• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
18:24
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera04:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:01
Kurs nr 1 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:02
Cystersów05:06
Rynarzewo05:09
Osowa Obwodnica05:13
Sopocka05:16
Nowa05:17
Barniewicka05:19
Niedziałkowskiego05:21
Biwakowa05:22
Konkordii05:23
Osowa PKP05:24
Nowy Świat05:25
Oriona05:26
Przesypownia05:27
Keplera05:28
Wodnika05:30
Owczarnia05:31
Owczarnia05:33
Wodnika05:34
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika05:40
Keplera05:41
Osowa Przesypownia05:43
Oriona05:44
Nowy Świat05:45
Osowa PKP05:46
Konkordii05:47
Biwakowa05:48
Niedziałkowskiego05:49
Barniewicka05:51
Nowa05:52
Sopocka05:53
Odyseusza05:54
Osowa Obwodnica05:55
Rynarzewo05:58
Cystersów06:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:04
Kurs nr 7 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:50
Cystersów09:54
Rynarzewo09:57
Osowa Obwodnica10:01
Sopocka10:04
Nowa10:05
Barniewicka10:07
Niedziałkowskiego10:09
Biwakowa10:10
Konkordii10:11
Osowa PKP10:12
Nowy Świat10:13
Oriona10:14
Przesypownia10:15
Keplera10:16
Wodnika10:18
Owczarnia10:19
Owczarnia10:21
Wodnika10:22
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika10:36
Keplera10:37
Osowa Przesypownia10:39
Oriona10:40
Nowy Świat10:41
Osowa PKP10:42
Konkordii10:43
Biwakowa10:44
Niedziałkowskiego10:45
Barniewicka10:47
Nowa10:48
Sopocka10:50
Odyseusza10:51
Osowa Obwodnica10:52
Rynarzewo10:56
Cystersów10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:02
Kurs nr 9 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:50
Cystersów11:54
Rynarzewo11:57
Osowa Obwodnica12:01
Sopocka12:04
Nowa12:05
Barniewicka12:07
Niedziałkowskiego12:09
Biwakowa12:10
Konkordii12:11
Osowa PKP12:12
Nowy Świat12:13
Oriona12:14
Przesypownia12:15
Keplera12:16
Wodnika12:18
Owczarnia12:19
Owczarnia12:21
Wodnika12:22
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika12:36
Keplera12:37
Osowa Przesypownia12:39
Oriona12:40
Nowy Świat12:41
Osowa PKP12:42
Konkordii12:43
Biwakowa12:44
Niedziałkowskiego12:45
Barniewicka12:47
Nowa12:48
Sopocka12:50
Odyseusza12:51
Osowa Obwodnica12:52
Rynarzewo12:56
Cystersów12:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:02
Kurs nr 11 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:17
Cystersów13:21
Rynarzewo13:25
Osowa Obwodnica13:29
Sopocka13:32
Nowa13:34
Barniewicka13:36
Niedziałkowskiego13:38
Biwakowa13:39
Konkordii13:40
Osowa PKP13:41
Nowy Świat13:42
Oriona13:43
Przesypownia13:44
Keplera13:45
Wodnika13:47
Owczarnia13:48
Owczarnia13:50
Wodnika13:51
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika14:00
Keplera14:01
Osowa Przesypownia14:03
Oriona14:04
Nowy Świat14:05
Osowa PKP14:06
Konkordii14:07
Biwakowa14:08
Niedziałkowskiego14:09
Barniewicka14:11
Nowa14:12
Sopocka14:14
Odyseusza14:15
Osowa Obwodnica14:17
Rynarzewo14:21
Cystersów14:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:30
Kurs nr 13 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:47
Cystersów14:52
Rynarzewo14:57
Osowa Obwodnica15:03
Sopocka15:07
Nowa15:09
Barniewicka15:11
Niedziałkowskiego15:13
Biwakowa15:14
Konkordii15:15
Osowa PKP15:16
Nowy Świat15:17
Oriona15:18
Przesypownia15:19
Keplera15:20
Wodnika15:22
Owczarnia15:23
Owczarnia15:25
Wodnika15:26
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika15:42
Keplera15:43
Osowa Przesypownia15:45
Oriona15:46
Nowy Świat15:47
Osowa PKP15:48
Konkordii15:49
Biwakowa15:50
Niedziałkowskiego15:51
Barniewicka15:53
Nowa15:54
Sopocka15:56
Odyseusza15:57
Osowa Obwodnica15:59
Rynarzewo16:03
Cystersów16:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:12
Kurs nr 17 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:17
Cystersów18:21
Rynarzewo18:25
Osowa Obwodnica18:30
Sopocka18:33
Nowa18:34
Barniewicka18:36
Niedziałkowskiego18:38
Biwakowa18:39
Konkordii18:40
Osowa PKP18:41
Nowy Świat18:42
Oriona18:43
Przesypownia18:44
Keplera18:45
Wodnika18:47
Owczarnia18:48
Owczarnia18:50
Wodnika18:51
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika19:14
Keplera19:15
Osowa Przesypownia19:17
Oriona19:18
Nowy Świat19:19
Osowa PKP19:20
Konkordii19:21
Biwakowa19:22
Niedziałkowskiego19:23
Barniewicka19:25
Nowa19:26
Sopocka19:28
Odyseusza19:29
Osowa Obwodnica19:30
Rynarzewo19:33
Cystersów19:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:41
Kurs nr 19 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:07
Cystersów20:11
Rynarzewo20:14
Osowa Obwodnica20:18
Sopocka20:21
Nowa20:22
Barniewicka20:24
Niedziałkowskiego20:26
Biwakowa20:27
Konkordii20:28
Osowa PKP20:29
Nowy Świat20:30
Oriona20:31
Przesypownia20:32
Keplera20:33
Wodnika20:35
Owczarnia20:36
Owczarnia20:38
Wodnika20:39
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika20:44
Keplera20:45
Osowa Przesypownia20:47
Oriona20:48
Nowy Świat20:49
Osowa PKP20:50
Konkordii20:51
Biwakowa20:52
Niedziałkowskiego20:53
Barniewicka20:55
Nowa20:56
Sopocka20:58
Odyseusza20:59
Osowa Obwodnica21:00
Rynarzewo21:03
Cystersów21:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:10
Kurs nr 21 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:17
Cystersów21:21
Rynarzewo21:24
Osowa Obwodnica21:28
Sopocka21:31
Nowa21:32
Barniewicka21:34
Niedziałkowskiego21:36
Biwakowa21:37
Konkordii21:38
Osowa PKP21:39
Nowy Świat21:40
Oriona21:41
Przesypownia21:42
Keplera21:43
Wodnika21:45
Owczarnia21:46
Owczarnia21:48
Wodnika21:49
Kurs nr 22 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika22:05
Keplera22:06
Osowa Przesypownia22:08
Oriona22:09
Nowy Świat22:10
Osowa PKP22:11
Konkordii22:12
Biwakowa22:13
Niedziałkowskiego22:14
Barniewicka22:16
Nowa22:17
Sopocka22:18
Odyseusza22:19
Osowa Obwodnica22:20
Rynarzewo22:23
Cystersów22:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:29
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:29
Baza Hallera22:44