• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
04:28
Kurs nr 11 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:40
Cystersów12:43
Karwieńska12:45
Oliwa ZOO12:47
Rynarzewo12:51
Osowa Obwodnica12:55
Sopocka12:58
Nowa13:00
Barniewicka13:02
Niedziałkowskiego13:03
Biwakowa13:04
Konkordii13:05
Osowa PKP13:06
Nowy Świat13:07
Oriona13:08
Przesypownia13:09
Keplera13:10
Wodnika13:11
Owczarnia13:12
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia13:29
Owczarnia13:31
Wodnika13:32
Keplera13:33
Oriona13:34
Nowy Świat13:35
Osowa PKP13:36
Konstelacji13:37
Konkordii13:38
Biwakowa13:39
Niedziałkowskiego13:40
Barniewicka13:41
Nowa13:43
Sopocka13:45
Odyseusza13:46
Osowa Obwodnica13:48
Rynarzewo13:51
Oliwa ZOO13:55
Karwieńska13:57
Cystersów14:00
Park Oliwski14:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:04
Kurs nr 13 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:17
Cystersów14:20
Karwieńska14:22
Oliwa ZOO14:24
Rynarzewo14:28
Osowa Obwodnica14:32
Sopocka14:35
Nowa14:37
Barniewicka14:39
Niedziałkowskiego14:40
Biwakowa14:41
Konkordii14:42
Osowa PKP14:43
Nowy Świat14:44
Oriona14:45
Przesypownia14:46
Keplera14:47
Wodnika14:48
Owczarnia14:49
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia15:12
Owczarnia15:14
Wodnika15:15
Keplera15:16
Oriona15:17
Nowy Świat15:18
Osowa PKP15:19
Konstelacji15:20
Konkordii15:21
Biwakowa15:22
Niedziałkowskiego15:23
Barniewicka15:24
Nowa15:26
Sopocka15:28
Odyseusza15:29
Osowa Obwodnica15:31
Rynarzewo15:34
Oliwa ZOO15:38
Karwieńska15:40
Cystersów15:43
Park Oliwski15:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:47
Kurs nr 17 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:47
Cystersów17:52
Rynarzewo17:56
Osowa Obwodnica18:00
Sopocka18:03
Nowa18:05
Barniewicka18:07
Niedziałkowskiego18:08
Biwakowa18:09
Konkordii18:10
Osowa PKP18:11
Nowy Świat18:12
Oriona18:13
Przesypownia18:14
Keplera18:15
Wodnika18:16
Owczarnia18:17
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia18:45
Owczarnia18:47
Wodnika18:48
Keplera18:49
Oriona18:50
Nowy Świat18:51
Osowa PKP18:52
Konstelacji18:53
Konkordii18:54
Biwakowa18:55
Niedziałkowskiego18:56
Barniewicka18:57
Nowa18:58
Sopocka19:00
Odyseusza19:01
Osowa Obwodnica19:03
Rynarzewo19:06
Cystersów19:10
Park Oliwski19:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:13
Kurs nr 19 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:17
Cystersów19:21
Rynarzewo19:24
Osowa Obwodnica19:28
Sopocka19:31
Nowa19:33
Barniewicka19:35
Niedziałkowskiego19:36
Biwakowa19:37
Konkordii19:38
Osowa PKP19:39
Nowy Świat19:40
Oriona19:41
Przesypownia19:42
Keplera19:43
Wodnika19:44
Owczarnia19:45
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia20:09
Owczarnia20:11
Wodnika20:12
Keplera20:13
Oriona20:14
Nowy Świat20:15
Osowa PKP20:16
Konstelacji20:17
Konkordii20:18
Biwakowa20:19
Niedziałkowskiego20:20
Barniewicka20:21
Nowa20:22
Sopocka20:24
Odyseusza20:25
Osowa Obwodnica20:27
Rynarzewo20:30
Cystersów20:34
Park Oliwski20:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:37