• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:43
Kurs nr 0 do al. Płażyńskiego
Baza Hallera04:57
al. Płażyńskiego04:59
Kurs nr 1 do Żabianka SKM
al. Płażyńskiego04:59
Czarny Dwór05:00
Przymorze Wielkie05:02
Obrońców Wybrzeża05:03
Czerwony Dwór05:06
Piastowska05:07
Gospody05:09
Subisława05:11
Żabianka SKM05:12
Kurs nr 2 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM05:22
Rybacka [GDA]05:23
Pomorska [GDA]05:24
Piastowska05:26
Czerwony Dwór05:27
Chłopska05:29
Obrońców Wybrzeża05:30
Przymorze Wielkie05:31
Czarny Dwór05:33
al. Płażyńskiego05:34
Dworska05:35
PCK05:36
Brzeźno05:38
Krasickiego05:39
Zespół Szkół Morskich05:41
Wyzwolenia05:43
Marynarki Polskiej05:44
Plac Wolności05:45
Nowy Port Zajezdnia05:46
Nowy Port Szaniec Zachodni05:47
Kurs nr 3 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni06:15
Nowy Port Szaniec Zachodni06:15
Władysława IV [GDA]06:16
Plac Wolności06:18
Wyzwolenia06:20
Zespół Szkół Morskich06:22
Krasickiego06:24
Brzeźno06:25
PCK06:26
Dworska06:28
al. Płażyńskiego06:29
Czarny Dwór06:30
Przymorze Wielkie06:32
Obrońców Wybrzeża06:33
Czerwony Dwór06:36
Piastowska06:37
Gospody06:39
Subisława06:41
Żabianka SKM06:42
Kurs nr 4 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM06:52
Rybacka [GDA]06:53
Pomorska [GDA]06:54
Piastowska06:56
Czerwony Dwór06:57
Chłopska06:59
Obrońców Wybrzeża07:00
Przymorze Wielkie07:01
Czarny Dwór07:03
al. Płażyńskiego07:04
Dworska07:05
PCK07:06
Brzeźno07:08
Krasickiego07:09
Zespół Szkół Morskich07:11
Wyzwolenia07:13
Marynarki Polskiej07:14
Plac Wolności07:15
Nowy Port Zajezdnia07:16
Nowy Port Szaniec Zachodni07:17
Kurs nr 5 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni07:28
Nowy Port Szaniec Zachodni07:28
Władysława IV [GDA]07:30
Plac Wolności07:32
Wyzwolenia07:34
Zespół Szkół Morskich07:36
Krasickiego07:38
Brzeźno07:39
PCK07:40
Dworska07:42
al. Płażyńskiego07:43
Czarny Dwór07:44
Przymorze Wielkie07:46
Obrońców Wybrzeża07:47
Czerwony Dwór07:50
Piastowska07:52
Gospody07:54
Subisława07:56
Żabianka SKM07:57
Kurs nr 6 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM08:07
Rybacka [GDA]08:08
Pomorska [GDA]08:10
Piastowska08:12
Czerwony Dwór08:13
Chłopska08:15
Obrońców Wybrzeża08:16
Przymorze Wielkie08:18
Czarny Dwór08:21
al. Płażyńskiego08:23
Dworska08:24
PCK08:25
Brzeźno08:27
Krasickiego08:28
Zespół Szkół Morskich08:30
Wyzwolenia08:32
Marynarki Polskiej08:33
Plac Wolności08:34
Nowy Port Zajezdnia08:35
Nowy Port Szaniec Zachodni08:36
Kurs nr 7 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni08:41
Nowy Port Szaniec Zachodni08:41
Władysława IV [GDA]08:43
Plac Wolności08:45
Wyzwolenia08:47
Zespół Szkół Morskich08:49
Krasickiego08:51
Brzeźno08:52
PCK08:53
Dworska08:55
al. Płażyńskiego08:56
Czarny Dwór08:57
Przymorze Wielkie08:59
Obrońców Wybrzeża09:00
Czerwony Dwór09:03
Piastowska09:05
Gospody09:07
Subisława09:09
Żabianka SKM09:10
Kurs nr 8 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM09:12
Rybacka [GDA]09:13
Pomorska [GDA]09:15
Piastowska09:17
Czerwony Dwór09:19
Chłopska09:21
Obrońców Wybrzeża09:22
Przymorze Wielkie09:24
Czarny Dwór09:27
al. Płażyńskiego09:29
Dworska09:30
PCK09:31
Brzeźno09:33
Krasickiego09:34
Zespół Szkół Morskich09:36
Wyzwolenia09:38
Marynarki Polskiej09:39
Plac Wolności09:40
Nowy Port Zajezdnia09:41
Nowy Port Szaniec Zachodni09:42
Kurs nr 9 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni10:00
Nowy Port Szaniec Zachodni10:00
