• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:42
Kurs nr 0 do Siedlce
Baza Hallera04:24
Siedlce04:42
Kurs nr 1 do Maćkowy
Siedlce04:44
Siedlce04:45
Emaus04:47
Cmentarz Łostowicki04:49
Wilanowska04:50
Przemyska04:51
Płocka04:52
Łostowice Świętokrzyska04:54
Łódzka04:55
Niepołomicka04:57
Przebiśniegowa04:59
Srebrna05:00
Knyszyńska05:02
Kampinoska05:03
Kolorowa05:05
Topazowa05:06
Pastelowa05:07
Przemian05:08
Starogardzka05:09
Jagiełły05:10
Maćkowy05:11
Kurs nr 2 do Siedlce
Maćkowy05:13
Bartnicza05:14
Jagiełły05:15
Starogardzka05:16
Przemian05:17
Pastelowa05:18
Topazowa05:19
Kolorowa05:20
Knyszyńska05:21
Kampinoska05:22
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:24
Srebrna05:26
Przebiśniegowa05:27
Niepołomicka05:29
Łódzka05:30
Łostowice Świętokrzyska05:31
Świętokrzyska05:33
Płocka05:35
Wilanowska05:37
Cmentarz Łostowicki05:39
Emaus05:41
Siedlce05:42
Kurs nr 3 do Maćkowy
Siedlce05:55
Siedlce05:56
Emaus05:58
Cmentarz Łostowicki06:00
Wilanowska06:01
Przemyska06:02
Płocka06:03
Łostowice Świętokrzyska06:05
Łódzka06:06
Niepołomicka06:08
Przebiśniegowa06:10
Srebrna06:11
Knyszyńska06:13
Kampinoska06:14
Kolorowa06:16
Topazowa06:17
Pastelowa06:18
Przemian06:19
Starogardzka06:20
Jagiełły06:21
Maćkowy06:22
Kurs nr 4 do Siedlce
Maćkowy06:27
Bartnicza06:28
Jagiełły06:30
Starogardzka06:31
Przemian06:32
Pastelowa06:33
Topazowa06:34
Kolorowa06:35
Knyszyńska06:36
Kampinoska06:37
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:39
Srebrna06:41
Przebiśniegowa06:42
Niepołomicka06:47
Łódzka06:48
Łostowice Świętokrzyska06:49
Świętokrzyska06:51
Płocka06:53
Wilanowska06:58
Cmentarz Łostowicki07:02
Emaus07:05
Siedlce07:06
Kurs nr 5 do Maćkowy
Siedlce07:24
Siedlce07:25
Emaus07:27
Cmentarz Łostowicki07:29
Wilanowska07:31
Przemyska07:32
Płocka07:33
Łostowice Świętokrzyska07:35
Łódzka07:36
Niepołomicka07:38
Przebiśniegowa07:41
Srebrna07:42
Knyszyńska07:44
Kampinoska07:45
Kolorowa07:47
Topazowa07:48
Pastelowa07:49
Przemian07:50
Starogardzka07:51
Jagiełły07:52
Maćkowy07:53
Kurs nr 6 do Siedlce
Maćkowy07:57
Bartnicza07:58
Jagiełły08:00
Starogardzka08:01
Przemian08:02
Pastelowa08:03
Topazowa08:04
Kolorowa08:05
Knyszyńska08:06
Kampinoska08:07
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:09
Srebrna08:11
Przebiśniegowa08:12
Niepołomicka08:16
Łódzka08:17
Łostowice Świętokrzyska08:18
Świętokrzyska08:20
Płocka08:22
Wilanowska08:25
Cmentarz Łostowicki08:28
Emaus08:31
Siedlce08:32
Kurs nr 7 do Maćkowy
Siedlce09:05
Siedlce09:06
Emaus09:08
Cmentarz Łostowicki09:10
Wilanowska09:12
Przemyska09:13
Płocka09:14
Łostowice Świętokrzyska09:16
Łódzka09:17
Niepołomicka09:19
Przebiśniegowa09:21
Srebrna09:22
