• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
10:48
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Kacze Buki05:52
Starochwaszczyńska05:53
Rdestowa - Chwaszczyńska05:54
Giełda Towarowa05:55
Szafranowa05:56
Paprykowa05:57
Kameliowa05:58
Dąbrowa Centrum05:59
Anyżowa06:00
Karwiny Tesco06:02
Myśliwska [GDY]06:05
Źródło Marii06:06
Karwiny PKM06:08
Brodwino - Szkoła06:13
Schronisko Sopotkowo06:14
Cmentarz06:15
Malczewskiego06:17
Bohaterów Monte Cassino06:19
Sopot PKP - Niepodległości06:20
3 Maja [SOP]06:22
Sopot Reja06:23
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Sopot Reja06:36
3 Maja [SOP]06:37
Sopot PKP - Niepodległości06:38
Bohaterów Monte Cassino06:39
Goyki06:40
Malczewskiego06:41
Kraszewskiego06:42
Junaków06:43
Małopolska06:44
Kolberga06:45
Brodwino06:46
Brodwino - Szkoła06:47
Karwiny PKM06:52
Karwiny PKM06:53
Nałkowskiej06:54
Źródło Marii06:55
Myśliwska [GDY]06:56
Karwiny Tesco06:58
Anyżowa07:00
Dąbrowa Centrum07:01
Kameliowa07:02
Paprykowa07:03
Szafranowa07:04
Rdestowa - Leśny Zakątek07:04
Giełda Towarowa07:05
Rdestowa - Chwaszczyńska07:07
Kacze Buki07:08
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Kacze Buki07:13
Starochwaszczyńska07:14
Rdestowa - Chwaszczyńska07:15
Giełda Towarowa07:16
Szafranowa07:17
Paprykowa07:18
Kameliowa07:19
Dąbrowa Centrum07:20
Anyżowa07:21
Karwiny Tesco07:23
Myśliwska [GDY]07:26
Źródło Marii07:27
Karwiny PKM07:31
Brodwino - Szkoła07:36
Schronisko Sopotkowo07:37
Cmentarz07:39
Malczewskiego07:42
Bohaterów Monte Cassino07:44
Sopot PKP - Niepodległości07:45
3 Maja [SOP]07:47
Sopot Reja07:48
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Sopot Reja08:03
3 Maja [SOP]08:04
Sopot PKP - Niepodległości08:05
Bohaterów Monte Cassino08:07
Goyki08:08
Malczewskiego08:09
Kraszewskiego08:11
Junaków08:12
Małopolska08:13
Kolberga08:14
Brodwino08:15
Brodwino - Szkoła08:16
Karwiny PKM08:21
Karwiny PKM08:22
Nałkowskiej08:23
Źródło Marii08:24
Myśliwska [GDY]08:26
Karwiny Tesco08:28
Anyżowa08:30
Dąbrowa Centrum08:31
Kameliowa08:32
Paprykowa08:33
Szafranowa08:34
Rdestowa - Leśny Zakątek08:34
Giełda Towarowa08:35
Rdestowa - Chwaszczyńska08:37
Kacze Buki08:38
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Kacze Buki09:05
Starochwaszczyńska09:06
Rdestowa - Chwaszczyńska09:07
Giełda Towarowa09:08
Szafranowa09:09
Paprykowa09:10
Kameliowa09:11
Dąbrowa Centrum09:12
Anyżowa09:13
Karwiny Tesco09:15
Myśliwska [GDY]09:18
Źródło Marii09:19
Karwiny PKM09:21
Brodwino - Szkoła09:26
Schronisko Sopotkowo09:27
Cmentarz09:29
Malczewskiego09:31
Bohaterów Monte Cassino09:33
Sopot PKP - Niepodległości09:34
3 Maja [SOP]09:36
Sopot Reja09:37
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Sopot Reja09:57
3 Maja [SOP]09:58
Sopot PKP - Niepodległości09:59
Bohaterów Monte Cassino10:01
Goyki10:02
Malczewskiego10:03
Kraszewskiego10:05
Junaków10:06
Małopolska10:07
Kolberga10:08
Brodwino10:09
Brodwino - Szkoła10:10
Karwiny PKM10:15
Karwiny PKM10:16
Nałkowskiej10:17
Źródło Marii10:18
Myśliwska [GDY]10:20
Karwiny Tesco10:22
Anyżowa10:24
Dąbrowa Centrum10:25
Kameliowa10:26
