• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:13
Kurs nr 0 do Czarny Dwór
Baza Hallera04:16
Czarny Dwór04:21
Kurs nr 1 do Jasień PKM
Czarny Dwór04:21
Zaspa - Szpital04:23
Leszczyńskich04:24
Rzeczypospolitej04:25
Pilotów04:27
Zaspa SKM04:29
SDO "Złota Jesień"04:30
Rozstaje04:32
Kilińskiego [GDA]04:34
Galeria Bałtycka04:37
Jaśkowa Dolina04:40
Sobótki04:41
Na Wzgórzu - Teatr Leśny04:42
Falista04:43
Strzelnica04:44
Dobrowolskiego04:45
Piecewska04:46
Warneńska04:48
Budapesztańska04:50
Migowo04:51
Królewskie Wzgórze04:52
Wołkowyska04:53
Zacna04:55
Staw Wróbla04:56
Jasieńska04:57
Jasień PKM04:59
Kurs nr 2 do Oliwa PKP
Jasień PKM05:00
Jasieńska05:02
Staw Wróbla05:03
Zacna05:04
Wołkowyska05:05
Migowo05:07
Budapesztańska05:08
Warneńska05:10
Piecewska05:12
Dobrowolskiego05:13
Wileńska05:14
Strzelnica05:16
Falista05:17
Na Wzgórzu - Teatr Leśny05:18
Sobótki05:19
Jaśkowa Dolina05:22
Galeria Bałtycka05:24
Kilińskiego [GDA]05:26
Rozstaje05:29
Skarżyńskiego05:30
Zaspa SKM05:31
Dywizjonu 30305:33
Rzeczypospolitej05:34
Leszczyńskich05:35
Zaspa - Szpital05:36
Czarny Dwór05:38
Przymorze Wielkie05:40
Obrońców Wybrzeża05:41
Bora-Komorowskiego05:43
Beniowskiego05:45
Oliwa PKP05:46
Oliwa PKP05:46
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Oliwa PKP06:01
Oliwa PKP06:01
Beniowskiego06:02
Bora-Komorowskiego06:04
Chłopska06:05
Obrońców Wybrzeża06:07
Przymorze Wielkie06:09
Czarny Dwór06:12
Zaspa - Szpital06:14
Leszczyńskich06:15
Rzeczypospolitej06:16
Pilotów06:18
Zaspa SKM06:20
SDO "Złota Jesień"06:21
Rozstaje06:23
Kilińskiego [GDA]06:25
Galeria Bałtycka06:29
Jaśkowa Dolina06:32
Sobótki06:34
Na Wzgórzu - Teatr Leśny06:35
Falista06:36
Strzelnica06:37
Dobrowolskiego06:39
Piecewska06:40
Warneńska06:42
Budapesztańska06:44
Migowo06:45
Królewskie Wzgórze06:46
Wołkowyska06:47
Zacna06:49
Staw Wróbla06:50
Jasieńska06:51
Jasień PKM06:53
Kurs nr 4 do Oliwa PKP
Jasień PKM06:58
Jasieńska07:00
Staw Wróbla07:01
Zacna07:03
Wołkowyska07:05
Migowo07:08
Budapesztańska07:10
Warneńska07:12
Piecewska07:15
Dobrowolskiego07:16
Wileńska07:18
Strzelnica07:20
Falista07:21
Na Wzgórzu - Teatr Leśny07:23
Sobótki07:25
Jaśkowa Dolina07:28
Galeria Bałtycka07:31
Kilińskiego [GDA]07:34
Rozstaje07:38
Skarżyńskiego07:39
Zaspa SKM07:41
Dywizjonu 30307:43
Rzeczypospolitej07:44
Leszczyńskich07:46
Zaspa - Szpital07:48
Czarny Dwór07:51
Przymorze Wielkie07:53
Obrońców Wybrzeża07:54
Bora-Komorowskiego07:56
Beniowskiego07:58
Oliwa PKP07:59
Oliwa PKP07:59
Kurs nr 5 do Jasień PKM
Oliwa PKP08:20
Oliwa PKP08:20
Beniowskiego08:21
Bora-Komorowskiego08:23
Chłopska08:24
Obrońców Wybrzeża08:26
Przymorze Wielkie08:28
Czarny Dwór08:31
Zaspa - Szpital08:33
Leszczyńskich08:35
Rzeczypospolitej08:36
Pilotów08:38
Zaspa SKM08:40
SDO "Złota Jesień"08:41
Rozstaje08:43
