• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:48
Kurs nr 0 do Otomin - Pętla
Wilanowska04:40
Przemyska04:41
Kielecka04:42
Piotrkowska04:44
Ujeścisko04:46
Jabłoniowa Osiedle04:49
Leszczynowa04:50
Szadółki04:51
Przywidzka04:52
Szadółki Obwodnica04:53
Lubowidzka04:54
Dziewicza04:55
Sarnia04:57
Otomin - Pętla04:59
Kurs nr 1 do Siedlce
Otomin - Pętla05:00
Sarnia05:02
Dziewicza05:02
Lubowidzka05:03
Szadółki Obwodnica05:04
Przywidzka05:05
Szadółki05:06
Leszczynowa05:07
Jabłoniowa Osiedle05:08
Ujeścisko05:10
Piotrkowska05:12
Kielecka05:14
Przemyska05:16
Wilanowska05:18
Cmentarz Łostowicki05:19
Emaus05:22
Siedlce05:23
Kurs nr 8 do Otomin - Pętla
Siedlce10:30
Siedlce10:31
Emaus10:33
Cmentarz Łostowicki10:35
Wilanowska10:37
Przemyska10:38
Kielecka10:39
Piotrkowska10:41
Ujeścisko10:43
Jabłoniowa Osiedle10:46
Leszczynowa10:47
Szadółki10:48
Przywidzka10:49
Szadółki Obwodnica10:50
Lubowidzka10:51
Dziewicza10:52
Sarnia10:54
Otomin - Pętla10:56
Kurs nr 9 do Siedlce
Otomin - Pętla11:07
Sarnia11:09
Dziewicza11:11
Lubowidzka11:12
Szadółki Obwodnica11:13
Przywidzka11:15
Szadółki11:16
Leszczynowa11:18
Jabłoniowa Osiedle11:19
Ujeścisko11:21
Piotrkowska11:23
Kielecka11:25
Przemyska11:27
Wilanowska11:29
Cmentarz Łostowicki11:30
Emaus11:33
Siedlce11:34
Kurs nr 14 do Otomin - Pętla
Siedlce15:16
Siedlce15:17
Emaus15:19
Cmentarz Łostowicki15:22
Wilanowska15:24
Przemyska15:26
Kielecka15:27
Piotrkowska15:30
Ujeścisko15:32
Jabłoniowa Osiedle15:35
Leszczynowa15:36
Szadółki15:37
Przywidzka15:39
Szadółki Obwodnica15:40
Lubowidzka15:41
Dziewicza15:42
Sarnia15:44
Otomin - Pętla15:46
Kurs nr 15 do Siedlce
Otomin - Pętla15:56
Sarnia15:58
Dziewicza16:00
Lubowidzka16:01
Szadółki Obwodnica16:02
Przywidzka16:05
Szadółki16:06
Leszczynowa16:08
Jabłoniowa Osiedle16:09
Ujeścisko16:12
Piotrkowska16:14
Kielecka16:16
Przemyska16:18
Wilanowska16:20
Cmentarz Łostowicki16:21
Emaus16:24
Siedlce16:25
Kurs nr 16 do Stara Piła
Siedlce16:46
Siedlce16:47
Emaus16:49
Cmentarz Łostowicki16:52
Wilanowska16:54
Przemyska16:56
Kielecka16:57
Piotrkowska17:00
Ujeścisko17:02
Jabłoniowa Osiedle17:05
Leszczynowa17:06
Szadółki17:07
Przywidzka17:09
Szadółki Obwodnica17:10
Lubowidzka17:11
Dziewicza17:12
Sarnia17:14
Otomin - Pętla17:16
Trakt Konny17:19
Sulmin17:21
Wrzosowe Wzgórze17:22
Sulmińska17:24
Gdańska17:26
Do Zdroju17:28
Stara Piła17:30
Kurs nr 17 do Siedlce
