• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:31
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki06:08
Kacze Buki06:08
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Kacze Buki06:13
Krzemowa [GDY]06:14
Rdestowa - Chwaszczyńska06:15
Leśna Polana06:16
Szafranowa06:17
Paprykowa06:18
Kameliowa06:19
Dąbrowa Centrum06:21
Anyżowa06:22
Karwiny Nowowiczlińska06:24
Myśliwska [GDY]06:27
Źródło Marii06:28
Karwiny PKM06:30
Podleśna06:31
Brodwino - Szkoła06:35
Schronisko Sopotkowo06:36
Cmentarz06:37
Malczewskiego06:39
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:41
Sopot PKP - Niepodległości06:42
3 Maja [SOP]06:44
Sopot Reja06:45
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Sopot Reja06:53
3 Maja [SOP]06:54
Sopot PKP - Niepodległości06:55
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:57
Goyki06:59
Malczewskiego07:00
Chodowieckiego07:01
Cmentarz07:02
Schronisko Sopotkowo07:03
Brodwino - Szkoła07:05
Karwiny PKM07:10
Karwiny PKM07:12
Nałkowskiej07:13
Źródło Marii07:14
Myśliwska [GDY]07:15
Karwiny Nowowiczlińska07:18
Anyżowa07:20
Dąbrowa Centrum07:22
Kameliowa07:23
Paprykowa07:24
Szafranowa07:25
Rdestowa - Leśny Zakątek07:25
Leśna Polana07:26
Rdestowa - Chwaszczyńska07:26
Kacze Buki07:28
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Kacze Buki07:39
Krzemowa [GDY]07:40
Rdestowa - Chwaszczyńska07:41
Leśna Polana07:42
Szafranowa07:43
Paprykowa07:44
Kameliowa07:45
Dąbrowa Centrum07:47
Anyżowa07:48
Karwiny Nowowiczlińska07:50
Myśliwska [GDY]07:53
Źródło Marii07:55
Karwiny PKM07:57
Podleśna07:58
Brodwino - Szkoła08:02
Schronisko Sopotkowo08:03
Cmentarz08:05
Malczewskiego08:07
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:09
Sopot PKP - Niepodległości08:10
3 Maja [SOP]08:12
Sopot Reja08:13
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Sopot Reja08:27
3 Maja [SOP]08:28
Sopot PKP - Niepodległości08:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:31
Goyki08:33
Malczewskiego08:34
Chodowieckiego08:35
Cmentarz08:36
Schronisko Sopotkowo08:37
Brodwino - Szkoła08:39
Karwiny PKM08:44
Karwiny PKM08:46
Nałkowskiej08:47
Źródło Marii08:48
Myśliwska [GDY]08:49
Karwiny Nowowiczlińska08:52
Anyżowa08:54
Dąbrowa Centrum08:56
Kameliowa08:57
Paprykowa08:58
Szafranowa08:59
Rdestowa - Leśny Zakątek08:59
Leśna Polana09:00
Rdestowa - Chwaszczyńska09:00
Kacze Buki09:02