• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
20:58
Kurs nr 0 do Czarny Dwór
Baza Hallera11:42
Czarny Dwór11:47
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Czarny Dwór11:47
Przymorze Wielkie11:49
Obrońców Wybrzeża11:51
Bora-Komorowskiego11:53
Beniowskiego11:54
Oliwa PKP11:55
Oliwa PKP11:55
Kurs nr 2 do Jasień PKM
Oliwa PKP12:03
Oliwa PKP12:03
Beniowskiego12:04
Bora-Komorowskiego12:05
Chłopska12:07
Obrońców Wybrzeża12:09
Przymorze Wielkie12:10
Czarny Dwór12:12
Zaspa - Szpital12:14
Leszczyńskich12:15
Rzeczypospolitej12:16
Pilotów12:17
Zaspa SKM12:19
SDO "Złota Jesień"12:20
Rozstaje12:22
Kilińskiego [GDA]12:24
Galeria Bałtycka12:27
Jaśkowa Dolina12:29
Sobótki12:30
Na Wzgórzu - Teatr Leśny12:32
Falista12:33
Strzelnica12:34
Dobrowolskiego12:35
Piecewska12:36
Warneńska12:38
Budapesztańska12:41
Migowo12:42
Królewskie Wzgórze12:43
Wołkowyska12:44
Zacna12:45
Staw Wróbla12:46
Jasieńska12:47
Jasień PKM12:48
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Jasień PKM13:15
Jasieńska13:17
Staw Wróbla13:18
Zacna13:19
Wołkowyska13:20
Migowo13:22
Budapesztańska13:23
Warneńska13:25
Piecewska13:27
Dobrowolskiego13:28
Wileńska13:29
Strzelnica13:30
Falista13:31
Na Wzgórzu - Teatr Leśny13:32
Sobótki13:34
Jaśkowa Dolina13:37
Galeria Bałtycka13:39
Kilińskiego [GDA]13:41
Rozstaje13:45
Skarżyńskiego13:46
Zaspa SKM13:47
Dywizjonu 30313:49
Rzeczypospolitej13:50
Leszczyńskich13:51
Zaspa - Szpital13:53
Czarny Dwór13:55
Przymorze Wielkie13:57
Obrońców Wybrzeża13:59
Bora-Komorowskiego14:01
Beniowskiego14:02
Oliwa PKP14:03
Oliwa PKP14:03
Kurs nr 4 do Jasień PKM
Oliwa PKP14:23
Oliwa PKP14:23
Beniowskiego14:24
Bora-Komorowskiego14:25
Chłopska14:27
Obrońców Wybrzeża14:29
Przymorze Wielkie14:30
Czarny Dwór14:32
Zaspa - Szpital14:34
Leszczyńskich14:35
Rzeczypospolitej14:36
Pilotów14:37
Zaspa SKM14:39
SDO "Złota Jesień"14:40
Rozstaje14:42
Kilińskiego [GDA]14:44
Galeria Bałtycka14:47
Jaśkowa Dolina14:49
Sobótki14:50
Na Wzgórzu - Teatr Leśny14:52
Falista14:53
Strzelnica14:54
Dobrowolskiego14:55
Piecewska14:56
Warneńska14:58
Budapesztańska15:01
Migowo15:02
Królewskie Wzgórze15:03
Wołkowyska15:04
Zacna15:05
Staw Wróbla15:06
Jasieńska15:07
Jasień PKM15:08
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Jasień PKM15:35
Jasieńska15:37
Staw Wróbla15:38
Zacna15:39
Wołkowyska15:40
Migowo15:42
Budapesztańska15:43
Warneńska15:45
Piecewska15:47
Dobrowolskiego15:48
Wileńska15:49
Strzelnica15:50
Falista15:51
Na Wzgórzu - Teatr Leśny15:52
Sobótki15:53
Jaśkowa Dolina15:56
Galeria Bałtycka15:58
Kilińskiego [GDA]16:00
Rozstaje16:04
Skarżyńskiego16:05
Zaspa SKM16:06
Dywizjonu 30316:08
Rzeczypospolitej16:09
Leszczyńskich16:10
Zaspa - Szpital16:12
Czarny Dwór16:14
Przymorze Wielkie16:16
Obrońców Wybrzeża16:18
Bora-Komorowskiego16:20
Beniowskiego16:21
Oliwa PKP16:22
Oliwa PKP16:22
Kurs nr 6 do Jasień PKM
Oliwa PKP16:44
Oliwa PKP16:44
Beniowskiego16:45
Bora-Komorowskiego16:46
Chłopska16:47
Obrońców Wybrzeża16:49
Przymorze Wielkie16:50
Czarny Dwór16:52
Zaspa - Szpital16:54
Leszczyńskich16:55
Rzeczypospolitej16:56
Pilotów16:57
Zaspa SKM16:59
SDO "Złota Jesień"17:00
Rozstaje17:02
Kilińskiego [GDA]17:04
Galeria Bałtycka17:07
Jaśkowa Dolina17:09
Sobótki17:10
Na Wzgórzu - Teatr Leśny17:12
Falista17:13
Strzelnica17:14
Dobrowolskiego17:15
Piecewska17:16
Warneńska17:18
Budapesztańska17:21
Migowo17:22
Królewskie Wzgórze17:23
Wołkowyska17:24
Zacna17:25
Staw Wróbla17:26
Jasieńska17:27
Jasień PKM17:28
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Jasień PKM17:55
Jasieńska17:57
Staw Wróbla17:58
Zacna17:59
Wołkowyska18:00
Migowo18:02
Budapesztańska18:03
Warneńska18:05
Piecewska18:07
Dobrowolskiego18:08
Wileńska18:09
Strzelnica18:10
Falista18:11
Na Wzgórzu - Teatr Leśny18:12
Sobótki18:13
Jaśkowa Dolina18:16
Galeria Bałtycka18:18
Kilińskiego [GDA]18:20
Rozstaje18:24
Skarżyńskiego18:25
Zaspa SKM18:26
Dywizjonu 30318:28
Rzeczypospolitej18:29
Leszczyńskich18:30
Zaspa - Szpital18:32
Czarny Dwór18:34
Przymorze Wielkie18:36
Obrońców Wybrzeża18:38
Bora-Komorowskiego18:40
Beniowskiego18:41
Oliwa PKP18:42
Oliwa PKP18:42
Kurs nr 8 do Jasień PKM
Oliwa PKP19:04
Oliwa PKP19:04
Beniowskiego19:05
Bora-Komorowskiego19:06
Chłopska19:07
Obrońców Wybrzeża19:09
Przymorze Wielkie19:10
Czarny Dwór19:12
Zaspa - Szpital19:14
Leszczyńskich19:15
Rzeczypospolitej19:16
Pilotów19:17
Zaspa SKM19:19
SDO "Złota Jesień"19:20
Rozstaje19:22
Kilińskiego [GDA]19:24
Galeria Bałtycka19:27
Jaśkowa Dolina19:29
Sobótki19:30
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:32
Falista19:33
Strzelnica19:34
Dobrowolskiego19:35
Piecewska19:36
Warneńska19:38
Budapesztańska19:41
Migowo19:42
Królewskie Wzgórze19:43
Wołkowyska19:44
Zacna19:45
Staw Wróbla19:46
Jasieńska19:47
Jasień PKM19:48
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Jasień PKM19:48
Baza Hallera20:08