• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:48
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Stogi06:04
Stogi06:05
Zimna06:07
Ugory eMOCja06:08
Kaczeńce06:09
Budzysza06:11
Sucharskiego - PKP06:14
Ku Ujściu06:15
Stadion06:19
Uczniowska [GDA]06:22
al. Płażyńskiego06:24
Czarny Dwór06:27
Zaspa - Szpital06:29
Leszczyńskich06:30
Rzeczypospolitej06:31
Pilotów06:33
Zaspa SKM06:34
Wojska Polskiego06:36
Galeria Bałtycka06:38
Wrzeszcz PKP06:39
Kurs nr 3 do Stogi
Wrzeszcz PKP06:52
Wrzeszcz PKP06:52
Galeria Bałtycka06:54
Skarżyńskiego06:56
Zaspa SKM06:57
Dywizjonu 30306:59
Rzeczypospolitej07:00
Leszczyńskich07:02
Zaspa - Szpital07:03
Czarny Dwór07:05
al. Płażyńskiego07:07
AmberExpo07:11
Żaglowa - AmberExpo07:12
Stadion07:14
Ku Ujściu07:18
Sucharskiego - PKP07:19
Andruszkiewicza07:21
Sucharskiego07:23
Kaczeńce07:25
Ugory eMOCja07:26
Zimna07:27
Stogi07:29
Stogi07:29
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Stogi07:45
Stogi07:46
Zimna07:48
Ugory eMOCja07:49
Kaczeńce07:50
Budzysza07:52
Andruszkiewicza07:54
Sucharskiego - PKP07:59
Ku Ujściu08:00
Stadion08:04
Uczniowska [GDA]08:07
al. Płażyńskiego08:09
Czarny Dwór08:11
Zaspa - Szpital08:13
Leszczyńskich08:14
Rzeczypospolitej08:15
Pilotów08:17
Zaspa SKM08:18
Wojska Polskiego08:20
Galeria Bałtycka08:22
Wrzeszcz PKP08:23
Kurs nr 5 do Stogi
Wrzeszcz PKP08:55
Wrzeszcz PKP08:55
Galeria Bałtycka08:57
Skarżyńskiego08:59
Zaspa SKM09:00
Dywizjonu 30309:01
Rzeczypospolitej09:02
Leszczyńskich09:04
Zaspa - Szpital09:05
Czarny Dwór09:07
al. Płażyńskiego09:09
AmberExpo09:13
Żaglowa - AmberExpo09:14
Stadion09:16
Ku Ujściu09:20
Sucharskiego - PKP09:21
Andruszkiewicza09:23
Sucharskiego09:24
Kaczeńce09:26
Ugory eMOCja09:27
Zimna09:28
Stogi09:30
Stogi09:30
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Stogi09:42
Stogi09:43
Zimna09:45
Ugory eMOCja09:46
Kaczeńce09:47
Budzysza09:49
Sucharskiego - PKP09:52
Ku Ujściu09:53
Stadion09:57
Uczniowska [GDA]10:00
al. Płażyńskiego10:01
Czarny Dwór10:03
Zaspa - Szpital10:05
Leszczyńskich10:06
Rzeczypospolitej10:07
Pilotów10:09
Zaspa SKM10:10
Wojska Polskiego10:12
Galeria Bałtycka10:14
Wrzeszcz PKP10:15
Kurs nr 7 do Stogi
Wrzeszcz PKP10:55
Wrzeszcz PKP10:55
Galeria Bałtycka10:57
Skarżyńskiego10:59
Zaspa SKM11:00
Dywizjonu 30311:01
Rzeczypospolitej11:02
Leszczyńskich11:04
Zaspa - Szpital11:05
Czarny Dwór11:07
al. Płażyńskiego11:09
Stadion11:12
Stadion11:13
Ku Ujściu11:17
Sucharskiego - PKP11:18
Andruszkiewicza11:20
Sucharskiego11:21
Kaczeńce11:23
Ugory eMOCja11:24
Zimna11:25
Stogi11:27
Stogi11:27
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Stogi11:42
Stogi11:43
Zimna11:45
Ugory eMOCja11:46
Kaczeńce11:47
Budzysza11:49
Sucharskiego - PKP11:52
Ku Ujściu11:53
Stadion11:57
Uczniowska [GDA]12:00
al. Płażyńskiego12:01
Czarny Dwór12:03
Zaspa - Szpital12:05
Leszczyńskich12:06
Rzeczypospolitej12:07
Pilotów12:09
Zaspa SKM12:10
Wojska Polskiego12:12
Galeria Bałtycka12:14
Wrzeszcz PKP12:15
Kurs nr 9 do Stogi
Wrzeszcz PKP12:55
Wrzeszcz PKP12:55
Galeria Bałtycka12:57
Skarżyńskiego12:59
Zaspa SKM13:00
Dywizjonu 30313:01
Rzeczypospolitej13:02
Leszczyńskich13:04
