• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:32
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Kacze Buki06:12
Krzemowa [GDY]06:13
Rdestowa - Kolonia06:14
Leśna Polana06:15
Rdestowa - Leśny Zakątek06:15
Szafranowa06:16
Paprykowa06:17
Kameliowa06:18
Dąbrowa Centrum06:20
Anyżowa06:21
Karwiny Nowowiczlińska06:23
Myśliwska [GDY]06:26
Źródło Marii06:27
Karwiny PKM06:29
Podleśna06:30
Brodwino - Szkoła06:34
Schronisko Sopotkowo06:35
Cmentarz06:36
Malczewskiego06:38
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:40
Sopot PKP - Niepodległości06:41
3 Maja [SOP]06:43
Sopot Reja06:44
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Sopot Reja06:53
3 Maja [SOP]06:54
Sopot PKP - Niepodległości06:55
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:57
Goyki06:59
Malczewskiego07:00
Chodowieckiego07:01
Cmentarz07:02
Schronisko Sopotkowo07:03
Brodwino - Szkoła07:05
Karwiny PKM07:10
Karwiny PKM07:12
Nałkowskiej07:13
Źródło Marii07:14
Myśliwska [GDY]07:15
Karwiny Nowowiczlińska07:18
Anyżowa07:20
Dąbrowa Centrum07:22
Kameliowa07:23
Paprykowa07:24
Szafranowa07:25
Rdestowa - Leśny Zakątek07:25
Leśna Polana07:26
Rdestowa - Kolonia07:26
Krzemowa07:27
Kacze Buki07:28
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Kacze Buki07:55
Krzemowa [GDY]07:56
Rdestowa - Kolonia07:57
Leśna Polana07:58
Rdestowa - Leśny Zakątek07:58
Szafranowa07:59
Paprykowa08:00
Kameliowa08:01
Dąbrowa Centrum08:03
Anyżowa08:04
Karwiny Nowowiczlińska08:06
Myśliwska [GDY]08:09
Źródło Marii08:10
Karwiny PKM08:12
Podleśna08:13
Brodwino - Szkoła08:17
Schronisko Sopotkowo08:18
Cmentarz08:20
Malczewskiego08:22
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:24
Sopot PKP - Niepodległości08:25
3 Maja [SOP]08:27
Sopot Reja08:28
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Sopot Reja08:47
3 Maja [SOP]08:48
Sopot PKP - Niepodległości08:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:51
Goyki08:53
Malczewskiego08:54
Chodowieckiego08:55
Cmentarz08:56
Schronisko Sopotkowo08:57
Brodwino - Szkoła08:59
Karwiny PKM09:04
Karwiny PKM09:06
Nałkowskiej09:07
Źródło Marii09:08
Myśliwska [GDY]09:09
Karwiny Nowowiczlińska09:12
Anyżowa09:14
Dąbrowa Centrum09:16
Kameliowa09:17
Paprykowa09:18
Szafranowa09:19
Rdestowa - Leśny Zakątek09:19
Leśna Polana09:20
Rdestowa - Kolonia09:20
Krzemowa09:21
Kacze Buki09:22
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Kacze Buki09:35
Krzemowa [GDY]09:36
Rdestowa - Kolonia09:37
Leśna Polana09:38
Rdestowa - Leśny Zakątek09:38
Szafranowa09:39
Paprykowa09:40
Kameliowa09:41
Dąbrowa Centrum09:43
Anyżowa09:44
Karwiny Nowowiczlińska09:46
Myśliwska [GDY]09:49
Źródło Marii09:50
Karwiny PKM09:52
Podleśna09:53
Brodwino - Szkoła09:57
Schronisko Sopotkowo09:58
Cmentarz10:00
Malczewskiego10:02
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:04
Sopot PKP - Niepodległości10:05
3 Maja [SOP]10:07
Sopot Reja10:08
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Sopot Reja10:27
3 Maja [SOP]10:28
Sopot PKP - Niepodległości10:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:31
