• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
21:12
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:42
Dworzec Główny04:52
Kurs nr 1 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny04:52
Brama Wyżynna04:54
Toruńska04:56
Brama Oruńska04:57
Stare Szkoty04:58
Sandomierska04:59
Rejtana05:00
Gościnna05:02
Nowiny05:03
Ukośna05:04
Niegowska05:05
Węzeł Lipce05:06
Ostróżek05:08
Św. Wojciech05:09
Radunica05:11
Przemysłowa05:12
Pogotowie Ratunkowe05:14
Rondo Kaszubskie05:15
Rondo Bursztynowe05:16
Rotmanka - Rondo05:18
Rondo Bursztynowe05:20
Cicha (Cmentarz)05:22
Cyprysowa05:23
Obrońców Wybrzeża05:24
Faktoria05:25
Nowowiejskiego05:27
Batalionów Chłopskich05:28
Zastawna05:29
Rondo Kociewskie05:31
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Rondo Kociewskie05:33
Zastawna05:34
Fabryczny05:35
Batalionów Chłopskich05:37
Nowowiejskiego05:38
Faktoria05:39
Obrońców Wybrzeża05:41
Cicha (Cmentarz)05:42
Rondo Kaszubskie05:43
Rondo Bursztynowe05:44
Rotmanka - Rondo05:46
Rondo Bursztynowe05:48
Rondo Kaszubskie05:49
Pogotowie Ratunkowe05:50
Wojska Polskiego05:51
Chopina [PG]05:53
Przemysłowa05:55
Radunica05:56
Św. Wojciech05:57
Ostróżek05:59
Niegowska06:01
Dwór Ferberów06:02
Ukośna06:03
Urząd Dozoru Technicznego06:04
Nowiny06:05
Gościnna06:06
Rejtana06:07
Sandomierska06:09
Stare Szkoty06:10
Brama Oruńska06:11
Toruńska06:13
Brama Wyżynna06:15
Dworzec Główny06:17
Wały Piastowskie06:18
Jana z Kolna [GDA]06:20
Kurs nr 3 do Rondo Kociewskie
Jana z Kolna [GDA]06:48
Wały Piastowskie06:49
Dworzec Główny06:52
Brama Wyżynna06:55
Toruńska06:57
Brama Oruńska06:59
Stare Szkoty07:00
Sandomierska07:01
Rejtana07:02
Gościnna07:04
Nowiny07:05
Ukośna07:06
Niegowska07:07
Węzeł Lipce07:08
Ostróżek07:10
Św. Wojciech07:11
Radunica07:13
Przemysłowa07:14
Pogotowie Ratunkowe07:16
Rondo Kaszubskie07:17
Rondo Bursztynowe07:18
Rotmanka - Rondo07:20
Rondo Bursztynowe07:22
Cicha (Cmentarz)07:24
Cyprysowa07:25
Obrońców Wybrzeża07:26
Faktoria07:28
Nowowiejskiego07:30
Batalionów Chłopskich07:31
Zastawna07:32
Rondo Kociewskie07:34
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie08:04
Zastawna08:05
Fabryczny08:06
Batalionów Chłopskich08:08
Nowowiejskiego08:09
Faktoria08:10
Obrońców Wybrzeża08:12
Cicha (Cmentarz)08:13
Rondo Kaszubskie08:14
Rondo Bursztynowe08:15
Rotmanka - Rondo08:17
Rondo Bursztynowe08:19
Rondo Kaszubskie08:20
Pogotowie Ratunkowe08:21
Wojska Polskiego08:22
Chopina [PG]08:26
Przemysłowa08:28
Radunica08:29
Św. Wojciech08:30
Ostróżek08:32
Niegowska08:34
Dwór Ferberów08:35
Ukośna08:36
Urząd Dozoru Technicznego08:37
Nowiny08:38
Gościnna08:39
Rejtana08:40
Sandomierska08:42
Stare Szkoty08:43
Brama Oruńska08:44
Toruńska08:46
Brama Wyżynna08:48
Dworzec Główny08:50
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny08:50
Baza Hallera09:00