• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:46
Kurs nr 0 do Czarny Dwór
Baza Hallera04:27
Czarny Dwór04:32
Kurs nr 1 do Jasień PKM
Czarny Dwór04:32
Zaspa - Szpital04:34
Leszczyńskich04:35
Rzeczypospolitej04:36
Pilotów04:38
Zaspa SKM04:39
SDO "Złota Jesień"04:39
Rozstaje04:41
Kilińskiego [GDA]04:43
Galeria Bałtycka04:45
Jaśkowa Dolina04:47
Sobótki04:47
Na Wzgórzu04:48
Falista04:49
Strzelnica04:50
Dobrowolskiego04:52
Piecewska04:53
Warneńska04:54
Budapesztańska04:56
Migowo04:57
Królewskie Wzgórze04:58
Wołkowyska04:59
Zacna05:01
Staw Wróbla05:02
Jasieńska05:03
Jasień PKM05:04
Kurs nr 2 do Oliwa PKP
Jasień PKM05:13
Jasieńska05:15
Staw Wróbla05:16
Zacna05:17
Wołkowyska05:18
Migowo05:20
Budapesztańska05:21
Warneńska05:22
Piecewska05:23
Dobrowolskiego05:24
Wileńska05:25
Strzelnica05:27
Falista05:28
Na Wzgórzu05:29
Sobótki05:30
Jaśkowa Dolina05:33
Galeria Bałtycka05:35
Kilińskiego [GDA]05:37
Rozstaje05:40
Skarżyńskiego05:41
Zaspa SKM05:42
Dywizjonu 30305:44
Rzeczypospolitej05:45
Leszczyńskich05:46
Zaspa - Szpital05:47
Czarny Dwór05:49
Przymorze Wielkie05:51
Obrońców Wybrzeża05:52
Bora Komorowskiego05:53
Beniowskiego05:55
Oliwa PKP05:56
Oliwa PKP05:56
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Oliwa PKP06:11
Oliwa PKP06:11
Beniowskiego06:12
Bora Komorowskiego06:14
Chłopska06:15
Obrońców Wybrzeża06:16
Przymorze Wielkie06:17
Czarny Dwór06:19
Zaspa - Szpital06:21
Leszczyńskich06:22
Rzeczypospolitej06:23
Pilotów06:25
Zaspa SKM06:27
SDO "Złota Jesień"06:27
Rozstaje06:29
Kilińskiego [GDA]06:31
Galeria Bałtycka06:34
Jaśkowa Dolina06:37
Sobótki06:38
Na Wzgórzu06:39
Falista06:40
Strzelnica06:41
Dobrowolskiego06:43
Piecewska06:44
Warneńska06:45
Budapesztańska06:47
Migowo06:48
Królewskie Wzgórze06:49
Wołkowyska06:50
Zacna06:52
Staw Wróbla06:53
Jasieńska06:54
Jasień PKM06:55
Kurs nr 4 do Oliwa PKP
Jasień PKM07:06
Jasieńska07:08
Staw Wróbla07:09
Zacna07:10
Wołkowyska07:11
Migowo07:13
Budapesztańska07:14
Warneńska07:15
Piecewska07:17
Dobrowolskiego07:18
Wileńska07:19
Strzelnica07:21
Falista07:22
Na Wzgórzu07:23
Sobótki07:24
Jaśkowa Dolina07:27
Galeria Bałtycka07:29
Kilińskiego [GDA]07:31
Rozstaje07:34
Skarżyńskiego07:35
Zaspa SKM07:36
Dywizjonu 30307:38
Rzeczypospolitej07:39
Leszczyńskich07:40
Zaspa - Szpital07:42
Czarny Dwór07:45
Przymorze Wielkie07:47
Obrońców Wybrzeża07:48
Bora Komorowskiego07:50
Beniowskiego07:52
Oliwa PKP07:53
