• Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl   • Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl
18:56
Kurs nr 0 do Czarny Dwór
Baza Hallera04:29
Czarny Dwór04:34
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Czarny Dwór04:34
Przymorze Wielkie04:36
Obrońców Wybrzeża04:38
Bora-Komorowskiego04:40
Beniowskiego04:41
Oliwa PKP04:42
Oliwa PKP04:42
Kurs nr 2 do Jasień PKM
Oliwa PKP04:45
Oliwa PKP04:45
Beniowskiego04:46
Bora-Komorowskiego04:47
Chłopska04:48
Obrońców Wybrzeża04:50
Przymorze Wielkie04:51
Czarny Dwór04:53
Zaspa - Szpital04:55
Leszczyńskich04:56
Rzeczypospolitej04:57
Pilotów04:58
Zaspa SKM05:00
SDO "Złota Jesień"05:01
Rozstaje05:03
Kilińskiego [GDA]05:05
Galeria Bałtycka05:08
Jaśkowa Dolina05:11
Sobótki05:12
Na Wzgórzu - Teatr Leśny05:14
Falista05:15
Strzelnica05:16
Dobrowolskiego05:17
Piecewska05:18
Warneńska05:20
Budapesztańska05:22
Migowo05:23
Królewskie Wzgórze05:24
Wołkowyska05:25
Zacna05:26
Staw Wróbla05:27
Jasieńska05:28
Jasień PKM05:29
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Jasień PKM05:40
Jasieńska05:42
Staw Wróbla05:43
Zacna05:44
Wołkowyska05:45
Migowo05:47
Budapesztańska05:49
Warneńska05:51
Piecewska05:53
Dobrowolskiego05:54
Wileńska05:55
Strzelnica05:56
Falista05:57
Na Wzgórzu - Teatr Leśny05:58
Sobótki05:59
Galeria Bałtycka06:02
Kilińskiego [GDA]06:04
Rozstaje06:07
Skarżyńskiego06:08
Zaspa SKM06:09
Dywizjonu 30306:11
Rzeczypospolitej06:12
Leszczyńskich06:14
Zaspa - Szpital06:15
Czarny Dwór06:17
Przymorze Wielkie06:19
Obrońców Wybrzeża06:21
Bora-Komorowskiego06:23
Beniowskiego06:24
Oliwa PKP06:25
Oliwa PKP06:25
Kurs nr 4 do Jasień PKM
Oliwa PKP06:38
Oliwa PKP06:38
Beniowskiego06:39
Bora-Komorowskiego06:40
Chłopska06:42
Obrońców Wybrzeża06:44
Przymorze Wielkie06:45
Czarny Dwór06:52
Zaspa - Szpital06:54
Leszczyńskich06:55
Rzeczypospolitej06:56
Pilotów06:58
Zaspa SKM07:00
SDO "Złota Jesień"07:01
Rozstaje07:03
Kilińskiego [GDA]07:05
Galeria Bałtycka07:08
Jaśkowa Dolina07:12
Sobótki07:13
Na Wzgórzu - Teatr Leśny07:15
Falista07:16
Strzelnica07:17
Dobrowolskiego07:18
Piecewska07:19
Warneńska07:21
Budapesztańska07:24
Migowo07:25
Królewskie Wzgórze07:26
Wołkowyska07:27
Zacna07:28
Staw Wróbla07:29
Jasieńska07:30
Jasień PKM07:31
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Jasień PKM07:37
Jasieńska07:39
Staw Wróbla07:40
Zacna07:41
Wołkowyska07:43
Migowo07:46
Budapesztańska07:49
Warneńska07:52
Piecewska07:55
Dobrowolskiego07:56
Wileńska07:57
Strzelnica07:59
Falista08:00
Na Wzgórzu - Teatr Leśny08:03
Sobótki08:05
Galeria Bałtycka08:08
Kilińskiego [GDA]08:10
Rozstaje08:14
Skarżyńskiego08:15
Zaspa SKM08:17
Dywizjonu 30308:19
Rzeczypospolitej08:20
Leszczyńskich08:22
Zaspa - Szpital08:24
Czarny Dwór08:26
Przymorze Wielkie08:28
Obrońców Wybrzeża08:30
Bora-Komorowskiego08:32
Beniowskiego08:33
Oliwa PKP08:34
Oliwa PKP08:34
Kurs nr 6 do Jasień PKM
Oliwa PKP09:00
Oliwa PKP09:00
Beniowskiego09:01
Bora-Komorowskiego09:02
Chłopska09:04
Obrońców Wybrzeża09:06
Przymorze Wielkie09:07
Czarny Dwór09:11
Zaspa - Szpital09:13
Leszczyńskich09:15
Rzeczypospolitej09:16
Pilotów09:18
