• Limit osób w pojeździe: 75% miejsc stojących i siedzących. Wolnych musi pozostać przynajmniej 25% miejsc siedzących. Zasłaniaj usta i nos!
22:57
Kurs nr 4 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:39
Wały Piastowskie05:40
Dworzec Główny05:42
Brama Wyżynna05:44
Toruńska05:46
Zaroślak05:47
Brama Oruńska05:48
Stare Szkoty05:49
Sandomierska05:50
Ptasia05:52
Małomiejska05:54
Platynowa05:56
Krzemowa05:58
Uranowa05:59
Orunia Górna06:00
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:00
Platynowa06:01
Małomiejska06:02
Ptasia06:03
Sandomierska06:06
Stare Szkoty06:07
Brama Oruńska06:08
Zaroślak06:09
Toruńska06:10
Brama Wyżynna06:12
Dworzec Główny06:14
Wały Piastowskie06:15
Jana z Kolna [GDA]06:17
Kurs nr 6 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:24
Wały Piastowskie06:25
Dworzec Główny06:28
Brama Wyżynna06:31
Toruńska06:33
Zaroślak06:34
Brama Oruńska06:36
Stare Szkoty06:37
Sandomierska06:38
Ptasia06:41
Małomiejska06:43
Platynowa06:45
Krzemowa06:47
Uranowa06:48
Orunia Górna06:49
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:50
Platynowa06:52
Małomiejska06:54
Ptasia06:56
Sandomierska07:01
Stare Szkoty07:02
Brama Oruńska07:03
Zaroślak07:04
Toruńska07:06
Brama Wyżynna07:09
Dworzec Główny07:11
Wały Piastowskie07:12
Jana z Kolna [GDA]07:14
Kurs nr 8 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:24
Wały Piastowskie07:25
Dworzec Główny07:28
Brama Wyżynna07:31
Toruńska07:33
Zaroślak07:34
Brama Oruńska07:36
Stare Szkoty07:37
Sandomierska07:38
Ptasia07:41
Małomiejska07:43
Platynowa07:45
Krzemowa07:47
Uranowa07:48
Orunia Górna07:49
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:50
Platynowa07:52
Małomiejska07:54
Ptasia07:56
Sandomierska08:01
Stare Szkoty08:02
Brama Oruńska08:03
Zaroślak08:04
Toruńska08:05
Brama Wyżynna08:07
Dworzec Główny08:09
Wały Piastowskie08:10
Jana z Kolna [GDA]08:12
Kurs nr 10 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:25
Wały Piastowskie08:26
Dworzec Główny08:29
Brama Wyżynna08:32
Toruńska08:34
Zaroślak08:35
Brama Oruńska08:36
Stare Szkoty08:37
Sandomierska08:38
Ptasia08:40
Małomiejska08:42
Platynowa08:44
Krzemowa08:46
Uranowa08:47
Orunia Górna08:48
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:50
Platynowa08:52
Małomiejska08:53
Ptasia08:55
Sandomierska08:58
Stare Szkoty08:59
Brama Oruńska09:00
Zaroślak09:01
Toruńska09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:06
Wały Piastowskie09:07
Jana z Kolna [GDA]09:09
Kurs nr 12 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:39
Wały Piastowskie09:40
Dworzec Główny09:43
Brama Wyżynna09:46
Toruńska09:48
Zaroślak09:49
Brama Oruńska09:50
Stare Szkoty09:51
Sandomierska09:52
Ptasia09:54
Małomiejska09:56
Platynowa09:58
Krzemowa10:00
Uranowa10:01
Orunia Górna10:02
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:05
Platynowa10:07
Małomiejska10:08
Ptasia10:10
Sandomierska10:13
Stare Szkoty10:14
Brama Oruńska10:15
Zaroślak10:16
Toruńska10:17
Brama Wyżynna10:19
Dworzec Główny10:21
Wały Piastowskie10:22
Jana z Kolna [GDA]10:24
Kurs nr 14 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:39
Wały Piastowskie10:40
Dworzec Główny10:43
Brama Wyżynna10:46
Toruńska10:48
Zaroślak10:49
Brama Oruńska10:50
Stare Szkoty10:51
Sandomierska10:52
Ptasia10:54
Małomiejska10:56
Platynowa10:58
Krzemowa11:00
Uranowa11:01
Orunia Górna11:02
