• Honorowanie biletów SKM w pojazdach komunikacji miejskiej na odc.Sopot- Śródmieście SKM.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
14:37
Kurs nr 0 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska06:51
Kamienny Potok SKM06:53
Kraszewskiego06:54
Sienkiewicza06:56
Wejherowska06:58
Malczewskiego06:59
Uniwersytet Gdański [SOP]07:01
Sikorskiego [SOP]07:02
Sopot PKP07:05
Sobieskiego - Przychodnia07:06
Bitwy pod Płowcami07:08
Polna07:09
Mierosławskiego07:10
Rynek Non-Stop07:15
Sportowa [SOP]07:16
Architektów07:17
Polna07:18
Grunwaldzka [SOP]07:20
Chopina [SOP]07:21
Sopot PKP07:22
Bohaterów Monte Cassino07:24
Goyki07:25
Malczewskiego07:26
Kraszewskiego07:27
Sienkiewicza07:28
Kraszewskiego07:30
Kamienny Potok SKM07:31
Mazowiecka07:32
Kamienny Potok - Kujawska07:33
Kurs nr 1 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska07:38
Kamienny Potok SKM07:40
Kraszewskiego07:41
Sienkiewicza07:43
Wejherowska07:45
Malczewskiego07:46
Uniwersytet Gdański [SOP]07:48
Sikorskiego [SOP]07:49
Sopot PKP07:52
Sobieskiego - Przychodnia07:53
Bitwy pod Płowcami07:55
Polna07:56
Mierosławskiego07:57
Rynek Non-Stop08:00
Sportowa [SOP]08:01
Architektów08:02
Polna08:03
Grunwaldzka [SOP]08:05
Chopina [SOP]08:07
Sopot PKP08:08
Bohaterów Monte Cassino08:10
Goyki08:11
Malczewskiego08:12
Kraszewskiego08:13
Sienkiewicza08:14
Kraszewskiego08:16
Kamienny Potok SKM08:17
Mazowiecka08:18
Kamienny Potok - Kujawska08:19
Kurs nr 2 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska08:38
Kamienny Potok SKM08:40
Kraszewskiego08:41
Sienkiewicza08:43
Wejherowska08:45
Malczewskiego08:46
Uniwersytet Gdański [SOP]08:48
Sikorskiego [SOP]08:49
Sopot PKP08:52
Sobieskiego - Przychodnia08:53
Bitwy pod Płowcami08:55
Polna08:56
Mierosławskiego08:57
Rynek Non-Stop09:00
Sportowa [SOP]09:01
Architektów09:02
Polna09:03
Grunwaldzka [SOP]09:05
Chopina [SOP]09:07
Sopot PKP09:08
Bohaterów Monte Cassino09:10
Goyki09:11
Malczewskiego09:12
Kraszewskiego09:13
Sienkiewicza09:14
Kraszewskiego09:16
Kamienny Potok SKM09:17
Mazowiecka09:18
Kamienny Potok - Kujawska09:19
Kurs nr 3 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska09:38
Kamienny Potok SKM09:40
Kraszewskiego09:41
Sienkiewicza09:43
Wejherowska09:45
Malczewskiego09:46
Uniwersytet Gdański [SOP]09:48
Sikorskiego [SOP]09:49
Sopot PKP09:52
Sobieskiego - Przychodnia09:53
Bitwy pod Płowcami09:55
Polna09:56
Mierosławskiego09:57
Rynek Non-Stop10:00
Sportowa [SOP]10:01
Architektów10:02
Polna10:03
Grunwaldzka [SOP]10:05
Chopina [SOP]10:07
Sopot PKP10:08
Bohaterów Monte Cassino10:10
Goyki10:11
Malczewskiego10:12
Kraszewskiego10:13
Sienkiewicza10:14
Kraszewskiego10:16
Kamienny Potok SKM10:17
Mazowiecka10:18
Kamienny Potok - Kujawska10:19
Kurs nr 4 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska10:38
Kamienny Potok SKM10:40
Kraszewskiego10:41
Sienkiewicza10:43
Wejherowska10:45
Malczewskiego10:46
Uniwersytet Gdański [SOP]10:48
Sikorskiego [SOP]10:49
Sopot PKP10:52
Sobieskiego - Przychodnia10:53
Bitwy pod Płowcami10:55
Polna10:56
Mierosławskiego10:57
Rynek Non-Stop11:00
Sportowa [SOP]11:01
Architektów11:02
Polna11:03
Grunwaldzka [SOP]11:05
Chopina [SOP]11:07
Sopot PKP11:09
Bohaterów Monte Cassino11:12
Goyki11:13
Malczewskiego11:14
Kraszewskiego11:16
Sienkiewicza11:17
Kraszewskiego11:19
Kamienny Potok SKM11:20
Mazowiecka11:21
Kamienny Potok - Kujawska11:22
Kurs nr 5 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska11:38
Kamienny Potok SKM11:40
Kraszewskiego11:41
Sienkiewicza11:43
Wejherowska11:45
Malczewskiego11:46
Uniwersytet Gdański [SOP]11:48
Sikorskiego [SOP]11:49
Sopot PKP11:52
