• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
02:26
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:27
Dworzec Główny04:37
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny04:37
Brama Wyżynna04:39
Toruńska04:41
Zaroślak04:42
Brama Oruńska04:43
Stare Szkoty04:44
Sandomierska04:45
Ptasia04:47
Małomiejska04:49
Platynowa04:51
Krzemowa [GDA]04:53
Uranowa04:54
Orunia Górna04:55
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna04:55
Platynowa04:56
Małomiejska04:57
Ptasia04:58
Sandomierska05:01
Stare Szkoty05:02
Brama Oruńska05:03
Zaroślak05:04
Toruńska05:05
Brama Wyżynna05:07
Dworzec Główny05:09
Wały Piastowskie05:10
Jana z Kolna [GDA]05:12
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:27
Wały Piastowskie05:28
Dworzec Główny05:30
Brama Wyżynna05:32
Toruńska05:34
Zaroślak05:35
Brama Oruńska05:36
Stare Szkoty05:37
Sandomierska05:38
Ptasia05:40
Małomiejska05:42
Platynowa05:44
Krzemowa [GDA]05:46
Uranowa05:47
Orunia Górna05:48
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:50
Platynowa05:51
Małomiejska05:52
Ptasia05:53
Sandomierska05:56
Stare Szkoty05:57
Brama Oruńska05:58
Zaroślak05:59
Toruńska06:00
Brama Wyżynna06:02
Dworzec Główny06:04
Wały Piastowskie06:05
Jana z Kolna [GDA]06:07
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:14
Wały Piastowskie06:15
Dworzec Główny06:18
Brama Wyżynna06:21
Toruńska06:23
Zaroślak06:24
Brama Oruńska06:26
Stare Szkoty06:27
Sandomierska06:28
Ptasia06:31
Małomiejska06:33
Platynowa06:35
Krzemowa [GDA]06:37
Uranowa06:38
Orunia Górna06:39
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:40
Platynowa06:42
Małomiejska06:44
Ptasia06:46
Sandomierska06:51
Stare Szkoty06:52
Brama Oruńska06:53
Zaroślak06:54
Toruńska06:56
Brama Wyżynna06:59
Dworzec Główny07:01
Wały Piastowskie07:02
Jana z Kolna [GDA]07:04
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:14
Wały Piastowskie07:15
Dworzec Główny07:18
Brama Wyżynna07:21
Toruńska07:23
Zaroślak07:24
Brama Oruńska07:26
Stare Szkoty07:27
Sandomierska07:28
Ptasia07:31
Małomiejska07:33
Platynowa07:35
Krzemowa [GDA]07:37
Uranowa07:38
Orunia Górna07:39
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:40
Platynowa07:42
Małomiejska07:44
Ptasia07:46
Sandomierska07:51
Stare Szkoty07:52
Brama Oruńska07:53
Zaroślak07:54
Toruńska07:56
Brama Wyżynna07:59
Dworzec Główny08:01
Wały Piastowskie08:02
Jana z Kolna [GDA]08:04
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:15
Wały Piastowskie08:16
Dworzec Główny08:19
Brama Wyżynna08:22
Toruńska08:24
Zaroślak08:25
Brama Oruńska08:26
Stare Szkoty08:27
Sandomierska08:28
Ptasia08:30
Małomiejska08:32
Platynowa08:34
Krzemowa [GDA]08:36
Uranowa08:37
Orunia Górna08:38
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:40
Platynowa08:42
Małomiejska08:43
Ptasia08:45
Sandomierska08:48
Stare Szkoty08:49
Brama Oruńska08:50
Zaroślak08:51
Toruńska08:52
Brama Wyżynna08:54
Dworzec Główny08:56
Wały Piastowskie08:57
Jana z Kolna [GDA]08:59
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:24
Wały Piastowskie09:25
Dworzec Główny09:28
Brama Wyżynna09:31
Toruńska09:33
Zaroślak09:34
Brama Oruńska09:35
Stare Szkoty09:36
Sandomierska09:37
Ptasia09:39
Małomiejska09:41
Platynowa09:43
Krzemowa [GDA]09:45
Uranowa09:46
Orunia Górna09:47
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:50
Platynowa09:52
Małomiejska09:53
Ptasia09:55
Sandomierska09:58
Stare Szkoty09:59
Brama Oruńska10:00
Zaroślak10:01
Toruńska10:02
Brama Wyżynna10:04
Dworzec Główny10:06
Wały Piastowskie10:07
Jana z Kolna [GDA]10:09
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:24
Wały Piastowskie10:25
Dworzec Główny10:28
Brama Wyżynna10:31
Toruńska10:33
Zaroślak10:34
Brama Oruńska10:35
Stare Szkoty10:36
