• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
21:42
Kurs nr 0 do Siedlce
Baza Hallera04:34
Siedlce04:52
Kurs nr 1 do Maćkowy
Siedlce04:54
Siedlce04:55
Emaus04:57
Zielony Stok04:58
Pagórkowa04:59
Myśliwska [GDA]05:01
Migdałowa05:02
Cedrowa05:03
Kielecka05:05
Przemyska05:06
Płocka05:07
Łostowice Świętokrzyska05:09
Orląt Lwowskich05:10
Niepołomicka05:12
Przebiśniegowa05:14
Srebrna05:15
Knyszyńska05:17
Kampinoska05:19
Kolorowa05:20
Topazowa05:21
Pastelowa05:22
Przemian05:23
Starogardzka05:24
Jagiełły05:25
Maćkowy05:26
Kurs nr 2 do Siedlce
Maćkowy05:27
Bartnicza05:28
Jagiełły05:29
Starogardzka05:30
Przemian05:31
Pastelowa05:32
Topazowa05:33
Kolorowa05:34
Knyszyńska05:35
Kampinoska05:36
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:38
Srebrna05:40
Przebiśniegowa05:41
Niepołomicka05:43
Orląt Lwowskich05:44
Łostowice Świętokrzyska05:45
Świętokrzyska05:47
Płocka05:49
Przemyska05:51
Kielecka05:53
Cedrowa05:54
Migdałowa05:55
Myśliwska [GDA]05:57
Pagórkowa05:58
Zielony Stok05:59
Emaus06:00
Siedlce06:01
Kurs nr 3 do Maćkowy
Siedlce06:06
Siedlce06:07
Emaus06:09
Zielony Stok06:10
Pagórkowa06:11
Myśliwska [GDA]06:13
Migdałowa06:14
Cedrowa06:15
Kielecka06:17
Przemyska06:19
Płocka06:20
Łostowice Świętokrzyska06:22
Orląt Lwowskich06:23
Niepołomicka06:25
Przebiśniegowa06:28
Srebrna06:29
Knyszyńska06:31
Kampinoska06:33
Kolorowa06:34
Topazowa06:35
Pastelowa06:36
Przemian06:37
Starogardzka06:38
Jagiełły06:39
Maćkowy06:40
Kurs nr 4 do Siedlce
Maćkowy06:42
Bartnicza06:43
Jagiełły06:45
Starogardzka06:47
Przemian06:48
Pastelowa06:49
Topazowa06:50
Kolorowa06:51
Knyszyńska06:52
Kampinoska06:53
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:55
Srebrna06:57
Przebiśniegowa06:58
Niepołomicka07:03
Orląt Lwowskich07:04
Łostowice Świętokrzyska07:05
Świętokrzyska07:07
Płocka07:09
Przemyska07:12
Kielecka07:14
Cedrowa07:15
Migdałowa07:16
Myśliwska [GDA]07:18
Pagórkowa07:19
Zielony Stok07:20
Emaus07:22
Siedlce07:23
Kurs nr 5 do Maćkowy
Siedlce07:45
Siedlce07:46
Emaus07:48
Zielony Stok07:49
Pagórkowa07:50
Myśliwska [GDA]07:52
Migdałowa07:53
Cedrowa07:55
Kielecka07:57
Przemyska07:59
Płocka08:00
Łostowice Świętokrzyska08:02
Orląt Lwowskich08:03
Niepołomicka08:05
Przebiśniegowa08:08
Srebrna08:09
Knyszyńska08:11
Kampinoska08:13
Kolorowa08:14
Topazowa08:15
Pastelowa08:16
Przemian08:17
Starogardzka08:18
Jagiełły08:19
Maćkowy08:20
Kurs nr 6 do Siedlce
Maćkowy08:24
Bartnicza08:25
Jagiełły08:27
Starogardzka08:29
Przemian08:30
Pastelowa08:31
Topazowa08:32
Kolorowa08:33
Knyszyńska08:34
Kampinoska08:35
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:37
Srebrna08:39
Przebiśniegowa08:40
Niepołomicka08:44
Orląt Lwowskich08:45
