• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:08
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:42
Dworzec Główny04:52
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny04:52
Brama Wyżynna04:54
Toruńska04:56
Elmet04:57
Zremb04:58
Sandomierska04:59
Ptasia05:01
Małomiejska05:02
Platynowa05:04
Krzemowa05:05
Uranowa05:06
Orunia Górna05:07
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:10
Platynowa05:11
Małomiejska05:12
Ptasia05:14
Sandomierska05:16
Zremb05:17
Elmet05:18
Toruńska05:20
Brama Wyżynna05:21
Dworzec Główny05:23
Wały Piastowskie05:24
Jana z Kolna [GDA]05:26
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:39
Wały Piastowskie05:40
Dworzec Główny05:42
Brama Wyżynna05:44
Toruńska05:46
Elmet05:47
Zremb05:48
Sandomierska05:49
Ptasia05:51
Małomiejska05:52
Platynowa05:54
Krzemowa05:55
Uranowa05:56
Orunia Górna05:57
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:00
Platynowa06:01
Małomiejska06:02
Ptasia06:04
Sandomierska06:06
Zremb06:07
Elmet06:08
Toruńska06:10
Brama Wyżynna06:11
Dworzec Główny06:13
Wały Piastowskie06:14
Jana z Kolna [GDA]06:16
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:39
Wały Piastowskie06:40
Dworzec Główny06:42
Brama Wyżynna06:44
Toruńska06:46
Elmet06:47
Zremb06:48
Sandomierska06:49
Ptasia06:51
Małomiejska06:52
Platynowa06:54
Krzemowa06:55
Uranowa06:56
Orunia Górna06:57
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:01
Platynowa07:03
Małomiejska07:04
Ptasia07:06
Sandomierska07:09
Zremb07:10
Elmet07:11
Toruńska07:13
Brama Wyżynna07:14
Dworzec Główny07:16
Wały Piastowskie07:17
Jana z Kolna [GDA]07:19
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:39
Wały Piastowskie07:40
Dworzec Główny07:42
Brama Wyżynna07:44
Toruńska07:46
Elmet07:47
Zremb07:48
Sandomierska07:49
Ptasia07:51
Małomiejska07:52
Platynowa07:54
Krzemowa07:56
Uranowa07:57
Orunia Górna07:58
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:03
Platynowa08:05
Małomiejska08:06
Ptasia08:08
Sandomierska08:11
Zremb08:12
Elmet08:13
Toruńska08:15
Brama Wyżynna08:16
Dworzec Główny08:18
Wały Piastowskie08:19
Jana z Kolna [GDA]08:21
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:43
Wały Piastowskie08:44
Dworzec Główny08:46
Brama Wyżynna08:48
Toruńska08:50
Elmet08:51
Zremb08:52
Sandomierska08:53
Ptasia08:55
Małomiejska08:56
Platynowa08:58
Krzemowa09:00
Uranowa09:01
Orunia Górna09:02
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:06
Platynowa09:08
Małomiejska09:09
Ptasia09:11
Sandomierska09:14
Zremb09:15
Elmet09:16
Toruńska09:18
Brama Wyżynna09:19
Dworzec Główny09:21
Wały Piastowskie09:22
Jana z Kolna [GDA]09:24
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:43
Wały Piastowskie09:44
Dworzec Główny09:46
Brama Wyżynna09:48
Toruńska09:50
Elmet09:51
Zremb09:52
Sandomierska09:53
Ptasia09:55
Małomiejska09:56
Platynowa09:58
Krzemowa10:00
Uranowa10:01
Orunia Górna10:02
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:06
Platynowa10:08
Małomiejska10:09
Ptasia10:11
Sandomierska10:14
Zremb10:15
Elmet10:16
Toruńska10:18
Brama Wyżynna10:19
Dworzec Główny10:21
Wały Piastowskie10:22
Jana z Kolna [GDA]10:24
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:43
Wały Piastowskie10:44
Dworzec Główny10:46
Brama Wyżynna10:48
Toruńska10:50
Elmet10:51
Zremb10:52
Sandomierska10:53
Ptasia10:55
Małomiejska10:56
Platynowa10:58
Krzemowa11:00
Uranowa11:01
Orunia Górna11:02
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:06
Platynowa11:08
Małomiejska11:09
Ptasia11:11
Sandomierska11:14
Zremb11:15
Elmet11:16
Toruńska11:18
Brama Wyżynna11:19
Dworzec Główny11:21
Wały Piastowskie11:22
Jana z Kolna [GDA]11:24
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:43
Wały Piastowskie11:44
Dworzec Główny11:46
Brama Wyżynna11:48
Toruńska11:50
Elmet11:51
Zremb11:52
Sandomierska11:53
Ptasia11:55
Małomiejska11:56
Platynowa11:58
Krzemowa12:00
Uranowa12:01
Orunia Górna12:02
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:06
Platynowa12:08
Małomiejska12:09
Ptasia12:11
Sandomierska12:14
Zremb12:15
Elmet12:16
Toruńska12:18
Brama Wyżynna12:19
Dworzec Główny12:21
Wały Piastowskie12:22
Jana z Kolna [GDA]12:24
