• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:15
Kurs nr 0 do Żabianka SKM
Baza Hallera05:30
PCK05:35
Dworska05:37
al. Płażyńskiego05:38
Czarny Dwór05:39
Przymorze Wielkie05:41
Obrońców Wybrzeża05:42
Czerwony Dwór05:45
Piastowska05:46
Gospody05:48
Subisława05:50
Żabianka SKM05:51
Kurs nr 1 do Baza Hallera
Żabianka SKM06:00
Rybacka [GDA]06:01
Pomorska [GDA]06:02
Piastowska06:04
Czerwony Dwór06:05
Chłopska06:07
Obrońców Wybrzeża06:08
Przymorze Wielkie06:09
Czarny Dwór06:11
al. Płażyńskiego06:12
Dworska06:13
PCK06:14
Baza Hallera06:19
Kurs nr 2 do Żabianka SKM
Baza Hallera06:40
PCK06:45
Dworska06:47
al. Płażyńskiego06:49
Czarny Dwór06:50
Przymorze Wielkie06:52
Obrońców Wybrzeża06:53
Czerwony Dwór06:56
Piastowska06:58
Gospody07:00
Subisława07:02
Żabianka SKM07:03
Kurs nr 3 do Baza Hallera
Żabianka SKM07:06
Rybacka [GDA]07:07
Pomorska [GDA]07:09
Piastowska07:11
Czerwony Dwór07:13
Chłopska07:15
Obrońców Wybrzeża07:16
Przymorze Wielkie07:18
Czarny Dwór07:21
al. Płażyńskiego07:23
Dworska07:24
PCK07:25
Baza Hallera07:30
Kurs nr 4 do Żabianka SKM
Baza Hallera07:52
PCK07:57
Dworska07:59
al. Płażyńskiego08:01
Czarny Dwór08:02
Przymorze Wielkie08:04
Obrońców Wybrzeża08:05
Czerwony Dwór08:08
Piastowska08:10
Gospody08:12
Subisława08:14
Żabianka SKM08:15
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Żabianka SKM08:18
Rybacka [GDA]08:19
Pomorska [GDA]08:21
Piastowska08:23
Czerwony Dwór08:25
Chłopska08:27
Obrońców Wybrzeża08:28
Przymorze Wielkie08:30
Czarny Dwór08:33
al. Płażyńskiego08:35
Dworska08:36
PCK08:37
Baza Hallera08:42