• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
19:10
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Kacze Buki04:48
Starochwaszczyńska04:49
Rdestowa - Chwaszczyńska04:50
Giełda Towarowa04:51
Szafranowa04:52
Paprykowa04:53
Kameliowa04:54
Dąbrowa Centrum04:56
Anyżowa04:57
Karwiny Tesco04:59
Myśliwska [GDY]05:02
Źródło Marii05:03
Karwiny PKM05:05
Brodwino - Szkoła05:10
Schronisko Sopotkowo05:11
Cmentarz05:12
Malczewskiego05:14
Bohaterów Monte Cassino05:16
Sopot PKP - Niepodległości05:17
3 Maja [SOP]05:19
Sopot Reja05:20
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Sopot Reja05:44
3 Maja [SOP]05:45
Sopot PKP - Niepodległości05:46
Bohaterów Monte Cassino05:48
Goyki05:50
Malczewskiego05:51
Malczewskiego05:52
Cmentarz05:53
Schronisko Sopotkowo05:54
Brodwino - Szkoła05:56
Karwiny PKM06:01
Karwiny PKM06:02
Nałkowskiej06:03
Źródło Marii06:04
Myśliwska [GDY]06:05
Karwiny Tesco06:08
Anyżowa06:10
Dąbrowa Centrum06:11
Kameliowa06:12
Paprykowa06:13
Szafranowa06:14
Rdestowa - Leśny Zakątek06:14
Giełda Towarowa06:15
Rdestowa - Chwaszczyńska06:16
Kacze Buki06:17
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Kacze Buki06:28
Starochwaszczyńska06:29
Rdestowa - Chwaszczyńska06:30
Giełda Towarowa06:31
Szafranowa06:32
Paprykowa06:33
Kameliowa06:34
Dąbrowa Centrum06:36
Anyżowa06:37
Karwiny Tesco06:39
Myśliwska [GDY]06:42
Źródło Marii06:43
Karwiny PKM06:45
Brodwino - Szkoła06:50
Schronisko Sopotkowo06:51
Cmentarz06:52
Malczewskiego06:54
Bohaterów Monte Cassino06:56
Sopot PKP - Niepodległości06:57
3 Maja [SOP]06:59
Sopot Reja07:00
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Sopot Reja07:08
3 Maja [SOP]07:09
Sopot PKP - Niepodległości07:10
Bohaterów Monte Cassino07:12
Goyki07:14
Malczewskiego07:15
Malczewskiego07:16
Cmentarz07:17
Schronisko Sopotkowo07:18
Brodwino - Szkoła07:20
Karwiny PKM07:25
Karwiny PKM07:27
Nałkowskiej07:28
Źródło Marii07:29
Myśliwska [GDY]07:30
Karwiny Tesco07:33
Anyżowa07:35
Dąbrowa Centrum07:37
Kameliowa07:38
Paprykowa07:39
Szafranowa07:40
Rdestowa - Leśny Zakątek07:40
Giełda Towarowa07:41
Rdestowa - Chwaszczyńska07:42
Kacze Buki07:43
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Kacze Buki07:54
Starochwaszczyńska07:55
Rdestowa - Chwaszczyńska07:56
Giełda Towarowa07:57
Szafranowa07:58
Paprykowa07:59
Kameliowa08:00
Dąbrowa Centrum08:02
Anyżowa08:03
Karwiny Tesco08:05
Myśliwska [GDY]08:08
Źródło Marii08:10
Karwiny PKM08:12
Brodwino - Szkoła08:17
Schronisko Sopotkowo08:18
Cmentarz08:20
Malczewskiego08:22
Bohaterów Monte Cassino08:24
Sopot PKP - Niepodległości08:25
3 Maja [SOP]08:27
Sopot Reja08:28
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Sopot Reja08:46
3 Maja [SOP]08:47
Sopot PKP - Niepodległości08:48
Bohaterów Monte Cassino08:50
Goyki08:52
Malczewskiego08:53
Malczewskiego08:54
Cmentarz08:55
Schronisko Sopotkowo08:56
Brodwino - Szkoła08:58
Karwiny PKM09:03
Karwiny PKM09:05
Nałkowskiej09:06
Źródło Marii09:07
Myśliwska [GDY]09:08
Karwiny Tesco09:11
Anyżowa09:13
Dąbrowa Centrum09:15
Kameliowa09:16
Paprykowa09:17
Szafranowa09:18
Rdestowa - Leśny Zakątek09:18
Giełda Towarowa09:19
Rdestowa - Chwaszczyńska09:20
Kacze Buki09:21
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Kacze Buki09:56
Starochwaszczyńska09:57
Rdestowa - Chwaszczyńska09:58
Giełda Towarowa09:59
Szafranowa10:00
Paprykowa10:01
Kameliowa10:02
Dąbrowa Centrum10:04