Sandomierska10:37
Ptasia10:39
Małomiejska10:41
Platynowa10:43
Krzemowa [GDA]10:45
Uranowa10:46
Orunia Górna10:47
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:50
Platynowa10:52
Małomiejska10:53
Ptasia10:55
Sandomierska10:58
Stare Szkoty10:59
Brama Oruńska11:00
Zaroślak11:01
Toruńska11:02
Brama Wyżynna11:04
Dworzec Główny11:06
Wały Piastowskie11:07
Jana z Kolna [GDA]11:09
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:24
Wały Piastowskie11:25
Dworzec Główny11:28
Brama Wyżynna11:31
Toruńska11:33
Zaroślak11:34
Brama Oruńska11:35
Stare Szkoty11:36
Sandomierska11:37
Ptasia11:39
Małomiejska11:41
Platynowa11:43
Krzemowa [GDA]11:45
Uranowa11:46
Orunia Górna11:47
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:50
Platynowa11:52
Małomiejska11:53
Ptasia11:55
Sandomierska11:58
Stare Szkoty11:59
Brama Oruńska12:00
Zaroślak12:01
Toruńska12:02
Brama Wyżynna12:04
Dworzec Główny12:06
Wały Piastowskie12:07
Jana z Kolna [GDA]12:09
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:24
Wały Piastowskie12:25
Dworzec Główny12:28
Brama Wyżynna12:31
Toruńska12:33
Zaroślak12:34
Brama Oruńska12:35
Stare Szkoty12:36
Sandomierska12:37
Ptasia12:39
Małomiejska12:41
Platynowa12:43
Krzemowa [GDA]12:45
Uranowa12:46
Orunia Górna12:47
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:50
Platynowa12:52
Małomiejska12:53
Ptasia12:55
Sandomierska12:58
Stare Szkoty12:59
Brama Oruńska13:00
Zaroślak13:01
Toruńska13:02
Brama Wyżynna13:04
Dworzec Główny13:06
Wały Piastowskie13:07
Jana z Kolna [GDA]13:09
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:17
Wały Piastowskie13:18
Dworzec Główny13:21
Brama Wyżynna13:24
Toruńska13:26
Zaroślak13:27
Brama Oruńska13:28
Stare Szkoty13:29
Sandomierska13:30
Ptasia13:32
Małomiejska13:34
Platynowa13:36
Krzemowa [GDA]13:38
Uranowa13:39
Orunia Górna13:40
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:43
Platynowa13:45
Małomiejska13:46
Ptasia13:48
Sandomierska13:51
Stare Szkoty13:52
Brama Oruńska13:53
Zaroślak13:54
Toruńska13:55
Brama Wyżynna13:57
Dworzec Główny13:59
Wały Piastowskie14:00
Jana z Kolna [GDA]14:02
Kurs nr 21 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:17
Wały Piastowskie14:18
Dworzec Główny14:21
Brama Wyżynna14:24
Toruńska14:26
Zaroślak14:27
Brama Oruńska14:28
Stare Szkoty14:29
Sandomierska14:30
Ptasia14:33
Małomiejska14:35
Platynowa14:37
Krzemowa [GDA]14:39
Uranowa14:40
Orunia Górna14:41
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:43
Platynowa14:45
Małomiejska14:46
Ptasia14:48
Sandomierska14:51
Stare Szkoty14:52
Brama Oruńska14:53
Zaroślak14:54
Toruńska14:55
Brama Wyżynna14:57
Dworzec Główny14:59
Wały Piastowskie15:00
Jana z Kolna [GDA]15:02
Kurs nr 23 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:25
Wały Piastowskie15:26
Dworzec Główny15:29
Brama Wyżynna15:32
Toruńska15:34
Zaroślak15:35
Brama Oruńska15:36
Stare Szkoty15:37
Sandomierska15:38
Ptasia15:41
Małomiejska15:43
Platynowa15:45
Krzemowa [GDA]15:47
Uranowa15:48
Orunia Górna15:49
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:55
Platynowa15:57
Małomiejska15:58
Ptasia16:00
Sandomierska16:03
Stare Szkoty16:04
Brama Oruńska16:05
Zaroślak16:06
Toruńska16:07
Brama Wyżynna16:09
Dworzec Główny16:11
Wały Piastowskie16:12
Jana z Kolna [GDA]16:14
Kurs nr 25 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:35
Wały Piastowskie16:36
Dworzec Główny16:39
Brama Wyżynna16:42
Toruńska16:44
Zaroślak16:45
Brama Oruńska16:46
Stare Szkoty16:47
Sandomierska16:48
Ptasia16:51
Małomiejska16:53
Platynowa16:55
Krzemowa [GDA]16:57
Uranowa16:58
Orunia Górna16:59
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:05
Platynowa17:07
Małomiejska17:08
Ptasia17:10
Sandomierska17:13