Goyki10:33
Malczewskiego10:34
Chodowieckiego10:35
Cmentarz10:36
Schronisko Sopotkowo10:37
Brodwino - Szkoła10:39
Karwiny PKM10:44
Karwiny PKM10:46
Nałkowskiej10:47
Źródło Marii10:48
Myśliwska [GDY]10:49
Karwiny Nowowiczlińska10:52
Anyżowa10:54
Dąbrowa Centrum10:56
Kameliowa10:57
Paprykowa10:58
Szafranowa10:59
Rdestowa - Leśny Zakątek10:59
Leśna Polana11:00
Rdestowa - Kolonia11:00
Krzemowa11:01
Kacze Buki11:02
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Kacze Buki11:15
Krzemowa [GDY]11:16
Rdestowa - Kolonia11:17
Leśna Polana11:18
Rdestowa - Leśny Zakątek11:18
Szafranowa11:19
Paprykowa11:20
Kameliowa11:21
Dąbrowa Centrum11:23
Anyżowa11:24
Karwiny Nowowiczlińska11:26
Myśliwska [GDY]11:29
Źródło Marii11:30
Karwiny PKM11:32
Podleśna11:33
Brodwino - Szkoła11:37
Schronisko Sopotkowo11:38
Cmentarz11:39
Malczewskiego11:41
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:43
Sopot PKP - Niepodległości11:44
3 Maja [SOP]11:46
Sopot Reja11:47
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Sopot Reja12:07
3 Maja [SOP]12:08
Sopot PKP - Niepodległości12:09
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:11
Goyki12:13
Malczewskiego12:14
Chodowieckiego12:15
Cmentarz12:16
Schronisko Sopotkowo12:17
Brodwino - Szkoła12:19
Karwiny PKM12:24
Karwiny PKM12:26
Nałkowskiej12:27
Źródło Marii12:28
Myśliwska [GDY]12:29
Karwiny Nowowiczlińska12:32
Anyżowa12:34
Dąbrowa Centrum12:36
Kameliowa12:37
Paprykowa12:38
Szafranowa12:39
Rdestowa - Leśny Zakątek12:39
Leśna Polana12:40
Rdestowa - Kolonia12:40
Krzemowa12:41
Kacze Buki12:42
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Kacze Buki13:15
Krzemowa [GDY]13:16
Rdestowa - Kolonia13:17
Leśna Polana13:18
Rdestowa - Leśny Zakątek13:18
Szafranowa13:19
Paprykowa13:20
Kameliowa13:21
Dąbrowa Centrum13:23
Anyżowa13:24
Karwiny Nowowiczlińska13:26
Myśliwska [GDY]13:29
Źródło Marii13:30
Karwiny PKM13:32
Podleśna13:33
Brodwino - Szkoła13:37
Schronisko Sopotkowo13:38
Cmentarz13:39
Malczewskiego13:41
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:43
Sopot PKP - Niepodległości13:44
3 Maja [SOP]13:46
Sopot Reja13:47
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Sopot Reja13:56
3 Maja [SOP]13:57
Sopot PKP - Niepodległości13:58
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:00
Goyki14:02
Malczewskiego14:03
Chodowieckiego14:04
Cmentarz14:05
Schronisko Sopotkowo14:06
Brodwino - Szkoła14:08
Karwiny PKM14:13
Karwiny PKM14:15
Nałkowskiej14:16
Źródło Marii14:17
Myśliwska [GDY]14:19
Karwiny Nowowiczlińska14:22
Anyżowa14:24
Dąbrowa Centrum14:26
Kameliowa14:27
Paprykowa14:28
Szafranowa14:29
Rdestowa - Leśny Zakątek14:29
Leśna Polana14:30
Rdestowa - Kolonia14:30
Krzemowa14:31
Kacze Buki14:32
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Kacze Buki14:52
Krzemowa [GDY]14:53
Rdestowa - Kolonia14:54
Leśna Polana14:55
Rdestowa - Leśny Zakątek14:55
Szafranowa14:56
Paprykowa14:57
Kameliowa14:58
Dąbrowa Centrum15:00
Anyżowa15:01
Karwiny Nowowiczlińska15:03
Myśliwska [GDY]15:06