Oliwa PKP07:53
Kurs nr 5 do Jasień PKM
Oliwa PKP08:03
Oliwa PKP08:03
Beniowskiego08:04
Bora Komorowskiego08:06
Chłopska08:07
Obrońców Wybrzeża08:08
Przymorze Wielkie08:09
Czarny Dwór08:11
Zaspa - Szpital08:13
Leszczyńskich08:14
Rzeczypospolitej08:15
Pilotów08:17
Zaspa SKM08:19
SDO "Złota Jesień"08:19
Rozstaje08:21
Kilińskiego [GDA]08:23
Galeria Bałtycka08:26
Jaśkowa Dolina08:29
Sobótki08:30
Na Wzgórzu08:31
Falista08:32
Strzelnica08:33
Dobrowolskiego08:35
Piecewska08:36
Warneńska08:37
Budapesztańska08:39
Migowo08:40
Królewskie Wzgórze08:41
Wołkowyska08:42
Zacna08:44
Staw Wróbla08:45
Jasieńska08:46
Jasień PKM08:47
Kurs nr 6 do Oliwa PKP
Jasień PKM09:06
Jasieńska09:08
Staw Wróbla09:09
Zacna09:10
Wołkowyska09:11
Migowo09:13
Budapesztańska09:14
Warneńska09:15
Piecewska09:17
Dobrowolskiego09:18
Wileńska09:19
Strzelnica09:21
Falista09:22
Na Wzgórzu09:23
Sobótki09:24
Jaśkowa Dolina09:27
Galeria Bałtycka09:29
Kilińskiego [GDA]09:31
Rozstaje09:34
Skarżyńskiego09:35
Zaspa SKM09:36
Dywizjonu 30309:38
Rzeczypospolitej09:39
Leszczyńskich09:40
Zaspa - Szpital09:42
Czarny Dwór09:45
Przymorze Wielkie09:47
Obrońców Wybrzeża09:48
Bora Komorowskiego09:50
Beniowskiego09:52
Oliwa PKP09:53
Oliwa PKP09:53
Kurs nr 7 do Jasień PKM
Oliwa PKP10:03
Oliwa PKP10:03
Beniowskiego10:04
Bora Komorowskiego10:06
Chłopska10:07
Obrońców Wybrzeża10:08
Przymorze Wielkie10:09
Czarny Dwór10:11
Zaspa - Szpital10:13
Leszczyńskich10:14
Rzeczypospolitej10:15
Pilotów10:17
Zaspa SKM10:19
SDO "Złota Jesień"10:19
Rozstaje10:21
Kilińskiego [GDA]10:23
Galeria Bałtycka10:26
Jaśkowa Dolina10:29
Sobótki10:30
Na Wzgórzu10:31
Falista10:32
Strzelnica10:33
Dobrowolskiego10:35
Piecewska10:36
Warneńska10:37
Budapesztańska10:39
Migowo10:40
Królewskie Wzgórze10:41
Wołkowyska10:42
Zacna10:44
Staw Wróbla10:45
Jasieńska10:46
Jasień PKM10:47
Kurs nr 8 do Oliwa PKP
Jasień PKM11:06
Jasieńska11:08
Staw Wróbla11:09
Zacna11:10
Wołkowyska11:11
Migowo11:13
Budapesztańska11:14
Warneńska11:15
Piecewska11:17
Dobrowolskiego11:18
Wileńska11:19
Strzelnica11:21
Falista11:22
Na Wzgórzu11:23
Sobótki11:24
Jaśkowa Dolina11:27
Galeria Bałtycka11:29
Kilińskiego [GDA]11:31
Rozstaje11:34
Skarżyńskiego11:35
Zaspa SKM11:36
Dywizjonu 30311:38
Rzeczypospolitej11:39
Leszczyńskich11:40
Zaspa - Szpital11:42
Czarny Dwór11:45
Przymorze Wielkie11:47
Obrońców Wybrzeża11:48
Bora Komorowskiego11:50
Beniowskiego11:52
Oliwa PKP11:53
Oliwa PKP11:53
