• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:46
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Kacze Buki04:08
Pustki Cisowskie04:30
Kurs nr 1 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie04:35
Żurawia04:36
Wiklinowa04:37
Bławatna04:38
Jaskółcza04:39
Raduńska04:41
Chylonia Centrum04:42
Chylonia Dworzec PKP04:43
Chylonia Dworzec PKP04:44
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Chylonia Dworzec PKP04:51
Chylonia Centrum04:53
Raduńska04:54
Jaskółcza04:55
Bławatna04:56
Wiklinowa04:57
Żurawia04:58
Pustki Cisowskie04:59
Kurs nr 3 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie05:05
Żurawia05:06
Wiklinowa05:07
Bławatna05:08
Jaskółcza05:09
Raduńska05:11
Chylonia Centrum05:12
Chylonia Dworzec PKP05:13
Chylonia Dworzec PKP05:14
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Chylonia Dworzec PKP05:20
Chylonia Centrum05:22
Raduńska05:23
Jaskółcza05:24
Bławatna05:25
Wiklinowa05:26
Żurawia05:27
Pustki Cisowskie05:28
Kurs nr 5 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie05:45
Żurawia05:46
Wiklinowa05:47
Bławatna05:48
Jaskółcza05:49
Raduńska05:51
Chylonia Centrum05:52
Chylonia Dworzec PKP05:53
Chylonia Dworzec PKP05:54
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Chylonia Dworzec PKP05:58
Chylonia Centrum06:00
Raduńska06:01
Jaskółcza06:02
Bławatna06:03
Wiklinowa06:04
Żurawia06:05
Pustki Cisowskie06:06