• Honorowanie biletów SKM w pojazdach komunikacji miejskiej na odc.Sopot- Śródmieście SKM.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
13:16
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża06:00
Stogi Plaża06:01
Rozłogi06:04
Stogi Skiby06:06
Ugory06:07
Lessowa06:08
Kaczeńce06:09
Budzysza06:11
Sucharskiego - PKP06:14
Ku Ujściu06:15
Stadion Energa Gdańsk06:19
Uczniowska [GDA]06:22
al. Płażyńskiego06:23
Czarny Dwór06:25
Zaspa - Szpital06:27
Leszczyńskich06:28
Rzeczypospolitej06:29
Pilotów06:31
Zaspa SKM06:32
Wojska Polskiego06:34
Galeria Bałtycka06:36
Wrzeszcz PKP06:37
Kurs nr 3 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP06:52
Wrzeszcz PKP06:52
Galeria Bałtycka06:54
Skarżyńskiego06:56
Zaspa SKM06:57
Dywizjonu 30306:59
Rzeczypospolitej07:00
Leszczyńskich07:01
Zaspa - Szpital07:02
Czarny Dwór07:04
al. Płażyńskiego07:06
AmberExpo07:10
Żaglowa - AmberExpo07:11
Stadion Energa Gdańsk07:13
Ku Ujściu07:17
Sucharskiego - PKP07:18
Andruszkiewicza07:20
Sucharskiego07:22
Kaczeńce07:24
Lessowa07:25
Stogi Skiby07:26
Rozłogi07:27
Stogi Plaża07:31
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża07:43
Stogi Plaża07:44
Rozłogi07:47
Stogi Skiby07:49
Ugory07:50
Lessowa07:51
Kaczeńce07:52
Budzysza07:54
Andruszkiewicza07:56
Sucharskiego - PKP07:59
Ku Ujściu08:00
Stadion Energa Gdańsk08:04
Uczniowska [GDA]08:07
al. Płażyńskiego08:09
Czarny Dwór08:12
Zaspa - Szpital08:14
Leszczyńskich08:15
Rzeczypospolitej08:16
Pilotów08:18
Zaspa SKM08:19
Wojska Polskiego08:21
Galeria Bałtycka08:23
Wrzeszcz PKP08:24
Kurs nr 5 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP08:55
Wrzeszcz PKP08:55
Galeria Bałtycka08:57
Skarżyńskiego08:59
Zaspa SKM09:00
Dywizjonu 30309:01
Rzeczypospolitej09:02
Leszczyńskich09:03
Zaspa - Szpital09:04
Czarny Dwór09:06
al. Płażyńskiego09:08
AmberExpo09:12
Żaglowa - AmberExpo09:13
Stadion Energa Gdańsk09:15
Ku Ujściu09:19
Sucharskiego - PKP09:20
Andruszkiewicza09:22
Sucharskiego09:23
Kaczeńce09:25
Lessowa09:26
Stogi Skiby09:27
Rozłogi09:28
Stogi Plaża09:32
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża09:38
Stogi Plaża09:39
Rozłogi09:42
Stogi Skiby09:44
Ugory09:45
Lessowa09:46
Kaczeńce09:47
Budzysza09:49
Sucharskiego - PKP09:52
Ku Ujściu09:53
Stadion Energa Gdańsk09:57
Uczniowska [GDA]10:00
al. Płażyńskiego10:01
Czarny Dwór10:03
Zaspa - Szpital10:05
Leszczyńskich10:06
Rzeczypospolitej10:07
Pilotów10:09
Zaspa SKM10:10
Wojska Polskiego10:12
Galeria Bałtycka10:14
Wrzeszcz PKP10:15
Kurs nr 7 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP10:55
Wrzeszcz PKP10:55
Galeria Bałtycka10:57
Skarżyńskiego10:59
Zaspa SKM11:00
Dywizjonu 30311:01
Rzeczypospolitej11:02
Leszczyńskich11:03
Zaspa - Szpital11:04
