• W niedzielę, 25.10.2020 r. na wszystkich liniach organizowanych przez ZTM w Gdańsku obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
05:18
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Kacze Buki07:06
Starochwaszczyńska07:07
Rdestowa - Chwaszczyńska07:08
Giełda Towarowa07:09
Szafranowa07:10
Paprykowa07:11
Kameliowa07:12
Dąbrowa Centrum07:13
Anyżowa07:14
Karwiny Tesco07:15
Myśliwska [GDY]07:18
Źródło Marii07:19
Karwiny PKM07:21
Brodwino - Szkoła07:26
Schronisko Sopotkowo07:27
Cmentarz07:28
Malczewskiego07:29
Bohaterów Monte Cassino07:31
Sopot PKP - Niepodległości07:32
3 Maja [SOP]07:34
Sopot Reja07:35
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Sopot Reja07:41
3 Maja [SOP]07:42
Sopot PKP - Niepodległości07:43
Bohaterów Monte Cassino07:44
Goyki07:45
Malczewskiego07:46
Kraszewskiego07:47
Junaków07:48
Małopolska07:49
Kolberga07:50
Brodwino07:51
Brodwino - Szkoła07:52
Karwiny PKM07:57
Karwiny PKM07:58
Nałkowskiej07:59
Źródło Marii08:00
Myśliwska [GDY]08:01
Karwiny Tesco08:03
Anyżowa08:05
Dąbrowa Centrum08:06
Kameliowa08:07
Paprykowa08:08
Szafranowa08:09
Rdestowa - Leśny Zakątek08:09
Giełda Towarowa08:10
Rdestowa - Chwaszczyńska08:12
Kacze Buki08:13
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Kacze Buki08:36
Starochwaszczyńska08:37
Rdestowa - Chwaszczyńska08:38
Giełda Towarowa08:39
Szafranowa08:40
Paprykowa08:41
Kameliowa08:42
Dąbrowa Centrum08:43
Anyżowa08:44
Karwiny Tesco08:45
Myśliwska [GDY]08:48
Źródło Marii08:49
Karwiny PKM08:51
Brodwino - Szkoła08:56
Schronisko Sopotkowo08:57
Cmentarz08:58
Malczewskiego08:59
Bohaterów Monte Cassino09:01
Sopot PKP - Niepodległości09:02
3 Maja [SOP]09:04
Sopot Reja09:05
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Sopot Reja09:11
3 Maja [SOP]09:12
Sopot PKP - Niepodległości09:13
Bohaterów Monte Cassino09:14
Goyki09:15
Malczewskiego09:16
Kraszewskiego09:17
Junaków09:18
Małopolska09:19
Kolberga09:20
Brodwino09:21
Brodwino - Szkoła09:22
Karwiny PKM09:27
Karwiny PKM09:28
Nałkowskiej09:29
Źródło Marii09:30
Myśliwska [GDY]09:31
Karwiny Tesco09:33
Anyżowa09:35
Dąbrowa Centrum09:36
Kameliowa09:37
Paprykowa09:38
Szafranowa09:39
Rdestowa - Leśny Zakątek09:39
Giełda Towarowa09:40
Rdestowa - Chwaszczyńska09:42
Kacze Buki09:43
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Kacze Buki10:01
Starochwaszczyńska10:02
Rdestowa - Chwaszczyńska10:03
Giełda Towarowa10:04
Szafranowa10:05
Paprykowa10:06
Kameliowa10:07
Dąbrowa Centrum10:08
Anyżowa10:09
Karwiny Tesco10:10
Myśliwska [GDY]10:13
Źródło Marii10:14
Karwiny PKM10:16
Brodwino - Szkoła10:21
Schronisko Sopotkowo10:22
Cmentarz10:23
Malczewskiego10:24
Bohaterów Monte Cassino10:26
Sopot PKP - Niepodległości10:27
3 Maja [SOP]10:29
Sopot Reja10:30
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Sopot Reja10:40
3 Maja [SOP]10:41
Sopot PKP - Niepodległości10:42
Bohaterów Monte Cassino10:44
Goyki10:45
Malczewskiego10:46
Kraszewskiego10:48
Junaków10:49
Małopolska10:50
Kolberga10:51
Brodwino10:52
Brodwino - Szkoła10:53
Karwiny PKM10:58
Karwiny PKM10:59
Nałkowskiej11:00
Źródło Marii11:01
Myśliwska [GDY]11:03
Karwiny Tesco11:05
Anyżowa11:07
Dąbrowa Centrum11:08
Kameliowa11:09
Paprykowa11:10
Szafranowa11:11
Rdestowa - Leśny Zakątek11:11
Giełda Towarowa11:12
Rdestowa - Chwaszczyńska11:14
Kacze Buki11:15
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Kacze Buki11:26
Starochwaszczyńska11:27
Rdestowa - Chwaszczyńska11:28
Giełda Towarowa11:29