Paprykowa10:27
Szafranowa10:28
Rdestowa - Leśny Zakątek10:28
Giełda Towarowa10:29
Rdestowa - Chwaszczyńska10:31
Kacze Buki10:32
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Kacze Buki10:55
Starochwaszczyńska10:56
Rdestowa - Chwaszczyńska10:57
Giełda Towarowa10:58
Szafranowa10:59
Paprykowa11:00
Kameliowa11:01
Dąbrowa Centrum11:02
Anyżowa11:03
Karwiny Tesco11:05
Myśliwska [GDY]11:08
Źródło Marii11:09
Karwiny PKM11:11
Brodwino - Szkoła11:16
Schronisko Sopotkowo11:17
Cmentarz11:18
Malczewskiego11:20
Bohaterów Monte Cassino11:22
Sopot PKP - Niepodległości11:23
3 Maja [SOP]11:25
Sopot Reja11:26
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Sopot Reja11:57
3 Maja [SOP]11:58
Sopot PKP - Niepodległości11:59
Bohaterów Monte Cassino12:01
Goyki12:02
Malczewskiego12:03
Kraszewskiego12:05
Junaków12:06
Małopolska12:07
Kolberga12:08
Brodwino12:09
Brodwino - Szkoła12:10
Karwiny PKM12:15
Karwiny PKM12:16
Nałkowskiej12:17
Źródło Marii12:18
Myśliwska [GDY]12:20
Karwiny Tesco12:23
Anyżowa12:25
Dąbrowa Centrum12:26
Kameliowa12:27
Paprykowa12:28
Szafranowa12:29
Rdestowa - Leśny Zakątek12:29
Giełda Towarowa12:30
Rdestowa - Chwaszczyńska12:32
Kacze Buki12:33
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Kacze Buki12:55
Starochwaszczyńska12:56
Rdestowa - Chwaszczyńska12:57
Giełda Towarowa12:58
Szafranowa12:59
Paprykowa13:00
Kameliowa13:01
Dąbrowa Centrum13:02
Anyżowa13:03
Karwiny Tesco13:05
Myśliwska [GDY]13:08
Źródło Marii13:09
Karwiny PKM13:11
Brodwino - Szkoła13:16
Schronisko Sopotkowo13:17
Cmentarz13:18
Malczewskiego13:20
Bohaterów Monte Cassino13:22
Sopot PKP - Niepodległości13:23
3 Maja [SOP]13:25
Sopot Reja13:26
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Sopot Reja13:56
3 Maja [SOP]13:57
Sopot PKP - Niepodległości13:58
Bohaterów Monte Cassino14:00
Goyki14:01
Malczewskiego14:02
Kraszewskiego14:04
Junaków14:05
Małopolska14:06
Kolberga14:07
Brodwino14:08
Brodwino - Szkoła14:09
Karwiny PKM14:14
Karwiny PKM14:15
Nałkowskiej14:16
Źródło Marii14:17
Myśliwska [GDY]14:19
Karwiny Tesco14:22
Anyżowa14:24
Dąbrowa Centrum14:25
Kameliowa14:26
Paprykowa14:27
Szafranowa14:28
Rdestowa - Leśny Zakątek14:28
Giełda Towarowa14:29
Rdestowa - Chwaszczyńska14:31
Kacze Buki14:32
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Kacze Buki14:47
Starochwaszczyńska14:48
Rdestowa - Chwaszczyńska14:49
Giełda Towarowa14:50
Szafranowa14:51
Paprykowa14:52
Kameliowa14:53
Dąbrowa Centrum14:54
Anyżowa14:55
Karwiny Tesco14:57
Myśliwska [GDY]15:00
Źródło Marii15:01
Karwiny PKM15:03
Brodwino - Szkoła15:08
Schronisko Sopotkowo15:09
Cmentarz15:10
Malczewskiego15:12
Bohaterów Monte Cassino15:14
Sopot PKP - Niepodległości15:15
3 Maja [SOP]15:17
Sopot Reja15:18
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Sopot Reja15:41
3 Maja [SOP]15:42
Sopot PKP - Niepodległości15:43
Bohaterów Monte Cassino15:45
Goyki15:46
Malczewskiego15:47
Kraszewskiego15:49
Junaków15:50
Małopolska15:51
Kolberga15:52
Brodwino15:53
Brodwino - Szkoła15:54
Karwiny PKM16:00
Karwiny PKM16:02
Nałkowskiej16:03
Źródło Marii16:04
Myśliwska [GDY]16:06
Karwiny Tesco16:09
