• W dniach 20-28 września asfaltowanie na węźle Karwiny. Możliwe zakłócenia na liniach: R, Z, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 145, 153, 180, 181, 740!  • W niedzielę 24.09. biegi uliczne w Gdańsku, utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Szczegóły: www.ztm.gda.pl  • W sobotę 23.09. bieg charytatywny w Gdańsku.
12:52
Kurs nr 0 do Orunia Górna
Dworzec Główny04:57
Brama Wyżynna04:59
Toruńska05:01
Zaroślak05:02
Brama Oruńska05:03
Stare Szkoty05:04
Sandomierska05:05
Ptasia05:07
Małomiejska05:09
Platynowa05:11
Krzemowa [GDA]05:13
Uranowa05:14
Orunia Górna05:15
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:15
Platynowa05:16
Małomiejska05:17
Ptasia05:18
Sandomierska05:21
Stare Szkoty05:22
Brama Oruńska05:23
Zaroślak05:24
Toruńska05:25
Brama Wyżynna05:27
Dworzec Główny05:29
Wały Piastowskie05:30
Jana z Kolna [GDA]05:32
Kurs nr 2 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:47
Wały Piastowskie05:48
Dworzec Główny05:50
Brama Wyżynna05:52
Toruńska05:54
Zaroślak05:55
Brama Oruńska05:56
Stare Szkoty05:57
Sandomierska05:58
Ptasia06:00
Małomiejska06:02
Platynowa06:04
Krzemowa [GDA]06:06
Uranowa06:07
Orunia Górna06:08
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:12
Platynowa06:13
Małomiejska06:14
Ptasia06:15
Sandomierska06:20
Stare Szkoty06:22
Brama Oruńska06:23
Zaroślak06:24
Toruńska06:25
Brama Wyżynna06:28
Dworzec Główny06:30
Wały Piastowskie06:31
Jana z Kolna [GDA]06:33
Kurs nr 4 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:41
Wały Piastowskie06:42
Dworzec Główny06:44
Brama Wyżynna06:46
Toruńska06:48
Zaroślak06:49
Brama Oruńska06:51
Stare Szkoty06:52
Sandomierska06:53
Ptasia06:56
Małomiejska06:58
Platynowa07:00
Krzemowa [GDA]07:02
Uranowa07:03
Orunia Górna07:04
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:12
Platynowa07:14
Małomiejska07:16
Ptasia07:18
Sandomierska07:23
Stare Szkoty07:25
Brama Oruńska07:26
Zaroślak07:27
Toruńska07:28
Brama Wyżynna07:31
Dworzec Główny07:33
Wały Piastowskie07:34
Jana z Kolna [GDA]07:36
Kurs nr 6 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:41
Wały Piastowskie07:42
Dworzec Główny07:44
Brama Wyżynna07:46
Toruńska07:48
Zaroślak07:49
Brama Oruńska07:51
Stare Szkoty07:52
Sandomierska07:53
Ptasia07:56
Małomiejska07:58
Platynowa08:00
Krzemowa [GDA]08:02
Uranowa08:03
Orunia Górna08:04
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:12
Platynowa08:14
Małomiejska08:15
Ptasia08:17
Sandomierska08:20
Stare Szkoty08:22
Brama Oruńska08:23
Zaroślak08:24
Toruńska08:26
Brama Wyżynna08:29
Dworzec Główny08:31
Wały Piastowskie08:32
Jana z Kolna [GDA]08:34
Kurs nr 8 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:41
Wały Piastowskie08:42
Dworzec Główny08:44
Brama Wyżynna08:46
Toruńska08:48
Zaroślak08:49
Brama Oruńska08:50
Stare Szkoty08:51
Sandomierska08:52
Ptasia08:54
Małomiejska08:56
Platynowa08:58
Krzemowa [GDA]09:00
Uranowa09:01
Orunia Górna09:02
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:12
Platynowa09:14
Małomiejska09:15
Ptasia09:17
