• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:10
Kurs nr 0 do Bartnicza
Baza Hallera04:05
Bartnicza04:29
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Bartnicza04:31
Maćkowy04:31
Dom Pomocy Społecznej04:33
Ukośna04:35
Urząd Dozoru Technicznego04:36
Nowiny04:37
Gościnna04:38
Rejtana04:39
Sandomierska04:41
Stare Szkoty04:42
Brama Oruńska04:43
Zaroślak04:44
Toruńska04:45
Brama Wyżynna04:47
Dworzec Główny04:49
Wały Piastowskie04:50
Jana z Kolna [GDA]04:52
Kurs nr 2 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]05:09
Wały Piastowskie05:10
Dworzec Główny05:12
Brama Wyżynna05:14
Toruńska05:16
Zaroślak05:17
Brama Oruńska05:18
Stare Szkoty05:19
Sandomierska05:20
Rejtana05:21
Gościnna05:23
Nowiny05:24
Ukośna05:25
Dom Pomocy Społecznej05:27
Bartnicza05:29
Maćkowy05:29
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy05:37
Dom Pomocy Społecznej05:39
Ukośna05:41
Urząd Dozoru Technicznego05:42
Nowiny05:43
Gościnna05:44
Rejtana05:45
Sandomierska05:47
Stare Szkoty05:48
Brama Oruńska05:49
Zaroślak05:50
Toruńska05:51
Brama Wyżynna05:53
Dworzec Główny05:55
Wały Piastowskie05:56
Jana z Kolna [GDA]05:58
Kurs nr 4 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]06:07
Wały Piastowskie06:08
Dworzec Główny06:10
Brama Wyżynna06:12
Toruńska06:14
Zaroślak06:15
Brama Oruńska06:17
Stare Szkoty06:18
Sandomierska06:19
Rejtana06:20
Gościnna06:22
Nowiny06:23
Ukośna06:24
Dom Pomocy Społecznej06:26
Bartnicza06:29
Maćkowy06:29
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy06:37
Dom Pomocy Społecznej06:39
Ukośna06:42
Urząd Dozoru Technicznego06:43
Nowiny06:44
Gościnna06:45
Rejtana06:47
Sandomierska06:49
Stare Szkoty06:50
Brama Oruńska06:51
Zaroślak06:52
Toruńska06:54
Brama Wyżynna06:57
Dworzec Główny06:59
Wały Piastowskie07:00
Jana z Kolna [GDA]07:02
Kurs nr 6 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]07:05
Wały Piastowskie07:06
Dworzec Główny07:09
Brama Wyżynna07:12
Toruńska07:14
Zaroślak07:15
Brama Oruńska07:17
Stare Szkoty07:18
Sandomierska07:19
Rejtana07:20
Gościnna07:22
Nowiny07:23
Ukośna07:24
Dom Pomocy Społecznej07:26
Bartnicza07:29
Maćkowy07:29
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy07:37
Dom Pomocy Społecznej07:39
Ukośna07:42
Urząd Dozoru Technicznego07:43
Nowiny07:44
Gościnna07:45
Rejtana07:47
Sandomierska07:49
Stare Szkoty07:50
Brama Oruńska07:51
Zaroślak07:52
Toruńska07:54
Brama Wyżynna07:57
Dworzec Główny07:59
Wały Piastowskie08:00
Jana z Kolna [GDA]08:02
Kurs nr 8 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]08:31
Wały Piastowskie08:32
Dworzec Główny08:35
Brama Wyżynna08:38
Toruńska08:40
Zaroślak08:41
Brama Oruńska08:42
Stare Szkoty08:43
Sandomierska08:44
Rejtana08:45
Gościnna08:47
Nowiny08:48
Ukośna08:49
Dom Pomocy Społecznej08:51
Bartnicza08:53
Maćkowy08:53
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy09:02
Dom Pomocy Społecznej09:04
Ukośna09:06
Urząd Dozoru Technicznego09:07
Nowiny09:08
Gościnna09:09
Rejtana09:10
Sandomierska09:12
Stare Szkoty09:13
Brama Oruńska09:14
Zaroślak09:15
Toruńska09:16
Brama Wyżynna09:18
Dworzec Główny09:20
Wały Piastowskie09:21
Jana z Kolna [GDA]09:23
Kurs nr 10 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]09:52
Wały Piastowskie09:53
Dworzec Główny09:56
Brama Wyżynna09:59
Toruńska10:01
Zaroślak10:02
Brama Oruńska10:03
Stare Szkoty10:04
Sandomierska10:05
Rejtana10:06
Gościnna10:08
Nowiny10:09
Ukośna10:10
Dom Pomocy Społecznej10:12
Bartnicza10:14
Maćkowy10:14
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy10:22
Dom Pomocy Społecznej10:24
Ukośna10:26