Kilińskiego [GDA]08:45
Galeria Bałtycka08:49
Jaśkowa Dolina08:52
Sobótki08:54
Na Wzgórzu - Teatr Leśny08:55
Falista08:56
Strzelnica08:57
Dobrowolskiego08:59
Piecewska09:00
Warneńska09:02
Budapesztańska09:04
Migowo09:05
Królewskie Wzgórze09:06
Wołkowyska09:07
Zacna09:09
Staw Wróbla09:10
Jasieńska09:11
Jasień PKM09:13
Kurs nr 6 do Oliwa PKP
Jasień PKM09:18
Jasieńska09:20
Staw Wróbla09:21
Zacna09:22
Wołkowyska09:23
Migowo09:25
Budapesztańska09:26
Warneńska09:28
Piecewska09:31
Dobrowolskiego09:32
Wileńska09:33
Strzelnica09:35
Falista09:36
Na Wzgórzu - Teatr Leśny09:37
Sobótki09:38
Jaśkowa Dolina09:41
Galeria Bałtycka09:44
Kilińskiego [GDA]09:46
Rozstaje09:50
Skarżyńskiego09:51
Zaspa SKM09:53
Dywizjonu 30309:55
Rzeczypospolitej09:56
Leszczyńskich09:58
Zaspa - Szpital09:59
Czarny Dwór10:01
Przymorze Wielkie10:03
Obrońców Wybrzeża10:04
Bora-Komorowskiego10:06
Beniowskiego10:08
Oliwa PKP10:09
Oliwa PKP10:09
Kurs nr 7 do Jasień PKM
Oliwa PKP10:40
Oliwa PKP10:40
Beniowskiego10:41
Bora-Komorowskiego10:43
Chłopska10:44
Obrońców Wybrzeża10:46
Przymorze Wielkie10:48
Czarny Dwór10:51
Zaspa - Szpital10:53
Leszczyńskich10:55
Rzeczypospolitej10:56
Pilotów10:58
Zaspa SKM11:00
SDO "Złota Jesień"11:01
Rozstaje11:03
Kilińskiego [GDA]11:05
Galeria Bałtycka11:09
Jaśkowa Dolina11:12
Sobótki11:14
Na Wzgórzu - Teatr Leśny11:15
Falista11:16
Strzelnica11:17
Dobrowolskiego11:19
Piecewska11:20
Warneńska11:22
Budapesztańska11:24
Migowo11:25
Królewskie Wzgórze11:26
Wołkowyska11:27
Zacna11:29
Staw Wróbla11:30
Jasieńska11:31
Jasień PKM11:33
Kurs nr 8 do Oliwa PKP
Jasień PKM11:38
Jasieńska11:40
Staw Wróbla11:41
Zacna11:42
Wołkowyska11:43
Migowo11:45
Budapesztańska11:46
Warneńska11:48
Piecewska11:51
Dobrowolskiego11:52
Wileńska11:53
Strzelnica11:55
Falista11:56
Na Wzgórzu - Teatr Leśny11:57
Sobótki11:58
Jaśkowa Dolina12:01
Galeria Bałtycka12:04
Kilińskiego [GDA]12:06
Rozstaje12:10
Skarżyńskiego12:11
Zaspa SKM12:13
Dywizjonu 30312:15
Rzeczypospolitej12:16
Leszczyńskich12:18
Zaspa - Szpital12:19
Czarny Dwór12:21
Przymorze Wielkie12:23
Obrońców Wybrzeża12:24
Bora-Komorowskiego12:26
Beniowskiego12:28
Oliwa PKP12:29
Oliwa PKP12:29
Kurs nr 9 do Jasień PKM
Oliwa PKP12:57
Oliwa PKP12:57
Beniowskiego12:58
Bora-Komorowskiego13:00
Chłopska13:01
Obrońców Wybrzeża13:03
Przymorze Wielkie13:05
Czarny Dwór13:09
Zaspa - Szpital13:11
Leszczyńskich13:13
Rzeczypospolitej13:14
Pilotów13:16
Zaspa SKM13:18
SDO "Złota Jesień"13:19
Rozstaje13:21
Kilińskiego [GDA]13:23
Galeria Bałtycka13:28
Jaśkowa Dolina13:32
Sobótki13:35
Na Wzgórzu - Teatr Leśny13:36
Falista13:37
Strzelnica13:38
Dobrowolskiego13:40
Piecewska13:41
Warneńska13:43
Budapesztańska13:45
Migowo13:46
Królewskie Wzgórze13:47
Wołkowyska13:48
Zacna13:50
Staw Wróbla13:51
Jasieńska13:52
Jasień PKM13:54