Knyszyńska09:24
Kampinoska09:25
Kolorowa09:27
Topazowa09:28
Pastelowa09:29
Przemian09:30
Starogardzka09:31
Jagiełły09:32
Maćkowy09:33
Kurs nr 8 do Siedlce
Maćkowy09:44
Bartnicza09:45
Jagiełły09:47
Starogardzka09:48
Przemian09:49
Pastelowa09:50
Topazowa09:51
Kolorowa09:52
Knyszyńska09:53
Kampinoska09:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:56
Srebrna09:58
Przebiśniegowa09:59
Niepołomicka10:02
Łódzka10:03
Łostowice Świętokrzyska10:04
Świętokrzyska10:06
Płocka10:08
Wilanowska10:11
Cmentarz Łostowicki10:13
Emaus10:16
Siedlce10:17
Kurs nr 9 do Maćkowy
Siedlce10:45
Siedlce10:46
Emaus10:48
Cmentarz Łostowicki10:50
Wilanowska10:52
Przemyska10:53
Płocka10:54
Łostowice Świętokrzyska10:56
Łódzka10:57
Niepołomicka10:59
Przebiśniegowa11:01
Srebrna11:02
Knyszyńska11:04
Kampinoska11:05
Kolorowa11:07
Topazowa11:08
Pastelowa11:09
Przemian11:10
Starogardzka11:11
Jagiełły11:12
Maćkowy11:13
Kurs nr 10 do Siedlce
Maćkowy11:24
Bartnicza11:25
Jagiełły11:27
Starogardzka11:28
Przemian11:29
Pastelowa11:30
Topazowa11:31
Kolorowa11:32
Knyszyńska11:33
Kampinoska11:34
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:36
Srebrna11:38
Przebiśniegowa11:39
Niepołomicka11:42
Łódzka11:43
Łostowice Świętokrzyska11:44
Świętokrzyska11:46
Płocka11:48
Wilanowska11:51
Cmentarz Łostowicki11:53
Emaus11:56
Siedlce11:57
Kurs nr 11 do Maćkowy
Siedlce12:25
Siedlce12:26
Emaus12:28
Cmentarz Łostowicki12:30
Wilanowska12:32
Przemyska12:33
Płocka12:34
Łostowice Świętokrzyska12:36
Łódzka12:37
Niepołomicka12:39
Przebiśniegowa12:41
Srebrna12:42
Knyszyńska12:44
Kampinoska12:45
Kolorowa12:47
Topazowa12:48
Pastelowa12:49
Przemian12:50
Starogardzka12:51
Jagiełły12:52
Maćkowy12:53
Kurs nr 12 do Siedlce
Maćkowy13:04
Bartnicza13:05
Jagiełły13:07
Starogardzka13:08
Przemian13:09
Pastelowa13:10
Topazowa13:11
Kolorowa13:12
Knyszyńska13:13
Kampinoska13:14
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:16
Srebrna13:18
Przebiśniegowa13:19
Niepołomicka13:22
Łódzka13:23
Łostowice Świętokrzyska13:24
Świętokrzyska13:26
Płocka13:28
Wilanowska13:31
Cmentarz Łostowicki13:33
Emaus13:36
Siedlce13:37
Kurs nr 13 do Maćkowy
Siedlce14:05
Siedlce14:06
Emaus14:08
Cmentarz Łostowicki14:10
Wilanowska14:12
Przemyska14:13
Płocka14:14
Łostowice Świętokrzyska14:16
Łódzka14:17
Niepołomicka14:19
Przebiśniegowa14:21
Srebrna14:22
Knyszyńska14:24
Kampinoska14:25
Kolorowa14:27
Topazowa14:28
Pastelowa14:29
Przemian14:30
Starogardzka14:31
Jagiełły14:32
Maćkowy14:33
Kurs nr 14 do Siedlce
Maćkowy14:39
Bartnicza14:40
Jagiełły14:42
Starogardzka14:43
Przemian14:44
Pastelowa14:45
Topazowa14:46
Kolorowa14:47
Knyszyńska14:48
