• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
02:26
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera14:21
Dworzec Główny14:31
Kurs nr 1 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny14:31
Brama Wyżynna14:34
Toruńska14:36
Brama Oruńska14:37
Stare Szkoty14:38
Sandomierska14:39
Rejtana14:40
Gościnna14:42
Nowiny14:43
Ukośna14:44
Niegowska14:45
Węzeł Lipce14:46
Ostróżek14:48
Św. Wojciech14:49
Radunica14:51
Przemysłowa14:52
Pogotowie Ratunkowe14:54
Rondo Kaszubskie14:55
Rondo Bursztynowe14:56
Rotmanka - Rondo14:58
Rondo Bursztynowe15:00
Cicha (Cmentarz)15:02
Cyprysowa15:03
Obrońców Wybrzeża15:04
Faktoria15:06
Nowowiejskiego15:08
Batalionów Chłopskich15:09
Zastawna15:10
Rondo Kociewskie15:12
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Rondo Kociewskie15:20
Zastawna15:21
Fabryczny15:22
Batalionów Chłopskich15:25
Nowowiejskiego15:26
Faktoria15:28
Obrońców Wybrzeża15:30
Cicha (Cmentarz)15:31
Rondo Kaszubskie15:32
Rondo Bursztynowe15:33
Rotmanka - Rondo15:35
Rondo Bursztynowe15:37
Rondo Kaszubskie15:38
Pogotowie Ratunkowe15:39
Wojska Polskiego15:40
Chopina [PG]15:44
Przemysłowa15:47
Radunica15:48
Św. Wojciech15:49
Ostróżek15:51
Niegowska15:53
Dwór Ferberów15:54
Ukośna15:55
Urząd Dozoru Technicznego15:56
Nowiny15:57
Gościnna15:58
Rejtana16:00
Sandomierska16:02
Stare Szkoty16:03
Brama Oruńska16:04
Toruńska16:06
Brama Wyżynna16:08
Dworzec Główny16:10
Wały Piastowskie16:11
Jana z Kolna [GDA]16:13
Kurs nr 3 do Urząd Skarbowy
Jana z Kolna [GDA]16:27
Wały Piastowskie16:28
Dworzec Główny16:31
Brama Wyżynna16:34
Toruńska16:36
Brama Oruńska16:38
Stare Szkoty16:39
Sandomierska16:40
Rejtana16:41
Gościnna16:43
Nowiny16:44
Ukośna16:45
Niegowska16:46
Węzeł Lipce16:47
Ostróżek16:49
Św. Wojciech16:50
Radunica16:52
Przemysłowa16:53
Pogotowie Ratunkowe16:55
Rondo Kaszubskie16:56
Rondo Bursztynowe16:57
Rotmanka - Rondo16:59
Rondo Bursztynowe17:01
Cicha (Cmentarz)17:03
Cyprysowa17:04
Obrońców Wybrzeża17:05
Faktoria17:07
Nowowiejskiego17:09
Urząd Skarbowy17:10
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Urząd Skarbowy17:19
Nowowiejskiego17:21
Faktoria17:22
Obrońców Wybrzeża17:24
Cicha (Cmentarz)17:25
Rondo Kaszubskie17:26
Rondo Bursztynowe17:27
Rotmanka - Rondo17:29
Rondo Bursztynowe17:31
Rondo Kaszubskie17:32
Pogotowie Ratunkowe17:33
Wojska Polskiego17:34
Chopina [PG]17:38
Przemysłowa17:40
Radunica17:41
Św. Wojciech17:42
Ostróżek17:44
Niegowska17:46
Dwór Ferberów17:47
Ukośna17:48
Urząd Dozoru Technicznego17:49
Nowiny17:50
Gościnna17:51
Rejtana17:52
Sandomierska17:54
Stare Szkoty17:55
Brama Oruńska17:56
Toruńska17:58
Brama Wyżynna18:00
Dworzec Główny18:02
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny18:02
Baza Hallera18:12