• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
02:36
Kurs nr 0 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM07:09
Kamienny Potok SKM07:09
Kurs nr 1 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM07:14
Junaków07:16
Małopolska07:17
Kolberga07:18
Brodwino07:19
Schronisko Sopotkowo07:21
Cmentarz07:23
Malczewskiego07:26
Uniwersytet Gdański [SOP]07:28
Sikorskiego [SOP]07:29
Sopot PKP07:32
Sopot PKP - Marynarzy07:33
Władysława IV [SOP]07:35
Grunwaldzka [SOP]07:36
Chopina [SOP]07:37
Grand Hotel07:39
Korty Tenisowe07:40
Dolny Sopot - Haffnera07:42
Korty Tenisowe07:43
Grand Hotel07:44
Chopina [SOP]07:46
Sopot PKP07:47
Bohaterów Monte Cassino07:49
Goyki07:50
Malczewskiego07:51
Malczewskiego07:52
Cmentarz07:53
Schronisko Sopotkowo07:54
Brodwino07:56
Kolberga07:57
Junaków07:58
Łużycka [SOP]07:59
Kamienny Potok SKM08:00
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM08:14
Junaków08:16
Małopolska08:17
Kolberga08:18
Brodwino08:19
Schronisko Sopotkowo08:21
Cmentarz08:23
Malczewskiego08:25
Uniwersytet Gdański [SOP]08:27
Sikorskiego [SOP]08:28
Sopot PKP08:31
Sopot PKP - Marynarzy08:32
Władysława IV [SOP]08:34
Grunwaldzka [SOP]08:36
Chopina [SOP]08:37
Grand Hotel08:39
Korty Tenisowe08:40
Dolny Sopot - Haffnera08:42
Korty Tenisowe08:43
Grand Hotel08:44
Chopina [SOP]08:46
Sopot PKP08:47
Bohaterów Monte Cassino08:49
Goyki08:50
Malczewskiego08:51
Malczewskiego08:52
Cmentarz08:53
Schronisko Sopotkowo08:54
Brodwino08:56
Kolberga08:57
Junaków08:58
Łużycka [SOP]08:59
Kamienny Potok SKM09:00
Kurs nr 3 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM09:20
Junaków09:22
Małopolska09:23
Kolberga09:24
Brodwino09:25
Schronisko Sopotkowo09:27
Cmentarz09:29
Malczewskiego09:31
Uniwersytet Gdański [SOP]09:33
Sikorskiego [SOP]09:34
Sopot PKP09:37
Sopot PKP - Marynarzy09:38
Władysława IV [SOP]09:40
Grunwaldzka [SOP]09:42
Chopina [SOP]09:43
Grand Hotel09:45
Korty Tenisowe09:46
Dolny Sopot - Haffnera09:50
Korty Tenisowe09:51
Grand Hotel09:52
Chopina [SOP]09:54
Sopot PKP09:55
Bohaterów Monte Cassino09:57
Goyki09:58
Malczewskiego09:59
Malczewskiego10:00
Cmentarz10:01
Schronisko Sopotkowo10:02
Brodwino10:04
Kolberga10:05
Junaków10:06
Łużycka [SOP]10:07
Kamienny Potok SKM10:08
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM10:40
Junaków10:42
Małopolska10:43
Kolberga10:44
Brodwino10:45
Schronisko Sopotkowo10:47
Cmentarz10:48
Malczewskiego10:50
Uniwersytet Gdański [SOP]10:52
Sikorskiego [SOP]10:53
Sopot PKP10:56
Sopot PKP - Marynarzy10:57
Władysława IV [SOP]10:59
Grunwaldzka [SOP]11:01
Chopina [SOP]11:02
Grand Hotel11:04
Korty Tenisowe11:05
Dolny Sopot - Haffnera11:10
Korty Tenisowe11:11
Grand Hotel11:12
Chopina [SOP]11:14
Sopot PKP11:16
Bohaterów Monte Cassino11:19
Goyki11:20
Malczewskiego11:21
Malczewskiego11:22
Cmentarz11:23
Schronisko Sopotkowo11:24
Brodwino11:26
Kolberga11:27
Junaków11:28
Łużycka [SOP]11:29
Kamienny Potok SKM11:30
Kurs nr 5 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM12:00
Junaków12:02
Małopolska12:03
Kolberga12:04
Brodwino12:05
Schronisko Sopotkowo12:07
Cmentarz12:08
Malczewskiego12:10
Uniwersytet Gdański [SOP]12:12
Sikorskiego [SOP]12:13
Sopot PKP12:16
Sopot PKP - Marynarzy12:17
Władysława IV [SOP]12:19
Grunwaldzka [SOP]12:21
Chopina [SOP]12:22
Grand Hotel12:24
Korty Tenisowe12:25
Dolny Sopot - Haffnera12:30
Korty Tenisowe12:31
Grand Hotel12:32
Chopina [SOP]12:34
Sopot PKP12:36
Bohaterów Monte Cassino12:39
Goyki12:40
Malczewskiego12:41
Malczewskiego12:42
Cmentarz12:43
Schronisko Sopotkowo12:44