Łostowice Świętokrzyska08:46
Świętokrzyska08:48
Płocka08:50
Przemyska08:52
Kielecka08:54
Cedrowa08:55
Migdałowa08:56
Myśliwska [GDA]08:58
Pagórkowa08:59
Zielony Stok09:00
Emaus09:01
Siedlce09:02
Kurs nr 7 do Maćkowy
Siedlce09:45
Siedlce09:46
Emaus09:48
Zielony Stok09:49
Pagórkowa09:50
Myśliwska [GDA]09:52
Migdałowa09:53
Cedrowa09:55
Kielecka09:57
Przemyska09:59
Płocka10:00
Łostowice Świętokrzyska10:02
Orląt Lwowskich10:03
Niepołomicka10:05
Przebiśniegowa10:07
Srebrna10:08
Knyszyńska10:10
Kampinoska10:12
Kolorowa10:13
Topazowa10:14
Pastelowa10:15
Przemian10:16
Starogardzka10:17
Jagiełły10:18
Maćkowy10:19
Kurs nr 8 do Siedlce
Maćkowy10:24
Bartnicza10:25
Jagiełły10:27
Starogardzka10:29
Przemian10:30
Pastelowa10:31
Topazowa10:32
Kolorowa10:33
Knyszyńska10:34
Kampinoska10:35
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:37
Srebrna10:39
Przebiśniegowa10:40
Niepołomicka10:43
Orląt Lwowskich10:44
Łostowice Świętokrzyska10:45
Świętokrzyska10:47
Płocka10:49
Przemyska10:51
Kielecka10:53
Cedrowa10:54
Migdałowa10:55
Myśliwska [GDA]10:57
Pagórkowa10:58
Zielony Stok10:59
Emaus11:00
Siedlce11:01
Kurs nr 9 do Maćkowy
Siedlce11:45
Siedlce11:46
Emaus11:48
Zielony Stok11:49
Pagórkowa11:50
Myśliwska [GDA]11:52
Migdałowa11:53
Cedrowa11:55
Kielecka11:57
Przemyska11:59
Płocka12:00
Łostowice Świętokrzyska12:02
Orląt Lwowskich12:03
Niepołomicka12:05
Przebiśniegowa12:07
Srebrna12:08
Knyszyńska12:10
Kampinoska12:12
Kolorowa12:13
Topazowa12:14
Pastelowa12:15
Przemian12:16
Starogardzka12:17
Jagiełły12:18
Maćkowy12:19
Kurs nr 10 do Siedlce
Maćkowy12:24
Bartnicza12:25
Jagiełły12:27
Starogardzka12:29
Przemian12:30
Pastelowa12:31
Topazowa12:32
Kolorowa12:33
Knyszyńska12:34
Kampinoska12:35
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:37
Srebrna12:39
Przebiśniegowa12:40
Niepołomicka12:43
Orląt Lwowskich12:44
Łostowice Świętokrzyska12:45
Świętokrzyska12:47
Płocka12:49
Przemyska12:51
Kielecka12:53
Cedrowa12:54
Migdałowa12:55
Myśliwska [GDA]12:57
Pagórkowa12:58
Zielony Stok12:59
Emaus13:00
Siedlce13:01
Kurs nr 11 do Maćkowy
Siedlce13:25
Siedlce13:26
Emaus13:28
Zielony Stok13:29
Pagórkowa13:30
Myśliwska [GDA]13:32
Migdałowa13:33
Cedrowa13:35
Kielecka13:37
Przemyska13:39
Płocka13:40
Łostowice Świętokrzyska13:42
Orląt Lwowskich13:43
Niepołomicka13:45
Przebiśniegowa13:47
Srebrna13:48
Knyszyńska13:50
Kampinoska13:52
Kolorowa13:53
Topazowa13:54
Pastelowa13:55
Przemian13:56
Starogardzka13:57
Jagiełły13:58
Maćkowy13:59
Kurs nr 12 do Siedlce
Maćkowy14:04
Bartnicza14:05
Jagiełły14:07
Starogardzka14:09
Przemian14:10
Pastelowa14:11
Topazowa14:12
Kolorowa14:13
Knyszyńska14:14
Kampinoska14:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:17