Kurs nr 9 do Jasień PKM
Oliwa PKP12:03
Oliwa PKP12:03
Beniowskiego12:04
Bora Komorowskiego12:06
Chłopska12:07
Obrońców Wybrzeża12:08
Przymorze Wielkie12:09
Czarny Dwór12:11
Zaspa - Szpital12:13
Leszczyńskich12:14
Rzeczypospolitej12:15
Pilotów12:17
Zaspa SKM12:19
SDO "Złota Jesień"12:19
Rozstaje12:21
Kilińskiego [GDA]12:23
Galeria Bałtycka12:26
Jaśkowa Dolina12:29
Sobótki12:30
Na Wzgórzu12:31
Falista12:32
Strzelnica12:33
Dobrowolskiego12:35
Piecewska12:36
Warneńska12:37
Budapesztańska12:39
Migowo12:40
Królewskie Wzgórze12:41
Wołkowyska12:42
Zacna12:44
Staw Wróbla12:45
Jasieńska12:46
Jasień PKM12:47
Kurs nr 10 do Oliwa PKP
Jasień PKM13:06
Jasieńska13:08
Staw Wróbla13:09
Zacna13:10
Wołkowyska13:11
Migowo13:13
Budapesztańska13:14
Warneńska13:15
Piecewska13:17
Dobrowolskiego13:18
Wileńska13:19
Strzelnica13:21
Falista13:22
Na Wzgórzu13:23
Sobótki13:24
Jaśkowa Dolina13:27
Galeria Bałtycka13:29
Kilińskiego [GDA]13:31
Rozstaje13:34
Skarżyńskiego13:35
Zaspa SKM13:36
Dywizjonu 30313:38
Rzeczypospolitej13:39
Leszczyńskich13:40
Zaspa - Szpital13:42
Czarny Dwór13:45
Przymorze Wielkie13:47
Obrońców Wybrzeża13:48
Bora Komorowskiego13:50
Beniowskiego13:52
Oliwa PKP13:53
Oliwa PKP13:53
Kurs nr 11 do Jasień PKM
Oliwa PKP14:03
Oliwa PKP14:03
Beniowskiego14:04
Bora Komorowskiego14:06
Chłopska14:07
Obrońców Wybrzeża14:08
Przymorze Wielkie14:09
Czarny Dwór14:11
Zaspa - Szpital14:13
Leszczyńskich14:14
Rzeczypospolitej14:15
Pilotów14:17
Zaspa SKM14:19
SDO "Złota Jesień"14:19
Rozstaje14:21
Kilińskiego [GDA]14:23
Galeria Bałtycka14:26
Jaśkowa Dolina14:29
Sobótki14:30
Na Wzgórzu14:31
Falista14:32
Strzelnica14:33
Dobrowolskiego14:35
Piecewska14:36
Warneńska14:37
Budapesztańska14:39
Migowo14:40
Królewskie Wzgórze14:41
Wołkowyska14:42
Zacna14:44
Staw Wróbla14:45
Jasieńska14:46
Jasień PKM14:47
Kurs nr 12 do Oliwa PKP
Jasień PKM15:06
Jasieńska15:08
Staw Wróbla15:09
Zacna15:10
Wołkowyska15:11
Migowo15:13
Budapesztańska15:14
Warneńska15:15
Piecewska15:17
Dobrowolskiego15:18
Wileńska15:19
Strzelnica15:21
Falista15:22
Na Wzgórzu15:23
Sobótki15:24
Jaśkowa Dolina15:27
Galeria Bałtycka15:29
Kilińskiego [GDA]15:31
Rozstaje15:34
Skarżyńskiego15:35
Zaspa SKM15:36
Dywizjonu 30315:38
Rzeczypospolitej15:39
Leszczyńskich15:40
Zaspa - Szpital15:42
Czarny Dwór15:45
Przymorze Wielkie15:47
Obrońców Wybrzeża15:48
Bora Komorowskiego15:50
Beniowskiego15:52
Oliwa PKP15:53
Oliwa PKP15:53