Anyżowa10:05
Karwiny Tesco10:07
Myśliwska [GDY]10:10
Źródło Marii10:12
Karwiny PKM10:14
Brodwino - Szkoła10:19
Schronisko Sopotkowo10:20
Cmentarz10:22
Malczewskiego10:24
Bohaterów Monte Cassino10:26
Sopot PKP - Niepodległości10:27
3 Maja [SOP]10:29
Sopot Reja10:30
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Sopot Reja10:38
3 Maja [SOP]10:40
Sopot PKP - Niepodległości10:41
Bohaterów Monte Cassino10:43
Goyki10:45
Malczewskiego10:46
Malczewskiego10:47
Cmentarz10:48
Schronisko Sopotkowo10:49
Brodwino - Szkoła10:51
Karwiny PKM10:56
Karwiny PKM10:58
Nałkowskiej10:59
Źródło Marii11:00
Myśliwska [GDY]11:01
Karwiny Tesco11:04
Anyżowa11:06
Dąbrowa Centrum11:08
Kameliowa11:09
Paprykowa11:10
Szafranowa11:11
Rdestowa - Leśny Zakątek11:11
Giełda Towarowa11:12
Rdestowa - Chwaszczyńska11:13
Kacze Buki11:14
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Kacze Buki11:26
Starochwaszczyńska11:27
Rdestowa - Chwaszczyńska11:28
Giełda Towarowa11:29
Szafranowa11:30
Paprykowa11:31
Kameliowa11:32
Dąbrowa Centrum11:34
Anyżowa11:35
Karwiny Tesco11:37
Myśliwska [GDY]11:40
Źródło Marii11:42
Karwiny PKM11:44
Brodwino - Szkoła11:49
Schronisko Sopotkowo11:50
Cmentarz11:51
Malczewskiego11:53
Bohaterów Monte Cassino11:55
Sopot PKP - Niepodległości11:56
3 Maja [SOP]11:58
Sopot Reja11:59
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Sopot Reja12:08
3 Maja [SOP]12:10
Sopot PKP - Niepodległości12:11
Bohaterów Monte Cassino12:13
Goyki12:15
Malczewskiego12:16
Malczewskiego12:17
Cmentarz12:18
Schronisko Sopotkowo12:19
Brodwino - Szkoła12:21
Karwiny PKM12:26
Karwiny PKM12:28
Nałkowskiej12:29
Źródło Marii12:30
Myśliwska [GDY]12:31
Karwiny Tesco12:34
Anyżowa12:36
Dąbrowa Centrum12:38
Kameliowa12:39
Paprykowa12:40
Szafranowa12:41
Rdestowa - Leśny Zakątek12:41
Giełda Towarowa12:42
Rdestowa - Chwaszczyńska12:43
Kacze Buki12:44
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Kacze Buki13:14
Starochwaszczyńska13:15
Rdestowa - Chwaszczyńska13:16
Giełda Towarowa13:17
Szafranowa13:18
Paprykowa13:19
Kameliowa13:20
Dąbrowa Centrum13:22
Anyżowa13:23
Karwiny Tesco13:25
Myśliwska [GDY]13:28
Źródło Marii13:30
Karwiny PKM13:32
Brodwino - Szkoła13:37
Schronisko Sopotkowo13:38
Cmentarz13:39
Malczewskiego13:41
Bohaterów Monte Cassino13:43
Sopot PKP - Niepodległości13:44
3 Maja [SOP]13:46
Sopot Reja13:47
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Sopot Reja13:56
3 Maja [SOP]13:58
Sopot PKP - Niepodległości13:59
Bohaterów Monte Cassino14:01
Goyki14:03
Malczewskiego14:04
Malczewskiego14:05
Cmentarz14:06
Schronisko Sopotkowo14:07
Brodwino - Szkoła14:09
Karwiny PKM14:14
Karwiny PKM14:16
Nałkowskiej14:18
Źródło Marii14:19
Myśliwska [GDY]14:21
Karwiny Tesco14:24
Anyżowa14:26
Dąbrowa Centrum14:28
Kameliowa14:29
Paprykowa14:30
Szafranowa14:31
Rdestowa - Leśny Zakątek14:31
Giełda Towarowa14:32
Rdestowa - Chwaszczyńska14:33
Kacze Buki14:34
Kurs nr 12 do Sopot Reja
Kacze Buki14:51
Starochwaszczyńska14:52
Rdestowa - Chwaszczyńska14:53
Giełda Towarowa14:54
Szafranowa14:55
Paprykowa14:56
Kameliowa14:57
Dąbrowa Centrum14:59
Anyżowa15:00
Karwiny Tesco15:02
Myśliwska [GDY]15:05
Źródło Marii15:07
Karwiny PKM15:09
Brodwino - Szkoła15:14
Schronisko Sopotkowo15:15
Cmentarz15:16
Malczewskiego15:18
Bohaterów Monte Cassino15:20
Sopot PKP - Niepodległości15:21
3 Maja [SOP]15:23
Sopot Reja15:24