Brodwino12:46
Kolberga12:47
Junaków12:48
Łużycka [SOP]12:49
Kamienny Potok SKM12:50
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM13:20
Junaków13:22
Małopolska13:23
Kolberga13:24
Brodwino13:25
Schronisko Sopotkowo13:27
Cmentarz13:28
Malczewskiego13:30
Uniwersytet Gdański [SOP]13:32
Sikorskiego [SOP]13:33
Sopot PKP13:36
Sopot PKP - Marynarzy13:37
Władysława IV [SOP]13:39
Grunwaldzka [SOP]13:41
Chopina [SOP]13:42
Grand Hotel13:44
Korty Tenisowe13:45
Dolny Sopot - Haffnera13:50
Korty Tenisowe13:51
Grand Hotel13:52
Chopina [SOP]13:54
Sopot PKP13:56
Bohaterów Monte Cassino13:59
Goyki14:00
Malczewskiego14:01
Malczewskiego14:03
Cmentarz14:04
Schronisko Sopotkowo14:05
Brodwino14:07
Kolberga14:08
Junaków14:09
Łużycka [SOP]14:10
Kamienny Potok SKM14:11
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:30
Junaków14:32
Małopolska14:33
Kolberga14:34
Brodwino14:35
Schronisko Sopotkowo14:37
Cmentarz14:38
Malczewskiego14:40
Uniwersytet Gdański [SOP]14:42
Sikorskiego [SOP]14:43
Sopot PKP14:46
Sopot PKP - Marynarzy14:47
Władysława IV [SOP]14:49
Grunwaldzka [SOP]14:51
Chopina [SOP]14:52
Grand Hotel14:54
Korty Tenisowe14:55
Dolny Sopot - Haffnera15:00
Korty Tenisowe15:01
Grand Hotel15:02
Chopina [SOP]15:04
Sopot PKP15:06
Bohaterów Monte Cassino15:09
Goyki15:10
Malczewskiego15:11
Malczewskiego15:13
Cmentarz15:14
Schronisko Sopotkowo15:15
Brodwino15:17
Kolberga15:18
Junaków15:19
Łużycka [SOP]15:20
Kamienny Potok SKM15:21
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM15:29
Junaków15:31
Małopolska15:32
Kolberga15:33
Brodwino15:34
Schronisko Sopotkowo15:36
Cmentarz15:37
Malczewskiego15:39
Uniwersytet Gdański [SOP]15:41
Sikorskiego [SOP]15:42
Sopot PKP15:45
Sopot PKP - Marynarzy15:46
Władysława IV [SOP]15:49
Grunwaldzka [SOP]15:51
Chopina [SOP]15:52
Grand Hotel15:54
Korty Tenisowe15:55
Dolny Sopot - Haffnera15:58
Korty Tenisowe15:59
Grand Hotel16:00
Chopina [SOP]16:02
Sopot PKP16:04
Bohaterów Monte Cassino16:07
Goyki16:08
Malczewskiego16:09
Malczewskiego16:11
Cmentarz16:12
Schronisko Sopotkowo16:13
Brodwino16:15
Kolberga16:16
Junaków16:17
Łużycka [SOP]16:18
Kamienny Potok SKM16:19
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM16:29
Junaków16:31
Małopolska16:32
Kolberga16:33
Brodwino16:34
Schronisko Sopotkowo16:36
Cmentarz16:37
Malczewskiego16:38
Uniwersytet Gdański [SOP]16:40
Sikorskiego [SOP]16:41
Sopot PKP16:44
Sopot PKP - Marynarzy16:45
Władysława IV [SOP]16:48
Grunwaldzka [SOP]16:50
Chopina [SOP]16:51
Grand Hotel16:53
Korty Tenisowe16:54
Dolny Sopot - Haffnera16:58
Korty Tenisowe16:59
Grand Hotel17:00
Chopina [SOP]17:02
Sopot PKP17:04
Bohaterów Monte Cassino17:07
Goyki17:08
Malczewskiego17:09
Malczewskiego17:11
Cmentarz17:12
Schronisko Sopotkowo17:13
Brodwino17:15
Kolberga17:16
Junaków17:17
Łużycka [SOP]17:18
Kamienny Potok SKM17:19
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM17:30
Junaków17:32
Małopolska17:33
Kolberga17:34
Brodwino17:35
Schronisko Sopotkowo17:37
Cmentarz17:38
Malczewskiego17:39
Uniwersytet Gdański [SOP]17:41
Sikorskiego [SOP]17:42
Sopot PKP17:45
Sopot PKP - Marynarzy17:46
Władysława IV [SOP]17:47
Grunwaldzka [SOP]17:49
Chopina [SOP]17:50
Grand Hotel17:52
Korty Tenisowe17:53
Dolny Sopot - Haffnera18:00
Korty Tenisowe18:01
Grand Hotel18:02
Chopina [SOP]18:04
Sopot PKP18:06
Bohaterów Monte Cassino18:09
Goyki18:10
Malczewskiego18:11
Malczewskiego18:12
Cmentarz18:13
Schronisko Sopotkowo18:14
Brodwino18:16
Kolberga18:17
Junaków18:18
Łużycka [SOP]18:19
Kamienny Potok SKM18:20