• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:20
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:47
Dworzec Główny04:57
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny04:57
Brama Wyżynna04:59
Toruńska05:01
Elmet05:02
Zremb05:03
Sandomierska05:04
Ptasia05:06
Małomiejska05:07
Platynowa05:09
Krzemowa05:11
Uranowa05:12
Orunia Górna05:13
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:15
Platynowa05:17
Małomiejska05:18
Ptasia05:20
Sandomierska05:23
Zremb05:24
Elmet05:25
Toruńska05:27
Brama Wyżynna05:28
Dworzec Główny05:30
Wały Piastowskie05:31
Jana z Kolna [GDA]05:33
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:47
Wały Piastowskie05:48
Dworzec Główny05:50
Brama Wyżynna05:52
Toruńska05:54
Elmet05:55
Zremb05:56
Sandomierska05:57
Ptasia05:59
Małomiejska06:00
Platynowa06:02
Krzemowa06:04
Uranowa06:05
Orunia Górna06:06
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:10
Platynowa06:12
Małomiejska06:13
Ptasia06:15
Sandomierska06:18
Zremb06:19
Elmet06:20
Toruńska06:22
Brama Wyżynna06:23
Dworzec Główny06:25
Wały Piastowskie06:26
Jana z Kolna [GDA]06:28
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:37
Wały Piastowskie06:38
Dworzec Główny06:40
Brama Wyżynna06:42
Toruńska06:44
Elmet06:45
Zremb06:46
Sandomierska06:47
Ptasia06:49
Małomiejska06:50
Platynowa06:52
Krzemowa06:54
Uranowa06:55
Orunia Górna06:56
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:00
Platynowa07:02
Małomiejska07:03
Ptasia07:05
Sandomierska07:09
Zremb07:10
Elmet07:11
Toruńska07:14
Brama Wyżynna07:16
Dworzec Główny07:19
Wały Piastowskie07:20
Jana z Kolna [GDA]07:22
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:27
Wały Piastowskie07:28
Dworzec Główny07:30
Brama Wyżynna07:32
Toruńska07:34
Elmet07:35
Zremb07:36
Sandomierska07:37
Ptasia07:39
Małomiejska07:40
Platynowa07:42
Krzemowa07:44
Uranowa07:45
Orunia Górna07:46
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:50
Platynowa07:52
Małomiejska07:53
Ptasia07:55
Sandomierska07:59
Zremb08:00
Elmet08:01
Toruńska08:04
Brama Wyżynna08:06
Dworzec Główny08:09
Wały Piastowskie08:10
Jana z Kolna [GDA]08:12
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:17
Wały Piastowskie08:18
Dworzec Główny08:20
Brama Wyżynna08:22
Toruńska08:24
Elmet08:25
Zremb08:26
Sandomierska08:27
Ptasia08:29
Małomiejska08:30
Platynowa08:32
Krzemowa08:34
Uranowa08:35
Orunia Górna08:36
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:40
Platynowa08:42
Małomiejska08:43
Ptasia08:45
Sandomierska08:48
Zremb08:49
Elmet08:50
Toruńska08:52
Brama Wyżynna08:54
Dworzec Główny08:57
Wały Piastowskie08:58
Jana z Kolna [GDA]09:00
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:26
Wały Piastowskie09:27
Dworzec Główny09:29
Brama Wyżynna09:31
Toruńska09:33
Elmet09:34
Zremb09:35
Sandomierska09:36
Ptasia09:38
Małomiejska09:39
Platynowa09:41
Krzemowa09:43
Uranowa09:44
Orunia Górna09:45
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:50
Platynowa09:52
Małomiejska09:53
Ptasia09:55
Sandomierska09:58
Zremb09:59
Elmet10:00
Toruńska10:02
Brama Wyżynna10:03
Dworzec Główny10:05
Wały Piastowskie10:06
Jana z Kolna [GDA]10:08
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:26
Wały Piastowskie10:27
Dworzec Główny10:29
Brama Wyżynna10:31
Toruńska10:33
Elmet10:34
Zremb10:35
Sandomierska10:36
