• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
13:48
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera05:10
Dworzec Główny05:20
Kurs nr 1 do Westerplatte
Dworzec Główny05:20
Brama Wyżynna05:22
Żabi Kruk05:24
Chmielna05:25
Akademia Muzyczna05:26
Elbląska05:27
Głęboka05:28
Siennicka05:30
Przetoczna05:31
Przejazd Kolejowy05:33
Kujawska [GDA]05:35
Ku Ujściu05:37
Kontenerowa05:40
Terminal DCT05:42
Sucharskiego - PKP05:46
Ku Ujściu05:47
De Plelo05:50
Twierdza Wisłoujście05:51
Charpentiera05:52
Pokładowa05:53
Przystań Żeglugi05:55
Westerplatte05:56
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Westerplatte06:05
Przystań Żeglugi06:06
Pokładowa06:07
Charpentiera06:08
Twierdza Wisłoujście06:09
De Plelo06:10
Ku Ujściu06:13
Terminal DCT06:18
Kontenerowa06:20
Sucharskiego - PKP06:23
Ku Ujściu06:24
Kujawska [GDA]06:25
Przejazd Kolejowy06:28
Przetoczna06:29
Siennicka06:31
Głęboka06:33
Brama Żuławska06:35
Akademia Muzyczna06:36
Chmielna06:37
Żabi Kruk06:38
Brama Wyżynna06:40
Dworzec Główny06:42
Kurs nr 11 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]13:17
Wały Piastowskie13:18
Dworzec Główny13:20
Brama Wyżynna13:22
Żabi Kruk13:24
Chmielna13:25
Akademia Muzyczna13:26
Elbląska13:28
Głęboka13:29
Siennicka13:31
Przetoczna13:32
Przejazd Kolejowy13:34
Kujawska [GDA]13:36
Ku Ujściu13:38
Kontenerowa13:41
Terminal DCT13:43
Sucharskiego - PKP13:47
Ku Ujściu13:48
De Plelo13:51
Twierdza Wisłoujście13:52
Charpentiera13:53
Pokładowa13:54
Przystań Żeglugi13:56
Westerplatte13:57
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte14:05
Przystań Żeglugi14:06
Pokładowa14:07
Charpentiera14:08
Twierdza Wisłoujście14:09
De Plelo14:10
Ku Ujściu14:13
Terminal DCT14:18
Kontenerowa14:20
Sucharskiego - PKP14:23
Ku Ujściu14:24
Kujawska [GDA]14:25
Przejazd Kolejowy14:28
Przetoczna14:29
Siennicka14:31
Głęboka14:33
Brama Żuławska14:35
Akademia Muzyczna14:36
Chmielna14:37
Żabi Kruk14:38
Brama Wyżynna14:40
Dworzec Główny14:42
Wały Piastowskie14:43
Jana z Kolna [GDA]14:45
Kurs nr 21 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]21:17
Wały Piastowskie21:18
Dworzec Główny21:20
Brama Wyżynna21:22
Żabi Kruk21:24
Chmielna21:25
Akademia Muzyczna21:26
Elbląska21:27
Głęboka21:28
Siennicka21:30
Przetoczna21:31
Przejazd Kolejowy21:33
Kujawska [GDA]21:35
Ku Ujściu21:37
Kontenerowa21:40
Terminal DCT21:42
Sucharskiego - PKP21:46
Ku Ujściu21:47
De Plelo21:50
Twierdza Wisłoujście21:51
Charpentiera21:52
Pokładowa21:53
Przystań Żeglugi21:55
Westerplatte21:56
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Westerplatte22:05
Przystań Żeglugi22:06
Pokładowa22:07
Charpentiera22:08
Twierdza Wisłoujście22:09
De Plelo22:10
Ku Ujściu22:13
Terminal DCT22:18
Kontenerowa22:20
Sucharskiego - PKP22:23
Ku Ujściu22:24
Kujawska [GDA]22:25
Przejazd Kolejowy22:28
Przetoczna22:29
Siennicka22:31
Głęboka22:33
Brama Żuławska22:35
Akademia Muzyczna22:36
Chmielna22:37
Żabi Kruk22:38
Brama Wyżynna22:40
Dworzec Główny22:42
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:42
Baza Hallera22:52