Sobieskiego - Przychodnia11:53
Bitwy pod Płowcami11:55
Polna11:56
Mierosławskiego11:57
Rynek Non-Stop12:00
Sportowa [SOP]12:01
Architektów12:02
Polna12:03
Grunwaldzka [SOP]12:05
Chopina [SOP]12:07
Sopot PKP12:09
Bohaterów Monte Cassino12:12
Goyki12:13
Malczewskiego12:14
Kraszewskiego12:16
Sienkiewicza12:17
Kraszewskiego12:19
Kamienny Potok SKM12:20
Mazowiecka12:21
Kamienny Potok - Kujawska12:22
Kurs nr 6 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska12:38
Kamienny Potok SKM12:40
Kraszewskiego12:41
Sienkiewicza12:43
Wejherowska12:45
Malczewskiego12:46
Uniwersytet Gdański [SOP]12:48
Sikorskiego [SOP]12:49
Sopot PKP12:52
Sobieskiego - Przychodnia12:53
Bitwy pod Płowcami12:55
Polna12:56
Mierosławskiego12:57
Rynek Non-Stop13:00
Sportowa [SOP]13:01
Architektów13:02
Polna13:03
Grunwaldzka [SOP]13:05
Chopina [SOP]13:07
Sopot PKP13:09
Bohaterów Monte Cassino13:12
Goyki13:13
Malczewskiego13:14
Kraszewskiego13:16
Sienkiewicza13:17
Kraszewskiego13:19
Kamienny Potok SKM13:20
Mazowiecka13:21
Kamienny Potok - Kujawska13:22
Kurs nr 7 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska13:38
Kamienny Potok SKM13:40
Kraszewskiego13:41
Sienkiewicza13:43
Wejherowska13:45
Malczewskiego13:46
Uniwersytet Gdański [SOP]13:48
Sikorskiego [SOP]13:49
Sopot PKP13:52
Sobieskiego - Przychodnia13:53
Bitwy pod Płowcami13:55
Polna13:56
Mierosławskiego13:57
Rynek Non-Stop14:00
Sportowa [SOP]14:01
Architektów14:02
Polna14:03
Grunwaldzka [SOP]14:05
Chopina [SOP]14:07
Sopot PKP14:09
Bohaterów Monte Cassino14:12
Goyki14:13
Malczewskiego14:14
Kraszewskiego14:16
Sienkiewicza14:17
Kraszewskiego14:19
Kamienny Potok SKM14:20
Mazowiecka14:21
Kamienny Potok - Kujawska14:22
Kurs nr 8 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska14:38
Kamienny Potok SKM14:40
Kraszewskiego14:41
Sienkiewicza14:43
Wejherowska14:45
Malczewskiego14:46
Uniwersytet Gdański [SOP]14:48
Sikorskiego [SOP]14:49
Sopot PKP14:52
Sobieskiego - Przychodnia14:53
Bitwy pod Płowcami14:55
Polna14:56
Mierosławskiego14:57
Rynek Non-Stop15:00
Sportowa [SOP]15:01
Architektów15:02
Polna15:03
Grunwaldzka [SOP]15:05
Chopina [SOP]15:07
Sopot PKP15:09
Bohaterów Monte Cassino15:12
Goyki15:13
Malczewskiego15:14
Kraszewskiego15:16
Sienkiewicza15:17
Kraszewskiego15:19
Kamienny Potok SKM15:20
Mazowiecka15:21
Kamienny Potok - Kujawska15:22
Kurs nr 9 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska15:38
Kamienny Potok SKM15:40
Kraszewskiego15:41
Sienkiewicza15:43
Wejherowska15:45
Malczewskiego15:46
Uniwersytet Gdański [SOP]15:48
Sikorskiego [SOP]15:49
Sopot PKP15:52
Sobieskiego - Przychodnia15:53
Bitwy pod Płowcami15:55
Polna15:56
Mierosławskiego15:57
Rynek Non-Stop16:00
Sportowa [SOP]16:01
Architektów16:02
Polna16:03
Grunwaldzka [SOP]16:05
Chopina [SOP]16:07
Sopot PKP16:09
Bohaterów Monte Cassino16:12
Goyki16:13
Malczewskiego16:14
Kraszewskiego16:16
Sienkiewicza16:17
Kraszewskiego16:19
Kamienny Potok SKM16:20
Mazowiecka16:21
Kamienny Potok - Kujawska16:22
Kurs nr 10 do Kamienny Potok - Kujawska
Kamienny Potok - Kujawska16:38
Kamienny Potok SKM16:40
Kraszewskiego16:41
Sienkiewicza16:43
Wejherowska16:45
Malczewskiego16:46
Uniwersytet Gdański [SOP]16:48
Sikorskiego [SOP]16:49
Sopot PKP16:52
Sobieskiego - Przychodnia16:53
Bitwy pod Płowcami16:55
Polna16:56
Mierosławskiego16:57
Rynek Non-Stop17:00
Sportowa [SOP]17:01
Architektów17:02
Polna17:03
Grunwaldzka [SOP]17:05
Chopina [SOP]17:07
Sopot PKP17:09
Bohaterów Monte Cassino17:12
Goyki17:13
Malczewskiego17:14
Kraszewskiego17:16
Sienkiewicza17:17
Kraszewskiego17:19
Kamienny Potok SKM17:20
Mazowiecka17:21
Kamienny Potok - Kujawska17:22