• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:06
Kurs nr 1 do Otomin - Pętla
Wilanowska04:39
Przemyska04:40
Kielecka04:41
Piotrkowska04:43
Ujeścisko04:45
Jabłoniowa Osiedle04:48
Leszczynowa04:49
Szadółki04:50
Przywidzka04:51
Szadółki Obwodnica04:52
Lubowidzka04:53
Dziewicza04:54
Sarnia04:56
Otomin - Pętla04:58
Kurs nr 2 do Siedlce
Otomin - Pętla05:00
Sarnia05:02
Dziewicza05:02
Lubowidzka05:03
Szadółki Obwodnica05:04
Przywidzka05:05
Szadółki05:06
Leszczynowa05:07
Jabłoniowa Osiedle05:08
Ujeścisko05:10
Piotrkowska05:12
Kielecka05:14
Przemyska05:15
Wilanowska05:17
Cmentarz Łostowicki05:18
Emaus05:21
Siedlce05:22
Kurs nr 9 do Otomin - Pętla
Siedlce10:30
Siedlce10:31
Emaus10:33
Cmentarz Łostowicki10:35
Wilanowska10:37
Przemyska10:38
Kielecka10:39
Piotrkowska10:41
Ujeścisko10:43
Jabłoniowa Osiedle10:46
Leszczynowa10:47
Szadółki10:48
Przywidzka10:49
Szadółki Obwodnica10:50
Lubowidzka10:51
Dziewicza10:52
Sarnia10:54
Otomin - Pętla10:56
Kurs nr 10 do Siedlce
Otomin - Pętla11:07
Sarnia11:09
Dziewicza11:11
Lubowidzka11:12
Szadółki Obwodnica11:13
Przywidzka11:15
Szadółki11:16
Leszczynowa11:18
Jabłoniowa Osiedle11:19
Ujeścisko11:21
Piotrkowska11:23
Kielecka11:25
Przemyska11:26
Wilanowska11:29
Cmentarz Łostowicki11:30
Emaus11:33
Siedlce11:34
Kurs nr 15 do Otomin - Pętla
Siedlce15:16
Siedlce15:17
Emaus15:19
Cmentarz Łostowicki15:21
Wilanowska15:23
Przemyska15:24
Kielecka15:25
Piotrkowska15:28
Ujeścisko15:30
Jabłoniowa Osiedle15:33
Leszczynowa15:34
Szadółki15:35
Przywidzka15:36
Szadółki Obwodnica15:38
Lubowidzka15:39
Dziewicza15:40
Sarnia15:42
Otomin - Pętla15:44
Kurs nr 16 do Siedlce
Otomin - Pętla15:56
Sarnia15:58
Dziewicza16:00
Lubowidzka16:01
Szadółki Obwodnica16:02
Przywidzka16:05
Szadółki16:06
Leszczynowa16:08
Jabłoniowa Osiedle16:09
Ujeścisko16:12
Piotrkowska16:14
Kielecka16:16
Przemyska16:17
Wilanowska16:20
Cmentarz Łostowicki16:21
Emaus16:24
Siedlce16:25
Kurs nr 17 do Stara Piła
Siedlce16:46
Siedlce16:47
Emaus16:49
Cmentarz Łostowicki16:51
Wilanowska16:53
Przemyska16:55
Kielecka16:56
Piotrkowska16:59
Ujeścisko17:01
Jabłoniowa Osiedle17:04
Leszczynowa17:05
Szadółki17:06
Przywidzka17:07
Szadółki Obwodnica17:09
Lubowidzka17:10
Dziewicza17:11
Sarnia17:13
Otomin - Pętla17:15
Trakt Konny17:18
Sulmin17:20
Wrzosowe Wzgórze17:21
Sulmińska17:23
Gdańska17:25
Do Zdroju17:27
Stara Piła17:29
Kurs nr 18 do Siedlce
