• Honorowanie biletów SKM w pojazdach komunikacji miejskiej na odc.Sopot- Śródmieście SKM.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
13:56
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera12:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:08
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:09
Cystersów13:13
Rynarzewo13:17
Osowa Obwodnica13:21
Sopocka13:24
Nowa13:26
Barniewicka13:28
Niedziałkowskiego13:30
Biwakowa13:31
Konkordii13:32
Osowa PKP13:33
Nowy Świat13:34
Oriona13:35
Przesypownia13:36
Keplera13:37
Wodnika13:39
Owczarnia13:40
Meteorytowa13:41
Telewizyjna13:45
Ikara13:48
Firoga13:52
Terminal - Cargo13:53
Port Lotniczy13:55
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy14:12
Port Lotniczy14:13
Terminal - Cargo14:14
Firoga14:16
Radarowa14:19
Ikara14:21
Telewizyjna14:23
Meteorytowa14:26
Owczarnia14:28
Wodnika14:29
Keplera14:30
Osowa Przesypownia14:32
Oriona14:33
Nowy Świat14:34
Osowa PKP14:35
Konkordii14:36
Biwakowa14:37
Niedziałkowskiego14:38
Barniewicka14:40
Nowa14:41
Sopocka14:43
Osowa Obwodnica14:46
Rynarzewo14:50
Cystersów14:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:59
Kurs nr 5 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:18
Cystersów17:22
Rynarzewo17:27
Osowa Obwodnica17:33
Sopocka17:37
Nowa17:38
Barniewicka17:40
Niedziałkowskiego17:42
Biwakowa17:43
Konkordii17:44
Osowa PKP17:45
Nowy Świat17:46
Oriona17:47
Przesypownia17:48
Keplera17:49
Wodnika17:51
Owczarnia17:52
Meteorytowa17:53
Telewizyjna17:57
Ikara18:00
Firoga18:04
Terminal - Cargo18:05
Port Lotniczy18:07
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy18:12
Port Lotniczy18:13
Terminal - Cargo18:14
Firoga18:16
Radarowa18:19
Ikara18:21
Telewizyjna18:23
Meteorytowa18:26
Owczarnia18:28
Wodnika18:29
Keplera18:30
Osowa Przesypownia18:32
Oriona18:33
Nowy Świat18:34
Osowa PKP18:35
Konkordii18:36
Biwakowa18:37
Niedziałkowskiego18:38
Barniewicka18:40
Nowa18:41
Sopocka18:43
Osowa Obwodnica18:46
Rynarzewo18:49
Cystersów18:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:57
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:57
Baza Hallera19:07