Sandomierska09:20
Stare Szkoty09:21
Brama Oruńska09:22
Zaroślak09:23
Toruńska09:24
Brama Wyżynna09:26
Dworzec Główny09:28
Wały Piastowskie09:29
Jana z Kolna [GDA]09:31
Kurs nr 10 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:10
Wały Piastowskie10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Wyżynna10:15
Toruńska10:17
Zaroślak10:18
Brama Oruńska10:19
Stare Szkoty10:20
Sandomierska10:21
Ptasia10:23
Małomiejska10:25
Platynowa10:27
Krzemowa [GDA]10:29
Uranowa10:30
Orunia Górna10:31
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:35
Platynowa10:37
Małomiejska10:38
Ptasia10:40
Sandomierska10:43
Stare Szkoty10:44
Brama Oruńska10:45
Zaroślak10:46
Toruńska10:47
Brama Wyżynna10:49
Dworzec Główny10:51
Wały Piastowskie10:52
Jana z Kolna [GDA]10:54
Kurs nr 12 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:10
Wały Piastowskie11:11
Dworzec Główny11:13
Brama Wyżynna11:15
Toruńska11:17
Zaroślak11:18
Brama Oruńska11:19
Stare Szkoty11:20
Sandomierska11:21
Ptasia11:23
Małomiejska11:25
Platynowa11:27
Krzemowa [GDA]11:29
Uranowa11:30
Orunia Górna11:31
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:35
Platynowa11:37
Małomiejska11:38
Ptasia11:40
Sandomierska11:43
Stare Szkoty11:44
Brama Oruńska11:45
Zaroślak11:46
Toruńska11:47
Brama Wyżynna11:49
Dworzec Główny11:51
Wały Piastowskie11:52
Jana z Kolna [GDA]11:54
Kurs nr 14 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:10
Wały Piastowskie12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Wyżynna12:15
Toruńska12:17
Zaroślak12:18
Brama Oruńska12:19
Stare Szkoty12:20
Sandomierska12:21
Ptasia12:23
Małomiejska12:25
Platynowa12:27
Krzemowa [GDA]12:29
Uranowa12:30
Orunia Górna12:31
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:35
Platynowa12:37
Małomiejska12:38
Ptasia12:40
Sandomierska12:43
Stare Szkoty12:44
Brama Oruńska12:45
Zaroślak12:46
Toruńska12:47
Brama Wyżynna12:49
Dworzec Główny12:51
Wały Piastowskie12:52
Jana z Kolna [GDA]12:54
Kurs nr 16 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:07
Wały Piastowskie13:08
Dworzec Główny13:10
Brama Wyżynna13:12
Toruńska13:14
Zaroślak13:15
Brama Oruńska13:16
Stare Szkoty13:17
Sandomierska13:18
Ptasia13:20
Małomiejska13:22
Platynowa13:24
Krzemowa [GDA]13:26
Uranowa13:27
Orunia Górna13:28
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:33
Platynowa13:35
Małomiejska13:36
Ptasia13:38
Sandomierska13:41
Stare Szkoty13:42
Brama Oruńska13:43
Zaroślak13:44
Toruńska13:45
Brama Wyżynna13:47
Dworzec Główny13:49
Wały Piastowskie13:50
Jana z Kolna [GDA]13:52
Kurs nr 18 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:08
Wały Piastowskie14:09
Dworzec Główny14:11
Brama Wyżynna14:13
Toruńska14:15
Zaroślak14:16
Brama Oruńska14:17
Stare Szkoty14:18
Sandomierska14:19
Ptasia14:21
Małomiejska14:23
Platynowa14:25
Krzemowa [GDA]14:27
Uranowa14:28
Orunia Górna14:29
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:33
Platynowa14:35
Małomiejska14:36
Ptasia14:38
Sandomierska14:41
Stare Szkoty14:42
Brama Oruńska14:43
Zaroślak14:44
Toruńska14:46