Kurs nr 10 do Oliwa PKP
Jasień PKM14:02
Jasieńska14:04
Staw Wróbla14:05
Zacna14:06
Wołkowyska14:07
Migowo14:09
Budapesztańska14:10
Warneńska14:12
Piecewska14:15
Dobrowolskiego14:16
Wileńska14:18
Strzelnica14:20
Falista14:21
Na Wzgórzu - Teatr Leśny14:23
Sobótki14:25
Jaśkowa Dolina14:28
Galeria Bałtycka14:31
Kilińskiego [GDA]14:34
Rozstaje14:38
Skarżyńskiego14:39
Zaspa SKM14:41
Dywizjonu 30314:43
Rzeczypospolitej14:44
Leszczyńskich14:46
Zaspa - Szpital14:48
Czarny Dwór14:51
Przymorze Wielkie14:53
Obrońców Wybrzeża14:54
Bora-Komorowskiego14:56
Beniowskiego14:58
Oliwa PKP14:59
Oliwa PKP14:59
Kurs nr 11 do Jasień PKM
Oliwa PKP15:17
Oliwa PKP15:17
Beniowskiego15:18
Bora-Komorowskiego15:20
Chłopska15:21
Obrońców Wybrzeża15:23
Przymorze Wielkie15:25
Czarny Dwór15:29
Zaspa - Szpital15:31
Leszczyńskich15:33
Rzeczypospolitej15:34
Pilotów15:36
Zaspa SKM15:38
SDO "Złota Jesień"15:39
Rozstaje15:41
Kilińskiego [GDA]15:43
Galeria Bałtycka15:48
Jaśkowa Dolina15:52
Sobótki15:55
Na Wzgórzu - Teatr Leśny15:56
Falista15:57
Strzelnica15:58
Dobrowolskiego16:00
Piecewska16:01
Warneńska16:03
Budapesztańska16:05
Migowo16:06
Królewskie Wzgórze16:07
Wołkowyska16:08
Zacna16:10
Staw Wróbla16:11
Jasieńska16:12
Jasień PKM16:14
Kurs nr 12 do Oliwa PKP
Jasień PKM16:42
Jasieńska16:44
Staw Wróbla16:45
Zacna16:46
Wołkowyska16:47
Migowo16:49
Budapesztańska16:50
Warneńska16:52
Piecewska16:55
Dobrowolskiego16:56
Wileńska16:58
Strzelnica17:00
Falista17:01
Na Wzgórzu - Teatr Leśny17:02
Sobótki17:03
Jaśkowa Dolina17:06
Galeria Bałtycka17:09
Kilińskiego [GDA]17:12
Rozstaje17:16
Skarżyńskiego17:17
Zaspa SKM17:19
Dywizjonu 30317:21
Rzeczypospolitej17:22
Leszczyńskich17:24
Zaspa - Szpital17:26
Czarny Dwór17:28
Przymorze Wielkie17:30
Obrońców Wybrzeża17:31
Bora-Komorowskiego17:33
Beniowskiego17:35
Oliwa PKP17:36
Oliwa PKP17:36
Kurs nr 13 do Jasień PKM
Oliwa PKP17:57
Oliwa PKP17:57
Beniowskiego17:58
Bora-Komorowskiego18:00
Chłopska18:01
Obrońców Wybrzeża18:03
Przymorze Wielkie18:05
Czarny Dwór18:08
Zaspa - Szpital18:10
Leszczyńskich18:12
Rzeczypospolitej18:13
Pilotów18:15
Zaspa SKM18:17
SDO "Złota Jesień"18:18
Rozstaje18:20
Kilińskiego [GDA]18:22
Galeria Bałtycka18:25
Jaśkowa Dolina18:28
Sobótki18:30
Na Wzgórzu - Teatr Leśny18:31
Falista18:32
Strzelnica18:33
Dobrowolskiego18:35
Piecewska18:36
Warneńska18:38
Budapesztańska18:40
Migowo18:41
Królewskie Wzgórze18:42
Wołkowyska18:43
Zacna18:45
Staw Wróbla18:46
Jasieńska18:47
Jasień PKM18:49
Kurs nr 14 do Oliwa PKP
Jasień PKM18:58
Jasieńska19:00
Staw Wróbla19:01
Zacna19:02
Wołkowyska19:03
Migowo19:05
Budapesztańska19:06
Warneńska19:08
Piecewska19:10
Dobrowolskiego19:11
Wileńska19:12
Strzelnica19:14
Falista19:15
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:16
Sobótki19:17
Jaśkowa Dolina19:20