Źródło Marii15:07
Karwiny PKM15:09
Podleśna15:10
Brodwino - Szkoła15:14
Schronisko Sopotkowo15:15
Cmentarz15:16
Malczewskiego15:18
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:20
Sopot PKP - Niepodległości15:21
3 Maja [SOP]15:23
Sopot Reja15:24
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Sopot Reja15:41
3 Maja [SOP]15:42
Sopot PKP - Niepodległości15:43
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:45
Goyki15:47
Malczewskiego15:48
Chodowieckiego15:49
Cmentarz15:50
Schronisko Sopotkowo15:51
Brodwino - Szkoła15:53
Karwiny PKM15:58
Karwiny PKM16:00
Nałkowskiej16:02
Źródło Marii16:03
Myśliwska [GDY]16:05
Karwiny Nowowiczlińska16:09
Anyżowa16:11
Dąbrowa Centrum16:13
Kameliowa16:14
Paprykowa16:15
Szafranowa16:16
Rdestowa - Leśny Zakątek16:16
Leśna Polana16:17
Rdestowa - Kolonia16:17
Krzemowa16:18
Kacze Buki16:19
Kurs nr 12 do Sopot Reja
Kacze Buki17:03
Krzemowa [GDY]17:04
Rdestowa - Kolonia17:05
Leśna Polana17:06
Rdestowa - Leśny Zakątek17:06
Szafranowa17:07
Paprykowa17:08
Kameliowa17:09
Dąbrowa Centrum17:11
Anyżowa17:12
Karwiny Nowowiczlińska17:14
Myśliwska [GDY]17:17
Źródło Marii17:18
Karwiny PKM17:20
Podleśna17:21
Brodwino - Szkoła17:25
Schronisko Sopotkowo17:26
Cmentarz17:27
Malczewskiego17:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:31
Sopot PKP - Niepodległości17:32
3 Maja [SOP]17:34
Sopot Reja17:35
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Sopot Reja17:47
3 Maja [SOP]17:48
Sopot PKP - Niepodległości17:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:51
Goyki17:53
Malczewskiego17:54
Chodowieckiego17:55
Cmentarz17:56
Schronisko Sopotkowo17:57
Brodwino - Szkoła17:59
Karwiny PKM18:04
Karwiny PKM18:06
Nałkowskiej18:08
Źródło Marii18:09
Myśliwska [GDY]18:10
Karwiny Nowowiczlińska18:13
Anyżowa18:15
Dąbrowa Centrum18:17
Kameliowa18:18
Paprykowa18:19
Szafranowa18:20
Rdestowa - Leśny Zakątek18:20
Leśna Polana18:21
Rdestowa - Kolonia18:21
Krzemowa18:22
Kacze Buki18:23
Kurs nr 14 do Sopot Reja
Kacze Buki19:03
Krzemowa [GDY]19:04
Rdestowa - Kolonia19:05
Leśna Polana19:06
Rdestowa - Leśny Zakątek19:06
Szafranowa19:07
Paprykowa19:08
Kameliowa19:09
Dąbrowa Centrum19:11
Anyżowa19:12
Karwiny Nowowiczlińska19:14
Myśliwska [GDY]19:17
Źródło Marii19:18
Karwiny PKM19:20
Podleśna19:21
Brodwino - Szkoła19:25
Schronisko Sopotkowo19:26
Cmentarz19:27
Malczewskiego19:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:31
Sopot PKP - Niepodległości19:32
3 Maja [SOP]19:34
Sopot Reja19:35
Kurs nr 15 do Kacze Buki
Sopot Reja19:47
3 Maja [SOP]19:48
Sopot PKP - Niepodległości19:49
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:50
Goyki19:52
Malczewskiego19:53
Chodowieckiego19:54
Cmentarz19:55
Schronisko Sopotkowo19:56
Brodwino - Szkoła19:58
Karwiny PKM20:03
Karwiny PKM20:04
Nałkowskiej20:05
Źródło Marii20:06
Myśliwska [GDY]20:07
Karwiny Nowowiczlińska20:10
Anyżowa20:12
Dąbrowa Centrum20:13
Kameliowa20:14
Paprykowa20:15
Szafranowa20:16
Rdestowa - Leśny Zakątek20:16
Leśna Polana20:17
Rdestowa - Kolonia20:17
Krzemowa20:18
Kacze Buki20:19