• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
04:32
Kurs nr 3 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Cystersów07:11
Rynarzewo07:14
Osowa Obwodnica07:18
Sopocka07:21
Nowa07:22
Barniewicka07:24
Niedziałkowskiego07:26
Biwakowa07:27
Konkordii07:28
Osowa PKP07:29
Nowy Świat07:30
Oriona07:31
Przesypownia07:32
Keplera07:33
Wodnika07:35
Owczarnia07:36
Owczarnia07:38
Wodnika07:39
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika07:45
Keplera07:46
Osowa Przesypownia07:48
Oriona07:49
Nowy Świat07:50
Osowa PKP07:51
Konkordii07:52
Biwakowa07:53
Niedziałkowskiego07:54
Barniewicka07:56
Nowa07:57
Sopocka07:59
Odyseusza08:00
Osowa Obwodnica08:01
Rynarzewo08:04
Cystersów08:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:12
Kurs nr 31 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:47
Cystersów16:52
Rynarzewo16:57
Osowa Obwodnica17:03
Sopocka17:07
Nowa17:08
Barniewicka17:10
Niedziałkowskiego17:12
Biwakowa17:13
Konkordii17:14
Osowa PKP17:15
Nowy Świat17:16
Oriona17:17
Przesypownia17:18
Keplera17:19
Wodnika17:21
Owczarnia17:22
Owczarnia17:24
Wodnika17:25
Kurs nr 32 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika17:42
Keplera17:43
Osowa Przesypownia17:45
Oriona17:46
Nowy Świat17:47
Osowa PKP17:48
Konkordii17:49
Biwakowa17:50
Niedziałkowskiego17:51
Barniewicka17:53
Nowa17:54
Sopocka17:56
Odyseusza17:57
Osowa Obwodnica17:59
Rynarzewo18:03
Cystersów18:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:11