Urząd Dozoru Technicznego10:27
Nowiny10:28
Gościnna10:29
Rejtana10:30
Sandomierska10:32
Stare Szkoty10:33
Brama Oruńska10:34
Zaroślak10:35
Toruńska10:36
Brama Wyżynna10:38
Dworzec Główny10:40
Wały Piastowskie10:41
Jana z Kolna [GDA]10:43
Kurs nr 12 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]11:11
Wały Piastowskie11:12
Dworzec Główny11:15
Brama Wyżynna11:18
Toruńska11:20
Zaroślak11:21
Brama Oruńska11:22
Stare Szkoty11:23
Sandomierska11:24
Rejtana11:25
Gościnna11:27
Nowiny11:28
Ukośna11:29
Dom Pomocy Społecznej11:31
Bartnicza11:33
Maćkowy11:33
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy11:42
Dom Pomocy Społecznej11:44
Ukośna11:46
Urząd Dozoru Technicznego11:47
Nowiny11:48
Gościnna11:49
Rejtana11:50
Sandomierska11:52
Stare Szkoty11:53
Brama Oruńska11:54
Zaroślak11:55
Toruńska11:56
Brama Wyżynna11:58
Dworzec Główny12:00
Wały Piastowskie12:01
Jana z Kolna [GDA]12:03
Kurs nr 14 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]12:31
Wały Piastowskie12:32
Dworzec Główny12:35
Brama Wyżynna12:38
Toruńska12:40
Zaroślak12:41
Brama Oruńska12:42
Stare Szkoty12:43
Sandomierska12:44
Rejtana12:45
Gościnna12:47
Nowiny12:48
Ukośna12:49
Dom Pomocy Społecznej12:51
Bartnicza12:53
Maćkowy12:53
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy13:02
Dom Pomocy Społecznej13:04
Ukośna13:06
Urząd Dozoru Technicznego13:07
Nowiny13:08
Gościnna13:09
Rejtana13:10
Sandomierska13:12
Stare Szkoty13:13
Brama Oruńska13:14
Zaroślak13:15
Toruńska13:16
Brama Wyżynna13:18
Dworzec Główny13:20
Wały Piastowskie13:21
Jana z Kolna [GDA]13:23
Kurs nr 16 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]13:41
Wały Piastowskie13:42
Dworzec Główny13:45
Brama Wyżynna13:48
Toruńska13:50
Zaroślak13:51
Brama Oruńska13:52
Stare Szkoty13:53
Sandomierska13:54
Rejtana13:55
Gościnna13:57
Nowiny13:58
Ukośna13:59
Dom Pomocy Społecznej14:01
Bartnicza14:03
Maćkowy14:03
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy14:15
Dom Pomocy Społecznej14:17
Ukośna14:19
Urząd Dozoru Technicznego14:20
Nowiny14:21
Gościnna14:22
Rejtana14:23
Sandomierska14:25
Stare Szkoty14:26
Brama Oruńska14:27
Zaroślak14:28
Toruńska14:29
Brama Wyżynna14:31
Dworzec Główny14:33
Wały Piastowskie14:34
Jana z Kolna [GDA]14:36
Kurs nr 20 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]16:00
Wały Piastowskie16:01
Dworzec Główny16:04
Brama Wyżynna16:07
Toruńska16:09
Zaroślak16:10
Brama Oruńska16:11
Stare Szkoty16:12
Sandomierska16:13
Rejtana16:14
Gościnna16:16
Nowiny16:17
Ukośna16:18
Dom Pomocy Społecznej16:20
Bartnicza16:23
Maćkowy16:23
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy16:35
Dom Pomocy Społecznej16:37
Ukośna16:40
Urząd Dozoru Technicznego16:41
Nowiny16:42
Gościnna16:43
Rejtana16:45
Sandomierska16:47
Stare Szkoty16:48
Brama Oruńska16:49
Zaroślak16:50
Toruńska16:51
Brama Wyżynna16:53
Dworzec Główny16:55
Wały Piastowskie16:56
Jana z Kolna [GDA]16:58
Kurs nr 26 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]19:32
Wały Piastowskie19:33
Dworzec Główny19:36
Brama Wyżynna19:39
Toruńska19:41
Zaroślak19:42
Brama Oruńska19:43
Stare Szkoty19:44
Sandomierska19:45
Rejtana19:46
Gościnna19:48
Nowiny19:49
Ukośna19:50
Dom Pomocy Społecznej19:52
Bartnicza19:54
Maćkowy19:54
Kurs nr 27 do Dworzec Główny
Maćkowy20:03
Dom Pomocy Społecznej20:05
Ukośna20:07
Urząd Dozoru Technicznego20:08
Nowiny20:09
Gościnna20:10
Rejtana20:11
Sandomierska20:13
Stare Szkoty20:14
Brama Oruńska20:15
Zaroślak20:16
Toruńska20:17
Brama Wyżynna20:19
Dworzec Główny20:21
Kurs nr 28 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:21
Baza Hallera20:31