Zaspa SKM09:20
SDO "Złota Jesień"09:21
Rozstaje09:23
Kilińskiego [GDA]09:25
Galeria Bałtycka09:28
Jaśkowa Dolina09:32
Sobótki09:33
Na Wzgórzu - Teatr Leśny09:35
Falista09:36
Strzelnica09:37
Dobrowolskiego09:39
Piecewska09:40
Warneńska09:42
Budapesztańska09:45
Migowo09:46
Królewskie Wzgórze09:47
Wołkowyska09:48
Zacna09:50
Staw Wróbla09:51
Jasieńska09:52
Jasień PKM09:53
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Jasień PKM09:57
Jasieńska09:59
Staw Wróbla10:00
Zacna10:01
Wołkowyska10:02
Migowo10:04
Budapesztańska10:06
Warneńska10:08
Piecewska10:10
Dobrowolskiego10:11
Wileńska10:12
Strzelnica10:14
Falista10:15
Na Wzgórzu - Teatr Leśny10:16
Sobótki10:18
Galeria Bałtycka10:21
Kilińskiego [GDA]10:23
Rozstaje10:27
Skarżyńskiego10:28
Zaspa SKM10:30
Dywizjonu 30310:32
Rzeczypospolitej10:33
Leszczyńskich10:35
Zaspa - Szpital10:37
Czarny Dwór10:39
Przymorze Wielkie10:41
Obrońców Wybrzeża10:43
Bora-Komorowskiego10:45
Beniowskiego10:46
Oliwa PKP10:47
Oliwa PKP10:47
Kurs nr 8 do Jasień PKM
Oliwa PKP11:20
Oliwa PKP11:20
Beniowskiego11:21
Bora-Komorowskiego11:22
Chłopska11:24
Obrońców Wybrzeża11:26
Przymorze Wielkie11:27
Czarny Dwór11:31
Zaspa - Szpital11:33
Leszczyńskich11:35
Rzeczypospolitej11:36
Pilotów11:38
Zaspa SKM11:40
SDO "Złota Jesień"11:41
Rozstaje11:43
Kilińskiego [GDA]11:45
Galeria Bałtycka11:48
Jaśkowa Dolina11:52
Sobótki11:53
Na Wzgórzu - Teatr Leśny11:55
Falista11:56
Strzelnica11:57
Dobrowolskiego11:59
Piecewska12:00
Warneńska12:02
Budapesztańska12:05
Migowo12:06
Królewskie Wzgórze12:07
Wołkowyska12:08
Zacna12:10
Staw Wróbla12:11
Jasieńska12:12
Jasień PKM12:13
Kurs nr 9 do Oliwa PKP
Jasień PKM12:17
Jasieńska12:19
Staw Wróbla12:20
Zacna12:21
Wołkowyska12:22
Migowo12:24
Budapesztańska12:26
Warneńska12:28
Piecewska12:30
Dobrowolskiego12:31
Wileńska12:32
Strzelnica12:34
Falista12:35
Na Wzgórzu - Teatr Leśny12:36
Sobótki12:38
Galeria Bałtycka12:41
Kilińskiego [GDA]12:43
Rozstaje12:47
Skarżyńskiego12:48
Zaspa SKM12:50
Dywizjonu 30312:52
Rzeczypospolitej12:53
Leszczyńskich12:55
Zaspa - Szpital12:57
Czarny Dwór12:59
Przymorze Wielkie13:01
Obrońców Wybrzeża13:03
Bora-Komorowskiego13:05
Beniowskiego13:06
Oliwa PKP13:07
Oliwa PKP13:07
Kurs nr 10 do Jasień PKM
Oliwa PKP13:40
Oliwa PKP13:40
Beniowskiego13:41
Bora-Komorowskiego13:42
Chłopska13:44
Obrońców Wybrzeża13:46
Przymorze Wielkie13:47
Czarny Dwór13:51
Zaspa - Szpital13:53
Leszczyńskich13:55
Rzeczypospolitej13:56
Pilotów13:58
Zaspa SKM14:00
SDO "Złota Jesień"14:01
Rozstaje14:03
Kilińskiego [GDA]14:05
Galeria Bałtycka14:08
Jaśkowa Dolina14:12
Sobótki14:13
Na Wzgórzu - Teatr Leśny14:15
Falista14:16
Strzelnica14:17
Dobrowolskiego14:19
Piecewska14:20
Warneńska14:22
Budapesztańska14:25
Migowo14:26
Królewskie Wzgórze14:27
Wołkowyska14:28
Zacna14:30
Staw Wróbla14:31
Jasieńska14:32
Jasień PKM14:33
Kurs nr 11 do Oliwa PKP
Jasień PKM15:03
Jasieńska15:05
Staw Wróbla15:06
Zacna15:07
Wołkowyska15:08
Migowo15:10
Budapesztańska15:12
Warneńska15:15
Piecewska15:17
Dobrowolskiego15:18
Wileńska15:19
Strzelnica15:21
Falista15:22
Na Wzgórzu - Teatr Leśny15:23
Sobótki15:25
