• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:27
Kurs nr 0 do Żabianka SKM
Baza Hallera05:02
PCK05:07
Dworska05:09
al. Płażyńskiego05:10
Czarny Dwór05:11
Przymorze Wielkie05:13
Obrońców Wybrzeża05:14
Czerwony Dwór05:17
Piastowska05:18
Gospody05:20
Subisława05:22
Żabianka SKM05:23
Kurs nr 1 do Baza Hallera
Żabianka SKM05:36
Rybacka [GDA]05:37
Pomorska [GDA]05:38
Piastowska05:40
Czerwony Dwór05:41
Chłopska05:43
Obrońców Wybrzeża05:44
Przymorze Wielkie05:45
Czarny Dwór05:47
al. Płażyńskiego05:48
Dworska05:49
PCK05:50
Baza Hallera05:55
Kurs nr 2 do Żabianka SKM
Baza Hallera06:16
PCK06:21
Dworska06:23
al. Płażyńskiego06:25
Czarny Dwór06:26
Przymorze Wielkie06:28
Obrońców Wybrzeża06:29
Czerwony Dwór06:32
Piastowska06:34
Gospody06:36
Subisława06:38
Żabianka SKM06:39
Kurs nr 3 do Baza Hallera
Żabianka SKM06:42
Rybacka [GDA]06:43
Pomorska [GDA]06:45
Piastowska06:47
Czerwony Dwór06:49
Chłopska06:51
Obrońców Wybrzeża06:52
Przymorze Wielkie06:54
Czarny Dwór06:57
al. Płażyńskiego06:59
Dworska07:00
PCK07:01
Baza Hallera07:06
Kurs nr 4 do Żabianka SKM
Baza Hallera07:28
PCK07:33
Dworska07:35
al. Płażyńskiego07:37
Czarny Dwór07:38
Przymorze Wielkie07:40
Obrońców Wybrzeża07:41
Czerwony Dwór07:44
Piastowska07:46
Gospody07:48
Subisława07:50
Żabianka SKM07:51
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Żabianka SKM07:54
Rybacka [GDA]07:55
Pomorska [GDA]07:57
Piastowska07:59
Czerwony Dwór08:01
Chłopska08:03
Obrońców Wybrzeża08:04
Przymorze Wielkie08:06
Czarny Dwór08:09
al. Płażyńskiego08:11
Dworska08:12
PCK08:13
Baza Hallera08:18
Kurs nr 6 do Żabianka SKM
Baza Hallera08:57
PCK09:02
Dworska09:04
al. Płażyńskiego09:06
Czarny Dwór09:07
Przymorze Wielkie09:09
Obrońców Wybrzeża09:10
Czerwony Dwór09:13
Piastowska09:15
Gospody09:17
Subisława09:19
Żabianka SKM09:20
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Żabianka SKM09:23
Rybacka [GDA]09:24
Pomorska [GDA]09:26
Piastowska09:28
Czerwony Dwór09:30
Chłopska09:32
Obrońców Wybrzeża09:33
Przymorze Wielkie09:35
Czarny Dwór09:38
al. Płażyńskiego09:40
Dworska09:41
PCK09:42
Baza Hallera09:47
Kurs nr 8 do Żabianka SKM
Baza Hallera09:57
PCK10:02
Dworska10:04
al. Płażyńskiego10:06
Czarny Dwór10:07
Przymorze Wielkie10:09
Obrońców Wybrzeża10:10
Czerwony Dwór10:13
Piastowska10:15
Gospody10:17
Subisława10:19
Żabianka SKM10:20
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Żabianka SKM10:23
Rybacka [GDA]10:24
Pomorska [GDA]10:26
Piastowska10:28
Czerwony Dwór10:30
Chłopska10:32
Obrońców Wybrzeża10:33
Przymorze Wielkie10:35
Czarny Dwór10:38
al. Płażyńskiego10:40
Dworska10:41
PCK10:42
Baza Hallera10:47
Kurs nr 10 do Żabianka SKM
Baza Hallera10:57
PCK11:02
Dworska11:04
al. Płażyńskiego11:06
Czarny Dwór11:07
Przymorze Wielkie11:09
Obrońców Wybrzeża11:10
Czerwony Dwór11:13
Piastowska11:15
Gospody11:17
Subisława11:19
Żabianka SKM11:20
Kurs nr 11 do Baza Hallera
Żabianka SKM11:23
Rybacka [GDA]11:24
Pomorska [GDA]11:26
Piastowska11:28
Czerwony Dwór11:30
Chłopska11:32
Obrońców Wybrzeża11:33
Przymorze Wielkie11:35
Czarny Dwór11:38
al. Płażyńskiego11:40
Dworska11:41
PCK11:42
Baza Hallera11:47
Kurs nr 12 do Żabianka SKM
Baza Hallera11:57
PCK12:02
Dworska12:04
al. Płażyńskiego12:06
Czarny Dwór12:07
Przymorze Wielkie12:09
Obrońców Wybrzeża12:10
Czerwony Dwór12:13
Piastowska12:15
Gospody12:17
Subisława12:19
Żabianka SKM12:20
Kurs nr 13 do Baza Hallera
Żabianka SKM12:23
Rybacka [GDA]12:24
Pomorska [GDA]12:26
Piastowska12:28
Czerwony Dwór12:30
Chłopska12:32
Obrońców Wybrzeża12:33
Przymorze Wielkie12:35
Czarny Dwór12:38
al. Płażyńskiego12:40
Dworska12:41
PCK12:42
Baza Hallera12:47