Ptasia10:38
Małomiejska10:39
Platynowa10:41
Krzemowa10:43
Uranowa10:44
Orunia Górna10:45
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:50
Platynowa10:52
Małomiejska10:53
Ptasia10:55
Sandomierska10:58
Zremb10:59
Elmet11:00
Toruńska11:02
Brama Wyżynna11:03
Dworzec Główny11:05
Wały Piastowskie11:06
Jana z Kolna [GDA]11:08
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:26
Wały Piastowskie11:27
Dworzec Główny11:29
Brama Wyżynna11:31
Toruńska11:33
Elmet11:34
Zremb11:35
Sandomierska11:36
Ptasia11:38
Małomiejska11:39
Platynowa11:41
Krzemowa11:43
Uranowa11:44
Orunia Górna11:45
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:50
Platynowa11:52
Małomiejska11:53
Ptasia11:55
Sandomierska11:58
Zremb11:59
Elmet12:00
Toruńska12:02
Brama Wyżynna12:03
Dworzec Główny12:05
Wały Piastowskie12:06
Jana z Kolna [GDA]12:08
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:26
Wały Piastowskie12:27
Dworzec Główny12:29
Brama Wyżynna12:31
Toruńska12:33
Elmet12:34
Zremb12:35
Sandomierska12:36
Ptasia12:38
Małomiejska12:39
Platynowa12:41
Krzemowa12:43
Uranowa12:44
Orunia Górna12:45
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:50
Platynowa12:52
Małomiejska12:53
Ptasia12:55
Sandomierska12:58
Zremb12:59
Elmet13:00
Toruńska13:02
Brama Wyżynna13:03
Dworzec Główny13:05
Wały Piastowskie13:06
Jana z Kolna [GDA]13:08
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:18
Wały Piastowskie13:19
Dworzec Główny13:21
Brama Wyżynna13:24
Toruńska13:26
Elmet13:27
Zremb13:28
Sandomierska13:29
Ptasia13:31
Małomiejska13:32
Platynowa13:34
Krzemowa13:36
Uranowa13:37
Orunia Górna13:38
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:43
Platynowa13:45
Małomiejska13:46
Ptasia13:48
Sandomierska13:51
Zremb13:52
Elmet13:53
Toruńska13:55
Brama Wyżynna13:57
Dworzec Główny14:00
Wały Piastowskie14:01
Jana z Kolna [GDA]14:03
Kurs nr 21 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:18
Wały Piastowskie14:19
Dworzec Główny14:21
Brama Wyżynna14:24
Toruńska14:26
Elmet14:27
Zremb14:28
Sandomierska14:29
Ptasia14:31
Małomiejska14:33
Platynowa14:35
Krzemowa14:37
Uranowa14:38
Orunia Górna14:39
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:43
Platynowa14:45
Małomiejska14:46
Ptasia14:48
Sandomierska14:51
Zremb14:52
Elmet14:53
Toruńska14:56
Brama Wyżynna14:58
Dworzec Główny15:01
Wały Piastowskie15:02
Jana z Kolna [GDA]15:04
Kurs nr 23 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:26
Wały Piastowskie15:27
Dworzec Główny15:30
Brama Wyżynna15:33
Toruńska15:35
Elmet15:36
Zremb15:37
Sandomierska15:38
Ptasia15:41
Małomiejska15:43
Platynowa15:45
Krzemowa15:47
Uranowa15:48
Orunia Górna15:49
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:55
Platynowa15:57
Małomiejska15:58
Ptasia16:00
Sandomierska16:03
Zremb16:04
Elmet16:05
Toruńska16:08
Brama Wyżynna16:10
Dworzec Główny16:13
Wały Piastowskie16:14
Jana z Kolna [GDA]16:16
Kurs nr 25 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:36
Wały Piastowskie16:37
Dworzec Główny16:40
Brama Wyżynna16:43
Toruńska16:45
Elmet16:46
Zremb16:47
Sandomierska16:48
Ptasia16:51
Małomiejska16:53
Platynowa16:55
Krzemowa16:57
Uranowa16:58
Orunia Górna16:59
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:05
Platynowa17:07
Małomiejska17:08
Ptasia17:10
Sandomierska17:13
Zremb17:14
Elmet17:15