Szafranowa11:30
Paprykowa11:31
Kameliowa11:32
Dąbrowa Centrum11:33
Anyżowa11:34
Karwiny Tesco11:36
Myśliwska [GDY]11:39
Źródło Marii11:40
Karwiny PKM11:42
Brodwino - Szkoła11:47
Schronisko Sopotkowo11:48
Cmentarz11:49
Malczewskiego11:51
Bohaterów Monte Cassino11:53
Sopot PKP - Niepodległości11:54
3 Maja [SOP]11:56
Sopot Reja11:57
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Sopot Reja12:10
3 Maja [SOP]12:11
Sopot PKP - Niepodległości12:12
Bohaterów Monte Cassino12:14
Goyki12:15
Malczewskiego12:16
Kraszewskiego12:18
Junaków12:19
Małopolska12:20
Kolberga12:21
Brodwino12:22
Brodwino - Szkoła12:23
Karwiny PKM12:28
Karwiny PKM12:29
Nałkowskiej12:30
Źródło Marii12:31
Myśliwska [GDY]12:33
Karwiny Tesco12:35
Anyżowa12:37
Dąbrowa Centrum12:38
Kameliowa12:39
Paprykowa12:40
Szafranowa12:41
Rdestowa - Leśny Zakątek12:41
Giełda Towarowa12:42
Rdestowa - Chwaszczyńska12:44
Kacze Buki12:45
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Kacze Buki12:56
Starochwaszczyńska12:57
Rdestowa - Chwaszczyńska12:58
Giełda Towarowa12:59
Szafranowa13:00
Paprykowa13:01
Kameliowa13:02
Dąbrowa Centrum13:03
Anyżowa13:04
Karwiny Tesco13:06
Myśliwska [GDY]13:09
Źródło Marii13:10
Karwiny PKM13:12
Brodwino - Szkoła13:17
Schronisko Sopotkowo13:18
Cmentarz13:19
Malczewskiego13:21
Bohaterów Monte Cassino13:23
Sopot PKP - Niepodległości13:24
3 Maja [SOP]13:26
Sopot Reja13:27
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Sopot Reja13:40
3 Maja [SOP]13:41
Sopot PKP - Niepodległości13:42
Bohaterów Monte Cassino13:44
Goyki13:45
Malczewskiego13:46
Kraszewskiego13:48
Junaków13:49
Małopolska13:50
Kolberga13:51
Brodwino13:52
Brodwino - Szkoła13:53
Karwiny PKM13:58
Karwiny PKM13:59
Nałkowskiej14:00
Źródło Marii14:01
Myśliwska [GDY]14:03
Karwiny Tesco14:05
Anyżowa14:07
Dąbrowa Centrum14:08
Kameliowa14:09
Paprykowa14:10
Szafranowa14:11
Rdestowa - Leśny Zakątek14:11
Giełda Towarowa14:12
Rdestowa - Chwaszczyńska14:14
Kacze Buki14:15
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Kacze Buki14:26
Starochwaszczyńska14:27
Rdestowa - Chwaszczyńska14:28
Giełda Towarowa14:29
Szafranowa14:30
Paprykowa14:31
Kameliowa14:32
Dąbrowa Centrum14:33
Anyżowa14:34
Karwiny Tesco14:36
Myśliwska [GDY]14:39
Źródło Marii14:40
Karwiny PKM14:42
Brodwino - Szkoła14:47
Schronisko Sopotkowo14:48
Cmentarz14:49
Malczewskiego14:50
Bohaterów Monte Cassino14:52
Sopot PKP - Niepodległości14:53
3 Maja [SOP]14:55
Sopot Reja14:56
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Sopot Reja15:10
3 Maja [SOP]15:11
Sopot PKP - Niepodległości15:12
Bohaterów Monte Cassino15:14
Goyki15:15
Malczewskiego15:16
Kraszewskiego15:18
Junaków15:19
Małopolska15:20
Kolberga15:21
Brodwino15:22
Brodwino - Szkoła15:23
Karwiny PKM15:28
Karwiny PKM15:29
Nałkowskiej15:30
Źródło Marii15:31
Myśliwska [GDY]15:33
Karwiny Tesco15:35
Anyżowa15:37
Dąbrowa Centrum15:38
Kameliowa15:39
Paprykowa15:40
Szafranowa15:41
Rdestowa - Leśny Zakątek15:41
Giełda Towarowa15:42
Rdestowa - Chwaszczyńska15:44
Kacze Buki15:45
Kurs nr 12 do Sopot Reja
Kacze Buki15:56
Starochwaszczyńska15:57
Rdestowa - Chwaszczyńska15:58
Giełda Towarowa15:59
Szafranowa16:00
Paprykowa16:01
Kameliowa16:02
Dąbrowa Centrum16:03
Anyżowa16:04
Karwiny Tesco16:06
Myśliwska [GDY]16:09
Źródło Marii16:10
Karwiny PKM16:12
Brodwino - Szkoła16:17
Schronisko Sopotkowo16:18
Cmentarz16:19
Malczewskiego16:20
Bohaterów Monte Cassino16:22
Sopot PKP - Niepodległości16:23
3 Maja [SOP]16:25
Sopot Reja16:26
