewskie Wzgórze06:33
Migowo06:34
Budapesztańska06:36
Warneńska06:38
Belgradzka06:39
Piekarnicza06:41
Siedlce06:44
Skrajna06:45
Zakopiańska06:46
Ciasna06:47
Paska06:48
Powstańców Warszawskich06:50
Hucisko06:53
Dworzec Główny06:55
Brama Oliwska06:58
Chodowieckiego06:59
Uniwersytet Medyczny07:00
Traugutta [GDA]07:02
Opera Bałtycka07:04
Politechnika07:05
Miszewskiego07:07
Jaśkowa Dolina07:09
Klonowa [GDA]07:10
Galeria Bałtycka07:12
Wojska Polskiego07:14
Zamenhofa [GDA]07:15
Zajezdnia07:16
Strzyża PKM07:17
Uniwersytet Gdański [GDA]07:19
Bażyńskiego [GDA]07:20
Tetmajera07:21
Derdowskiego07:22
Obrońców Westerplatte07:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:26
Opacka07:28
Subisława07:30
Pomorska - Osiedle07:31
Pomorska [GDA]07:33
Piastowska07:34
Czerwony Dwór07:36
Bora-Komorowskiego07:37
Kołobrzeska07:39
Zaspa07:41
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa07:52
Zaspa07:53
Kołobrzeska07:54
Bora-Komorowskiego07:56
Czerwony Dwór07:58
Piastowska07:59
Pomorska [GDA]08:01
Gospody08:02
Pomorska - Osiedle08:03
Subisława08:05
Opacka08:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:09
Obrońców Westerplatte08:11
Derdowskiego08:12
Tetmajera08:13
Bażyńskiego [GDA]08:14
Uniwersytet Gdański [GDA]08:15
Strzyża PKM08:17
Zajezdnia08:19
Zamenhofa [GDA]08:20
Wojska Polskiego08:22
Galeria Bałtycka08:24
Klonowa [GDA]08:26
Jaśkowa Dolina08:27
Miszewskiego08:29
Politechnika08:30
Opera Bałtycka08:32
Traugutta [GDA]08:33
Uniwersytet Medyczny08:34
Chodowieckiego08:35
Brama Oliwska08:36
Dworzec Główny08:38
Hucisko08:41
Powstańców Warszawskich08:44
Paska08:46
Ciasna08:47
Zakopiańska08:48
Skrajna08:49
Siedlce08:51
Piekarnicza08:54
Belgradzka08:55
Warneńska08:57
Budapesztańska08:59
Migowo09:00
Królewskie Wzgórze09:01
Łabędzia09:02
Stolema09:03
Zabornia09:04
Ujeścisko09:07
Lawendowe Wzgórze09:10
Kurs nr 3 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze09:19
Ujeścisko09:22
Zabornia09:24
Stolema09:25
Łabędzia09:26
Królewskie Wzgórze09:27
Migowo09:28
Budapesztańska09:30
Warneńska09:32
Belgradzka09:33
Piekarnicza09:35
Siedlce09:38
Skrajna09:39
Zakopiańska09:40
Ciasna09:41
Paska09:42
Powstańców Warszawskich09:44
Hucisko09:47
Dworzec Główny09:49
Brama Oliwska09:52
Chodowieckiego09:53
Uniwersytet Medyczny09:54
Traugutta [GDA]09:56
Opera Bałtycka09:58
Politechnika09:59
Miszewskiego10:01
Jaśkowa Dolina10:03
Klonowa [GDA]10:04
Galeria Bałtycka10:06
Wojska Polskiego10:08
Zamenhofa [GDA]10:09
Zajezdnia10:10
Strzyża PKM10:11
Uniwersytet Gdański [GDA]10:13
Bażyńskiego [GDA]10:14
Tetmajera10:15
Derdowskiego10:16
Obrońców Westerplatte10:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:20
Opacka10:22
Subisława10:24
Pomorska - Osiedle10:25
Pomorska [GDA]10:27
Piastowska10:28
Czerwony Dwór10:30
Bora-Komorowskiego10:31
Kołobrzeska10:33
Zaspa10:35
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Zaspa11:02
Zaspa11:03
Kołobrzeska11:04
Bora-Komorowskiego11:06
Czerwony Dwór11:08
Piastowska11:09
Pomorska [GDA]11:11
Gospody11:12
Pomorska - Osiedle11:13
