• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
23:59
Kurs nr 0 do Czarny Dwór
Baza Hallera04:29
Czarny Dwór04:34
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Czarny Dwór04:34
Przymorze Wielkie04:36
Obrońców Wybrzeża04:37
Bora-Komorowskiego04:39
Beniowskiego04:41
Oliwa PKP04:42
Oliwa PKP04:42
Kurs nr 2 do Jasień PKM
Oliwa PKP04:44
Oliwa PKP04:44
Beniowskiego04:45
Bora-Komorowskiego04:47
Chłopska04:48
Obrońców Wybrzeża04:49
Przymorze Wielkie04:50
Czarny Dwór04:52
Zaspa - Szpital04:54
Leszczyńskich04:55
Rzeczypospolitej04:56
Pilotów04:58
Zaspa SKM05:00
SDO "Złota Jesień"05:01
Rozstaje05:03
Kilińskiego [GDA]05:05
Galeria Bałtycka05:08
Jaśkowa Dolina05:11
Sobótki05:12
Na Wzgórzu - Teatr Leśny05:13
Falista05:14
Strzelnica05:15
Dobrowolskiego05:16
Piecewska05:17
Warneńska05:19
Budapesztańska05:21
Migowo05:22
Królewskie Wzgórze05:23
Wołkowyska05:24
Zacna05:26
Staw Wróbla05:27
Jasieńska05:28
Jasień PKM05:30
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Jasień PKM05:40
Jasieńska05:42
Staw Wróbla05:43
Zacna05:44
Wołkowyska05:45
Migowo05:47
Budapesztańska05:48
Warneńska05:50
Piecewska05:52
Dobrowolskiego05:53
Wileńska05:54
Strzelnica05:56
Falista05:57
Na Wzgórzu - Teatr Leśny05:58
Sobótki05:59
Jaśkowa Dolina06:02
Galeria Bałtycka06:04
Kilińskiego [GDA]06:06
Rozstaje06:09
Skarżyńskiego06:10
Zaspa SKM06:11
Dywizjonu 30306:13
Rzeczypospolitej06:14
Leszczyńskich06:15
Zaspa - Szpital06:16
Czarny Dwór06:19
Przymorze Wielkie06:21
Obrońców Wybrzeża06:22
Bora-Komorowskiego06:24
Beniowskiego06:26
Oliwa PKP06:27
Oliwa PKP06:27
Kurs nr 4 do Jasień PKM
Oliwa PKP06:39
Oliwa PKP06:39
Beniowskiego06:40
Bora-Komorowskiego06:42
Chłopska06:43
Obrońców Wybrzeża06:45
Przymorze Wielkie06:47
Czarny Dwór06:51
Zaspa - Szpital06:53
Leszczyńskich06:55
Rzeczypospolitej06:56
Pilotów06:58
Zaspa SKM07:00
SDO "Złota Jesień"07:01
Rozstaje07:03
Kilińskiego [GDA]07:05
Galeria Bałtycka07:09
Jaśkowa Dolina07:12
Sobótki07:14
Na Wzgórzu - Teatr Leśny07:15
Falista07:16
Strzelnica07:17
Dobrowolskiego07:19
Piecewska07:20
Warneńska07:22
Budapesztańska07:24
Migowo07:25
Królewskie Wzgórze07:26
Wołkowyska07:27
Zacna07:29
Staw Wróbla07:30
Jasieńska07:31
Jasień PKM07:33
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Jasień PKM07:38
Jasieńska07:40
Staw Wróbla07:41
Zacna07:43
Wołkowyska07:45
Migowo07:48
Budapesztańska07:50
Warneńska07:52
Piecewska07:55
Dobrowolskiego07:56
Wileńska07:58
Strzelnica08:00
Falista08:01
Na Wzgórzu - Teatr Leśny08:03
Sobótki08:05
Jaśkowa Dolina08:08
Galeria Bałtycka08:11
Kilińskiego [GDA]08:14
Rozstaje08:18
Skarżyńskiego08:19
Zaspa SKM08:21
Dywizjonu 30308:23
Rzeczypospolitej08:24
Leszczyńskich08:26
Zaspa - Szpital08:27
Czarny Dwór08:30
Przymorze Wielkie08:32
Obrońców Wybrzeża08:33
Bora-Komorowskiego08:35
Beniowskiego08:37
Oliwa PKP08:38
Oliwa PKP08:38
Kurs nr 6 do Jasień PKM
Oliwa PKP09:00
Oliwa PKP09:00
Beniowskiego09:01
Bora-Komorowskiego09:03
Chłopska09:04
Obrońców Wybrzeża09:06
Przymorze Wielkie09:08
Czarny Dwór09:11
Zaspa - Szpital09:13
Leszczyńskich09:15
Rzeczypospolitej09:16
Pilotów09:18
Zaspa SKM09:20
SDO "Złota Jesień"09:21
