• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Awaria tram. linii 10 przy przystanku Marynarki Polskiej, kierunek Brętowo PKM, możliwe opóźnienia na liniach 7 i 10.
13:55
Kurs nr 0 do Kilińskiego [GDA]
Baza Hallera14:08
Kilińskiego [GDA]14:13
Kurs nr 1 do Jasień PKM
Kilińskiego [GDA]14:13
Galeria Bałtycka14:18
Jaśkowa Dolina14:22
Sobótki14:25
Na Wzgórzu14:26
Falista14:27
Strzelnica14:28
Dobrowolskiego14:30
Piecewska14:31
Warneńska14:33
Budapesztańska14:35
Migowo14:36
Królewskie Wzgórze14:37
Wołkowyska14:38
Zacna14:40
Staw Wróbla14:41
Jasieńska14:42
Jasień PKM14:44
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jasień PKM14:52
Jasieńska14:54
Staw Wróbla14:55
Zacna14:56
Wołkowyska14:57
Migowo14:59
Budapesztańska15:00
Warneńska15:02
Piecewska15:04
Dobrowolskiego15:05
Wileńska15:07
Strzelnica15:09
Falista15:10
Na Wzgórzu15:12
Sobótki15:14
Jaśkowa Dolina15:17
Galeria Bałtycka15:20
Wrzeszcz PKP15:21
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Wrzeszcz PKP15:34
Wrzeszcz PKP15:34
Galeria Bałtycka15:38
Jaśkowa Dolina15:42
Sobótki15:45
Na Wzgórzu15:46
Falista15:47
Strzelnica15:48
Dobrowolskiego15:50
Piecewska15:51
Warneńska15:53
Budapesztańska15:55
Migowo15:56
Królewskie Wzgórze15:57
Wołkowyska15:58
Zacna16:00
Staw Wróbla16:01
Jasieńska16:02
Jasień PKM16:04
Kurs nr 4 do Grudziądzka
Jasień PKM16:12
Jasieńska16:14
Staw Wróbla16:15
Zacna16:16
Wołkowyska16:17
Migowo16:19
Budapesztańska16:20
Warneńska16:22
Piecewska16:24
Dobrowolskiego16:25
Wileńska16:27
Strzelnica16:29
Falista16:30
Na Wzgórzu16:32
Sobótki16:34
Jaśkowa Dolina16:37
Galeria Bałtycka16:40
Kilińskiego [GDA]16:43
Rozstaje16:47
Skarżyńskiego16:48
Zaspa SKM16:50
Dywizjonu 30316:52
Rzeczypospolitej16:53
Leszczyńskich16:55
Zaspa - Szpital16:57
Czarny Dwór16:59
al. Płażyńskiego17:01
Grudziądzka17:02
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Grudziądzka17:02
Baza Hallera17:03