09:01
Kurs nr 3 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:32
Cystersów07:36
Rynarzewo07:39
Osowa Obwodnica07:43
Sopocka07:46
Nowa07:47
Barniewicka07:49
Niedziałkowskiego07:51
Biwakowa07:52
Konkordii07:53
Osowa PKP07:54
Nowy Świat07:55
Oriona07:56
Przesypownia07:57
Keplera07:58
Wodnika08:00
Owczarnia08:01
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia08:07
Owczarnia08:09
Wodnika08:10
Keplera08:11
Osowa Przesypownia08:13
Oriona08:14
Nowy Świat08:15
Osowa PKP08:16
Osowa PKP08:17
Konkordii08:18
Biwakowa08:19
Niedziałkowskiego08:20
Barniewicka08:22
Nowa08:23
Sopocka08:25
Odyseusza08:26
Osowa Obwodnica08:27
Rynarzewo08:30
Cystersów08:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:38
Kurs nr 25 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:47
Cystersów16:52
Rynarzewo16:57
Osowa Obwodnica17:03
Sopocka17:07
Nowa17:08
Barniewicka17:10
Niedziałkowskiego17:12
Biwakowa17:13
Konkordii17:14
Osowa PKP17:15
Nowy Świat17:16
Oriona17:17
Przesypownia17:18
Keplera17:19
Wodnika17:21
Owczarnia17:22
Kurs nr 26 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia17:38
Owczarnia17:40
Wodnika17:41
Keplera17:42
Osowa Przesypownia17:44
Oriona17:45
Nowy Świat17:46
Osowa PKP17:47
Osowa PKP17:48
Konkordii17:49
Biwakowa17:50
Niedziałkowskiego17:51
Barniewicka17:53
Nowa17:54
Sopocka17:56
Odyseusza17:57
Osowa Obwodnica17:59
Rynarzewo18:03
Cystersów18:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:11
Kurs nr 27 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:11
Baza Hallera18:26