• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:19
Kurs nr 3 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:20
Cystersów07:24
Rynarzewo07:27
Osowa Obwodnica07:31
Sopocka07:33
Nowa07:34
Barniewicka07:36
Niedziałkowskiego07:38
Biwakowa07:39
Konkordii07:40
Osowa PKP07:41
Nowy Świat07:42
Oriona07:43
Przesypownia07:44
Keplera07:45
Wodnika07:47
Owczarnia07:48
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia08:04
Owczarnia08:06
Wodnika08:07
Keplera08:08
Osowa Przesypownia08:10
Oriona08:11
Nowy Świat08:12
Osowa PKP08:13
Osowa PKP08:14
Konkordii08:15
Biwakowa08:16
Niedziałkowskiego08:17
Barniewicka08:19
Nowa08:20
Sopocka08:21
Odyseusza08:22
Osowa Obwodnica08:23
Rynarzewo08:26
Cystersów08:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:32
Kurs nr 7 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:16
Cystersów10:20
Rynarzewo10:23
Osowa Obwodnica10:27
Sopocka10:30
Nowa10:31
Barniewicka10:33
Niedziałkowskiego10:35
Biwakowa10:36
Konkordii10:37
Osowa PKP10:38
Nowy Świat10:39
Oriona10:40
Przesypownia10:41
Keplera10:42
Wodnika10:44
Owczarnia10:45
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia11:01
Owczarnia11:03
Wodnika11:04
Keplera11:05
Osowa Przesypownia11:07
Oriona11:08
Nowy Świat11:09
Osowa PKP11:10
Osowa PKP11:11
Konkordii11:12
Biwakowa11:13
Niedziałkowskiego11:14
Barniewicka11:16
Nowa11:17
Sopocka11:19
Odyseusza11:20
Osowa Obwodnica11:21
Rynarzewo11:24
Cystersów11:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:32
Kurs nr 11 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:16
Cystersów13:20
Rynarzewo13:23
Osowa Obwodnica13:27
Sopocka13:30
Nowa13:31
Barniewicka13:33
Niedziałkowskiego13:35
Biwakowa13:36
Konkordii13:37
Osowa PKP13:38
Nowy Świat13:39
Oriona13:40
Przesypownia13:41
Keplera13:42
Wodnika13:44
Owczarnia13:45
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia14:01
Owczarnia14:03
Wodnika14:04
Keplera14:05
Osowa Przesypownia14:07
Oriona14:08
Nowy Świat14:09
Osowa PKP14:10
Osowa PKP14:11
Konkordii14:12
Biwakowa14:13
Niedziałkowskiego14:14
Barniewicka14:16
Nowa14:17
Sopocka14:19
Odyseusza14:20
Osowa Obwodnica14:21
Rynarzewo14:24
Cystersów14:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:32
Kurs nr 15 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:16
Cystersów16:20
Rynarzewo16:23
Osowa Obwodnica16:27
Sopocka16:30
Nowa16:31
Barniewicka16:33
Niedziałkowskiego16:35
Biwakowa16:36
Konkordii16:37
Osowa PKP16:38
Nowy Świat16:39
Oriona16:40
Przesypownia16:41
Keplera16:42
Wodnika16:44
Owczarnia16:45
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia17:01
Owczarnia17:03
Wodnika17:04
Keplera17:05
Osowa Przesypownia17:07
Oriona17:08
Nowy Świat17:09
Osowa PKP17:10
Osowa PKP17:11
Konkordii17:12
Biwakowa17:13
Niedziałkowskiego17:14
Barniewicka17:16
Nowa17:17
Sopocka17:19
Odyseusza17:20
Osowa Obwodnica17:21
Rynarzewo17:24
Cystersów17:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Kurs nr 19 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:16
Cystersów19:20
Rynarzewo19:23
Osowa Obwodnica19:27
Sopocka19:30
Nowa19:31
Barniewicka19:33
Niedziałkowskiego19:35
Biwakowa19:36
Konkordii19:37
Osowa PKP19:38
Nowy Świat19:39
Oriona19:40
Przesypownia19:41
Keplera19:42
Wodnika19:44
Owczarnia19:45
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia20:01
Owczarnia20:03
Wodnika20:04
Keplera20:05
Osowa Przesypownia20:07
Oriona20:08
Nowy Świat20:09
Osowa PKP20:10
Osowa PKP20:11
Konkordii20:12
Biwakowa20:13
Niedziałkowskiego20:14
Barniewicka20:16
Nowa20:17
Sopocka20:19
Odyseusza20:20
Osowa Obwodnica20:21
Rynarzewo20:24
Cystersów20:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:32
Kurs nr 23 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:16
Cystersów22:20
Rynarzewo22:23
Osowa Obwodnica22:27
Sopocka22:29
Nowa22:30
Barniewicka22:32
Niedziałkowskiego22:34
Biwakowa22:35
Konkordii22:36
Osowa PKP22:37
Nowy Świat22:38
Oriona22:39
Przesypownia22:40
Keplera22:41
Wodnika22:43
Owczarnia22:44
Kurs nr 24 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia22:51
Owczarnia22:53
Wodnika22:54
Keplera22:55
Osowa Przesypownia22:57
Oriona22:58
Nowy Świat22:59
Osowa PKP23:00
Osowa PKP23:00
Konkordii23:01
Biwakowa23:02
Niedziałkowskiego23:03
Barniewicka23:04
Nowa23:05
Sopocka23:06
Odyseusza23:07
Osowa Obwodnica23:08
Rynarzewo23:11
Cystersów23:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:17
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:17
Baza Hallera23:32