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:05
Platynowa11:07
Małomiejska11:08
Ptasia11:10
Sandomierska11:13
Stare Szkoty11:14
Brama Oruńska11:15
Zaroślak11:16
Toruńska11:17
Brama Wyżynna11:19
Dworzec Główny11:21
Wały Piastowskie11:22
Jana z Kolna [GDA]11:24
Kurs nr 16 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:39
Wały Piastowskie11:40
Dworzec Główny11:43
Brama Wyżynna11:46
Toruńska11:48
Zaroślak11:49
Brama Oruńska11:50
Stare Szkoty11:51
Sandomierska11:52
Ptasia11:54
Małomiejska11:56
Platynowa11:58
Krzemowa12:00
Uranowa12:01
Orunia Górna12:02
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:05
Platynowa12:07
Małomiejska12:08
Ptasia12:10
Sandomierska12:13
Stare Szkoty12:14
Brama Oruńska12:15
Zaroślak12:16
Toruńska12:17
Brama Wyżynna12:19
Dworzec Główny12:21
Wały Piastowskie12:22
Jana z Kolna [GDA]12:24
Kurs nr 18 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:39
Wały Piastowskie12:40
Dworzec Główny12:43
Brama Wyżynna12:46
Toruńska12:48
Zaroślak12:49
Brama Oruńska12:50
Stare Szkoty12:51
Sandomierska12:52
Ptasia12:54
Małomiejska12:56
Platynowa12:58
Krzemowa13:00
Uranowa13:01
Orunia Górna13:02
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:05
Platynowa13:07
Małomiejska13:08
Ptasia13:10
Sandomierska13:13
Stare Szkoty13:14
Brama Oruńska13:15
Zaroślak13:16
Toruńska13:17
Brama Wyżynna13:19
Dworzec Główny13:21
Wały Piastowskie13:22
Jana z Kolna [GDA]13:24
Kurs nr 20 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:37
Wały Piastowskie13:38
Dworzec Główny13:41
Brama Wyżynna13:44
Toruńska13:46
Zaroślak13:47
Brama Oruńska13:48
Stare Szkoty13:49
Sandomierska13:50
Ptasia13:52
Małomiejska13:54
Platynowa13:56
Krzemowa13:58
Uranowa13:59
Orunia Górna14:00
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:03
Platynowa14:05
Małomiejska14:06
Ptasia14:08
Sandomierska14:11
Stare Szkoty14:12
Brama Oruńska14:13
Zaroślak14:14
Toruńska14:15
Brama Wyżynna14:17
Dworzec Główny14:19
Wały Piastowskie14:20
Jana z Kolna [GDA]14:22
Kurs nr 22 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:36
Wały Piastowskie14:37
Dworzec Główny14:40
Brama Wyżynna14:43
Toruńska14:45
Zaroślak14:46
Brama Oruńska14:47
Stare Szkoty14:48
Sandomierska14:49
Ptasia14:52
Małomiejska14:54
Platynowa14:56
Krzemowa14:58
Uranowa14:59
Orunia Górna15:00
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:05
Platynowa15:07
Małomiejska15:08
Ptasia15:10
Sandomierska15:13
Stare Szkoty15:14
Brama Oruńska15:15
Zaroślak15:16
Toruńska15:17
Brama Wyżynna15:19
Dworzec Główny15:21
Wały Piastowskie15:22
Jana z Kolna [GDA]15:24
Kurs nr 24 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:45
Wały Piastowskie15:46
Dworzec Główny15:49
Brama Wyżynna15:52
Toruńska15:54
Zaroślak15:55
Brama Oruńska15:56
Stare Szkoty15:57
Sandomierska15:58
Ptasia16:01
Małomiejska16:03
Platynowa16:05
Krzemowa16:07
Uranowa16:08
Orunia Górna16:09
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:15
Platynowa16:17
Małomiejska16:18
Ptasia16:20
Sandomierska16:23
Stare Szkoty16:24
Brama Oruńska16:25
Zaroślak16:26
Toruńska16:27
Brama Wyżynna16:29
Dworzec Główny16:31
Wały Piastowskie16:32
Jana z Kolna [GDA]16:34
Kurs nr 26 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:56
Wały Piastowskie16:57
Dworzec Główny17:00
Brama Wyżynna17:03
Toruńska17:05
Zaroślak17:06
Brama Oruńska17:07
Stare Szkoty17:08