Subisława11:15
Opacka11:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:19
Obrońców Westerplatte11:21
Derdowskiego11:22
Tetmajera11:23
Bażyńskiego [GDA]11:24
Uniwersytet Gdański [GDA]11:25
Strzyża PKM11:27
Zajezdnia11:29
Zamenhofa [GDA]11:30
Wojska Polskiego11:32
Galeria Bałtycka11:34
Klonowa [GDA]11:36
Jaśkowa Dolina11:37
Miszewskiego11:39
Politechnika11:40
Opera Bałtycka11:42
Traugutta [GDA]11:43
Uniwersytet Medyczny11:44
Chodowieckiego11:45
Brama Oliwska11:46
Dworzec Główny11:48
Hucisko11:51
Powstańców Warszawskich11:54
Paska11:56
Ciasna11:57
Zakopiańska11:58
Skrajna11:59
Siedlce12:01
Piekarnicza12:04
Belgradzka12:05
Warneńska12:07
Budapesztańska12:09
Migowo12:10
Królewskie Wzgórze12:11
Łabędzia12:12
Stolema12:13
Zabornia12:14
Ujeścisko12:17
Ujeścisko12:18
Kurs nr 5 do Zaspa
Ujeścisko12:31
Ujeścisko12:32
Zabornia12:34
Stolema12:35
Łabędzia12:36
Królewskie Wzgórze12:37
Migowo12:38
Budapesztańska12:40
Warneńska12:42
Belgradzka12:43
Piekarnicza12:45
Siedlce12:48
Skrajna12:49
Zakopiańska12:50
Ciasna12:51
Paska12:52
Powstańców Warszawskich12:54
Hucisko12:57
Dworzec Główny12:59
Brama Oliwska13:02
Chodowieckiego13:03
Uniwersytet Medyczny13:04
Traugutta [GDA]13:06
Opera Bałtycka13:08
Politechnika13:09
Miszewskiego13:11
Jaśkowa Dolina13:13
Klonowa [GDA]13:14
Galeria Bałtycka13:16
Wojska Polskiego13:18
Zamenhofa [GDA]13:19
Zajezdnia13:20
Strzyża PKM13:21
Uniwersytet Gdański [GDA]13:23
Bażyńskiego [GDA]13:24
Tetmajera13:25
Derdowskiego13:26
Obrońców Westerplatte13:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:30
Opacka13:32
Subisława13:34
Pomorska - Osiedle13:35
Pomorska [GDA]13:37
Piastowska13:38
Czerwony Dwór13:40
Bora-Komorowskiego13:41
Kołobrzeska13:43
Zaspa13:45
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa14:02
Zaspa14:03
Kołobrzeska14:04
Bora-Komorowskiego14:06
Czerwony Dwór14:08
Piastowska14:09
Pomorska [GDA]14:11
Gospody14:12
Pomorska - Osiedle14:13
Subisława14:15
Opacka14:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:19
Obrońców Westerplatte14:21
Derdowskiego14:22
Tetmajera14:23
Bażyńskiego [GDA]14:24
Uniwersytet Gdański [GDA]14:25
Strzyża PKM14:27
Zajezdnia14:29
Zamenhofa [GDA]14:30
Wojska Polskiego14:32
Galeria Bałtycka14:34
Klonowa [GDA]14:36
Jaśkowa Dolina14:37
Miszewskiego14:39
Politechnika14:40
Opera Bałtycka14:42
Traugutta [GDA]14:43
Uniwersytet Medyczny14:44
Chodowieckiego14:45
Brama Oliwska14:46
Dworzec Główny14:48
Hucisko14:51
Powstańców Warszawskich14:54
Paska14:56
Ciasna14:57
Zakopiańska14:58
Skrajna14:59
Siedlce15:01
Piekarnicza15:04
Belgradzka15:05
Warneńska15:07
Budapesztańska15:09
Migowo15:10
Królewskie Wzgórze15:11
Łabędzia15:12
Stolema15:13
Zabornia15:14
Ujeścisko15:17
Lawendowe Wzgórze15:20
Kurs nr 7 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze15:25
Ujeścisko15:28
Zabornia15:30
Stolema15:31
Łabędzia15:32
Królewskie Wzgórze15:33
Migowo15:34
Budapesztańska15:36
Warneńska15:38
Belgradzka15:39
Piekarnicza15:41
Siedlce15:44
Skrajna15:45
Zakopiańska15:46
Ciasna15:47
