11:53
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:25
Dworzec Główny04:35
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny04:35
Brama Wyżynna04:37
Toruńska04:39
Zaroślak04:40
Brama Oruńska04:41
Stare Szkoty04:42
Sandomierska04:43
Ptasia04:45
Małomiejska04:47
Platynowa04:49
Krzemowa [GDA]04:51
Uranowa04:52
Orunia Górna04:53
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna04:55
Platynowa04:56
Małomiejska04:57
Ptasia04:58
Sandomierska05:01
Stare Szkoty05:02
Brama Oruńska05:03
Zaroślak05:04
Toruńska05:05
Brama Wyżynna05:07
Dworzec Główny05:09
Wały Piastowskie05:10
Jana z Kolna [GDA]05:12
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:27
Wały Piastowskie05:28
Dworzec Główny05:30
Brama Wyżynna05:32
Toruńska05:34
Zaroślak05:35
Brama Oruńska05:36
Stare Szkoty05:37
Sandomierska05:38
Ptasia05:40
Małomiejska05:42
Platynowa05:44
Krzemowa [GDA]05:46
Uranowa05:47
Orunia Górna05:48
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:48
Platynowa05:49
Małomiejska05:50
Ptasia05:51
Sandomierska05:54
Stare Szkoty05:55
Brama Oruńska05:56
Zaroślak05:57
Toruńska05:58
Brama Wyżynna06:00
Dworzec Główny06:02
Wały Piastowskie06:03
Jana z Kolna [GDA]06:05
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:17
Wały Piastowskie06:18
Dworzec Główny06:20
Brama Wyżynna06:22
Toruńska06:24
Zaroślak06:25
Brama Oruńska06:27
Stare Szkoty06:28
Sandomierska06:29
Ptasia06:32
Małomiejska06:34
Platynowa06:36
Krzemowa [GDA]06:38
Uranowa06:39
Orunia Górna06:40
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:48
Platynowa06:50
Małomiejska06:52
Ptasia06:54
Sandomierska06:59
Stare Szkoty07:01
Brama Oruńska07:02
Zaroślak07:03
Toruńska07:04
Brama Wyżynna07:07
Dworzec Główny07:09
Wały Piastowskie07:10
Jana z Kolna [GDA]07:12
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:17
Wały Piastowskie07:18
Dworzec Główny07:20
Brama Wyżynna07:22
Toruńska07:24
Zaroślak07:25
Brama Oruńska07:27
Stare Szkoty07:28
Sandomierska07:29
Ptasia07:32
Małomiejska07:34
Platynowa07:36
Krzemowa [GDA]07:38
Uranowa07:39
Orunia Górna07:40
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:48
Platynowa07:50
Małomiejska07:52
Ptasia07:54
Sandomierska07:59
Stare Szkoty08:01
Brama Oruńska08:02
Zaroślak08:03
Toruńska08:05
Brama Wyżynna08:08
Dworzec Główny08:10
Wały Piastowskie08:11
Jana z Kolna [GDA]08:13
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:17
Wały Piastowskie08:18
Dworzec Główny08:20
Brama Wyżynna08:22
Toruńska08:24
Zaroślak08:25
Brama Oruńska08:26
Stare Szkoty08:27
Sandomierska08:28
Ptasia08:30
Małomiejska08:32
Platynowa08:34
Krzemowa [GDA]08:36
Uranowa08:37
Orunia Górna08:38
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:48
Platynowa08:50
Małomiejska08:51
Ptasia08:53
Sandomierska08:56
Stare Szkoty08:58
Brama Oruńska08:59
Zaroślak09:00
Toruńska09:01
Brama Wyżynna09:03
Dworzec Główny09:05
Wały Piastowskie09:06
Jana z Kolna [GDA]09:08
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:24
Wały Piastowskie09:25
Dworzec Główny09:27
Brama Wyżynna09:29
Toruńska09:31
Zaroślak09:32
Brama Oruńska09:33
Stare Szkoty09:34
Sandomierska09:35
Ptasia09:37
Małomiejska09:39
Platynowa09:41
Krzemowa [GDA]09:43
Uranowa09:44
Orunia Górna09:45
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:51
Platynowa09:53
Małomiejska09:54
Ptasia09:56