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Sopot Reja15:41
3 Maja [SOP]15:43
Sopot PKP - Niepodległości15:44
Bohaterów Monte Cassino15:46
Goyki15:48
Malczewskiego15:49
Malczewskiego15:50
Cmentarz15:51
Schronisko Sopotkowo15:52
Brodwino - Szkoła15:54
Karwiny PKM15:59
Karwiny PKM16:01
Nałkowskiej16:03
Źródło Marii16:04
Myśliwska [GDY]16:06
Karwiny Tesco16:10
Anyżowa16:12
Dąbrowa Centrum16:14
Kameliowa16:15
Paprykowa16:16
Szafranowa16:17
Rdestowa - Leśny Zakątek16:17
Giełda Towarowa16:18
Rdestowa - Chwaszczyńska16:19
Kacze Buki16:20
Kurs nr 14 do Sopot Reja
Kacze Buki16:44
Starochwaszczyńska16:45
Rdestowa - Chwaszczyńska16:46
Giełda Towarowa16:47
Szafranowa16:48
Paprykowa16:49
Kameliowa16:50
Dąbrowa Centrum16:52
Anyżowa16:53
Karwiny Tesco16:55
Myśliwska [GDY]16:58
Źródło Marii17:00
Karwiny PKM17:02
Brodwino - Szkoła17:07
Schronisko Sopotkowo17:08
Cmentarz17:09
Malczewskiego17:11
Bohaterów Monte Cassino17:13
Sopot PKP - Niepodległości17:14
3 Maja [SOP]17:16
Sopot Reja17:17
Kurs nr 15 do Kacze Buki
Sopot Reja17:28
3 Maja [SOP]17:30
Sopot PKP - Niepodległości17:31
Bohaterów Monte Cassino17:33
Goyki17:35
Malczewskiego17:36
Malczewskiego17:37
Cmentarz17:38
Schronisko Sopotkowo17:39
Brodwino - Szkoła17:41
Karwiny PKM17:46
Karwiny PKM17:48
Nałkowskiej17:50
Źródło Marii17:51
Myśliwska [GDY]17:52
Karwiny Tesco17:55
Anyżowa17:57
Dąbrowa Centrum17:59
Kameliowa18:00
Paprykowa18:01
Szafranowa18:02
Rdestowa - Leśny Zakątek18:02
Giełda Towarowa18:03
Rdestowa - Chwaszczyńska18:04
Kacze Buki18:05
Kurs nr 16 do Sopot Reja
Kacze Buki18:34
Starochwaszczyńska18:35
Rdestowa - Chwaszczyńska18:36
Giełda Towarowa18:37
Szafranowa18:38
Paprykowa18:39
Kameliowa18:40
Dąbrowa Centrum18:42
Anyżowa18:43
Karwiny Tesco18:45
Myśliwska [GDY]18:48
Źródło Marii18:49
Karwiny PKM18:51
Brodwino - Szkoła18:56
Schronisko Sopotkowo18:57
Cmentarz18:58
Malczewskiego19:00
Bohaterów Monte Cassino19:02
Sopot PKP - Niepodległości19:03
3 Maja [SOP]19:05
Sopot Reja19:06
Kurs nr 17 do Kacze Buki
Sopot Reja19:17
3 Maja [SOP]19:18
Sopot PKP - Niepodległości19:19
Bohaterów Monte Cassino19:21
Goyki19:23
Malczewskiego19:24
Malczewskiego19:25
Cmentarz19:26
Schronisko Sopotkowo19:27
Brodwino - Szkoła19:29
Karwiny PKM19:34
Karwiny PKM19:35
Nałkowskiej19:36
Źródło Marii19:37
Myśliwska [GDY]19:38
Karwiny Tesco19:41
Anyżowa19:43
Dąbrowa Centrum19:44
Kameliowa19:45
Paprykowa19:46
Szafranowa19:47
Rdestowa - Leśny Zakątek19:47
Giełda Towarowa19:48
Rdestowa - Chwaszczyńska19:49
Kacze Buki19:50
Kurs nr 18 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki19:57
Starochwaszczyńska19:58
Rdestowa - Chwaszczyńska19:59
Giełda Towarowa20:00
Szafranowa20:01
Paprykowa20:02
Kameliowa20:03
Dąbrowa Centrum20:04
Anyżowa20:05
Karwiny Tesco20:06
Myśliwska [GDY]20:09
Źródło Marii20:10
Karwiny PKM20:12
Racławicka20:14
Lidzka20:15
Olgierda20:16
Łowicka [GDY]20:17
Plac Górnośląski20:18
Zwycięstwa - Wielkopolska20:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:22
Centrum Nauki Experyment20:24
Harcerska20:25
Urząd Miasta - Świętojańska20:27
Traugutta [GDY]20:28
Żwirki i Wigury [GDY]20:29
Skwer Kościuszki - InfoBox20:31
Skwer Kościuszki - InfoBox20:33
3 Maja [GDY]20:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:37
Bpa Okoniewskiego20:38
Stocznia SKM - Morska20:39
Uniwersytet Morski20:40
Mireckiego20:41
Kalksztajnów20:42
Grabówek SKM20:44
Grabówek SKM20:45