Anyżowa16:11
Dąbrowa Centrum16:13
Kameliowa16:14
Paprykowa16:15
Szafranowa16:16
Rdestowa - Leśny Zakątek16:16
Giełda Towarowa16:17
Rdestowa - Chwaszczyńska16:19
Kacze Buki16:20
Kurs nr 12 do Sopot Reja
Kacze Buki16:42
Starochwaszczyńska16:43
Rdestowa - Chwaszczyńska16:44
Giełda Towarowa16:45
Szafranowa16:46
Paprykowa16:47
Kameliowa16:48
Dąbrowa Centrum16:49
Anyżowa16:50
Karwiny Tesco16:52
Myśliwska [GDY]16:55
Źródło Marii16:56
Karwiny PKM16:58
Brodwino - Szkoła17:03
Schronisko Sopotkowo17:04
Cmentarz17:05
Malczewskiego17:06
Bohaterów Monte Cassino17:08
Sopot PKP - Niepodległości17:09
3 Maja [SOP]17:11
Sopot Reja17:12
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Sopot Reja17:28
3 Maja [SOP]17:29
Sopot PKP - Niepodległości17:30
Bohaterów Monte Cassino17:32
Goyki17:33
Malczewskiego17:34
Kraszewskiego17:36
Junaków17:37
Małopolska17:38
Kolberga17:39
Brodwino17:40
Brodwino - Szkoła17:41
Karwiny PKM17:46
Karwiny PKM17:48
Nałkowskiej17:49
Źródło Marii17:50
Myśliwska [GDY]17:52
Karwiny Tesco17:54
Anyżowa17:56
Dąbrowa Centrum17:58
Kameliowa17:59
Paprykowa18:00
Szafranowa18:01
Rdestowa - Leśny Zakątek18:01
Giełda Towarowa18:02
Rdestowa - Chwaszczyńska18:04
Kacze Buki18:05
Kurs nr 14 do Sopot Reja
Kacze Buki18:31
Starochwaszczyńska18:32
Rdestowa - Chwaszczyńska18:33
Giełda Towarowa18:34
Szafranowa18:35
Paprykowa18:36
Kameliowa18:37
Dąbrowa Centrum18:38
Anyżowa18:39
Karwiny Tesco18:40
Myśliwska [GDY]18:43
Źródło Marii18:44
Karwiny PKM18:46
Brodwino - Szkoła18:51
Schronisko Sopotkowo18:52
Cmentarz18:53
Malczewskiego18:54
Bohaterów Monte Cassino18:56
Sopot PKP - Niepodległości18:57
3 Maja [SOP]18:59
Sopot Reja19:00
Kurs nr 15 do Kacze Buki
Sopot Reja19:17
3 Maja [SOP]19:18
Sopot PKP - Niepodległości19:19
Bohaterów Monte Cassino19:20
Goyki19:21
Malczewskiego19:22
Kraszewskiego19:24
Junaków19:25
Małopolska19:26
Kolberga19:27
Brodwino19:28
Brodwino - Szkoła19:29
Karwiny PKM19:34
Karwiny PKM19:35
Nałkowskiej19:36
Źródło Marii19:37
Myśliwska [GDY]19:38
Karwiny Tesco19:40
Anyżowa19:42
Dąbrowa Centrum19:43
Kameliowa19:44
Paprykowa19:45
Szafranowa19:46
Rdestowa - Leśny Zakątek19:46
Giełda Towarowa19:47
Rdestowa - Chwaszczyńska19:49
Kacze Buki19:50
Kurs nr 16 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki19:57
Starochwaszczyńska19:58
Rdestowa - Chwaszczyńska19:59
Giełda Towarowa20:00
Szafranowa20:01
Paprykowa20:02
Kameliowa20:03
Dąbrowa Centrum20:04
Anyżowa20:05
Karwiny Tesco20:06
Myśliwska [GDY]20:09
Źródło Marii20:10
Karwiny PKM20:12
Racławicka20:14
Lidzka20:15
Olgierda20:16
Łowicka [GDY]20:17
Plac Górnośląski20:18
Zwycięstwa - Wielkopolska20:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:22
Centrum Nauki Experyment20:24
Harcerska20:25
Urząd Miasta - Świętojańska20:27
Traugutta [GDY]20:28
Żwirki i Wigury [GDY]20:29
Skwer Kościuszki - InfoBox20:31
Skwer Kościuszki - InfoBox20:33
3 Maja [GDY]20:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:37
Bpa Okoniewskiego20:38
Stocznia SKM - Morska20:39
Uniwersytet Morski20:40
Mireckiego20:41
Kalksztajnów20:42
Grabówek SKM20:44
Grabówek SKM20:45