Stara Piła17:42
Do Zdroju17:44
Niestępowo Szkoła17:45
Gdańska17:47
Sulmińska17:49
Wrzosowe Wzgórze17:51
Sulmin17:52
Trakt Gdański17:53
Trakt Konny17:54
Otomin - Pętla17:57
Sarnia17:59
Dziewicza18:01
Lubowidzka18:02
Szadółki Obwodnica18:03
Przywidzka18:05
Szadółki18:06
Leszczynowa18:08
Jabłoniowa Osiedle18:09
Ujeścisko18:11
Piotrkowska18:13
Kielecka18:15
Przemyska18:17
Wilanowska18:19
Cmentarz Łostowicki18:20
Emaus18:23
Siedlce18:24
Kurs nr 18 do Otomin - Pętla
Siedlce18:46
Siedlce18:47
Emaus18:49
Cmentarz Łostowicki18:51
Wilanowska18:53
Przemyska18:54
Kielecka18:55
Piotrkowska18:57
Ujeścisko18:59
Jabłoniowa Osiedle19:02
Leszczynowa19:03
Szadółki19:04
Przywidzka19:05
Szadółki Obwodnica19:06
Lubowidzka19:07
Dziewicza19:08
Sarnia19:10
Otomin - Pętla19:12
Kurs nr 19 do Siedlce
Otomin - Pętla19:33
Sarnia19:35
Dziewicza19:37
Lubowidzka19:38
Szadółki Obwodnica19:39
Przywidzka19:41
Szadółki19:42
Leszczynowa19:44
Jabłoniowa Osiedle19:45
Ujeścisko19:47
Piotrkowska19:49
Kielecka19:51
Przemyska19:53
Wilanowska19:55
Cmentarz Łostowicki19:56
Emaus19:59
Siedlce20:00
Kurs nr 20 do Otomin - Pętla
Siedlce20:46
Siedlce20:47
Emaus20:49
Cmentarz Łostowicki20:51
Wilanowska20:52
Przemyska20:53
Kielecka20:54
Piotrkowska20:56
Ujeścisko20:58
Jabłoniowa Osiedle21:01
Leszczynowa21:02
Szadółki21:03
Przywidzka21:04
Szadółki Obwodnica21:06
Lubowidzka21:07
Dziewicza21:08
Sarnia21:10
Otomin - Pętla21:12
Kurs nr 21 do Siedlce
Otomin - Pętla21:42
Sarnia21:44
Dziewicza21:46
Lubowidzka21:47
Szadółki Obwodnica21:48
Przywidzka21:49
Szadółki21:50
Leszczynowa21:51
Jabłoniowa Osiedle21:52
Ujeścisko21:54
Piotrkowska21:56
Kielecka21:58
Przemyska22:00
Wilanowska22:01
Cmentarz Łostowicki22:02
Emaus22:04
Siedlce22:05
Kurs nr 22 do Otomin - Pętla
Siedlce22:31
Siedlce22:32
Emaus22:34
Cmentarz Łostowicki22:36
Wilanowska22:37
Przemyska22:38
Kielecka22:39
Piotrkowska22:41
Ujeścisko22:43
Jabłoniowa Osiedle22:46
Leszczynowa22:47
Szadółki22:48
Przywidzka22:49
Szadółki Obwodnica22:51
Lubowidzka22:52
Dziewicza22:53
Sarnia22:55
Otomin - Pętla22:57
Kurs nr 23 do Siedlce
Otomin - Pętla22:57
Sarnia22:59
Dziewicza23:01
Lubowidzka23:02
Szadółki Obwodnica23:03
Przywidzka23:04
Szadółki23:05
Leszczynowa23:06
Jabłoniowa Osiedle23:07
Ujeścisko23:08
Piotrkowska23:10
Kielecka23:12
Przemyska23:14
Wilanowska23:15
Cmentarz Łostowicki23:16
Emaus23:18
Siedlce23:19