Kurs nr 14 do Żabianka SKM
Baza Hallera12:57
PCK13:02
Dworska13:04
al. Płażyńskiego13:06
Czarny Dwór13:07
Przymorze Wielkie13:09
Obrońców Wybrzeża13:10
Czerwony Dwór13:13
Piastowska13:15
Gospody13:17
Subisława13:19
Żabianka SKM13:20
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Żabianka SKM13:23
Rybacka [GDA]13:24
Pomorska [GDA]13:26
Piastowska13:28
Czerwony Dwór13:30
Chłopska13:32
Obrońców Wybrzeża13:33
Przymorze Wielkie13:35
Czarny Dwór13:38
al. Płażyńskiego13:40
Dworska13:41
PCK13:42
Baza Hallera13:47
Kurs nr 16 do Żabianka SKM
Baza Hallera14:17
PCK14:22
Dworska14:24
al. Płażyńskiego14:26
Czarny Dwór14:27
Przymorze Wielkie14:29
Obrońców Wybrzeża14:30
Czerwony Dwór14:33
Piastowska14:35
Gospody14:37
Subisława14:39
Żabianka SKM14:40
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Żabianka SKM14:47
Rybacka [GDA]14:48
Pomorska [GDA]14:50
Piastowska14:52
Czerwony Dwór14:54
Chłopska14:56
Obrońców Wybrzeża14:57
Przymorze Wielkie14:59
Czarny Dwór15:02
al. Płażyńskiego15:04
Dworska15:05
PCK15:06
Baza Hallera15:11
Kurs nr 18 do Żabianka SKM
Baza Hallera15:40
PCK15:45
Dworska15:47
al. Płażyńskiego15:49
Czarny Dwór15:50
Przymorze Wielkie15:52
Obrońców Wybrzeża15:53
Czerwony Dwór15:56
Piastowska15:58
Gospody16:00
Subisława16:02
Żabianka SKM16:03
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Żabianka SKM16:11
Rybacka [GDA]16:12
Pomorska [GDA]16:14
Piastowska16:16
Czerwony Dwór16:18
Chłopska16:20
Obrońców Wybrzeża16:21
Przymorze Wielkie16:23
Czarny Dwór16:26
al. Płażyńskiego16:28
Dworska16:29
PCK16:30
Baza Hallera16:35
Kurs nr 20 do Żabianka SKM
Baza Hallera17:05
PCK17:10
Dworska17:12
al. Płażyńskiego17:14
Czarny Dwór17:15
Przymorze Wielkie17:17
Obrońców Wybrzeża17:18
Czerwony Dwór17:21
Piastowska17:23
Gospody17:25
Subisława17:27
Żabianka SKM17:28
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Żabianka SKM17:35
Rybacka [GDA]17:36
Pomorska [GDA]17:38
Piastowska17:40
Czerwony Dwór17:42
Chłopska17:44
Obrońców Wybrzeża17:45
Przymorze Wielkie17:47
Czarny Dwór17:50
al. Płażyńskiego17:52
Dworska17:53
PCK17:54
Baza Hallera17:59
Kurs nr 22 do Żabianka SKM
Baza Hallera18:12
PCK18:17
Dworska18:19
al. Płażyńskiego18:20
Czarny Dwór18:21
Przymorze Wielkie18:23
Obrońców Wybrzeża18:24
Czerwony Dwór18:27
Piastowska18:29
Gospody18:31
Subisława18:33
Żabianka SKM18:34
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Żabianka SKM18:37
Rybacka [GDA]18:38
Pomorska [GDA]18:40
Piastowska18:42
Czerwony Dwór18:44
Chłopska18:46
Obrońców Wybrzeża18:47
Przymorze Wielkie18:49
Czarny Dwór18:52
al. Płażyńskiego18:54
Dworska18:55
PCK18:56
Baza Hallera19:01
Kurs nr 24 do Żabianka SKM
Baza Hallera19:12
PCK19:17
Dworska19:19
al. Płażyńskiego19:20
Czarny Dwór19:21
Przymorze Wielkie19:23
Obrońców Wybrzeża19:24
Czerwony Dwór19:27
Piastowska19:29
Gospody19:31
Subisława19:33
Żabianka SKM19:34
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Żabianka SKM19:37
Rybacka [GDA]19:38
Pomorska [GDA]19:40
Piastowska19:42
Czerwony Dwór19:44
Chłopska19:46
Obrońców Wybrzeża19:47
Przymorze Wielkie19:49
Czarny Dwór19:52
al. Płażyńskiego19:54
Dworska19:55
PCK19:56
Baza Hallera20:01
Kurs nr 26 do Żabianka SKM
Baza Hallera20:05
PCK20:10
Dworska20:12
al. Płażyńskiego20:13
Czarny Dwór20:14
Przymorze Wielkie20:16
Obrońców Wybrzeża20:17
Czerwony Dwór20:20
Piastowska20:22
Gospody20:24
Subisława20:26
Żabianka SKM20:27
Kurs nr 27 do Baza Hallera
Żabianka SKM20:37
Rybacka [GDA]20:38
Pomorska [GDA]20:39
Piastowska20:41
Czerwony Dwór20:42
Chłopska20:44
Obrońców Wybrzeża20:45
Przymorze Wielkie20:46
Czarny Dwór20:48
al. Płażyńskiego20:49
Dworska20:50
PCK20:51
Baza Hallera20:56