Paska15:48
Powstańców Warszawskich15:50
Hucisko15:53
Dworzec Główny15:55
Brama Oliwska15:58
Chodowieckiego15:59
Uniwersytet Medyczny16:00
Traugutta [GDA]16:02
Opera Bałtycka16:04
Politechnika16:05
Miszewskiego16:07
Jaśkowa Dolina16:09
Klonowa [GDA]16:10
Galeria Bałtycka16:12
Wojska Polskiego16:14
Zamenhofa [GDA]16:15
Zajezdnia16:16
Strzyża PKM16:17
Uniwersytet Gdański [GDA]16:19
Bażyńskiego [GDA]16:20
Tetmajera16:21
Derdowskiego16:22
Obrońców Westerplatte16:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:26
Opacka16:28
Subisława16:30
Pomorska - Osiedle16:31
Pomorska [GDA]16:33
Piastowska16:34
Czerwony Dwór16:36
Bora-Komorowskiego16:37
Kołobrzeska16:39
Zaspa16:41
Kurs nr 8 do Ujeścisko
Zaspa16:57
Zaspa16:58
Kołobrzeska16:59
Bora-Komorowskiego17:01
Czerwony Dwór17:03
Piastowska17:04
Pomorska [GDA]17:06
Gospody17:07
Pomorska - Osiedle17:08
Subisława17:10
Opacka17:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:14
Obrońców Westerplatte17:16
Derdowskiego17:17
Tetmajera17:18
Bażyńskiego [GDA]17:19
Uniwersytet Gdański [GDA]17:20
Strzyża PKM17:22
Zajezdnia17:24
Zamenhofa [GDA]17:25
Wojska Polskiego17:27
Galeria Bałtycka17:29
Klonowa [GDA]17:31
Jaśkowa Dolina17:32
Miszewskiego17:34
Politechnika17:35
Opera Bałtycka17:37
Traugutta [GDA]17:38
Uniwersytet Medyczny17:39
Chodowieckiego17:40
Brama Oliwska17:41
Dworzec Główny17:43
Hucisko17:46
Powstańców Warszawskich17:49
Paska17:51
Ciasna17:52
Zakopiańska17:53
Skrajna17:54
Siedlce17:56
Piekarnicza17:59
Belgradzka18:00
Warneńska18:02
Budapesztańska18:04
Migowo18:05
Królewskie Wzgórze18:06
Łabędzia18:07
Stolema18:08
Zabornia18:09
Ujeścisko18:12
Ujeścisko18:13
Kurs nr 9 do Zaspa
Ujeścisko18:23
Ujeścisko18:24
Zabornia18:26
Stolema18:27
Łabędzia18:28
Królewskie Wzgórze18:29
Migowo18:30
Budapesztańska18:32
Warneńska18:34
Belgradzka18:35
Piekarnicza18:37
Siedlce18:40
Skrajna18:41
Zakopiańska18:42
Ciasna18:43
Paska18:44
Powstańców Warszawskich18:46
Hucisko18:49
Dworzec Główny18:51
Brama Oliwska18:54
Chodowieckiego18:55
Uniwersytet Medyczny18:56
Traugutta [GDA]18:58
Opera Bałtycka19:00
Politechnika19:01
Miszewskiego19:03
Jaśkowa Dolina19:05
Klonowa [GDA]19:06
Galeria Bałtycka19:08
Wojska Polskiego19:10
Zamenhofa [GDA]19:11
Zajezdnia19:12
Strzyża PKM19:13
Uniwersytet Gdański [GDA]19:15
Bażyńskiego [GDA]19:16
Tetmajera19:17
Derdowskiego19:18
Obrońców Westerplatte19:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:22
Opacka19:24
Subisława19:26
Pomorska - Osiedle19:27
Pomorska [GDA]19:29
Piastowska19:30
Czerwony Dwór19:32
Bora-Komorowskiego19:33
Kołobrzeska19:35
Zaspa19:37
Kurs nr 10 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa19:37
Startowa19:38
Jana Pawła II19:39
Żwirki i Wigury [GDA]19:40
Bajana19:41
Legionów19:42
Plac Komorowskiego19:44
Mickiewicza [GDA]19:47
Reja [GDA]19:48
Wyspiańskiego19:50
Politechnika19:53
Miszewskiego19:55
Jaśkowa Dolina19:57
Klonowa [GDA]19:58
Galeria Bałtycka20:00
Wojska Polskiego20:02
Zamenhofa [GDA]20:03
Zajezdnia20:04
Strzyża PKM20:05
Zajezdnia WRZESZCZ20:07