Srebrna14:19
Przebiśniegowa14:20
Niepołomicka14:23
Orląt Lwowskich14:24
Łostowice Świętokrzyska14:25
Świętokrzyska14:27
Płocka14:29
Przemyska14:31
Kielecka14:33
Cedrowa14:34
Migdałowa14:35
Myśliwska [GDA]14:37
Pagórkowa14:38
Zielony Stok14:39
Emaus14:41
Siedlce14:42
Kurs nr 13 do Maćkowy
Siedlce15:05
Siedlce15:06
Emaus15:08
Zielony Stok15:09
Pagórkowa15:10
Myśliwska [GDA]15:12
Migdałowa15:13
Cedrowa15:15
Kielecka15:17
Przemyska15:19
Płocka15:20
Łostowice Świętokrzyska15:22
Orląt Lwowskich15:23
Niepołomicka15:25
Przebiśniegowa15:28
Srebrna15:29
Knyszyńska15:31
Kampinoska15:33
Kolorowa15:34
Topazowa15:35
Pastelowa15:36
Przemian15:37
Starogardzka15:38
Jagiełły15:39
Maćkowy15:40
Kurs nr 14 do Siedlce
Maćkowy15:44
Bartnicza15:45
Jagiełły15:47
Starogardzka15:49
Przemian15:50
Pastelowa15:51
Topazowa15:52
Kolorowa15:53
Knyszyńska15:54
Kampinoska15:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:57
Srebrna15:59
Przebiśniegowa16:00
Niepołomicka16:05
Orląt Lwowskich16:07
Łostowice Świętokrzyska16:08
Świętokrzyska16:10
Płocka16:12
Przemyska16:16
Kielecka16:18
Cedrowa16:19
Migdałowa16:20
Myśliwska [GDA]16:22
Pagórkowa16:23
Zielony Stok16:24
Emaus16:26
Siedlce16:27
Kurs nr 15 do Maćkowy
Siedlce16:45
Siedlce16:46
Emaus16:48
Zielony Stok16:49
Pagórkowa16:50
Myśliwska [GDA]16:52
Migdałowa16:53
Cedrowa16:55
Kielecka16:57
Przemyska16:59
Płocka17:00
Łostowice Świętokrzyska17:02
Orląt Lwowskich17:03
Niepołomicka17:05
Przebiśniegowa17:07
Srebrna17:08
Knyszyńska17:10
Kampinoska17:12
Kolorowa17:13
Topazowa17:14
Pastelowa17:15
Przemian17:16
Starogardzka17:17
Jagiełły17:18
Maćkowy17:19
Kurs nr 16 do Siedlce
Maćkowy17:24
Bartnicza17:25
Jagiełły17:27
Starogardzka17:29
Przemian17:30
Pastelowa17:31
Topazowa17:32
Kolorowa17:33
Knyszyńska17:34
Kampinoska17:35
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:37
Srebrna17:39
Przebiśniegowa17:40
Niepołomicka17:44
Orląt Lwowskich17:45
Łostowice Świętokrzyska17:46
Świętokrzyska17:48
Płocka17:50
Przemyska17:53
Kielecka17:55
Cedrowa17:56
Migdałowa17:57
Myśliwska [GDA]17:59
Pagórkowa18:00
Zielony Stok18:01
Emaus18:02
Siedlce18:03
Kurs nr 17 do Maćkowy
Siedlce18:30
Siedlce18:31
Emaus18:33
Zielony Stok18:34
Pagórkowa18:35
Myśliwska [GDA]18:37
Migdałowa18:38
Cedrowa18:40
Kielecka18:42
Przemyska18:44
Płocka18:45
Łostowice Świętokrzyska18:47
Orląt Lwowskich18:48
Niepołomicka18:50
Przebiśniegowa18:51
Srebrna18:52
Knyszyńska18:54
Kampinoska18:56
Kolorowa18:57
Topazowa18:58
Pastelowa18:59
Przemian19:00
Starogardzka19:01
Jagiełły19:02
Maćkowy19:03
Kurs nr 18 do Siedlce
Maćkowy19:04
Bartnicza19:05
Jagiełły19:06
Starogardzka19:08
Przemian19:09
Pastelowa19:10
Topazowa19:11
Kolorowa19:12