Czarny Dwór11:06
al. Płażyńskiego11:08
Stadion Energa Gdańsk11:11
Stadion Energa Gdańsk11:12
Ku Ujściu11:16
Sucharskiego - PKP11:17
Andruszkiewicza11:19
Sucharskiego11:20
Kaczeńce11:22
Lessowa11:23
Stogi Skiby11:24
Rozłogi11:25
Stogi Plaża11:29
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża11:38
Stogi Plaża11:39
Rozłogi11:42
Stogi Skiby11:44
Ugory11:45
Lessowa11:46
Kaczeńce11:47
Budzysza11:49
Sucharskiego - PKP11:52
Ku Ujściu11:53
Stadion Energa Gdańsk11:57
Uczniowska [GDA]12:00
al. Płażyńskiego12:01
Czarny Dwór12:03
Zaspa - Szpital12:05
Leszczyńskich12:06
Rzeczypospolitej12:07
Pilotów12:09
Zaspa SKM12:10
Wojska Polskiego12:12
Galeria Bałtycka12:14
Wrzeszcz PKP12:15
Kurs nr 9 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP12:55
Wrzeszcz PKP12:55
Galeria Bałtycka12:57
Skarżyńskiego12:59
Zaspa SKM13:00
Dywizjonu 30313:01
Rzeczypospolitej13:02
Leszczyńskich13:03
Zaspa - Szpital13:04
Czarny Dwór13:06
al. Płażyńskiego13:08
Stadion Energa Gdańsk13:11
Stadion Energa Gdańsk13:12
Ku Ujściu13:16
Sucharskiego - PKP13:17
Andruszkiewicza13:19
Sucharskiego13:20
Kaczeńce13:22
Lessowa13:23
Stogi Skiby13:24
Rozłogi13:25
Stogi Plaża13:29
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża13:49
Stogi Plaża13:50
Rozłogi13:53
Stogi Skiby13:55
Ugory13:56
Lessowa13:57
Kaczeńce13:58
Budzysza14:00
Sucharskiego - PKP14:03
Ku Ujściu14:04
Stadion Energa Gdańsk14:08
Żaglowa - AmberExpo14:10
AmberExpo14:11
Węzeł Harfa14:12
Uczniowska [GDA]14:15
al. Płażyńskiego14:18
Czarny Dwór14:22
Zaspa - Szpital14:24
Leszczyńskich14:25
Rzeczypospolitej14:26
Pilotów14:28
Zaspa SKM14:29
Wojska Polskiego14:31
Galeria Bałtycka14:33
Wrzeszcz PKP14:34
Kurs nr 11 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP14:43
Wrzeszcz PKP14:43
Galeria Bałtycka14:45
Skarżyńskiego14:47
Zaspa SKM14:48
Dywizjonu 30314:50
Rzeczypospolitej14:51
Leszczyńskich14:52
Zaspa - Szpital14:53
Czarny Dwór14:55
al. Płażyńskiego14:57
Stadion Energa Gdańsk15:00
Stadion Energa Gdańsk15:01
Ku Ujściu15:05
Sucharskiego - PKP15:06
Andruszkiewicza15:08
Sucharskiego15:10
Kaczeńce15:12
Lessowa15:13
Stogi Skiby15:14
Rozłogi15:15
Stogi Plaża15:19
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża15:25
Stogi Plaża15:26
Rozłogi15:29
Stogi Skiby15:31
Ugory15:32
Lessowa15:33
Kaczeńce15:34
Budzysza15:36
Andruszkiewicza15:38
Sucharskiego - PKP15:41
Ku Ujściu15:42
Stadion Energa Gdańsk15:46
Żaglowa - AmberExpo15:48
AmberExpo15:49
Węzeł Harfa15:50
Uczniowska [GDA]15:53
al. Płażyńskiego15:56
Czarny Dwór16:00
Zaspa - Szpital16:02
Leszczyńskich16:03
Rzeczypospolitej16:04
Pilotów16:06
Zaspa SKM16:07
Wojska Polskiego16:09
Galeria Bałtycka16:11
Wrzeszcz PKP16:12