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:43
Wały Piastowskie12:44
Dworzec Główny12:46
Brama Wyżynna12:48
Toruńska12:50
Elmet12:51
Zremb12:52
Sandomierska12:53
Ptasia12:55
Małomiejska12:56
Platynowa12:58
Krzemowa13:00
Uranowa13:01
Orunia Górna13:02
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:06
Platynowa13:08
Małomiejska13:09
Ptasia13:11
Sandomierska13:14
Zremb13:15
Elmet13:16
Toruńska13:18
Brama Wyżynna13:19
Dworzec Główny13:21
Wały Piastowskie13:22
Jana z Kolna [GDA]13:24
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:43
Wały Piastowskie13:44
Dworzec Główny13:46
Brama Wyżynna13:48
Toruńska13:50
Elmet13:51
Zremb13:52
Sandomierska13:53
Ptasia13:55
Małomiejska13:56
Platynowa13:58
Krzemowa14:00
Uranowa14:01
Orunia Górna14:02
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:06
Platynowa14:08
Małomiejska14:09
Ptasia14:11
Sandomierska14:14
Zremb14:15
Elmet14:16
Toruńska14:18
Brama Wyżynna14:19
Dworzec Główny14:21
Wały Piastowskie14:22
Jana z Kolna [GDA]14:24
Kurs nr 21 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:43
Wały Piastowskie14:44
Dworzec Główny14:46
Brama Wyżynna14:48
Toruńska14:50
Elmet14:51
Zremb14:52
Sandomierska14:53
Ptasia14:55
Małomiejska14:56
Platynowa14:58
Krzemowa15:00
Uranowa15:01
Orunia Górna15:02
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:06
Platynowa15:08
Małomiejska15:09
Ptasia15:11
Sandomierska15:14
Zremb15:15
Elmet15:16
Toruńska15:18
Brama Wyżynna15:19
Dworzec Główny15:21
Wały Piastowskie15:22
Jana z Kolna [GDA]15:24
Kurs nr 23 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:43
Wały Piastowskie15:44
Dworzec Główny15:46
Brama Wyżynna15:48
Toruńska15:50
Elmet15:51
Zremb15:52
Sandomierska15:53
Ptasia15:55
Małomiejska15:56
Platynowa15:58
Krzemowa16:00
Uranowa16:01
Orunia Górna16:02
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:06
Platynowa16:08
Małomiejska16:09
Ptasia16:11
Sandomierska16:14
Zremb16:15
Elmet16:16
Toruńska16:18
Brama Wyżynna16:19
Dworzec Główny16:21
Wały Piastowskie16:22
Jana z Kolna [GDA]16:24
Kurs nr 25 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:43
Wały Piastowskie16:44
Dworzec Główny16:46
Brama Wyżynna16:48
Toruńska16:50
Elmet16:51
Zremb16:52
Sandomierska16:53
Ptasia16:55
Małomiejska16:56
Platynowa16:58
Krzemowa17:00
Uranowa17:01
Orunia Górna17:02
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:06
Platynowa17:08
Małomiejska17:09
Ptasia17:11
Sandomierska17:14
Zremb17:15
Elmet17:16
Toruńska17:18
Brama Wyżynna17:19
Dworzec Główny17:21
Wały Piastowskie17:22
Jana z Kolna [GDA]17:24
Kurs nr 27 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:43
Wały Piastowskie17:44
Dworzec Główny17:46
Brama Wyżynna17:48
Toruńska17:50
Elmet17:51
Zremb17:52
Sandomierska17:53
Ptasia17:55
Małomiejska17:56
Platynowa17:58
Krzemowa18:00
Uranowa18:01
Orunia Górna18:02
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:06
Platynowa18:08
Małomiejska18:09
Ptasia18:11
Sandomierska18:14
Zremb18:15
Elmet18:16
Toruńska18:18
Brama Wyżynna18:19
Dworzec Główny18:21
Wały Piastowskie18:22
Jana z Kolna [GDA]18:24
Kurs nr 29 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:43
Wały Piastowskie18:44
Dworzec Główny18:46
Brama Wyżynna18:48
Toruńska18:50
Elmet18:51
Zremb18:52
Sandomierska18:53
Ptasia18:55
Małomiejska18:56
Platynowa18:58
Krzemowa19:00
Uranowa19:01
Orunia Górna19:02
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:06
Platynowa19:08
Małomiejska19:09
Ptasia19:11
Sandomierska19:14
Zremb19:15
Elmet19:16
Toruńska19:18
Brama Wyżynna19:19
Dworzec Główny19:21
Wały Piastowskie19:22
Jana z Kolna [GDA]19:24
Kurs nr 31 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:43
Wały Piastowskie19:44
Dworzec Główny19:46
Brama Wyżynna19:48
Toruńska19:50
Elmet19:51
Zremb19:52
Sandomierska19:53
Ptasia19:55
Małomiejska19:56
Platynowa19:58
Krzemowa20:00
Uranowa20:01
Orunia Górna20:02
Kurs nr 32 do Dworzec Główny
Orunia Górna20:06
Platynowa20:08
Małomiejska20:09
Ptasia20:11
Sandomierska20:14
Zremb20:15
Elmet20:16
Toruńska20:18
Brama Wyżynna20:19
Dworzec Główny20:21
Kurs nr 33 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:21
Baza Hallera20:31