Kurs nr 13 do Jasień PKM
Oliwa PKP16:03
Oliwa PKP16:03
Beniowskiego16:04
Bora Komorowskiego16:06
Chłopska16:07
Obrońców Wybrzeża16:08
Przymorze Wielkie16:09
Czarny Dwór16:11
Zaspa - Szpital16:13
Leszczyńskich16:14
Rzeczypospolitej16:15
Pilotów16:17
Zaspa SKM16:19
SDO "Złota Jesień"16:19
Rozstaje16:21
Kilińskiego [GDA]16:23
Galeria Bałtycka16:26
Jaśkowa Dolina16:29
Sobótki16:30
Na Wzgórzu16:31
Falista16:32
Strzelnica16:33
Dobrowolskiego16:35
Piecewska16:36
Warneńska16:37
Budapesztańska16:39
Migowo16:40
Królewskie Wzgórze16:41
Wołkowyska16:42
Zacna16:44
Staw Wróbla16:45
Jasieńska16:46
Jasień PKM16:47
Kurs nr 14 do Oliwa PKP
Jasień PKM17:06
Jasieńska17:08
Staw Wróbla17:09
Zacna17:10
Wołkowyska17:11
Migowo17:13
Budapesztańska17:14
Warneńska17:15
Piecewska17:17
Dobrowolskiego17:18
Wileńska17:19
Strzelnica17:21
Falista17:22
Na Wzgórzu17:23
Sobótki17:24
Jaśkowa Dolina17:27
Galeria Bałtycka17:29
Kilińskiego [GDA]17:31
Rozstaje17:34
Skarżyńskiego17:35
Zaspa SKM17:36
Dywizjonu 30317:38
Rzeczypospolitej17:39
Leszczyńskich17:40
Zaspa - Szpital17:42
Czarny Dwór17:45
Przymorze Wielkie17:47
Obrońców Wybrzeża17:48
Bora Komorowskiego17:50
Beniowskiego17:52
Oliwa PKP17:53
Oliwa PKP17:53
Kurs nr 15 do Jasień PKM
Oliwa PKP18:03
Oliwa PKP18:03
Beniowskiego18:04
Bora Komorowskiego18:06
Chłopska18:07
Obrońców Wybrzeża18:08
Przymorze Wielkie18:09
Czarny Dwór18:11
Zaspa - Szpital18:13
Leszczyńskich18:14
Rzeczypospolitej18:15
Pilotów18:17
Zaspa SKM18:19
SDO "Złota Jesień"18:19
Rozstaje18:21
Kilińskiego [GDA]18:23
Galeria Bałtycka18:26
Jaśkowa Dolina18:29
Sobótki18:30
Na Wzgórzu18:31
Falista18:32
Strzelnica18:33
Dobrowolskiego18:35
Piecewska18:36
Warneńska18:37
Budapesztańska18:39
Migowo18:40
Królewskie Wzgórze18:41
Wołkowyska18:42
Zacna18:44
Staw Wróbla18:45
Jasieńska18:46
Jasień PKM18:47
Kurs nr 16 do Oliwa PKP
Jasień PKM19:06
Jasieńska19:08
Staw Wróbla19:09
Zacna19:10
Wołkowyska19:11
Migowo19:13
Budapesztańska19:14
Warneńska19:15
Piecewska19:17
Dobrowolskiego19:18
Wileńska19:19
Strzelnica19:21
Falista19:22
Na Wzgórzu19:23
Sobótki19:24
Jaśkowa Dolina19:27
Galeria Bałtycka19:29
Kilińskiego [GDA]19:31
Rozstaje19:34
Skarżyńskiego19:35
Zaspa SKM19:36
Dywizjonu 30319:38
Rzeczypospolitej19:39
Leszczyńskich19:40
Zaspa - Szpital19:42
Czarny Dwór19:45
Przymorze Wielkie19:47
Obrońców Wybrzeża19:48
Bora Komorowskiego19:50
Beniowskiego19:52
Oliwa PKP19:53
Oliwa PKP19:53