Kampinoska14:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:51
Srebrna14:53
Przebiśniegowa14:54
Niepołomicka14:58
Łódzka15:00
Łostowice Świętokrzyska15:01
Świętokrzyska15:03
Płocka15:05
Wilanowska15:08
Cmentarz Łostowicki15:10
Emaus15:13
Siedlce15:14
Kurs nr 15 do Maćkowy
Siedlce15:20
Siedlce15:21
Emaus15:23
Cmentarz Łostowicki15:25
Wilanowska15:27
Przemyska15:28
Płocka15:29
Łostowice Świętokrzyska15:31
Łódzka15:32
Niepołomicka15:34
Przebiśniegowa15:37
Srebrna15:38
Knyszyńska15:40
Kampinoska15:41
Kolorowa15:43
Topazowa15:44
Pastelowa15:45
Przemian15:46
Starogardzka15:47
Jagiełły15:48
Maćkowy15:49
Kurs nr 16 do Siedlce
Maćkowy16:00
Bartnicza16:01
Jagiełły16:03
Starogardzka16:04
Przemian16:05
Pastelowa16:06
Topazowa16:07
Kolorowa16:08
Knyszyńska16:09
Kampinoska16:10
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:12
Srebrna16:14
Przebiśniegowa16:15
Niepołomicka16:20
Łódzka16:22
Łostowice Świętokrzyska16:23
Świętokrzyska16:25
Płocka16:27
Wilanowska16:30
Cmentarz Łostowicki16:32
Emaus16:35
Siedlce16:36
Kurs nr 17 do Maćkowy
Siedlce16:50
Siedlce16:51
Emaus16:53
Cmentarz Łostowicki16:55
Wilanowska16:57
Przemyska16:58
Płocka16:59
Łostowice Świętokrzyska17:01
Łódzka17:02
Niepołomicka17:04
Przebiśniegowa17:06
Srebrna17:07
Knyszyńska17:09
Kampinoska17:10
Kolorowa17:12
Topazowa17:13
Pastelowa17:14
Przemian17:15
Starogardzka17:16
Jagiełły17:17
Maćkowy17:18
Kurs nr 18 do Siedlce
Maćkowy17:30
Bartnicza17:31
Jagiełły17:33
Starogardzka17:34
Przemian17:35
Pastelowa17:36
Topazowa17:37
Kolorowa17:38
Knyszyńska17:39
Kampinoska17:40
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:42
Srebrna17:44
Przebiśniegowa17:45
Niepołomicka17:49
Łódzka17:50
Łostowice Świętokrzyska17:51
Świętokrzyska17:53
Płocka17:55
Wilanowska17:58
Cmentarz Łostowicki18:00
Emaus18:03
Siedlce18:04
Kurs nr 19 do Maćkowy
Siedlce18:50
Siedlce18:51
Emaus18:53
Cmentarz Łostowicki18:55
Wilanowska18:57
Przemyska18:58
Płocka18:59
Łostowice Świętokrzyska19:01
Łódzka19:02
Niepołomicka19:04
Przebiśniegowa19:05
Srebrna19:06
Knyszyńska19:08
Kampinoska19:09
Kolorowa19:11
Topazowa19:12
Pastelowa19:13
Przemian19:14
Starogardzka19:15
Jagiełły19:16
Maćkowy19:17
Kurs nr 20 do Siedlce
Maćkowy19:24
Bartnicza19:25
Jagiełły19:26
Starogardzka19:27
Przemian19:28
Pastelowa19:29
Topazowa19:30
Kolorowa19:31
Knyszyńska19:32
Kampinoska19:33
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:35
Srebrna19:37
Przebiśniegowa19:38
Niepołomicka19:41
Łódzka19:42
Łostowice Świętokrzyska19:43
Świętokrzyska19:45
Płocka19:47
Wilanowska19:50
Cmentarz Łostowicki19:52
Emaus19:55
Siedlce19:56
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Siedlce19:56
Baza Hallera20:14