Władysława IV [GDA]10:02
Plac Wolności10:04
Wyzwolenia10:06
Zespół Szkół Morskich10:08
Krasickiego10:10
Brzeźno10:11
PCK10:12
Dworska10:14
al. Płażyńskiego10:16
Czarny Dwór10:17
Przymorze Wielkie10:19
Obrońców Wybrzeża10:20
Czerwony Dwór10:23
Piastowska10:25
Gospody10:27
Subisława10:29
Żabianka SKM10:30
Kurs nr 10 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM10:32
Rybacka [GDA]10:33
Pomorska [GDA]10:35
Piastowska10:37
Czerwony Dwór10:39
Chłopska10:41
Obrońców Wybrzeża10:42
Przymorze Wielkie10:44
Czarny Dwór10:47
al. Płażyńskiego10:49
Dworska10:50
PCK10:51
Brzeźno10:53
Krasickiego10:54
Zespół Szkół Morskich10:56
Wyzwolenia10:58
Marynarki Polskiej10:59
Plac Wolności11:00
Nowy Port Zajezdnia11:01
Nowy Port Szaniec Zachodni11:02
Kurs nr 11 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni11:20
Nowy Port Szaniec Zachodni11:20
Władysława IV [GDA]11:22
Plac Wolności11:24
Wyzwolenia11:26
Zespół Szkół Morskich11:28
Krasickiego11:30
Brzeźno11:31
PCK11:32
Dworska11:34
al. Płażyńskiego11:36
Czarny Dwór11:37
Przymorze Wielkie11:39
Obrońców Wybrzeża11:40
Czerwony Dwór11:43
Piastowska11:45
Gospody11:47
Subisława11:49
Żabianka SKM11:50
Kurs nr 12 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM11:52
Rybacka [GDA]11:53
Pomorska [GDA]11:55
Piastowska11:57
Czerwony Dwór11:59
Chłopska12:01
Obrońców Wybrzeża12:02
Przymorze Wielkie12:04
Czarny Dwór12:07
al. Płażyńskiego12:09
Dworska12:10
PCK12:11
Brzeźno12:13
Krasickiego12:14
Zespół Szkół Morskich12:16
Wyzwolenia12:18
Marynarki Polskiej12:19
Plac Wolności12:20
Nowy Port Zajezdnia12:21
Nowy Port Szaniec Zachodni12:22
Kurs nr 13 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni12:40
Nowy Port Szaniec Zachodni12:40
Władysława IV [GDA]12:42
Plac Wolności12:44
Wyzwolenia12:46
Zespół Szkół Morskich12:48
Krasickiego12:50
Brzeźno12:51
PCK12:52
Dworska12:54
al. Płażyńskiego12:56
Czarny Dwór12:57
Przymorze Wielkie12:59
Obrońców Wybrzeża13:00
Czerwony Dwór13:03
Piastowska13:05
Gospody13:07
Subisława13:09
Żabianka SKM13:10
Kurs nr 14 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM13:12
Rybacka [GDA]13:13
Pomorska [GDA]13:15
Piastowska13:17
Czerwony Dwór13:19
Chłopska13:21
Obrońców Wybrzeża13:22
Przymorze Wielkie13:24
Czarny Dwór13:27
al. Płażyńskiego13:29
Dworska13:30
PCK13:31
Brzeźno13:33
Krasickiego13:34
Zespół Szkół Morskich13:36
Wyzwolenia13:38
Marynarki Polskiej13:39
Plac Wolności13:40
Nowy Port Zajezdnia13:41
Nowy Port Szaniec Zachodni13:42
Kurs nr 15 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni14:00
Nowy Port Szaniec Zachodni14:00
Władysława IV [GDA]14:02
Plac Wolności14:04
Wyzwolenia14:06
Zespół Szkół Morskich14:08
Krasickiego14:10
Brzeźno14:11
PCK14:12
Dworska14:14
al. Płażyńskiego14:16
Czarny Dwór14:17
Przymorze Wielkie14:19
Obrońców Wybrzeża14:20
Czerwony Dwór14:23
Piastowska14:25
Gospody14:27
Subisława14:29
Żabianka SKM14:30
Kurs nr 16 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM14:32
Rybacka [GDA]14:33
Pomorska [GDA]14:35
Piastowska14:37
Czerwony Dwór14:39
Chłopska14:41
Obrońców Wybrzeża14:42
Przymorze Wielkie14:44
Czarny Dwór14:47
al. Płażyńskiego14:49
Dworska14:50
PCK14:51
Brzeźno14:53
Krasickiego14:54
Zespół Szkół Morskich14:56
Wyzwolenia14:58
Marynarki Polskiej14:59
Plac Wolności15:00
Nowy Port Zajezdnia15:01
Nowy Port Szaniec Zachodni15:02
Kurs nr 17 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni15:20
Nowy Port Szaniec Zachodni15:20
