• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
01:24
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Sopot Reja13:25
Sopot Reja13:25
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Sopot Reja13:41
3 Maja [SOP]13:42
Sopot PKP - Niepodległości13:43
Bohaterów Monte Cassino13:45
Goyki13:46
Malczewskiego13:47
Kraszewskiego13:49
Junaków13:50
Małopolska13:51
Kolberga13:52
Brodwino13:53
Brodwino - Szkoła13:54
Karwiny PKM13:59
Karwiny PKM14:00
Nałkowskiej14:01
Źródło Marii14:02
Myśliwska [GDY]14:04
Karwiny Tesco14:07
Anyżowa14:09
Dąbrowa Centrum14:10
Kameliowa14:11
Paprykowa14:12
Szafranowa14:13
Rdestowa - Leśny Zakątek14:13
Giełda Towarowa14:14
Rdestowa - Chwaszczyńska14:16
Kacze Buki14:17
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Kacze Buki14:32
Starochwaszczyńska14:33
Rdestowa - Chwaszczyńska14:34
Giełda Towarowa14:35
Szafranowa14:36
Paprykowa14:37
Kameliowa14:38
Dąbrowa Centrum14:39
Anyżowa14:40
Karwiny Tesco14:42
Myśliwska [GDY]14:45
Źródło Marii14:46
Karwiny PKM14:48
Brodwino - Szkoła14:53
Schronisko Sopotkowo14:54
Cmentarz14:55
Malczewskiego14:57
Bohaterów Monte Cassino14:59
Sopot PKP - Niepodległości15:00
3 Maja [SOP]15:02
Sopot Reja15:03
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Sopot Reja15:26
3 Maja [SOP]15:27
Sopot PKP - Niepodległości15:28
Bohaterów Monte Cassino15:30
Goyki15:31
Malczewskiego15:32
Kraszewskiego15:34
Junaków15:35
Małopolska15:36
Kolberga15:37
Brodwino15:38
Brodwino - Szkoła15:39
Karwiny PKM15:45
Karwiny PKM15:47
Nałkowskiej15:48
Źródło Marii15:49
Myśliwska [GDY]15:51
Karwiny Tesco15:54
Anyżowa15:56
Dąbrowa Centrum15:58
Kameliowa15:59
Paprykowa16:00
Szafranowa16:01
Rdestowa - Leśny Zakątek16:01
Giełda Towarowa16:02
Rdestowa - Chwaszczyńska16:04
Kacze Buki16:05
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Kacze Buki16:22
Starochwaszczyńska16:23
Rdestowa - Chwaszczyńska16:24
Giełda Towarowa16:25
Szafranowa16:26
Paprykowa16:27
Kameliowa16:28
Dąbrowa Centrum16:29
Anyżowa16:30
Karwiny Tesco16:32
Myśliwska [GDY]16:35
Źródło Marii16:36
Karwiny PKM16:38
Brodwino - Szkoła16:43
Schronisko Sopotkowo16:44
Cmentarz16:45
Malczewskiego16:46
Bohaterów Monte Cassino16:48
Sopot PKP - Niepodległości16:49
3 Maja [SOP]16:51
Sopot Reja16:52
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Sopot Reja17:11
3 Maja [SOP]17:12
Sopot PKP - Niepodległości17:13
Bohaterów Monte Cassino17:15
Goyki17:16
Malczewskiego17:17
Kraszewskiego17:19
Junaków17:20
Małopolska17:21
Kolberga17:22
Brodwino17:23
Brodwino - Szkoła17:24
Karwiny PKM17:30
Karwiny PKM17:32
Nałkowskiej17:33
Źródło Marii17:34
Myśliwska [GDY]17:36
Karwiny Tesco17:38
Anyżowa17:40
Dąbrowa Centrum17:42
Kameliowa17:43
Paprykowa17:44
Szafranowa17:45
Rdestowa - Leśny Zakątek17:45
Giełda Towarowa17:46
Rdestowa - Chwaszczyńska17:48
Kacze Buki17:49