• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:09
Kurs nr 0 do al. Płażyńskiego
Baza Hallera04:44
al. Płażyńskiego04:46
Kurs nr 1 do Żabianka SKM
al. Płażyńskiego04:46
Czarny Dwór04:47
Przymorze Wielkie04:49
Obrońców Wybrzeża04:50
Czerwony Dwór04:53
Piastowska04:54
Gospody04:56
Subisława04:58
Żabianka SKM04:59
Kurs nr 2 do Baza Hallera
Żabianka SKM05:07
Rybacka [GDA]05:08
Pomorska [GDA]05:09
Piastowska05:11
Czerwony Dwór05:12
Chłopska05:14
Obrońców Wybrzeża05:15
Przymorze Wielkie05:16
Czarny Dwór05:18
al. Płażyńskiego05:19
Dworska05:20
PCK05:21
Baza Hallera05:26
Kurs nr 3 do Żabianka SKM
Baza Hallera05:41
PCK05:46
Dworska05:48
al. Płażyńskiego05:49
Czarny Dwór05:50
Przymorze Wielkie05:52
Obrońców Wybrzeża05:53
Czerwony Dwór05:56
Piastowska05:57
Gospody05:59
Subisława06:01
Żabianka SKM06:02
Kurs nr 4 do Baza Hallera
Żabianka SKM06:12
Rybacka [GDA]06:13
Pomorska [GDA]06:14
Piastowska06:16
Czerwony Dwór06:18
Chłopska06:20
Obrońców Wybrzeża06:21
Przymorze Wielkie06:23
Czarny Dwór06:26
al. Płażyńskiego06:28
Dworska06:29
PCK06:30
Baza Hallera06:35
Kurs nr 5 do Żabianka SKM
Baza Hallera06:52
PCK06:57
Dworska06:59
al. Płażyńskiego07:01
Czarny Dwór07:02
Przymorze Wielkie07:04
Obrońców Wybrzeża07:05
Czerwony Dwór07:08
Piastowska07:10
Gospody07:12
Subisława07:14
Żabianka SKM07:15
Kurs nr 6 do Baza Hallera
Żabianka SKM07:18
Rybacka [GDA]07:19
Pomorska [GDA]07:21
Piastowska07:23
Czerwony Dwór07:25
Chłopska07:27
Obrońców Wybrzeża07:28
Przymorze Wielkie07:30
Czarny Dwór07:33
al. Płażyńskiego07:35
Dworska07:36
PCK07:37
Baza Hallera07:42
Kurs nr 7 do Żabianka SKM
Baza Hallera08:04
PCK08:09
Dworska08:11
al. Płażyńskiego08:13
Czarny Dwór08:14
Przymorze Wielkie08:16
Obrońców Wybrzeża08:17
Czerwony Dwór08:20
Piastowska08:22
Gospody08:24
Subisława08:26
Żabianka SKM08:27
Kurs nr 8 do Baza Hallera
Żabianka SKM08:30
Rybacka [GDA]08:31
Pomorska [GDA]08:33
Piastowska08:35
Czerwony Dwór08:37
Chłopska08:39
Obrońców Wybrzeża08:40
Przymorze Wielkie08:42
Czarny Dwór08:45
al. Płażyńskiego08:47
Dworska08:48
PCK08:49
Baza Hallera08:54
Kurs nr 9 do Żabianka SKM
Baza Hallera09:17
PCK09:22
Dworska09:24
al. Płażyńskiego09:26
Czarny Dwór09:27
Przymorze Wielkie09:29
Obrońców Wybrzeża09:30
Czerwony Dwór09:33
Piastowska09:35
Gospody09:37
Subisława09:39
Żabianka SKM09:40
Kurs nr 10 do Baza Hallera
Żabianka SKM09:43
Rybacka [GDA]09:44
Pomorska [GDA]09:46
Piastowska09:48
Czerwony Dwór09:50
Chłopska09:52
Obrońców Wybrzeża09:53
Przymorze Wielkie09:55
Czarny Dwór09:58
al. Płażyńskiego10:00
Dworska10:01
PCK10:02
Baza Hallera10:07
Kurs nr 11 do Żabianka SKM
Baza Hallera10:17
PCK10:22
Dworska10:24
al. Płażyńskiego10:26
Czarny Dwór10:27
Przymorze Wielkie10:29
Obrońców Wybrzeża10:30
Czerwony Dwór10:33
Piastowska10:35
Gospody10:37
Subisława10:39
Żabianka SKM10:40
Kurs nr 12 do Baza Hallera
Żabianka SKM10:43
Rybacka [GDA]10:44
Pomorska [GDA]10:46
Piastowska10:48
Czerwony Dwór10:50
Chłopska10:52
Obrońców Wybrzeża10:53
Przymorze Wielkie10:55
Czarny Dwór10:58
al. Płażyńskiego11:00
Dworska11:01
PCK11:02
Baza Hallera11:07
Kurs nr 13 do Żabianka SKM
Baza Hallera11:17
PCK11:22
Dworska11:24
al. Płażyńskiego11:26
Czarny Dwór11:27
Przymorze Wielkie11:29
Obrońców Wybrzeża11:30
Czerwony Dwór11:33
Piastowska11:35
Gospody11:37
Subisława11:39
Żabianka SKM11:40
Kurs nr 14 do Baza Hallera
Żabianka SKM11:43
Rybacka [GDA]11:44
Pomorska [GDA]11:46
Piastowska11:48
Czerwony Dwór11:50
Chłopska11:52
Obrońców Wybrzeża11:53
Przymorze Wielkie11:55
Czarny Dwór11:58
al. Płażyńskiego12:00