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Sopot Reja16:41
3 Maja [SOP]16:42
Sopot PKP - Niepodległości16:43
Bohaterów Monte Cassino16:45
Goyki16:46
Malczewskiego16:47
Kraszewskiego16:49
Junaków16:50
Małopolska16:51
Kolberga16:52
Brodwino16:53
Brodwino - Szkoła16:54
Karwiny PKM16:59
Karwiny PKM17:00
Nałkowskiej17:01
Źródło Marii17:02
Myśliwska [GDY]17:04
Karwiny Tesco17:06
Anyżowa17:08
Dąbrowa Centrum17:09
Kameliowa17:10
Paprykowa17:11
Szafranowa17:12
Rdestowa - Leśny Zakątek17:12
Giełda Towarowa17:13
Rdestowa - Chwaszczyńska17:15
Kacze Buki17:16
Kurs nr 14 do Sopot Reja
Kacze Buki17:27
Starochwaszczyńska17:28
Rdestowa - Chwaszczyńska17:29
Giełda Towarowa17:30
Szafranowa17:31
Paprykowa17:32
Kameliowa17:33
Dąbrowa Centrum17:34
Anyżowa17:35
Karwiny Tesco17:36
Myśliwska [GDY]17:39
Źródło Marii17:40
Karwiny PKM17:42
Brodwino - Szkoła17:47
Schronisko Sopotkowo17:48
Cmentarz17:49
Malczewskiego17:50
Bohaterów Monte Cassino17:52
Sopot PKP - Niepodległości17:53
3 Maja [SOP]17:55
Sopot Reja17:56
Kurs nr 15 do Kacze Buki
Sopot Reja18:17
3 Maja [SOP]18:18
Sopot PKP - Niepodległości18:19
Bohaterów Monte Cassino18:20
Goyki18:21
Malczewskiego18:22
Kraszewskiego18:24
Junaków18:25
Małopolska18:26
Kolberga18:27
Brodwino18:28
Brodwino - Szkoła18:29
Karwiny PKM18:34
Karwiny PKM18:35
Nałkowskiej18:36
Źródło Marii18:37
Myśliwska [GDY]18:38
Karwiny Tesco18:40
Anyżowa18:42
Dąbrowa Centrum18:43
Kameliowa18:44
Paprykowa18:45
Szafranowa18:46
Rdestowa - Leśny Zakątek18:46
Giełda Towarowa18:47
Rdestowa - Chwaszczyńska18:49
Kacze Buki18:50
Kurs nr 16 do Sopot Reja
Kacze Buki19:01
Starochwaszczyńska19:02
Rdestowa - Chwaszczyńska19:03
Giełda Towarowa19:04
Szafranowa19:05
Paprykowa19:06
Kameliowa19:07
Dąbrowa Centrum19:08
Anyżowa19:09
Karwiny Tesco19:10
Myśliwska [GDY]19:13
Źródło Marii19:14
Karwiny PKM19:16
Brodwino - Szkoła19:21
Schronisko Sopotkowo19:22
Cmentarz19:23
Malczewskiego19:24
Bohaterów Monte Cassino19:26
Sopot PKP - Niepodległości19:27
3 Maja [SOP]19:29
Sopot Reja19:30
Kurs nr 17 do Kacze Buki
Sopot Reja19:47
3 Maja [SOP]19:48
Sopot PKP - Niepodległości19:49
Bohaterów Monte Cassino19:50
Goyki19:51
Malczewskiego19:52
Kraszewskiego19:54
Junaków19:55
Małopolska19:56
Kolberga19:57
Brodwino19:58
Brodwino - Szkoła19:59
Karwiny PKM20:04
Karwiny PKM20:05
Nałkowskiej20:06
Źródło Marii20:07
Myśliwska [GDY]20:08
Karwiny Tesco20:10
Anyżowa20:12
Dąbrowa Centrum20:13
Kameliowa20:14
Paprykowa20:15
Szafranowa20:16
Rdestowa - Leśny Zakątek20:16
Giełda Towarowa20:17
Rdestowa - Chwaszczyńska20:19
Kacze Buki20:20
Kurs nr 18 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki20:33
Starochwaszczyńska20:34
Rdestowa - Chwaszczyńska20:35
Giełda Towarowa20:36
Szafranowa20:37
Paprykowa20:38
Kameliowa20:39
Dąbrowa Centrum20:40
Anyżowa20:41
Karwiny Tesco20:42
Myśliwska [GDY]20:45
Źródło Marii20:46
Karwiny PKM20:48
Racławicka20:50
Lidzka20:51
Olgierda20:52
Łowicka [GDY]20:53
Plac Górnośląski20:54
Zwycięstwa - Wielkopolska20:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:58
Centrum Nauki Experyment21:00
Harcerska21:01
Urząd Miasta - Świętojańska21:03
Traugutta [GDY]21:04
Żwirki i Wigury [GDY]21:05
Skwer Kościuszki - InfoBox21:06
Skwer Kościuszki - InfoBox21:08
3 Maja [GDY]21:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:11
Bpa Okoniewskiego21:12
Stocznia SKM - Morska21:13
Uniwersytet Morski21:14
Mireckiego21:15
Kalksztajnów21:16
Grabówek SKM21:18
Grabówek SKM21:19