• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:32
Kurs nr 0 do al. Płażyńskiego
Baza Hallera04:37
al. Płażyńskiego04:40
Kurs nr 1 do Stogi
al. Płażyńskiego04:40
Stadion04:43
Stadion04:44
Andruszkiewicza04:51
Sucharskiego04:52
Kaczeńce04:54
Ugory eMOCja04:55
Zimna04:56
Stogi04:58
Stogi04:58
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Stogi05:06
Stogi05:07
Zimna05:09
Ugory eMOCja05:10
Kaczeńce05:11
Budzysza05:13
Sucharskiego - PKP05:16
Ku Ujściu05:17
Stadion05:21
Uczniowska [GDA]05:24
al. Płażyńskiego05:25
Czarny Dwór05:27
Zaspa - Szpital05:29
Leszczyńskich05:30
Rzeczypospolitej05:31
Pilotów05:33
Zaspa SKM05:34
Wojska Polskiego05:36
Galeria Bałtycka05:38
Wrzeszcz PKP05:39
Kurs nr 3 do Stogi
Wrzeszcz PKP05:51
Wrzeszcz PKP05:51
Galeria Bałtycka05:53
Skarżyńskiego05:55
Zaspa SKM05:56
Dywizjonu 30305:58
Rzeczypospolitej05:59
Leszczyńskich06:00
Zaspa - Szpital06:01
Czarny Dwór06:03
al. Płażyńskiego06:05
AmberExpo06:09
Żaglowa - AmberExpo06:10
Stadion06:12
Andruszkiewicza06:19
Sucharskiego06:21
Kaczeńce06:23
Ugory eMOCja06:24
Zimna06:25
Stogi06:27
Stogi06:27
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Stogi06:47
Stogi06:48
Zimna06:50
Ugory eMOCja06:51
Kaczeńce06:52
Budzysza06:54
Andruszkiewicza06:56
Sucharskiego - PKP06:59
Ku Ujściu07:00
Stadion07:04
Uczniowska [GDA]07:07
al. Płażyńskiego07:09
Czarny Dwór07:12
Zaspa - Szpital07:14
Leszczyńskich07:15
Rzeczypospolitej07:16
Pilotów07:18
Zaspa SKM07:19
Wojska Polskiego07:21
Galeria Bałtycka07:23
Wrzeszcz PKP07:24
Kurs nr 5 do Stogi
Wrzeszcz PKP07:37
Wrzeszcz PKP07:37
Galeria Bałtycka07:39
Skarżyńskiego07:41
Zaspa SKM07:42
Dywizjonu 30307:44
Rzeczypospolitej07:45
Leszczyńskich07:46
Zaspa - Szpital07:47
Czarny Dwór07:49
al. Płażyńskiego07:51
Stadion07:54
Stadion07:55
Andruszkiewicza08:02
Sucharskiego08:03
Kaczeńce08:05
Ugory eMOCja08:06
Zimna08:07
Stogi08:09
Stogi08:09
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Stogi08:32
Stogi08:33
Zimna08:35
Ugory eMOCja08:36
Kaczeńce08:37
Budzysza08:39
Andruszkiewicza08:41
Sucharskiego - PKP08:44
Ku Ujściu08:45
Stadion08:49
Żaglowa - AmberExpo08:51
AmberExpo08:52
Węzeł Harfa08:53
Uczniowska [GDA]08:56
al. Płażyńskiego08:57
Czarny Dwór08:59
Zaspa - Szpital09:01
Leszczyńskich09:02
Rzeczypospolitej09:03
Pilotów09:05
Zaspa SKM09:06
Wojska Polskiego09:08
Galeria Bałtycka09:10
Wrzeszcz PKP09:11
Kurs nr 7 do Stogi
Wrzeszcz PKP09:35
Wrzeszcz PKP09:35
Galeria Bałtycka09:37
Skarżyńskiego09:39
Zaspa SKM09:40
Dywizjonu 30309:41
Rzeczypospolitej09:42
Leszczyńskich09:43
Zaspa - Szpital09:44
Czarny Dwór09:46
al. Płażyńskiego09:48
AmberExpo09:52
Żaglowa - AmberExpo09:53
Stadion09:55
Andruszkiewicza10:02
Sucharskiego10:03
Kaczeńce10:05
Ugory eMOCja10:06
Zimna10:07
Stogi10:09
Stogi10:09
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Stogi10:22
Stogi10:23
Zimna10:25
Ugory eMOCja10:26
Kaczeńce10:27
Budzysza10:29
Sucharskiego - PKP10:32
Ku Ujściu10:33
Stadion10:37
Uczniowska [GDA]10:40
al. Płażyńskiego10:41
Czarny Dwór10:43
Zaspa - Szpital10:45
Leszczyńskich10:46
Rzeczypospolitej10:47
Pilotów10:49
Zaspa SKM10:50
Wojska Polskiego10:52
Galeria Bałtycka10:54
Wrzeszcz PKP10:55
Kurs nr 9 do Stogi
Wrzeszcz PKP11:35
Wrzeszcz PKP11:35
Galeria Bałtycka11:37
Skarżyńskiego11:39
Zaspa SKM11:40
Dywizjonu 30311:41
Rzeczypospolitej11:42
Leszczyńskich11:43
Zaspa - Szpital11:44
Czarny Dwór11:46
al. Płażyńskiego11:48
Stadion11:51
Stadion11:52
Andruszkiewicza11:59
Sucharskiego12:00
Kaczeńce12:02
Ugory eMOCja12:03
Zimna12:04
Stogi12:06
Stogi12:06