Rozstaje09:23
Kilińskiego [GDA]09:25
Galeria Bałtycka09:29
Jaśkowa Dolina09:32
Sobótki09:34
Na Wzgórzu - Teatr Leśny09:35
Falista09:36
Strzelnica09:37
Dobrowolskiego09:39
Piecewska09:40
Warneńska09:42
Budapesztańska09:44
Migowo09:45
Królewskie Wzgórze09:46
Wołkowyska09:47
Zacna09:49
Staw Wróbla09:50
Jasieńska09:51
Jasień PKM09:53
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Jasień PKM09:58
Jasieńska10:00
Staw Wróbla10:01
Zacna10:02
Wołkowyska10:03
Migowo10:05
Budapesztańska10:06
Warneńska10:08
Piecewska10:11
Dobrowolskiego10:12
Wileńska10:13
Strzelnica10:15
Falista10:16
Na Wzgórzu - Teatr Leśny10:17
Sobótki10:18
Jaśkowa Dolina10:21
Galeria Bałtycka10:24
Kilińskiego [GDA]10:26
Rozstaje10:30
Skarżyńskiego10:31
Zaspa SKM10:33
Dywizjonu 30310:35
Rzeczypospolitej10:36
Leszczyńskich10:38
Zaspa - Szpital10:39
Czarny Dwór10:41
Przymorze Wielkie10:43
Obrońców Wybrzeża10:44
Bora-Komorowskiego10:46
Beniowskiego10:48
Oliwa PKP10:49
Oliwa PKP10:49
Kurs nr 8 do Jasień PKM
Oliwa PKP11:20
Oliwa PKP11:20
Beniowskiego11:21
Bora-Komorowskiego11:23
Chłopska11:24
Obrońców Wybrzeża11:26
Przymorze Wielkie11:28
Czarny Dwór11:31
Zaspa - Szpital11:33
Leszczyńskich11:35
Rzeczypospolitej11:36
Pilotów11:38
Zaspa SKM11:40
SDO "Złota Jesień"11:41
Rozstaje11:43
Kilińskiego [GDA]11:45
Galeria Bałtycka11:49
Jaśkowa Dolina11:52
Sobótki11:54
Na Wzgórzu - Teatr Leśny11:55
Falista11:56
Strzelnica11:57
Dobrowolskiego11:59
Piecewska12:00
Warneńska12:02
Budapesztańska12:04
Migowo12:05
Królewskie Wzgórze12:06
Wołkowyska12:07
Zacna12:09
Staw Wróbla12:10
Jasieńska12:11
Jasień PKM12:13
Kurs nr 9 do Oliwa PKP
Jasień PKM12:18
Jasieńska12:20
Staw Wróbla12:21
Zacna12:22
Wołkowyska12:23
Migowo12:25
Budapesztańska12:26
Warneńska12:28
Piecewska12:31
Dobrowolskiego12:32
Wileńska12:33
Strzelnica12:35
Falista12:36
Na Wzgórzu - Teatr Leśny12:37
Sobótki12:38
Jaśkowa Dolina12:41
Galeria Bałtycka12:44
Kilińskiego [GDA]12:46
Rozstaje12:50
Skarżyńskiego12:51
Zaspa SKM12:53
Dywizjonu 30312:55
Rzeczypospolitej12:56
Leszczyńskich12:58
Zaspa - Szpital12:59
Czarny Dwór13:01
Przymorze Wielkie13:03
Obrońców Wybrzeża13:04
Bora-Komorowskiego13:06
Beniowskiego13:08
Oliwa PKP13:09
Oliwa PKP13:09
Kurs nr 10 do Jasień PKM
Oliwa PKP13:37
Oliwa PKP13:37
Beniowskiego13:38
Bora-Komorowskiego13:40
Chłopska13:41
Obrońców Wybrzeża13:43
Przymorze Wielkie13:45
Czarny Dwór13:49
Zaspa - Szpital13:51
Leszczyńskich13:53
Rzeczypospolitej13:54
Pilotów13:56
Zaspa SKM13:58
SDO "Złota Jesień"13:59
Rozstaje14:01
Kilińskiego [GDA]14:03
Galeria Bałtycka14:08
Jaśkowa Dolina14:12
Sobótki14:15
Na Wzgórzu - Teatr Leśny14:16
Falista14:17
Strzelnica14:18
Dobrowolskiego14:20
Piecewska14:21
Warneńska14:23
Budapesztańska14:25
Migowo14:26
Królewskie Wzgórze14:27
Wołkowyska14:28
Zacna14:30
Staw Wróbla14:31
Jasieńska14:32
Jasień PKM14:34
Kurs nr 11 do Oliwa PKP
Jasień PKM15:02
Jasieńska15:04
Staw Wróbla15:05
Zacna15:06
Wołkowyska15:07
Migowo15:09
Budapesztańska15:10
Warneńska15:12
Piecewska15:15
Dobrowolskiego15:16
Wileńska15:18
Strzelnica15:20
Falista15:21
Na Wzgórzu - Teatr Leśny15:23
Sobótki15:25
Jaśkowa Dolina15:28
