• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
11:10
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki06:17
Kacze Buki06:17
Kurs nr 1 do Redłowo Szpital
Kacze Buki06:18
Starochwaszczyńska06:19
Rdestowa - Chwaszczyńska06:20
Giełda Towarowa06:21
Szafranowa06:22
Paprykowa06:23
Kameliowa06:24
Dąbrowa Centrum06:26
Wiczlińska - Las06:28
Wiczlino Działki II06:29
Wiczlińska - Śliska06:30
Gradowa06:31
Filipkowskiego06:32
Wiczlino Skrzyżowanie06:33
Zaruskiego06:34
Kamrowskiego06:35
Gierdziejewskiego06:36
Chwarzno Sokółka06:38
Sokoła06:40
Amona06:41
Tezeusza06:41
Chwarzno Apollina06:43
Okrężna II06:45
Okrężna I06:46
Witomino Sosnowa06:48
Uczniowska [GDY]06:49
Witomino Centrum06:50
Stadion Miejski06:52
Redłowo SKM06:53
Ruchu Oporu06:54
Powstań Chłopskich06:55
Redłowo Szpital06:56
Kurs nr 2 do Chwarzno Sokółka
Redłowo Szpital07:12
Powstań Chłopskich07:13
Redłowo SKM07:15
Stadion Miejski07:16
Witomino Centrum07:19
Uczniowska [GDY]07:20
Witomino Sosnowa07:21
Okrężna I07:23
Okrężna II07:24
Chwarzno Apollina07:25
Tezeusza07:26
Amona07:27
Sokoła07:28
Chwarzno Sokółka07:29
Kurs nr 3 do Redłowo Szpital
Chwarzno Sokółka07:38
Sokoła07:40
Amona07:41
Tezeusza07:42
Chwarzno Apollina07:44
Okrężna II07:46
Okrężna I07:47
Witomino Sosnowa07:50
Uczniowska [GDY]07:51
Witomino Centrum07:53
Stadion Miejski07:55
Redłowo SKM07:56
Ruchu Oporu07:57
Powstań Chłopskich07:58
Redłowo Szpital07:59
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Redłowo Szpital08:22
Powstań Chłopskich08:23
Redłowo SKM08:25
Stadion Miejski08:26
Witomino Centrum08:29
Stawna08:30
Witomino Leśniczówka08:31