Sandomierska09:59
Stare Szkoty10:00
Brama Oruńska10:01
Zaroślak10:02
Toruńska10:03
Brama Wyżynna10:05
Dworzec Główny10:07
Wały Piastowskie10:08
Jana z Kolna [GDA]10:10
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:40
Wały Piastowskie10:41
Dworzec Główny10:43
Brama Wyżynna10:45
Toruńska10:47
Zaroślak10:48
Brama Oruńska10:49
Stare Szkoty10:50
Sandomierska10:51
Ptasia10:53
Małomiejska10:55
Platynowa10:57
Krzemowa [GDA]10:59
Uranowa11:00
Orunia Górna11:01
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:05
Platynowa11:07
Małomiejska11:08
Ptasia11:10
Sandomierska11:13
Stare Szkoty11:14
Brama Oruńska11:15
Zaroślak11:16
Toruńska11:17
Brama Wyżynna11:19
Dworzec Główny11:21
Wały Piastowskie11:22
Jana z Kolna [GDA]11:24
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:40
Wały Piastowskie11:41
Dworzec Główny11:43
Brama Wyżynna11:45
Toruńska11:47
Zaroślak11:48
Brama Oruńska11:49
Stare Szkoty11:50
Sandomierska11:51
Ptasia11:53
Małomiejska11:55
Platynowa11:57
Krzemowa [GDA]11:59
Uranowa12:00
Orunia Górna12:01
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:05
Platynowa12:07
Małomiejska12:08
Ptasia12:10
Sandomierska12:13
Stare Szkoty12:14
Brama Oruńska12:15
Zaroślak12:16
Toruńska12:17
Brama Wyżynna12:19
Dworzec Główny12:21
Wały Piastowskie12:22
Jana z Kolna [GDA]12:24
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:40
Wały Piastowskie12:41
Dworzec Główny12:43
Brama Wyżynna12:45
Toruńska12:47
Zaroślak12:48
Brama Oruńska12:49
Stare Szkoty12:50
Sandomierska12:51
Ptasia12:53
Małomiejska12:55
Platynowa12:57
Krzemowa [GDA]12:59
Uranowa13:00
Orunia Górna13:01
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:05
Platynowa13:07
Małomiejska13:08
Ptasia13:10
Sandomierska13:13
Stare Szkoty13:14
Brama Oruńska13:15
Zaroślak13:16
Toruńska13:17
Brama Wyżynna13:19
Dworzec Główny13:21
Wały Piastowskie13:22
Jana z Kolna [GDA]13:24
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:32
Wały Piastowskie13:33
Dworzec Główny13:35
Brama Wyżynna13:37
Toruńska13:39
Zaroślak13:40
Brama Oruńska13:41
Stare Szkoty13:42
Sandomierska13:43
Ptasia13:45
Małomiejska13:47
Platynowa13:49
Krzemowa [GDA]13:51
Uranowa13:52
Orunia Górna13:53
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:57
Platynowa13:59
Małomiejska14:00
Ptasia14:02
Sandomierska14:05
Stare Szkoty14:06
Brama Oruńska14:07
Zaroślak14:08
Toruńska14:09
Brama Wyżynna14:11
Dworzec Główny14:13
Wały Piastowskie14:14
Jana z Kolna [GDA]14:16
Kurs nr 21 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:20
Wały Piastowskie14:21
Dworzec Główny14:23
Brama Wyżynna14:25
Toruńska14:27
Zaroślak14:28
Brama Oruńska14:29
Stare Szkoty14:30
Sandomierska14:31
Ptasia14:34
Małomiejska14:36
Platynowa14:39
Krzemowa [GDA]14:41
Uranowa14:42
Orunia Górna14:43
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:46
Platynowa14:48
Małomiejska14:49
Ptasia14:51
Sandomierska14:54
Stare Szkoty14:55
Brama Oruńska14:56
Zaroślak14:57
Toruńska14:59
Brama Wyżynna15:01
Dworzec Główny15:03
Wały Piastowskie15:04
Jana z Kolna [GDA]15:06
Kurs nr 23 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:32
Wały Piastowskie15:33
Dworzec Główny15:35
Brama Wyżynna15:38
Toruńska15:40
Zaroślak15:41
Brama Oruńska15:42
Stare Szkoty15:43
Sandomierska15:44
Ptasia15:47
Małomiejska15:49
Platynowa15:53
Krzemowa [GDA]15:55