Toruńska17:17
Brama Wyżynna17:19
Dworzec Główny17:22
Wały Piastowskie17:23
Jana z Kolna [GDA]17:25
Kurs nr 27 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:38
Wały Piastowskie17:39
Dworzec Główny17:41
Brama Wyżynna17:44
Toruńska17:46
Elmet17:47
Zremb17:48
Sandomierska17:49
Ptasia17:51
Małomiejska17:52
Platynowa17:54
Krzemowa17:56
Uranowa17:57
Orunia Górna17:58
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:02
Platynowa18:04
Małomiejska18:05
Ptasia18:07
Sandomierska18:10
Zremb18:11
Elmet18:12
Toruńska18:14
Brama Wyżynna18:15
Dworzec Główny18:17
Wały Piastowskie18:18
Jana z Kolna [GDA]18:20
Kurs nr 29 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:42
Wały Piastowskie18:43
Dworzec Główny18:45
Brama Wyżynna18:48
Toruńska18:50
Elmet18:51
Zremb18:52
Sandomierska18:53
Ptasia18:55
Małomiejska18:56
Platynowa18:58
Krzemowa19:00
Uranowa19:01
Orunia Górna19:02
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:06
Platynowa19:08
Małomiejska19:09
Ptasia19:11
Sandomierska19:14
Zremb19:15
Elmet19:16
Toruńska19:18
Brama Wyżynna19:19
Dworzec Główny19:21
Wały Piastowskie19:22
Jana z Kolna [GDA]19:24
Kurs nr 31 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:42
Wały Piastowskie19:43
Dworzec Główny19:45
Brama Wyżynna19:48
Toruńska19:50
Elmet19:51
Zremb19:52
Sandomierska19:53
Ptasia19:55
Małomiejska19:56
Platynowa19:58
Krzemowa20:00
Uranowa20:01
Orunia Górna20:02
Kurs nr 32 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:06
Platynowa20:08
Małomiejska20:09
Ptasia20:11
Sandomierska20:14
Zremb20:15
Elmet20:16
Toruńska20:18
Brama Wyżynna20:19
Dworzec Główny20:21
Wały Piastowskie20:22
Jana z Kolna [GDA]20:24
Kurs nr 33 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:30
Wały Piastowskie20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Wyżynna20:35
Toruńska20:37
Elmet20:38
Zremb20:39
Sandomierska20:40
Ptasia20:42
Małomiejska20:43
Platynowa20:45
Krzemowa20:46
Uranowa20:47
Orunia Górna20:48
Kurs nr 34 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:51
Platynowa20:52
Małomiejska20:53
Ptasia20:55
Sandomierska20:57
Zremb20:58
Elmet20:59
Toruńska21:01
Brama Wyżynna21:02
Dworzec Główny21:04
Wały Piastowskie21:05
Jana z Kolna [GDA]21:07
Kurs nr 35 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]21:15
Wały Piastowskie21:16
Dworzec Główny21:18
Brama Wyżynna21:20
Toruńska21:22
Elmet21:23
Zremb21:24
Sandomierska21:25
Ptasia21:27
Małomiejska21:28
Platynowa21:30
Krzemowa21:31
Uranowa21:32
Orunia Górna21:33
Kurs nr 36 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna21:36
Platynowa21:37
Małomiejska21:38
Ptasia21:40
Sandomierska21:42
Zremb21:43
Elmet21:44
Toruńska21:46
Brama Wyżynna21:47
Dworzec Główny21:49
Wały Piastowskie21:50
Jana z Kolna [GDA]21:52
Kurs nr 37 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]22:00
Wały Piastowskie22:01
Dworzec Główny22:03
Brama Wyżynna22:05
Toruńska22:07
Elmet22:08
Zremb22:09
Sandomierska22:10
Ptasia22:12
Małomiejska22:13
Platynowa22:15
Krzemowa22:16
Uranowa22:17
Orunia Górna22:18
Kurs nr 38 do Dworzec Główny
Orunia Górna22:21
Platynowa22:22
Małomiejska22:23
Ptasia22:25
Sandomierska22:27
Zremb22:28
Elmet22:29
Toruńska22:31
Brama Wyżynna22:32
Dworzec Główny22:34
Kurs nr 39 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:34
Baza Hallera22:44