• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:30
Kurs nr 8 do Urząd Skarbowy
Dworzec Główny09:10
Dworzec Główny09:13
Brama Wyżynna09:16
Toruńska09:18
Zaroślak09:19
Brama Oruńska09:20
Stare Szkoty09:21
Sandomierska09:22
Rejtana09:23
Gościnna09:25
Nowiny09:26
Ukośna09:27
Niegowska09:28
Węzeł Lipce09:29
Ostróżek09:31
Św. Wojciech09:32
Radunica09:34
Przemysłowa09:35
Pogotowie Ratunkowe09:37
Rondo Kaszubskie09:38
Rondo Bursztynowe09:39
Rotmanka - Rondo09:41
Rondo Bursztynowe09:43
Cicha (Cmentarz)09:45
Cyprysowa09:46
Obrońców Wybrzeża09:47
Faktoria09:49
Nowowiejskiego09:51
Urząd Skarbowy09:52
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Urząd Skarbowy10:07
Nowowiejskiego10:09
Faktoria10:10
Obrońców Wybrzeża10:12
Cicha (Cmentarz)10:13
Rondo Kaszubskie10:14
Rondo Bursztynowe10:15
Rotmanka - Rondo10:17
Rondo Bursztynowe10:19
Rondo Kaszubskie10:20
Pogotowie Ratunkowe10:21
Wojska Polskiego10:22
Chopina [PG]10:26
Przemysłowa10:28
Radunica10:29
Św. Wojciech10:30
Ostróżek10:32
Niegowska10:34
Dwór Ferberów10:35
Ukośna10:36
Urząd Dozoru Technicznego10:37
Nowiny10:38
Gościnna10:39
Rejtana10:40
Sandomierska10:42
Stare Szkoty10:43
Brama Oruńska10:44
Zaroślak10:45
Toruńska10:46
Brama Wyżynna10:48
Dworzec Główny10:50
Wały Piastowskie10:51
Jana z Kolna [GDA]10:53
Kurs nr 10 do Urząd Skarbowy
Jana z Kolna [GDA]11:09
Wały Piastowskie11:10
Dworzec Główny11:13
Brama Wyżynna11:16
Toruńska11:18
Zaroślak11:19
Brama Oruńska11:20
Stare Szkoty11:21
Sandomierska11:22
Rejtana11:23
Gościnna11:25
Nowiny11:26
Ukośna11:27
Niegowska11:28
Węzeł Lipce11:29
Ostróżek11:31
Św. Wojciech11:32
Radunica11:34
Przemysłowa11:35
Pogotowie Ratunkowe11:37
Rondo Kaszubskie11:38
Rondo Bursztynowe11:39
Rotmanka - Rondo11:41
Rondo Bursztynowe11:43
Cicha (Cmentarz)11:45
Cyprysowa11:46
Obrońców Wybrzeża11:47
Faktoria11:49
Nowowiejskiego11:51
Urząd Skarbowy11:52
Kurs nr 11 do Dworzec Główny
Urząd Skarbowy12:07
Nowowiejskiego12:09
Faktoria12:10
Obrońców Wybrzeża12:12
Cicha (Cmentarz)12:13
Rondo Kaszubskie12:14
Rondo Bursztynowe12:15
Rotmanka - Rondo12:17
Rondo Bursztynowe12:19
Rondo Kaszubskie12:20
Pogotowie Ratunkowe12:21
Wojska Polskiego12:22
Chopina [PG]12:26
Przemysłowa12:28
Radunica12:29
Św. Wojciech12:30
Ostróżek12:32
Niegowska12:34
Dwór Ferberów12:35
Ukośna12:36
Urząd Dozoru Technicznego12:37
Nowiny12:38
Gościnna12:39
Rejtana12:40
Sandomierska12:42
Stare Szkoty12:43
Brama Oruńska12:44
Zaroślak12:45
Toruńska12:46
Brama Wyżynna12:48
Dworzec Główny12:50