Dworska12:01
PCK12:02
Baza Hallera12:07
Kurs nr 15 do Żabianka SKM
Baza Hallera12:17
PCK12:22
Dworska12:24
al. Płażyńskiego12:26
Czarny Dwór12:27
Przymorze Wielkie12:29
Obrońców Wybrzeża12:30
Czerwony Dwór12:33
Piastowska12:35
Gospody12:37
Subisława12:39
Żabianka SKM12:40
Kurs nr 16 do Baza Hallera
Żabianka SKM12:43
Rybacka [GDA]12:44
Pomorska [GDA]12:46
Piastowska12:48
Czerwony Dwór12:50
Chłopska12:52
Obrońców Wybrzeża12:53
Przymorze Wielkie12:55
Czarny Dwór12:58
al. Płażyńskiego13:00
Dworska13:01
PCK13:02
Baza Hallera13:07
Kurs nr 17 do Żabianka SKM
Baza Hallera13:41
PCK13:46
Dworska13:48
al. Płażyńskiego13:50
Czarny Dwór13:51
Przymorze Wielkie13:53
Obrońców Wybrzeża13:54
Czerwony Dwór13:57
Piastowska13:59
Gospody14:01
Subisława14:03
Żabianka SKM14:04
Kurs nr 18 do Baza Hallera
Żabianka SKM14:11
Rybacka [GDA]14:12
Pomorska [GDA]14:14
Piastowska14:16
Czerwony Dwór14:18
Chłopska14:20
Obrońców Wybrzeża14:21
Przymorze Wielkie14:23
Czarny Dwór14:26
al. Płażyńskiego14:28
Dworska14:29
PCK14:30
Baza Hallera14:35
Kurs nr 19 do Żabianka SKM
Baza Hallera15:05
PCK15:10
Dworska15:12
al. Płażyńskiego15:14
Czarny Dwór15:15
Przymorze Wielkie15:17
Obrońców Wybrzeża15:18
Czerwony Dwór15:21
Piastowska15:23
Gospody15:25
Subisława15:27
Żabianka SKM15:28
Kurs nr 20 do Baza Hallera
Żabianka SKM15:35
Rybacka [GDA]15:36
Pomorska [GDA]15:38
Piastowska15:40
Czerwony Dwór15:42
Chłopska15:44
Obrońców Wybrzeża15:45
Przymorze Wielkie15:47
Czarny Dwór15:50
al. Płażyńskiego15:52
Dworska15:53
PCK15:54
Baza Hallera15:59
Kurs nr 21 do Żabianka SKM
Baza Hallera16:29
PCK16:34
Dworska16:36
al. Płażyńskiego16:38
Czarny Dwór16:39
Przymorze Wielkie16:41
Obrońców Wybrzeża16:42
Czerwony Dwór16:45
Piastowska16:47
Gospody16:49
Subisława16:51
Żabianka SKM16:52
Kurs nr 22 do Baza Hallera
Żabianka SKM16:59
Rybacka [GDA]17:00
Pomorska [GDA]17:02
Piastowska17:04
Czerwony Dwór17:06
Chłopska17:08
Obrońców Wybrzeża17:09
Przymorze Wielkie17:11
Czarny Dwór17:14
al. Płażyńskiego17:16
Dworska17:17
PCK17:18
Baza Hallera17:23
Kurs nr 23 do Żabianka SKM
Baza Hallera17:43
PCK17:48
Dworska17:50
al. Płażyńskiego17:52
Czarny Dwór17:53
Przymorze Wielkie17:55
Obrońców Wybrzeża17:56
Czerwony Dwór17:59
Piastowska18:01
Gospody18:03
Subisława18:05
Żabianka SKM18:06
Kurs nr 24 do Baza Hallera
Żabianka SKM18:11
Rybacka [GDA]18:12
Pomorska [GDA]18:14
Piastowska18:16
Czerwony Dwór18:18
Chłopska18:20
Obrońców Wybrzeża18:21
Przymorze Wielkie18:23
Czarny Dwór18:26
al. Płażyńskiego18:28
Dworska18:29
PCK18:30
Baza Hallera18:35
Kurs nr 25 do Żabianka SKM
Baza Hallera18:42
PCK18:47
Dworska18:49
al. Płażyńskiego18:50
Czarny Dwór18:51
Przymorze Wielkie18:53
Obrońców Wybrzeża18:54
Czerwony Dwór18:57
Piastowska18:59
Gospody19:01
Subisława19:03
Żabianka SKM19:04
Kurs nr 26 do Baza Hallera
Żabianka SKM19:07
Rybacka [GDA]19:08
Pomorska [GDA]19:10
Piastowska19:12
Czerwony Dwór19:14
Chłopska19:16
Obrońców Wybrzeża19:17
Przymorze Wielkie19:19
Czarny Dwór19:22
al. Płażyńskiego19:24
Dworska19:25
PCK19:26
Baza Hallera19:31
Kurs nr 27 do Żabianka SKM
Baza Hallera19:39
PCK19:44
Dworska19:46
al. Płażyńskiego19:47
Czarny Dwór19:48
Przymorze Wielkie19:50
Obrońców Wybrzeża19:51
Czerwony Dwór19:54
Piastowska19:56
Gospody19:58
Subisława20:00
Żabianka SKM20:01
Kurs nr 28 do Baza Hallera
Żabianka SKM20:07
Rybacka [GDA]20:08
Pomorska [GDA]20:10
Piastowska20:12
Czerwony Dwór20:14
Chłopska20:16
Obrońców Wybrzeża20:17
Przymorze Wielkie20:19
Czarny Dwór20:22
al. Płażyńskiego20:24
Dworska20:25
PCK20:26
Baza Hallera20:31