Władysława IV [GDA]15:22
Plac Wolności15:24
Wyzwolenia15:26
Zespół Szkół Morskich15:28
Krasickiego15:30
Brzeźno15:31
PCK15:32
Dworska15:34
al. Płażyńskiego15:36
Czarny Dwór15:37
Przymorze Wielkie15:39
Obrońców Wybrzeża15:40
Czerwony Dwór15:43
Piastowska15:45
Gospody15:47
Subisława15:49
Żabianka SKM15:50
Kurs nr 18 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM15:52
Rybacka [GDA]15:53
Pomorska [GDA]15:55
Piastowska15:57
Czerwony Dwór15:59
Chłopska16:01
Obrońców Wybrzeża16:02
Przymorze Wielkie16:04
Czarny Dwór16:07
al. Płażyńskiego16:09
Dworska16:10
PCK16:11
Brzeźno16:13
Krasickiego16:14
Zespół Szkół Morskich16:16
Wyzwolenia16:18
Marynarki Polskiej16:19
Plac Wolności16:20
Nowy Port Zajezdnia16:21
Nowy Port Szaniec Zachodni16:22
Kurs nr 19 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni16:40
Nowy Port Szaniec Zachodni16:40
Władysława IV [GDA]16:42
Plac Wolności16:44
Wyzwolenia16:46
Zespół Szkół Morskich16:48
Krasickiego16:50
Brzeźno16:51
PCK16:52
Dworska16:54
al. Płażyńskiego16:56
Czarny Dwór16:57
Przymorze Wielkie16:59
Obrońców Wybrzeża17:00
Czerwony Dwór17:03
Piastowska17:05
Gospody17:07
Subisława17:09
Żabianka SKM17:10
Kurs nr 20 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM17:12
Rybacka [GDA]17:13
Pomorska [GDA]17:15
Piastowska17:17
Czerwony Dwór17:19
Chłopska17:21
Obrońców Wybrzeża17:22
Przymorze Wielkie17:24
Czarny Dwór17:27
al. Płażyńskiego17:29
Dworska17:30
PCK17:31
Brzeźno17:33
Krasickiego17:34
Zespół Szkół Morskich17:36
Wyzwolenia17:38
Marynarki Polskiej17:39
Plac Wolności17:40
Nowy Port Zajezdnia17:41
Nowy Port Szaniec Zachodni17:42
Kurs nr 21 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni18:00
Nowy Port Szaniec Zachodni18:00
Władysława IV [GDA]18:02
Plac Wolności18:04
Wyzwolenia18:06
Zespół Szkół Morskich18:08
Krasickiego18:10
Brzeźno18:11
PCK18:12
Dworska18:14
al. Płażyńskiego18:15
Czarny Dwór18:16
Przymorze Wielkie18:18
Obrońców Wybrzeża18:19
Czerwony Dwór18:22
Piastowska18:24
Gospody18:26
Subisława18:28
Żabianka SKM18:29
Kurs nr 22 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM18:32
Rybacka [GDA]18:33
Pomorska [GDA]18:35
Piastowska18:37
Czerwony Dwór18:39
Chłopska18:41
Obrońców Wybrzeża18:42
Przymorze Wielkie18:44
Czarny Dwór18:47
al. Płażyńskiego18:49
Dworska18:50
PCK18:51
Brzeźno18:53
Krasickiego18:54
Zespół Szkół Morskich18:56
Wyzwolenia18:58
Marynarki Polskiej18:59
Plac Wolności19:00
Nowy Port Zajezdnia19:01
Nowy Port Szaniec Zachodni19:02
Kurs nr 23 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni19:21
Nowy Port Szaniec Zachodni19:21
Władysława IV [GDA]19:23
Plac Wolności19:25
Wyzwolenia19:27
Zespół Szkół Morskich19:29
Krasickiego19:31
Brzeźno19:32
PCK19:33
Dworska19:35
al. Płażyńskiego19:36
Czarny Dwór19:37
Przymorze Wielkie19:39
Obrońców Wybrzeża19:40
Czerwony Dwór19:43
Piastowska19:45
Gospody19:47
Subisława19:49
Żabianka SKM19:50
Kurs nr 24 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM19:52
Rybacka [GDA]19:53
Pomorska [GDA]19:55
Piastowska19:57
Czerwony Dwór19:58
Chłopska20:00
Obrońców Wybrzeża20:01
Przymorze Wielkie20:03
Czarny Dwór20:06
al. Płażyńskiego20:08
Dworska20:09
PCK20:10
Brzeźno20:12
Krasickiego20:13
Zespół Szkół Morskich20:15
Wyzwolenia20:17
Marynarki Polskiej20:18
Plac Wolności20:19
Nowy Port Zajezdnia20:20
Nowy Port Szaniec Zachodni20:21
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Nowy Port Szaniec Zachodni20:21
Baza Hallera20:31