Sandomierska17:09
Ptasia17:11
Małomiejska17:13
Platynowa17:15
Krzemowa17:17
Uranowa17:18
Orunia Górna17:19
Kurs nr 27 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:22
Platynowa17:24
Małomiejska17:25
Ptasia17:27
Sandomierska17:30
Stare Szkoty17:31
Brama Oruńska17:32
Zaroślak17:33
Toruńska17:34
Brama Wyżynna17:36
Dworzec Główny17:38
Wały Piastowskie17:39
Jana z Kolna [GDA]17:41
Kurs nr 28 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:57
Wały Piastowskie17:58
Dworzec Główny18:01
Brama Wyżynna18:04
Toruńska18:06
Zaroślak18:07
Brama Oruńska18:08
Stare Szkoty18:09
Sandomierska18:10
Ptasia18:12
Małomiejska18:14
Platynowa18:16
Krzemowa18:18
Uranowa18:19
Orunia Górna18:20
Kurs nr 29 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:22
Platynowa18:24
Małomiejska18:25
Ptasia18:26
Sandomierska18:29
Stare Szkoty18:30
Brama Oruńska18:31
Zaroślak18:32
Toruńska18:33
Brama Wyżynna18:35
Dworzec Główny18:37
Wały Piastowskie18:38
Jana z Kolna [GDA]18:40
Kurs nr 30 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:56
Wały Piastowskie18:57
Dworzec Główny19:00
Brama Wyżynna19:03
Toruńska19:05
Zaroślak19:06
Brama Oruńska19:07
Stare Szkoty19:08
Sandomierska19:09
Ptasia19:11
Małomiejska19:13
Platynowa19:15
Krzemowa19:17
Uranowa19:18
Orunia Górna19:19
Kurs nr 31 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:21
Platynowa19:23
Małomiejska19:24
Ptasia19:25
Sandomierska19:28
Stare Szkoty19:29
Brama Oruńska19:30
Zaroślak19:31
Toruńska19:32
Brama Wyżynna19:34
Dworzec Główny19:36
Wały Piastowskie19:37
Jana z Kolna [GDA]19:39
Kurs nr 32 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:56
Wały Piastowskie19:57
Dworzec Główny20:00
Brama Wyżynna20:03
Toruńska20:05
Zaroślak20:06
Brama Oruńska20:07
Stare Szkoty20:08
Sandomierska20:09
Ptasia20:11
Małomiejska20:13
Platynowa20:15
Krzemowa20:17
Uranowa20:18
Orunia Górna20:19
Kurs nr 33 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:21
Platynowa20:23
Małomiejska20:24
Ptasia20:25
Sandomierska20:28
Stare Szkoty20:29
Brama Oruńska20:30
Zaroślak20:31
Toruńska20:32
Brama Wyżynna20:34
Dworzec Główny20:36
Wały Piastowskie20:37
Jana z Kolna [GDA]20:39
Kurs nr 34 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:59
Wały Piastowskie21:00
Dworzec Główny21:02
Brama Wyżynna21:04
Toruńska21:06
Zaroślak21:07
Brama Oruńska21:08
Stare Szkoty21:09
Sandomierska21:10
Ptasia21:12
Małomiejska21:14
Platynowa21:16
Krzemowa21:18
Uranowa21:19
Orunia Górna21:20
Kurs nr 35 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna21:21
Platynowa21:22
Małomiejska21:23
Ptasia21:24
Sandomierska21:26
Stare Szkoty21:27
Brama Oruńska21:28
Zaroślak21:29
Toruńska21:30
Brama Wyżynna21:32
Dworzec Główny21:34
Wały Piastowskie21:35
Jana z Kolna [GDA]21:37
Kurs nr 36 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]21:44
Wały Piastowskie21:45
Dworzec Główny21:47
Brama Wyżynna21:49
Toruńska21:51
Zaroślak21:52
Brama Oruńska21:53
Stare Szkoty21:54
Sandomierska21:55
Ptasia21:57
Małomiejska21:59
Platynowa22:01
Krzemowa22:03
Uranowa22:04
Orunia Górna22:05
Kurs nr 37 do Dworzec Główny
Orunia Górna22:06
Platynowa22:07
Małomiejska22:08
Ptasia22:09
Sandomierska22:11
Stare Szkoty22:12
Brama Oruńska22:13
Zaroślak22:14
Toruńska22:15
Brama Wyżynna22:17
Dworzec Główny22:19
Kurs nr 38 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:19
Baza Hallera22:29