• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
04:46
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:06
Kurs nr 1 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:07
Cystersów06:11
Rynarzewo06:14
Osowa Obwodnica06:18
Sopocka06:21
Nowa06:22
Barniewicka06:24
Niedziałkowskiego06:26
Biwakowa06:27
Konkordii06:28
Osowa PKP06:29
Nowy Świat06:30
Oriona06:31
Przesypownia06:32
Keplera06:33
Wodnika06:35
Owczarnia06:36
Owczarnia06:38
Wodnika06:39
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika06:53
Keplera06:54
Osowa Przesypownia06:56
Oriona06:57
Nowy Świat06:58
Osowa PKP06:59
Konkordii07:00
Biwakowa07:01
Niedziałkowskiego07:02
Barniewicka07:04
Nowa07:05
Sopocka07:07
Osowa Obwodnica07:09
Rynarzewo07:13
Cystersów07:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:21
Kurs nr 3 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:07
Cystersów08:11
Rynarzewo08:14
Osowa Obwodnica08:18
Sopocka08:21
Nowa08:22
Barniewicka08:24
Niedziałkowskiego08:26
Biwakowa08:27
Konkordii08:28
Osowa PKP08:29
Nowy Świat08:30
Oriona08:31
Przesypownia08:32
Keplera08:33
Wodnika08:35
Owczarnia08:36
Owczarnia08:38
Wodnika08:39
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika08:46
Keplera08:47
Osowa Przesypownia08:49
Oriona08:50
Nowy Świat08:51
Osowa PKP08:52
Konkordii08:53
Biwakowa08:54
Niedziałkowskiego08:55
Barniewicka08:57
Nowa08:58
Sopocka09:00
Osowa Obwodnica09:02
Rynarzewo09:05
Cystersów09:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:13
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:13
Baza Hallera09:28