• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:32
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:42
Dworzec Główny04:52
Kurs nr 1 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny04:52
Brama Wyżynna04:54
Toruńska04:56
Zaroślak04:57
Brama Oruńska04:58
Stare Szkoty04:59
Sandomierska05:00
Rejtana05:01
Gościnna05:03
Nowiny05:04
Ukośna05:05
Niegowska05:06
Węzeł Lipce05:07
Ostróżek05:09
Św. Wojciech05:10
Radunica05:12
Przemysłowa05:13
Pogotowie Ratunkowe05:15
Rondo Kaszubskie05:16
Rondo Bursztynowe05:17
Rotmanka - Rondo05:19
Rondo Bursztynowe05:21
Cicha (Cmentarz)05:23
Cyprysowa05:24
Obrońców Wybrzeża05:25
Faktoria05:26
Nowowiejskiego05:28
Batalionów Chłopskich05:29
Zastawna05:30
Rondo Kociewskie05:32
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Rondo Kociewskie05:33
Zastawna05:34
Fabryczny05:35
Batalionów Chłopskich05:37
Nowowiejskiego05:38
Faktoria05:39
Obrońców Wybrzeża05:41
Cicha (Cmentarz)05:42
Rondo Kaszubskie05:43
Rondo Bursztynowe05:44
Rotmanka - Rondo05:46
Rondo Bursztynowe05:48
Rondo Kaszubskie05:49
Pogotowie Ratunkowe05:50
Wojska Polskiego05:51
Chopina [PG]05:53
Przemysłowa05:55
Radunica05:56
Św. Wojciech05:57
Ostróżek05:59
Niegowska06:01
Dwór Ferberów06:02
Ukośna06:03
Urząd Dozoru Technicznego06:04
Nowiny06:05
Gościnna06:06
Rejtana06:07
Sandomierska06:09
Stare Szkoty06:10
Brama Oruńska06:11
Zaroślak06:12
Toruńska06:13
Brama Wyżynna06:15
Dworzec Główny06:17
Wały Piastowskie06:18
Jana z Kolna [GDA]06:20
Kurs nr 3 do Rondo Kociewskie
Jana z Kolna [GDA]06:48
Wały Piastowskie06:49
Dworzec Główny06:52
Brama Wyżynna06:55
Toruńska06:57
Zaroślak06:58
Brama Oruńska07:00
Stare Szkoty07:01
Sandomierska07:02
Rejtana07:03
Gościnna07:05
Nowiny07:06
Ukośna07:07
Niegowska07:08
Węzeł Lipce07:09
Ostróżek07:11
Św. Wojciech07:12
Radunica07:14
Przemysłowa07:15
Pogotowie Ratunkowe07:17
Rondo Kaszubskie07:18
Rondo Bursztynowe07:19
Rotmanka - Rondo07:21
Rondo Bursztynowe07:23
Cicha (Cmentarz)07:25
Cyprysowa07:26
Obrońców Wybrzeża07:27
Faktoria07:29
Nowowiejskiego07:31
Batalionów Chłopskich07:32
Zastawna07:33
Rondo Kociewskie07:35
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie08:04
Zastawna08:05
Fabryczny08:06
Batalionów Chłopskich08:08
Nowowiejskiego08:09
Faktoria08:10
Obrońców Wybrzeża08:12
Cicha (Cmentarz)08:13
Rondo Kaszubskie08:14
Rondo Bursztynowe08:15
Rotmanka - Rondo08:17
Rondo Bursztynowe08:19
Rondo Kaszubskie08:20
Pogotowie Ratunkowe08:21
Wojska Polskiego08:22
Chopina [PG]08:26
Przemysłowa08:28
Radunica08:29
Św. Wojciech08:30
Ostróżek08:32
Niegowska08:34
Dwór Ferberów08:35
Ukośna08:36
Urząd Dozoru Technicznego08:37
Nowiny08:38
Gościnna08:39
Rejtana08:40
Sandomierska08:42
Stare Szkoty08:43
Brama Oruńska08:44
Zaroślak08:45
Toruńska08:46
Brama Wyżynna08:48
Dworzec Główny08:50
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny08:50
Baza Hallera09:00