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Stogi12:22
Stogi12:23
Zimna12:25
Ugory eMOCja12:26
Kaczeńce12:27
Budzysza12:29
Sucharskiego - PKP12:32
Ku Ujściu12:33
Stadion12:37
Uczniowska [GDA]12:40
al. Płażyńskiego12:41
Czarny Dwór12:43
Zaspa - Szpital12:45
Leszczyńskich12:46
Rzeczypospolitej12:47
Pilotów12:49
Zaspa SKM12:50
Wojska Polskiego12:52
Galeria Bałtycka12:54
Wrzeszcz PKP12:55
Kurs nr 11 do Stogi
Wrzeszcz PKP13:34
Wrzeszcz PKP13:34
Galeria Bałtycka13:36
Skarżyńskiego13:38
Zaspa SKM13:39
Dywizjonu 30313:40
Rzeczypospolitej13:41
Leszczyńskich13:42
Zaspa - Szpital13:43
Czarny Dwór13:45
al. Płażyńskiego13:47
Stadion13:50
Stadion13:51
Andruszkiewicza13:58
Sucharskiego13:59
Kaczeńce14:01
Ugory eMOCja14:02
Zimna14:03
Stogi14:05
Stogi14:05
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Stogi14:29
Stogi14:30
Zimna14:32
Ugory eMOCja14:33
Kaczeńce14:34
Budzysza14:36
Andruszkiewicza14:38
Sucharskiego - PKP14:41
Ku Ujściu14:42
Stadion14:46
Żaglowa - AmberExpo14:48
AmberExpo14:49
Węzeł Harfa14:50
Uczniowska [GDA]14:53
al. Płażyńskiego14:56
Czarny Dwór15:00
Zaspa - Szpital15:02
Leszczyńskich15:03
Rzeczypospolitej15:04
Pilotów15:06
Zaspa SKM15:07
Wojska Polskiego15:09
Galeria Bałtycka15:11
Wrzeszcz PKP15:12
Kurs nr 13 do Stogi
Wrzeszcz PKP15:43
Wrzeszcz PKP15:43
Galeria Bałtycka15:45
Skarżyńskiego15:47
Zaspa SKM15:48
Dywizjonu 30315:50
Rzeczypospolitej15:51
Leszczyńskich15:52
Zaspa - Szpital15:53
Czarny Dwór15:55
al. Płażyńskiego15:57
Stadion16:00
Stadion16:01
Andruszkiewicza16:08
Sucharskiego16:10
Kaczeńce16:12
Ugory eMOCja16:13
Zimna16:14
Stogi16:16
Stogi16:16
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Stogi16:31
Stogi16:32
Zimna16:34
Ugory eMOCja16:35
Kaczeńce16:36
Budzysza16:38
Sucharskiego - PKP16:41
Ku Ujściu16:42
Stadion16:46
Uczniowska [GDA]16:49
al. Płażyńskiego16:52
Czarny Dwór16:56
Zaspa - Szpital16:58
Leszczyńskich16:59
Rzeczypospolitej17:00
Pilotów17:02
Zaspa SKM17:03
Wojska Polskiego17:05
Galeria Bałtycka17:07
Wrzeszcz PKP17:08
Kurs nr 15 do Stogi
Wrzeszcz PKP17:43
Wrzeszcz PKP17:43
Galeria Bałtycka17:45
Skarżyńskiego17:47
Zaspa SKM17:48
Dywizjonu 30317:49
Rzeczypospolitej17:50
Leszczyńskich17:51
Zaspa - Szpital17:52
Czarny Dwór17:54
al. Płażyńskiego17:56
Stadion17:59
Stadion18:00
Andruszkiewicza18:07
Sucharskiego18:08
Kaczeńce18:10
Ugory eMOCja18:11
Zimna18:12
Stogi18:14
Stogi18:14
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Stogi18:42
Stogi18:43
Zimna18:45
Ugory eMOCja18:46
Kaczeńce18:47
Budzysza18:49
Sucharskiego - PKP18:52
Ku Ujściu18:53
Stadion18:57
Uczniowska [GDA]19:00
al. Płażyńskiego19:01
Czarny Dwór19:03
Zaspa - Szpital19:05
Leszczyńskich19:06
Rzeczypospolitej19:07
Pilotów19:09
Zaspa SKM19:10
Wojska Polskiego19:12
Galeria Bałtycka19:14
Wrzeszcz PKP19:15
Kurs nr 17 do Stogi
Wrzeszcz PKP19:31
Wrzeszcz PKP19:31
Galeria Bałtycka19:33
Skarżyńskiego19:35
Zaspa SKM19:36
Dywizjonu 30319:37
Rzeczypospolitej19:38
Leszczyńskich19:39
Zaspa - Szpital19:40
Czarny Dwór19:42
al. Płażyńskiego19:44
Stadion19:47
Stadion19:48
Andruszkiewicza19:55
Sucharskiego19:56
Kaczeńce19:58
Ugory eMOCja19:59
Zimna20:00
Stogi20:02
Stogi20:02
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Stogi20:42
Stogi20:43
Zimna20:45
Ugory eMOCja20:46
Kaczeńce20:47
Budzysza20:49
Sucharskiego - PKP20:52
Ku Ujściu20:53
Stadion20:57
Uczniowska [GDA]21:00
al. Płażyńskiego21:01
Czarny Dwór21:03
Zaspa - Szpital21:05
Leszczyńskich21:06
Rzeczypospolitej21:07
Pilotów21:09
Zaspa SKM21:10
Wojska Polskiego21:12
Galeria Bałtycka21:14
Wrzeszcz PKP21:15