• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:09
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:40
Cystersów06:44
Rynarzewo06:47
Osowa Obwodnica06:51
Sopocka06:53
Nowa06:54
Barniewicka06:56
Niedziałkowskiego06:58
Biwakowa06:59
Konkordii07:00
Osowa PKP07:01
Nowy Świat07:02
Oriona07:03
Przesypownia07:04
Keplera07:05
Wodnika07:07
Owczarnia07:08
Meteorytowa07:09
Telewizyjna07:13
Ikara07:16
Firoga07:20
Terminal - Cargo07:21
Port Lotniczy07:23
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy07:53
Port Lotniczy07:54
Terminal - Cargo07:55
Firoga07:57
Radarowa07:59
Ikara08:01
Telewizyjna08:03
Meteorytowa08:06
Owczarnia08:08
Wodnika08:09
Keplera08:10
Osowa Przesypownia08:12
Oriona08:13
Nowy Świat08:14
Osowa PKP08:15
Konkordii08:16
Biwakowa08:17
Niedziałkowskiego08:18
Barniewicka08:20
Nowa08:21
Sopocka08:22
Osowa Obwodnica08:24
Rynarzewo08:27
Cystersów08:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:33
Kurs nr 7 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Cystersów10:18
Rynarzewo10:21
Osowa Obwodnica10:25
Sopocka10:28
Nowa10:29
Barniewicka10:31
Niedziałkowskiego10:33
Biwakowa10:34
Konkordii10:35
Osowa PKP10:36
Nowy Świat10:37
Oriona10:38
Przesypownia10:39
Keplera10:40
Wodnika10:42
Owczarnia10:43
Meteorytowa10:44
Telewizyjna10:48
Ikara10:51
Firoga10:55
Terminal - Cargo10:56
Port Lotniczy10:58
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy11:18
Port Lotniczy11:19
Terminal - Cargo11:20
Firoga11:22
Radarowa11:25
Ikara11:27
Telewizyjna11:29
Meteorytowa11:32
Owczarnia11:34
Wodnika11:35
Keplera11:36
Osowa Przesypownia11:38
Oriona11:39
Nowy Świat11:40
Osowa PKP11:41
Konkordii11:42
Biwakowa11:43
Niedziałkowskiego11:44
Barniewicka11:46
Nowa11:47
Sopocka11:49
Osowa Obwodnica11:51
Rynarzewo11:54
Cystersów11:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:02
Kurs nr 11 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:14
Cystersów14:18
Rynarzewo14:21
Osowa Obwodnica14:25
Sopocka14:28
Nowa14:29
Barniewicka14:31
Niedziałkowskiego14:33
Biwakowa14:34
Konkordii14:35
Osowa PKP14:36
Nowy Świat14:37
Oriona14:38
Przesypownia14:39
Keplera14:40
Wodnika14:42
Owczarnia14:43
Meteorytowa14:44
Telewizyjna14:48
Ikara14:51
Firoga14:55
Terminal - Cargo14:56
Port Lotniczy14:58
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy15:18
Port Lotniczy15:19
Terminal - Cargo15:20
Firoga15:22
Radarowa15:25
Ikara15:27
Telewizyjna15:29
Meteorytowa15:32
Owczarnia15:34
Wodnika15:35
Keplera15:36
Osowa Przesypownia15:38
Oriona15:39
Nowy Świat15:40
Osowa PKP15:41
Konkordii15:42
Biwakowa15:43
Niedziałkowskiego15:44
Barniewicka15:46
Nowa15:47
Sopocka15:49
Osowa Obwodnica15:51
Rynarzewo15:54
Cystersów15:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:02
Kurs nr 15 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:14
Cystersów18:18
Rynarzewo18:21
Osowa Obwodnica18:25
Sopocka18:28
Nowa18:29
Barniewicka18:31
Niedziałkowskiego18:33
Biwakowa18:34
Konkordii18:35
Osowa PKP18:36
Nowy Świat18:37
Oriona18:38
Przesypownia18:39
Keplera18:40
Wodnika18:42
Owczarnia18:43
Meteorytowa18:44
Telewizyjna18:48
Ikara18:50
Firoga18:54
Terminal - Cargo18:55
Port Lotniczy18:57
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy19:19
Port Lotniczy19:20
Terminal - Cargo19:21
Firoga19:23
Radarowa19:26
Ikara19:28
Telewizyjna19:30
Meteorytowa19:33
Owczarnia19:35
Wodnika19:36
Keplera19:37
Osowa Przesypownia19:39
Oriona19:40
Nowy Świat19:41
Osowa PKP19:42
Konkordii19:43
Biwakowa19:44
Niedziałkowskiego19:45
Barniewicka19:47
Nowa19:48
Sopocka19:50
Osowa Obwodnica19:52
Rynarzewo19:55
Cystersów19:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:03
Kurs nr 19 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:14
Cystersów22:18
Rynarzewo22:21
Osowa Obwodnica22:25
Sopocka22:27
Nowa22:28
Barniewicka22:30
Niedziałkowskiego22:32
Biwakowa22:33
Konkordii22:34
Osowa PKP22:35
Nowy Świat22:36
Oriona22:37
Przesypownia22:38
Keplera22:39
Wodnika22:41
Owczarnia22:42
Meteorytowa22:43
Telewizyjna22:47
Ikara22:49
Firoga22:53
Terminal - Cargo22:54
Port Lotniczy22:56