• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:15
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki06:14
Kacze Buki06:14
Kurs nr 1 do Redłowo Szpital
Kacze Buki06:15
Krzemowa [GDY]06:16
Rdestowa - Chwaszczyńska06:17
Leśna Polana06:18
Szafranowa06:19
Paprykowa06:20
Kameliowa06:21
Dąbrowa Centrum06:23
Wiczlińska - Las06:25
Wiczlino Działki II06:26
Wiczlińska - Śliska06:27
Gradowa06:28
Filipkowskiego06:29
Wiczlino Skrzyżowanie06:30
Zaruskiego06:31
Kamrowskiego06:32
Chwarzno Polanki06:34
Sokoła06:35
Amona06:36
Tezeusza06:36
Chwarzno Apollina06:38
Okrężna II06:40
Okrężna I06:41
Witomino Sosnowa06:43
Uczniowska [GDY]06:44
Witomino Centrum06:45
Stadion Miejski06:47
Redłowo SKM06:48
Ruchu Oporu06:49
Powstań Chłopskich06:50
Redłowo Szpital06:51
Kurs nr 2 do Chwarzno Sokółka
Redłowo Szpital06:59
Powstań Chłopskich07:00
Redłowo SKM07:03
Stadion Miejski07:04
Witomino Centrum07:07
Uczniowska [GDY]07:08
Witomino Sosnowa07:09
Okrężna I07:11
Okrężna II07:12
Chwarzno Apollina07:14
Tezeusza07:15
Amona07:16
Sokoła07:17
Chwarzno Sokółka07:18
Kurs nr 3 do Redłowo Szpital
Chwarzno Sokółka07:23
Sokoła07:25
Amona07:26
Tezeusza07:27
Chwarzno Apollina07:29
Okrężna II07:31
Okrężna I07:32
Witomino Sosnowa07:35
Uczniowska [GDY]07:36
Witomino Centrum07:38
Stadion Miejski07:40
Redłowo SKM07:41
Ruchu Oporu07:42
Powstań Chłopskich07:43
Redłowo Szpital07:44
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Redłowo Szpital08:22
Powstań Chłopskich08:23
Redłowo SKM08:25
Stadion Miejski08:26
Witomino Centrum08:29
Stawna08:30
Witomino Leśniczówka08:31