Galeria Bałtycka19:23
Kilińskiego [GDA]19:26
Rozstaje19:30
Skarżyńskiego19:31
Zaspa SKM19:33
Dywizjonu 30319:35
Rzeczypospolitej19:36
Leszczyńskich19:38
Zaspa - Szpital19:40
Czarny Dwór19:42
Przymorze Wielkie19:44
Obrońców Wybrzeża19:45
Bora-Komorowskiego19:47
Beniowskiego19:49
Oliwa PKP19:50
Oliwa PKP19:50
Kurs nr 15 do Jasień PKM
Oliwa PKP20:11
Oliwa PKP20:11
Beniowskiego20:12
Bora-Komorowskiego20:14
Chłopska20:15
Obrońców Wybrzeża20:17
Przymorze Wielkie20:19
Czarny Dwór20:21
Zaspa - Szpital20:23
Leszczyńskich20:25
Rzeczypospolitej20:26
Pilotów20:28
Zaspa SKM20:30
SDO "Złota Jesień"20:31
Rozstaje20:33
Kilińskiego [GDA]20:35
Galeria Bałtycka20:38
Jaśkowa Dolina20:41
Sobótki20:43
Na Wzgórzu - Teatr Leśny20:44
Falista20:45
Strzelnica20:46
Dobrowolskiego20:47
Piecewska20:48
Warneńska20:50
Budapesztańska20:52
Migowo20:53
Królewskie Wzgórze20:54
Wołkowyska20:55
Zacna20:57
Staw Wróbla20:58
Jasieńska20:59
Jasień PKM21:01
Kurs nr 16 do Oliwa PKP
Jasień PKM21:13
Jasieńska21:15
Staw Wróbla21:16
Zacna21:17
Wołkowyska21:18
Migowo21:20
Budapesztańska21:21
Warneńska21:22
Piecewska21:24
Dobrowolskiego21:25
Wileńska21:26
Strzelnica21:28
Falista21:29
Na Wzgórzu - Teatr Leśny21:30
Sobótki21:31
Jaśkowa Dolina21:34
Galeria Bałtycka21:36
Kilińskiego [GDA]21:38
Rozstaje21:41
Skarżyńskiego21:42
Zaspa SKM21:43
Dywizjonu 30321:44
Rzeczypospolitej21:45
Leszczyńskich21:46
Zaspa - Szpital21:47
Czarny Dwór21:49
Przymorze Wielkie21:51
Obrońców Wybrzeża21:52
Bora-Komorowskiego21:53
Beniowskiego21:55
Oliwa PKP21:56
Oliwa PKP21:56
Kurs nr 17 do Jasień PKM
Oliwa PKP22:11
Oliwa PKP22:11
Beniowskiego22:12
Bora-Komorowskiego22:14
Chłopska22:15
Obrońców Wybrzeża22:16
Przymorze Wielkie22:17
Czarny Dwór22:19
Zaspa - Szpital22:21
Leszczyńskich22:22
Rzeczypospolitej22:23
Pilotów22:25
Zaspa SKM22:27
SDO "Złota Jesień"22:28
Rozstaje22:30
Kilińskiego [GDA]22:32
Galeria Bałtycka22:34
Jaśkowa Dolina22:37
Sobótki22:38
Na Wzgórzu - Teatr Leśny22:39
Falista22:40
Strzelnica22:41
Dobrowolskiego22:42
Piecewska22:43
Warneńska22:45
Budapesztańska22:47
Migowo22:48
Królewskie Wzgórze22:49
Wołkowyska22:50
Zacna22:52
Staw Wróbla22:53
Jasieńska22:54
Jasień PKM22:56
Kurs nr 18 do Grudziądzka
Jasień PKM22:57
Jasieńska22:59
Staw Wróbla23:00
Zacna23:01
Wołkowyska23:02
Migowo23:03
Budapesztańska23:04
Warneńska23:05
Piecewska23:06
Dobrowolskiego23:07
Wileńska23:08
Strzelnica23:10
Falista23:11
Na Wzgórzu - Teatr Leśny23:12
Sobótki23:13
Jaśkowa Dolina23:16
Galeria Bałtycka23:18
Kilińskiego [GDA]23:20
Rozstaje23:23
Skarżyńskiego23:24
Zaspa SKM23:25
Dywizjonu 30323:26
Rzeczypospolitej23:27
Leszczyńskich23:28
Zaspa - Szpital23:29
Czarny Dwór23:31
al. Płażyńskiego23:32
Grudziądzka23:33
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Grudziądzka23:34
Baza Hallera23:35