Knyszyńska19:13
Kampinoska19:14
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:16
Srebrna19:18
Przebiśniegowa19:19
Niepołomicka19:22
Orląt Lwowskich19:23
Łostowice Świętokrzyska19:24
Świętokrzyska19:26
Płocka19:28
Przemyska19:30
Kielecka19:32
Cedrowa19:33
Migdałowa19:34
Myśliwska [GDA]19:36
Pagórkowa19:37
Zielony Stok19:38
Emaus19:39
Siedlce19:40
Kurs nr 19 do Maćkowy
Siedlce20:10
Siedlce20:11
Emaus20:13
Zielony Stok20:14
Pagórkowa20:15
Myśliwska [GDA]20:17
Migdałowa20:18
Cedrowa20:20
Kielecka20:22
Przemyska20:24
Płocka20:25
Łostowice Świętokrzyska20:27
Orląt Lwowskich20:28
Niepołomicka20:30
Przebiśniegowa20:31
Srebrna20:32
Knyszyńska20:34
Kampinoska20:36
Kolorowa20:37
Topazowa20:38
Pastelowa20:39
Przemian20:40
Starogardzka20:41
Jagiełły20:42
Maćkowy20:43
Kurs nr 20 do Siedlce
Maćkowy20:44
Bartnicza20:45
Jagiełły20:46
Starogardzka20:47
Przemian20:48
Pastelowa20:49
Topazowa20:50
Kolorowa20:51
Knyszyńska20:52
Kampinoska20:53
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:55
Srebrna20:57
Przebiśniegowa20:58
Niepołomicka21:00
Orląt Lwowskich21:01
Łostowice Świętokrzyska21:02
Świętokrzyska21:04
Płocka21:06
Przemyska21:08
Kielecka21:10
Cedrowa21:11
Migdałowa21:12
Myśliwska [GDA]21:14
Pagórkowa21:15
Zielony Stok21:16
Emaus21:17
Siedlce21:18
Kurs nr 21 do Maćkowy
Siedlce21:37
Siedlce21:38
Emaus21:40
Zielony Stok21:41
Pagórkowa21:42
Myśliwska [GDA]21:44
Migdałowa21:45
Cedrowa21:46
Kielecka21:48
Przemyska21:50
Płocka21:51
Łostowice Świętokrzyska21:53
Orląt Lwowskich21:54
Niepołomicka21:56
Przebiśniegowa21:57
Srebrna21:58
Knyszyńska22:00
Kampinoska22:02
Kolorowa22:03
Topazowa22:04
Pastelowa22:05
Przemian22:06
Starogardzka22:07
Jagiełły22:08
Maćkowy22:09
Kurs nr 22 do Siedlce
Maćkowy22:10
Bartnicza22:11
Jagiełły22:12
Starogardzka22:13
Przemian22:14
Pastelowa22:15
Topazowa22:16
Kolorowa22:17
Knyszyńska22:18
Kampinoska22:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:21
Srebrna22:23
Przebiśniegowa22:24
Niepołomicka22:26
Orląt Lwowskich22:27
Łostowice Świętokrzyska22:28
Świętokrzyska22:30
Płocka22:32
Przemyska22:34
Kielecka22:36
Cedrowa22:37
Migdałowa22:38
Myśliwska [GDA]22:40
Pagórkowa22:41
Zielony Stok22:42
Emaus22:43
Siedlce22:44
Kurs nr 23 do Maćkowy
Siedlce23:07
Siedlce23:08
Emaus23:10
Zielony Stok23:11
Pagórkowa23:12
Myśliwska [GDA]23:14
Migdałowa23:15
Cedrowa23:16
Kielecka23:18
Przemyska23:19
Płocka23:20
Łostowice Świętokrzyska23:22
Orląt Lwowskich23:23
Niepołomicka23:24
Przebiśniegowa23:25
Srebrna23:26
Knyszyńska23:28
Kampinoska23:30
Kolorowa23:31
Topazowa23:32
Pastelowa23:33
Przemian23:34
Starogardzka23:35
Jagiełły23:36
Maćkowy23:37
Kurs nr 24 do Baza Hallera
Maćkowy23:37
Baza Hallera00:02