Stare Szkoty17:14
Brama Oruńska17:15
Zaroślak17:16
Toruńska17:17
Brama Wyżynna17:19
Dworzec Główny17:21
Wały Piastowskie17:22
Jana z Kolna [GDA]17:24
Kurs nr 27 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:36
Wały Piastowskie17:37
Dworzec Główny17:40
Brama Wyżynna17:43
Toruńska17:45
Zaroślak17:46
Brama Oruńska17:47
Stare Szkoty17:48
Sandomierska17:49
Ptasia17:51
Małomiejska17:53
Platynowa17:55
Krzemowa [GDA]17:57
Uranowa17:58
Orunia Górna17:59
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:02
Platynowa18:04
Małomiejska18:05
Ptasia18:06
Sandomierska18:09
Stare Szkoty18:10
Brama Oruńska18:11
Zaroślak18:12
Toruńska18:13
Brama Wyżynna18:15
Dworzec Główny18:17
Wały Piastowskie18:18
Jana z Kolna [GDA]18:20
Kurs nr 29 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:41
Wały Piastowskie18:42
Dworzec Główny18:45
Brama Wyżynna18:48
Toruńska18:50
Zaroślak18:51
Brama Oruńska18:52
Stare Szkoty18:53
Sandomierska18:54
Ptasia18:56
Małomiejska18:58
Platynowa19:00
Krzemowa [GDA]19:02
Uranowa19:03
Orunia Górna19:04
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:06
Platynowa19:08
Małomiejska19:09
Ptasia19:10
Sandomierska19:13
Stare Szkoty19:14
Brama Oruńska19:15
Zaroślak19:16
Toruńska19:17
Brama Wyżynna19:19
Dworzec Główny19:21
Wały Piastowskie19:22
Jana z Kolna [GDA]19:24
Kurs nr 31 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:41
Wały Piastowskie19:42
Dworzec Główny19:45
Brama Wyżynna19:48
Toruńska19:50
Zaroślak19:51
Brama Oruńska19:52
Stare Szkoty19:53
Sandomierska19:54
Ptasia19:56
Małomiejska19:58
Platynowa20:00
Krzemowa [GDA]20:02
Uranowa20:03
Orunia Górna20:04
Kurs nr 32 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:06
Platynowa20:08
Małomiejska20:09
Ptasia20:10
Sandomierska20:13
Stare Szkoty20:14
Brama Oruńska20:15
Zaroślak20:16
Toruńska20:17
Brama Wyżynna20:19
Dworzec Główny20:21
Wały Piastowskie20:22
Jana z Kolna [GDA]20:24
Kurs nr 33 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:29
Wały Piastowskie20:30
Dworzec Główny20:32
Brama Wyżynna20:34
Toruńska20:36
Zaroślak20:37
Brama Oruńska20:38
Stare Szkoty20:39
Sandomierska20:40
Ptasia20:42
Małomiejska20:44
Platynowa20:46
Krzemowa [GDA]20:48
Uranowa20:49
Orunia Górna20:50
Kurs nr 34 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:51
Platynowa20:52
Małomiejska20:53
Ptasia20:54
Sandomierska20:56
Stare Szkoty20:57
Brama Oruńska20:58
Zaroślak20:59
Toruńska21:00
Brama Wyżynna21:02
Dworzec Główny21:04
Wały Piastowskie21:05
Jana z Kolna [GDA]21:07
Kurs nr 35 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]21:14
Wały Piastowskie21:15
Dworzec Główny21:17
Brama Wyżynna21:19
Toruńska21:21
Zaroślak21:22
Brama Oruńska21:23
Stare Szkoty21:24
Sandomierska21:25
Ptasia21:27
Małomiejska21:29
Platynowa21:31
Krzemowa [GDA]21:33
Uranowa21:34
Orunia Górna21:35
Kurs nr 36 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna21:36
Platynowa21:37
Małomiejska21:38
Ptasia21:39
Sandomierska21:41
Stare Szkoty21:42
Brama Oruńska21:43
Zaroślak21:44
Toruńska21:45
Brama Wyżynna21:47
Dworzec Główny21:49
Wały Piastowskie21:50
Jana z Kolna [GDA]21:52
Kurs nr 37 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]21:59
Wały Piastowskie22:00
Dworzec Główny22:02
Brama Wyżynna22:04
Toruńska22:06
Zaroślak22:07
Brama Oruńska22:08
Stare Szkoty22:09
Sandomierska22:10
Ptasia22:12
Małomiejska22:14
Platynowa22:16
Krzemowa [GDA]22:18
Uranowa22:19
Orunia Górna22:20
Kurs nr 38 do Dworzec Główny
Orunia Górna22:21
Platynowa22:22
Małomiejska22:23
Ptasia22:24
Sandomierska22:26
Stare Szkoty22:27
Brama Oruńska22:28
Zaroślak22:29
Toruńska22:30
Brama Wyżynna22:32
Dworzec Główny22:34
Kurs nr 39 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:34
Baza Hallera22:44