Zaspa - Szpital13:05
Czarny Dwór13:07
al. Płażyńskiego13:09
Stadion13:12
Stadion13:13
Ku Ujściu13:17
Sucharskiego - PKP13:18
Andruszkiewicza13:20
Sucharskiego13:21
Kaczeńce13:23
Ugory eMOCja13:24
Zimna13:25
Stogi13:27
Stogi13:27
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Stogi13:53
Stogi13:54
Zimna13:56
Ugory eMOCja13:57
Kaczeńce13:58
Budzysza14:00
Sucharskiego - PKP14:03
Ku Ujściu14:04
Stadion14:08
Żaglowa - AmberExpo14:10
AmberExpo14:11
Węzeł Harfa14:12
Uczniowska [GDA]14:15
al. Płażyńskiego14:16
Czarny Dwór14:18
Zaspa - Szpital14:20
Leszczyńskich14:21
Rzeczypospolitej14:22
Pilotów14:24
Zaspa SKM14:25
Wojska Polskiego14:27
Galeria Bałtycka14:29
Wrzeszcz PKP14:30
Kurs nr 11 do Stogi
Wrzeszcz PKP14:43
Wrzeszcz PKP14:43
Galeria Bałtycka14:45
Skarżyńskiego14:47
Zaspa SKM14:48
Dywizjonu 30314:50
Rzeczypospolitej14:51
Leszczyńskich14:53
Zaspa - Szpital14:54
Czarny Dwór14:56
al. Płażyńskiego14:58
Stadion15:01
Stadion15:02
Ku Ujściu15:06
Sucharskiego - PKP15:07
Andruszkiewicza15:09
Sucharskiego15:11
Kaczeńce15:13
Ugory eMOCja15:14
Zimna15:15
Stogi15:17
Stogi15:17
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Stogi15:41
Stogi15:42
Zimna15:44
Ugory eMOCja15:45
Kaczeńce15:46
Budzysza15:48
Andruszkiewicza15:50
Sucharskiego - PKP15:55
Ku Ujściu15:56
Stadion16:00
Żaglowa - AmberExpo16:02
AmberExpo16:03
Węzeł Harfa16:04
Uczniowska [GDA]16:07
al. Płażyńskiego16:10
Czarny Dwór16:14
Zaspa - Szpital16:16
Leszczyńskich16:17
Rzeczypospolitej16:18
Pilotów16:20
Zaspa SKM16:21
Wojska Polskiego16:23
Galeria Bałtycka16:25
Wrzeszcz PKP16:26
Kurs nr 13 do Stogi
Wrzeszcz PKP16:43
Wrzeszcz PKP16:43
Galeria Bałtycka16:45
Skarżyńskiego16:47
Zaspa SKM16:48
Dywizjonu 30316:50
Rzeczypospolitej16:51
Leszczyńskich16:53
Zaspa - Szpital16:54
Czarny Dwór16:56
al. Płażyńskiego16:58
Stadion17:01
Stadion17:02
Ku Ujściu17:06
Sucharskiego - PKP17:07
Andruszkiewicza17:09
Sucharskiego17:10
Kaczeńce17:12
Ugory eMOCja17:13
Zimna17:14
Stogi17:16
Stogi17:16
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Stogi17:42
Stogi17:43
Zimna17:45
Ugory eMOCja17:46
Kaczeńce17:47
Budzysza17:49
Andruszkiewicza17:51
Sucharskiego - PKP17:56
Ku Ujściu17:57
Stadion18:01
Żaglowa - AmberExpo18:02
AmberExpo18:03
Węzeł Harfa18:04
Uczniowska [GDA]18:07
al. Płażyńskiego18:08
Czarny Dwór18:10
Zaspa - Szpital18:12
Leszczyńskich18:13
Rzeczypospolitej18:14
Pilotów18:16
Zaspa SKM18:17
Wojska Polskiego18:19
Galeria Bałtycka18:21
Wrzeszcz PKP18:22
Kurs nr 15 do Stogi
Wrzeszcz PKP18:51
Wrzeszcz PKP18:51
Galeria Bałtycka18:53
Skarżyńskiego18:55
Zaspa SKM18:56
Dywizjonu 30318:57
Rzeczypospolitej18:58
Leszczyńskich18:59
Zaspa - Szpital19:00
Czarny Dwór19:02
al. Płażyńskiego19:04
Stadion19:07
Stadion19:08
Ku Ujściu19:12
Sucharskiego - PKP19:13
Andruszkiewicza19:15
Sucharskiego19:16
Kaczeńce19:18
Ugory eMOCja19:19
Zimna19:20
Stogi19:22
Stogi19:22
Kurs nr 16 do al. Płażyńskiego
Stogi19:42
Stogi19:43
Zimna19:45
Ugory eMOCja19:46
Kaczeńce19:47
Budzysza19:49
Sucharskiego - PKP19:52
Ku Ujściu19:53
Stadion19:57
Uczniowska [GDA]20:00
al. Płażyńskiego20:02
Kurs nr 17 do Baza Hallera
al. Płażyńskiego20:02
Baza Hallera20:04