Kurs nr 13 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP16:43
Wrzeszcz PKP16:43
Galeria Bałtycka16:45
Skarżyńskiego16:47
Zaspa SKM16:48
Dywizjonu 30316:50
Rzeczypospolitej16:51
Leszczyńskich16:52
Zaspa - Szpital16:53
Czarny Dwór16:55
al. Płażyńskiego16:57
Stadion Energa Gdańsk17:00
Stadion Energa Gdańsk17:01
Ku Ujściu17:05
Sucharskiego - PKP17:06
Andruszkiewicza17:08
Sucharskiego17:09
Kaczeńce17:11
Lessowa17:12
Stogi Skiby17:13
Rozłogi17:14
Stogi Plaża17:18
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża17:38
Stogi Plaża17:39
Rozłogi17:42
Stogi Skiby17:44
Ugory17:45
Lessowa17:46
Kaczeńce17:47
Budzysza17:49
Andruszkiewicza17:51
Sucharskiego - PKP17:54
Ku Ujściu17:55
Stadion Energa Gdańsk17:59
Żaglowa - AmberExpo18:00
AmberExpo18:01
Węzeł Harfa18:02
Uczniowska [GDA]18:05
al. Płażyńskiego18:06
Czarny Dwór18:08
Zaspa - Szpital18:10
Leszczyńskich18:11
Rzeczypospolitej18:12
Pilotów18:14
Zaspa SKM18:15
Wojska Polskiego18:17
Galeria Bałtycka18:19
Wrzeszcz PKP18:20
Kurs nr 15 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP18:51
Wrzeszcz PKP18:51
Galeria Bałtycka18:53
Skarżyńskiego18:55
Zaspa SKM18:56
Dywizjonu 30318:57
Rzeczypospolitej18:58
Leszczyńskich18:59
Zaspa - Szpital19:00
Czarny Dwór19:02
al. Płażyńskiego19:04
Stadion Energa Gdańsk19:07
Stadion Energa Gdańsk19:08
Ku Ujściu19:12
Sucharskiego - PKP19:13
Andruszkiewicza19:15
Sucharskiego19:16
Kaczeńce19:18
Lessowa19:19
Stogi Skiby19:20
Rozłogi19:21
Stogi Plaża19:25
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża20:08
Stogi Plaża20:09
Rozłogi20:12
Stogi Skiby20:14
Ugory20:15
Lessowa20:16
Kaczeńce20:17
Budzysza20:19
Sucharskiego - PKP20:22
Ku Ujściu20:23
Stadion Energa Gdańsk20:27
Uczniowska [GDA]20:30
al. Płażyńskiego20:31
Czarny Dwór20:33
Zaspa - Szpital20:35
Leszczyńskich20:36
Rzeczypospolitej20:37
Pilotów20:39
Zaspa SKM20:40
Wojska Polskiego20:42
Galeria Bałtycka20:44
Wrzeszcz PKP20:45
Kurs nr 17 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP20:49
Wrzeszcz PKP20:49
Galeria Bałtycka20:51
Skarżyńskiego20:53
Zaspa SKM20:54
Dywizjonu 30320:55
Rzeczypospolitej20:56
Leszczyńskich20:57
Zaspa - Szpital20:58
Czarny Dwór21:00
al. Płażyńskiego21:02
Stadion Energa Gdańsk21:05
Stadion Energa Gdańsk21:06
Ku Ujściu21:10
Sucharskiego - PKP21:11
Andruszkiewicza21:13
Sucharskiego21:14
Kaczeńce21:16
Lessowa21:17
Stogi Skiby21:18
Rozłogi21:19
Stogi Plaża21:23
Kurs nr 18 do al. Płażyńskiego
Stogi Plaża21:28
Stogi Plaża21:29
Rozłogi21:32
Stogi Skiby21:34
Ugory21:35
Lessowa21:36
Kaczeńce21:37
Budzysza21:39
Sucharskiego - PKP21:42
Ku Ujściu21:43
Stadion Energa Gdańsk21:47
Uczniowska [GDA]21:50
al. Płażyńskiego21:52
Kurs nr 19 do Baza Hallera
al. Płażyńskiego21:52
Baza Hallera21:54