• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
07:37
Kurs nr 0 do Czarny Dwór
Baza Hallera14:28
Czarny Dwór14:33
Kurs nr 1 do Jasień PKM
Kilińskiego [GDA]14:33
Galeria Bałtycka14:38
Jaśkowa Dolina14:42
Sobótki14:45
Na Wzgórzu14:46
Falista14:47
Strzelnica14:48
Dobrowolskiego14:50
Piecewska14:51
Warneńska14:53
Budapesztańska14:55
Migowo14:56
Królewskie Wzgórze14:57
Wołkowyska14:58
Zacna15:00
Staw Wróbla15:01
Jasieńska15:02
Jasień PKM15:04
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jasień PKM15:12
Jasieńska15:14
Staw Wróbla15:15
Zacna15:16
Wołkowyska15:17
Migowo15:19
Budapesztańska15:20
Warneńska15:22
Piecewska15:24
Dobrowolskiego15:25
Wileńska15:27
Strzelnica15:29
Falista15:30
Na Wzgórzu15:32
Sobótki15:34
Jaśkowa Dolina15:37
Galeria Bałtycka15:40
Wrzeszcz PKP15:41
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Wrzeszcz PKP15:54
Wrzeszcz PKP15:54
Galeria Bałtycka15:58
Jaśkowa Dolina16:02
Sobótki16:05
Na Wzgórzu16:06
Falista16:07
Strzelnica16:08
Dobrowolskiego16:10
Piecewska16:11
Warneńska16:13
Budapesztańska16:15
Migowo16:16
Królewskie Wzgórze16:17
Wołkowyska16:18
Zacna16:20
Staw Wróbla16:21
Jasieńska16:22
Jasień PKM16:24
Kurs nr 4 do Grudziądzka
Jasień PKM16:32
Jasieńska16:34
Staw Wróbla16:35
Zacna16:36
Wołkowyska16:37
Migowo16:39
Budapesztańska16:40
Warneńska16:42
Piecewska16:44
Dobrowolskiego16:45
Wileńska16:47
Strzelnica16:49
Falista16:50
Na Wzgórzu16:52
Sobótki16:54
Jaśkowa Dolina16:57
Galeria Bałtycka17:00
Kilińskiego [GDA]17:03
Rozstaje17:07
Skarżyńskiego17:08
Zaspa SKM17:10
Dywizjonu 30317:12
Rzeczypospolitej17:13
Leszczyńskich17:15
Zaspa - Szpital17:17
Czarny Dwór17:19
al. Płażyńskiego17:21
Grudziądzka17:22
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Grudziądzka17:22
Baza Hallera17:23