Galeria Bałtycka15:28
Kilińskiego [GDA]15:31
Rozstaje15:36
Skarżyńskiego15:37
Zaspa SKM15:39
Dywizjonu 30315:41
Rzeczypospolitej15:42
Leszczyńskich15:44
Zaspa - Szpital15:46
Czarny Dwór15:48
Przymorze Wielkie15:50
Obrońców Wybrzeża15:52
Bora-Komorowskiego15:54
Beniowskiego15:55
Oliwa PKP15:57
Oliwa PKP15:57
Kurs nr 12 do Jasień PKM
Oliwa PKP16:08
Oliwa PKP16:08
Beniowskiego16:09
Bora-Komorowskiego16:10
Chłopska16:12
Obrońców Wybrzeża16:14
Przymorze Wielkie16:16
Czarny Dwór16:22
Zaspa - Szpital16:24
Leszczyńskich16:26
Rzeczypospolitej16:27
Pilotów16:29
Zaspa SKM16:33
SDO "Złota Jesień"16:34
Rozstaje16:36
Kilińskiego [GDA]16:38
Galeria Bałtycka16:47
Jaśkowa Dolina16:52
Sobótki16:55
Na Wzgórzu - Teatr Leśny16:58
Falista16:59
Strzelnica17:00
Dobrowolskiego17:02
Piecewska17:03
Warneńska17:05
Budapesztańska17:08
Migowo17:09
Królewskie Wzgórze17:10
Wołkowyska17:11
Zacna17:13
Staw Wróbla17:14
Jasieńska17:15
Jasień PKM17:16
Kurs nr 13 do Oliwa PKP
Jasień PKM17:41
Jasieńska17:43
Staw Wróbla17:44
Zacna17:45
Wołkowyska17:46
Migowo17:48
Budapesztańska17:50
Warneńska17:53
Piecewska17:55
Dobrowolskiego17:56
Wileńska17:57
Strzelnica17:59
Falista18:00
Na Wzgórzu - Teatr Leśny18:01
Sobótki18:02
Galeria Bałtycka18:05
Kilińskiego [GDA]18:07
Rozstaje18:11
Skarżyńskiego18:12
Zaspa SKM18:14
Dywizjonu 30318:16
Rzeczypospolitej18:17
Leszczyńskich18:19
Zaspa - Szpital18:21
Czarny Dwór18:23
Przymorze Wielkie18:25
Obrońców Wybrzeża18:27
Bora-Komorowskiego18:29
Beniowskiego18:30
Oliwa PKP18:31
Oliwa PKP18:31
Kurs nr 14 do Jasień PKM
Oliwa PKP18:40
Oliwa PKP18:40
Beniowskiego18:41
Bora-Komorowskiego18:42
Chłopska18:43
Obrońców Wybrzeża18:45
Przymorze Wielkie18:47
Czarny Dwór18:50
Zaspa - Szpital18:52
Leszczyńskich18:54
Rzeczypospolitej18:55
Pilotów18:57
Zaspa SKM18:59
SDO "Złota Jesień"19:00
Rozstaje19:02
Kilińskiego [GDA]19:04
Galeria Bałtycka19:07
Jaśkowa Dolina19:11
Sobótki19:12
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:14
Falista19:15
Strzelnica19:16
Dobrowolskiego19:17
Piecewska19:18
Warneńska19:20
Budapesztańska19:23
Migowo19:24
Królewskie Wzgórze19:25
Wołkowyska19:26
Zacna19:28
Staw Wróbla19:29
Jasieńska19:30
Jasień PKM19:31
Kurs nr 15 do Oliwa PKP
Jasień PKM19:38
Jasieńska19:40
Staw Wróbla19:41
Zacna19:42
Wołkowyska19:43
Migowo19:45
Budapesztańska19:46
Warneńska19:48
Piecewska19:50
Dobrowolskiego19:51
Wileńska19:52
Strzelnica19:54
Falista19:55
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:56
Sobótki19:57
Galeria Bałtycka20:00
Kilińskiego [GDA]20:02
Rozstaje20:06
Skarżyńskiego20:07
Zaspa SKM20:09
Dywizjonu 30320:11
Rzeczypospolitej20:12
Leszczyńskich20:14
Zaspa - Szpital20:16
Czarny Dwór20:18
Przymorze Wielkie20:20
Obrońców Wybrzeża20:22
Bora-Komorowskiego20:24
Beniowskiego20:25
Oliwa PKP20:26
Oliwa PKP20:26
Kurs nr 16 do Grudziądzka
Oliwa PKP20:36
Oliwa PKP20:36
Beniowskiego20:37
Bora-Komorowskiego20:38
Chłopska20:39
Obrońców Wybrzeża20:41
Przymorze Wielkie20:42
Czarny Dwór20:44
al. Płażyńskiego20:45
Grudziądzka20:46
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Grudziądzka20:46
Baza Hallera20:47