Stara Piła17:42
Do Zdroju17:44
Niestępowo Szkoła17:45
Gdańska17:47
Sulmińska17:49
Wrzosowe Wzgórze17:51
Sulmin17:52
Trakt Gdański17:53
Trakt Konny17:54
Otomin - Pętla17:57
Sarnia17:59
Dziewicza18:01
Lubowidzka18:02
Szadółki Obwodnica18:03
Przywidzka18:05
Szadółki18:06
Leszczynowa18:08
Jabłoniowa Osiedle18:09
Ujeścisko18:11
Piotrkowska18:13
Kielecka18:15
Przemyska18:16
Wilanowska18:19
Cmentarz Łostowicki18:20
Emaus18:23
Siedlce18:24
Kurs nr 19 do Otomin - Pętla
Siedlce18:46
Siedlce18:47
Emaus18:49
Cmentarz Łostowicki18:51
Wilanowska18:53
Przemyska18:54
Kielecka18:55
Piotrkowska18:57
Ujeścisko18:59
Jabłoniowa Osiedle19:02
Leszczynowa19:03
Szadółki19:04
Przywidzka19:05
Szadółki Obwodnica19:06
Lubowidzka19:07
Dziewicza19:08
Sarnia19:10
Otomin - Pętla19:12
Kurs nr 20 do Siedlce
Otomin - Pętla19:33
Sarnia19:35
Dziewicza19:37
Lubowidzka19:38
Szadółki Obwodnica19:39
Przywidzka19:41
Szadółki19:42
Leszczynowa19:44
Jabłoniowa Osiedle19:45
Ujeścisko19:47
Piotrkowska19:49
Kielecka19:51
Przemyska19:52
Wilanowska19:55
Cmentarz Łostowicki19:56
Emaus19:59
Siedlce20:00
Kurs nr 21 do Otomin - Pętla
Siedlce20:46
Siedlce20:47
Emaus20:49
Cmentarz Łostowicki20:51
Wilanowska20:52
Przemyska20:53
Kielecka20:54
Piotrkowska20:56
Ujeścisko20:58
Jabłoniowa Osiedle21:01
Leszczynowa21:02
Szadółki21:03
Przywidzka21:04
Szadółki Obwodnica21:05
Lubowidzka21:06
Dziewicza21:07
Sarnia21:09
Otomin - Pętla21:11
Kurs nr 22 do Siedlce
Otomin - Pętla21:42
Sarnia21:44
Dziewicza21:46
Lubowidzka21:47
Szadółki Obwodnica21:48
Przywidzka21:49
Szadółki21:50
Leszczynowa21:51
Jabłoniowa Osiedle21:52
Ujeścisko21:54
Piotrkowska21:56
Kielecka21:58
Przemyska21:59
Wilanowska22:01
Cmentarz Łostowicki22:02
Emaus22:04
Siedlce22:05
Kurs nr 23 do Otomin - Pętla
Siedlce22:40
Siedlce22:41
Emaus22:43
Cmentarz Łostowicki22:45
Wilanowska22:46
Przemyska22:47
Kielecka22:48
Piotrkowska22:50
Ujeścisko22:52
Jabłoniowa Osiedle22:55
Leszczynowa22:56
Szadółki22:57
Przywidzka22:58
Szadółki Obwodnica22:59
Lubowidzka23:00
Dziewicza23:01
Sarnia23:03
Otomin - Pętla23:05
Kurs nr 24 do Siedlce
Otomin - Pętla23:06
Sarnia23:08
Dziewicza23:10
Lubowidzka23:11
Szadółki Obwodnica23:12
Przywidzka23:13
Szadółki23:14
Leszczynowa23:15
Jabłoniowa Osiedle23:16
Ujeścisko23:17
Piotrkowska23:18
Kielecka23:20
Przemyska23:21
Wilanowska23:23
Cmentarz Łostowicki23:24
Emaus23:26
Siedlce23:27