Brama Wyżynna14:48
Dworzec Główny14:50
Wały Piastowskie14:51
Jana z Kolna [GDA]14:53
Kurs nr 20 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:08
Wały Piastowskie15:09
Dworzec Główny15:11
Brama Wyżynna15:14
Toruńska15:16
Zaroślak15:17
Brama Oruńska15:18
Stare Szkoty15:19
Sandomierska15:20
Ptasia15:23
Małomiejska15:25
Platynowa15:28
Krzemowa [GDA]15:30
Uranowa15:31
Orunia Górna15:32
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:34
Platynowa15:36
Małomiejska15:37
Ptasia15:39
Sandomierska15:42
Stare Szkoty15:43
Brama Oruńska15:44
Zaroślak15:45
Toruńska15:47
Brama Wyżynna15:50
Dworzec Główny15:52
Wały Piastowskie15:53
Jana z Kolna [GDA]15:55
Kurs nr 22 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:20
Wały Piastowskie16:21
Dworzec Główny16:23
Brama Wyżynna16:26
Toruńska16:28
Zaroślak16:29
Brama Oruńska16:30
Stare Szkoty16:31
Sandomierska16:32
Ptasia16:35
Małomiejska16:37
Platynowa16:41
Krzemowa [GDA]16:43
Uranowa16:44
Orunia Górna16:45
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:47
Platynowa16:49
Małomiejska16:50
Ptasia16:52
Sandomierska16:55
Stare Szkoty16:56
Brama Oruńska16:57
Zaroślak16:58
Toruńska17:00
Brama Wyżynna17:03
Dworzec Główny17:05
Wały Piastowskie17:06
Jana z Kolna [GDA]17:08
Kurs nr 24 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:32
Wały Piastowskie17:33
Dworzec Główny17:35
Brama Wyżynna17:38
Toruńska17:40
Zaroślak17:41
Brama Oruńska17:42
Stare Szkoty17:43
Sandomierska17:44
Ptasia17:46
Małomiejska17:48
Platynowa17:50
Krzemowa [GDA]17:52
Uranowa17:53
Orunia Górna17:54
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:57
Platynowa17:59
Małomiejska18:00
Ptasia18:01
Sandomierska18:04
Stare Szkoty18:05
Brama Oruńska18:06
Zaroślak18:07
Toruńska18:08
Brama Wyżynna18:10
Dworzec Główny18:12
Wały Piastowskie18:13
Jana z Kolna [GDA]18:15
Kurs nr 26 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:27
Wały Piastowskie18:28
Dworzec Główny18:30
Brama Wyżynna18:33
Toruńska18:35
Zaroślak18:36
Brama Oruńska18:37
Stare Szkoty18:38
Sandomierska18:39
Ptasia18:41
Małomiejska18:43
Platynowa18:45
Krzemowa [GDA]18:47
Uranowa18:48
Orunia Górna18:49
Kurs nr 27 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:51
Platynowa18:53
Małomiejska18:54
Ptasia18:55
Sandomierska18:58
Stare Szkoty18:59
Brama Oruńska19:00
Zaroślak19:01
Toruńska19:02
Brama Wyżynna19:04
Dworzec Główny19:06
Wały Piastowskie19:07
Jana z Kolna [GDA]19:09
Kurs nr 28 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:27
Wały Piastowskie19:28
Dworzec Główny19:30
Brama Wyżynna19:33
Toruńska19:35
Zaroślak19:36
Brama Oruńska19:37
Stare Szkoty19:38
Sandomierska19:39
Ptasia19:41
Małomiejska19:43
Platynowa19:45
Krzemowa [GDA]19:47
Uranowa19:48
Orunia Górna19:49
Kurs nr 29 do Dworzec Główny
Orunia Górna19:51
Platynowa19:53
Małomiejska19:54
Ptasia19:55
Sandomierska19:58
Stare Szkoty19:59
Brama Oruńska20:00
Zaroślak20:01
Toruńska20:02
Brama Wyżynna20:04
Dworzec Główny20:06
Kurs nr 30 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:06
Baza Hallera20:16