Kurs nr 17 do Jasień PKM
Oliwa PKP20:11
Oliwa PKP20:11
Beniowskiego20:12
Bora Komorowskiego20:14
Chłopska20:15
Obrońców Wybrzeża20:16
Przymorze Wielkie20:17
Czarny Dwór20:19
Zaspa - Szpital20:21
Leszczyńskich20:22
Rzeczypospolitej20:23
Pilotów20:25
Zaspa SKM20:27
SDO "Złota Jesień"20:27
Rozstaje20:29
Kilińskiego [GDA]20:31
Galeria Bałtycka20:34
Jaśkowa Dolina20:37
Sobótki20:38
Na Wzgórzu20:39
Falista20:40
Strzelnica20:41
Dobrowolskiego20:42
Piecewska20:43
Warneńska20:45
Budapesztańska20:47
Migowo20:48
Królewskie Wzgórze20:49
Wołkowyska20:50
Zacna20:52
Staw Wróbla20:53
Jasieńska20:54
Jasień PKM20:56
Kurs nr 18 do Oliwa PKP
Jasień PKM21:13
Jasieńska21:15
Staw Wróbla21:16
Zacna21:17
Wołkowyska21:18
Migowo21:20
Budapesztańska21:21
Warneńska21:22
Piecewska21:23
Dobrowolskiego21:24
Wileńska21:25
Strzelnica21:27
Falista21:28
Na Wzgórzu21:29
Sobótki21:30
Jaśkowa Dolina21:33
Galeria Bałtycka21:35
Kilińskiego [GDA]21:37
Rozstaje21:40
Skarżyńskiego21:41
Zaspa SKM21:42
Dywizjonu 30321:43
Rzeczypospolitej21:44
Leszczyńskich21:45
Zaspa - Szpital21:46
Czarny Dwór21:48
Przymorze Wielkie21:50
Obrońców Wybrzeża21:51
Bora Komorowskiego21:52
Beniowskiego21:54
Oliwa PKP21:55
Oliwa PKP21:55
Kurs nr 19 do Jasień PKM
Oliwa PKP22:11
Oliwa PKP22:11
Beniowskiego22:12
Bora Komorowskiego22:14
Chłopska22:15
Obrońców Wybrzeża22:16
Przymorze Wielkie22:17
Czarny Dwór22:19
Zaspa - Szpital22:21
Leszczyńskich22:22
Rzeczypospolitej22:23
Pilotów22:25
Zaspa SKM22:27
SDO "Złota Jesień"22:28
Rozstaje22:30
Kilińskiego [GDA]22:32
Galeria Bałtycka22:34
Jaśkowa Dolina22:37
Sobótki22:38
Na Wzgórzu22:39
Falista22:40
Strzelnica22:41
Dobrowolskiego22:42
Piecewska22:43
Warneńska22:45
Budapesztańska22:47
Migowo22:48
Królewskie Wzgórze22:49
Wołkowyska22:50
Zacna22:52
Staw Wróbla22:53
Jasieńska22:54
Jasień PKM22:56
Kurs nr 20 do Grudziądzka
Jasień PKM22:57
Jasieńska22:59
Staw Wróbla23:00
Zacna23:01
Wołkowyska23:02
Migowo23:03
Budapesztańska23:04
Warneńska23:05
Piecewska23:06
Dobrowolskiego23:07
Wileńska23:08
Strzelnica23:10
Falista23:11
Na Wzgórzu23:12
Sobótki23:13
Jaśkowa Dolina23:16
Galeria Bałtycka23:18
Kilińskiego [GDA]23:20
Rozstaje23:23
Skarżyńskiego23:24
Zaspa SKM23:25
Dywizjonu 30323:26
Rzeczypospolitej23:27
Leszczyńskich23:28
Zaspa - Szpital23:29
Czarny Dwór23:31
al. Płażyńskiego23:32
Grudziądzka23:33
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Grudziądzka23:33
Baza Hallera23:34