Uranowa15:56
Orunia Górna15:57
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:59
Platynowa16:01
Małomiejska16:02
Ptasia16:04
Sandomierska16:07
Stare Szkoty16:08
Brama Oruńska16:09
Zaroślak16:10
Toruńska16:12
Brama Wyżynna16:15
Dworzec Główny16:17
Wały Piastowskie16:18
Jana z Kolna [GDA]16:20
Kurs nr 25 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:44
Wały Piastowskie16:45
Dworzec Główny16:47
Brama Wyżynna16:50
Toruńska16:52
Zaroślak16:53
Brama Oruńska16:54
Stare Szkoty16:55
Sandomierska16:56
Ptasia16:59
Małomiejska17:01
Platynowa17:03
Krzemowa [GDA]17:05
Uranowa17:06
Orunia Górna17:07
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:09
Platynowa17:11
Małomiejska17:12
Ptasia17:14
Sandomierska17:17
Stare Szkoty17:18
Brama Oruńska17:19
Zaroślak17:20
Toruńska17:21
Brama Wyżynna17:24
Dworzec Główny17:26
Wały Piastowskie17:27
Jana z Kolna [GDA]17:29
Kurs nr 27 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:44
Wały Piastowskie17:45
Dworzec Główny17:47
Brama Wyżynna17:50
Toruńska17:52
Zaroślak17:53
Brama Oruńska17:54
Stare Szkoty17:55
Sandomierska17:56
Ptasia17:58
Małomiejska18:00
Platynowa18:02
Krzemowa [GDA]18:04
Uranowa18:05
Orunia Górna18:06
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:09
Platynowa18:11
Małomiejska18:12
Ptasia18:13
Sandomierska18:16
Stare Szkoty18:17
Brama Oruńska18:18
Zaroślak18:19
Toruńska18:20
Brama Wyżynna18:22
Dworzec Główny18:24
Wały Piastowskie18:25
Jana z Kolna [GDA]18:27
Kurs nr 29 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:42
Wały Piastowskie18:43
Dworzec Główny18:45
Brama Wyżynna18:48
Toruńska18:50
Zaroślak18:51
Brama Oruńska18:52
Stare Szkoty18:53
Sandomierska18:54
Ptasia18:56
Małomiejska18:58
Platynowa19:00
Krzemowa [GDA]19:02
Uranowa19:03
Orunia Górna19:04
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:06
Platynowa19:08
Małomiejska19:09
Ptasia19:10
Sandomierska19:13
Stare Szkoty19:14
Brama Oruńska19:15
Zaroślak19:16
Toruńska19:17
Brama Wyżynna19:19
Dworzec Główny19:21
Wały Piastowskie19:22
Jana z Kolna [GDA]19:24
Kurs nr 31 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:42
Wały Piastowskie19:43
Dworzec Główny19:45
Brama Wyżynna19:48
Toruńska19:50
Zaroślak19:51
Brama Oruńska19:52
Stare Szkoty19:53
Sandomierska19:54
Ptasia19:56
Małomiejska19:58
Platynowa20:00
Krzemowa [GDA]20:02
Uranowa20:03
Orunia Górna20:04
Kurs nr 32 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:06
Platynowa20:08
Małomiejska20:09
Ptasia20:10
Sandomierska20:13
Stare Szkoty20:14
Brama Oruńska20:15
Zaroślak20:16
Toruńska20:17
Brama Wyżynna20:19
Dworzec Główny20:21
Wały Piastowskie20:22
Jana z Kolna [GDA]20:24
Kurs nr 33 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:29
Wały Piastowskie20:30
Dworzec Główny20:32
Brama Wyżynna20:34
Toruńska20:36
Zaroślak20:37
Brama Oruńska20:38
Stare Szkoty20:39
Sandomierska20:40
Ptasia20:42
Małomiejska20:44
Platynowa20:46
Krzemowa [GDA]20:48
Uranowa20:49
Orunia Górna20:50
Kurs nr 34 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:51
Platynowa20:52
Małomiejska20:53
Ptasia20:54
Sandomierska20:56
Stare Szkoty20:57
Brama Oruńska20:58
Zaroślak20:59
Toruńska21:00
Brama Wyżynna21:02
Dworzec Główny21:04
Wały Piastowskie21:05
Jana z Kolna [GDA]21:07
Kurs nr 35 do Baza Hallera
Jana z Kolna [GDA]21:07
Baza Hallera21:14