Galeria Bałtycka15:31
Kilińskiego [GDA]15:34
Rozstaje15:38
Skarżyńskiego15:39
Zaspa SKM15:41
Dywizjonu 30315:43
Rzeczypospolitej15:44
Leszczyńskich15:46
Zaspa - Szpital15:48
Czarny Dwór15:51
Przymorze Wielkie15:53
Obrońców Wybrzeża15:54
Bora-Komorowskiego15:56
Beniowskiego15:58
Oliwa PKP15:59
Oliwa PKP15:59
Kurs nr 12 do Jasień PKM
Oliwa PKP16:17
Oliwa PKP16:17
Beniowskiego16:18
Bora-Komorowskiego16:20
Chłopska16:21
Obrońców Wybrzeża16:23
Przymorze Wielkie16:25
Czarny Dwór16:29
Zaspa - Szpital16:31
Leszczyńskich16:33
Rzeczypospolitej16:34
Pilotów16:36
Zaspa SKM16:38
SDO "Złota Jesień"16:39
Rozstaje16:41
Kilińskiego [GDA]16:43
Galeria Bałtycka16:48
Jaśkowa Dolina16:52
Sobótki16:55
Na Wzgórzu - Teatr Leśny16:56
Falista16:57
Strzelnica16:58
Dobrowolskiego17:00
Piecewska17:01
Warneńska17:03
Budapesztańska17:05
Migowo17:06
Królewskie Wzgórze17:07
Wołkowyska17:08
Zacna17:10
Staw Wróbla17:11
Jasieńska17:12
Jasień PKM17:14
Kurs nr 13 do Oliwa PKP
Jasień PKM17:42
Jasieńska17:44
Staw Wróbla17:45
Zacna17:46
Wołkowyska17:47
Migowo17:49
Budapesztańska17:50
Warneńska17:52
Piecewska17:55
Dobrowolskiego17:56
Wileńska17:57
Strzelnica17:59
Falista18:00
Na Wzgórzu - Teatr Leśny18:01
Sobótki18:02
Jaśkowa Dolina18:05
Galeria Bałtycka18:08
Kilińskiego [GDA]18:11
Rozstaje18:15
Skarżyńskiego18:16
Zaspa SKM18:18
Dywizjonu 30318:20
Rzeczypospolitej18:21
Leszczyńskich18:23
Zaspa - Szpital18:25
Czarny Dwór18:27
Przymorze Wielkie18:29
Obrońców Wybrzeża18:30
Bora-Komorowskiego18:32
Beniowskiego18:34
Oliwa PKP18:35
Oliwa PKP18:35
Kurs nr 14 do Jasień PKM
Oliwa PKP18:41
Oliwa PKP18:41
Beniowskiego18:42
Bora-Komorowskiego18:44
Chłopska18:45
Obrońców Wybrzeża18:47
Przymorze Wielkie18:49
Czarny Dwór18:51
Zaspa - Szpital18:53
Leszczyńskich18:55
Rzeczypospolitej18:56
Pilotów18:58
Zaspa SKM19:00
SDO "Złota Jesień"19:01
Rozstaje19:03
Kilińskiego [GDA]19:05
Galeria Bałtycka19:08
Jaśkowa Dolina19:11
Sobótki19:13
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:14
Falista19:15
Strzelnica19:16
Dobrowolskiego19:18
Piecewska19:19
Warneńska19:21
Budapesztańska19:23
Migowo19:24
Królewskie Wzgórze19:25
Wołkowyska19:26
Zacna19:28
Staw Wróbla19:29
Jasieńska19:30
Jasień PKM19:32
Kurs nr 15 do Oliwa PKP
Jasień PKM19:38
Jasieńska19:40
Staw Wróbla19:41
Zacna19:42
Wołkowyska19:43
Migowo19:45
Budapesztańska19:46
Warneńska19:48
Piecewska19:50
Dobrowolskiego19:51
Wileńska19:52
Strzelnica19:54
Falista19:55
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:56
Sobótki19:57
Jaśkowa Dolina20:00
Galeria Bałtycka20:03
Kilińskiego [GDA]20:06
Rozstaje20:10
Skarżyńskiego20:11
Zaspa SKM20:13
Dywizjonu 30320:15
Rzeczypospolitej20:16
Leszczyńskich20:18
Zaspa - Szpital20:20
Czarny Dwór20:22
Przymorze Wielkie20:24
Obrońców Wybrzeża20:25
Bora-Komorowskiego20:27
Beniowskiego20:29
Oliwa PKP20:30
Oliwa PKP20:30
Kurs nr 16 do Grudziądzka
Oliwa PKP20:36
Oliwa PKP20:36
Beniowskiego20:37
Bora-Komorowskiego20:39
Chłopska20:40
Obrońców Wybrzeża20:42
Przymorze Wielkie20:44
Czarny Dwór20:46
al. Płażyńskiego20:47
Grudziądzka20:48
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Grudziądzka20:49
Baza Hallera20:50