• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
07:17
Kurs nr 0 do Stadion
Baza Hallera14:12
Stadion14:18
Kurs nr 1 do Wrzeszcz PKP
Stadion14:18
Żaglowa - AmberExpo14:20
AmberExpo14:21
Węzeł Harfa14:22
Uczniowska [GDA]14:25
al. Płażyńskiego14:28
Czarny Dwór14:32
Zaspa - Szpital14:34
Leszczyńskich14:35
Rzeczypospolitej14:36
Pilotów14:38
Zaspa SKM14:39
Wojska Polskiego14:41
Galeria Bałtycka14:43
Wrzeszcz PKP14:44
Kurs nr 2 do Stogi
Wrzeszcz PKP15:03
Wrzeszcz PKP15:03
Galeria Bałtycka15:05
Skarżyńskiego15:07
Zaspa SKM15:08
Dywizjonu 30315:10
Rzeczypospolitej15:11
Leszczyńskich15:12
Zaspa - Szpital15:13
Czarny Dwór15:15
al. Płażyńskiego15:17
Stadion15:20
Stadion15:21
Ku Ujściu15:25
Sucharskiego - PKP15:26
Andruszkiewicza15:28
Sucharskiego15:30
Kaczeńce15:32
Lessowa15:33
Zimna15:34
Stogi15:36
Stogi15:36
Kurs nr 3 do Wrzeszcz PKP
Stogi15:49
Stogi15:50
Zimna15:52
Lessowa15:53
Kaczeńce15:54
Budzysza15:56
Andruszkiewicza15:58
Sucharskiego - PKP16:01
Ku Ujściu16:02
Stadion16:06
Żaglowa - AmberExpo16:08
AmberExpo16:09
Węzeł Harfa16:10
Uczniowska [GDA]16:13
al. Płażyńskiego16:16
Czarny Dwór16:20
Zaspa - Szpital16:22
Leszczyńskich16:23
Rzeczypospolitej16:24
Pilotów16:26
Zaspa SKM16:27
Wojska Polskiego16:29
Galeria Bałtycka16:31
Wrzeszcz PKP16:32
Kurs nr 5 do Wrzeszcz PKP
Stogi18:02
Stogi18:03
Zimna18:05
Lessowa18:06
Kaczeńce18:07
Budzysza18:09
Sucharskiego - PKP18:12
Ku Ujściu18:13
Stadion18:17
Uczniowska [GDA]18:20
al. Płażyńskiego18:21
Czarny Dwór18:23
Zaspa - Szpital18:25
Leszczyńskich18:26
Rzeczypospolitej18:27
Pilotów18:29
Zaspa SKM18:30
Wojska Polskiego18:32
Galeria Bałtycka18:34
Wrzeszcz PKP18:35
Kurs nr 6 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP18:35
Baza Hallera18:45