• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:54
Kurs nr 0 do Gościnna
Baza Hallera03:55
Gościnna04:15
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Gościnna04:17
Gościnna04:18
Rejtana04:19
Sandomierska04:21
Stare Szkoty04:22
Brama Oruńska04:23
Zaroślak04:24
Toruńska04:25
Brama Wyżynna04:27
Dworzec Główny04:29
Wały Piastowskie04:30
Jana z Kolna [GDA]04:32
Kurs nr 10 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]09:11
Wały Piastowskie09:12
Dworzec Główny09:15
Brama Wyżynna09:18
Toruńska09:20
Zaroślak09:21
Brama Oruńska09:22
Stare Szkoty09:23
Sandomierska09:24
Rejtana09:25
Gościnna09:27
Nowiny09:28
Ukośna09:29
Dom Pomocy Społecznej09:31
Bartnicza09:33
Maćkowy09:33
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy09:42
Dom Pomocy Społecznej09:44
Ukośna09:46
Urząd Dozoru Technicznego09:47
Nowiny09:48
Gościnna09:49
Rejtana09:50
Sandomierska09:52
Stare Szkoty09:53
Brama Oruńska09:54
Zaroślak09:55
Toruńska09:56
Brama Wyżynna09:58
Dworzec Główny10:00
Wały Piastowskie10:01
Jana z Kolna [GDA]10:03
Kurs nr 12 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]10:32
Wały Piastowskie10:33
Dworzec Główny10:36
Brama Wyżynna10:39
Toruńska10:41
Zaroślak10:42
Brama Oruńska10:43
Stare Szkoty10:44
Sandomierska10:45
Rejtana10:46
Gościnna10:48
Nowiny10:49
Ukośna10:50
Dom Pomocy Społecznej10:52
Bartnicza10:54
Maćkowy10:54
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy11:02
Dom Pomocy Społecznej11:04
Ukośna11:06
Urząd Dozoru Technicznego11:07
Nowiny11:08
Gościnna11:09
Rejtana11:10
Sandomierska11:12
Stare Szkoty11:13
Brama Oruńska11:14
Zaroślak11:15
Toruńska11:16
Brama Wyżynna11:18
Dworzec Główny11:20
Wały Piastowskie11:21
Jana z Kolna [GDA]11:23
Kurs nr 14 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]11:51
Wały Piastowskie11:52
Dworzec Główny11:55
Brama Wyżynna11:58
Toruńska12:00
Zaroślak12:01
Brama Oruńska12:02
Stare Szkoty12:03
Sandomierska12:04
Rejtana12:05
Gościnna12:07
Nowiny12:08
Ukośna12:09
Dom Pomocy Społecznej12:11
Bartnicza12:13
Maćkowy12:13
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy12:22
Dom Pomocy Społecznej12:24
Ukośna12:26
Urząd Dozoru Technicznego12:27
Nowiny12:28
Gościnna12:29
Rejtana12:30
Sandomierska12:32
Stare Szkoty12:33
Brama Oruńska12:34
Zaroślak12:35
Toruńska12:36
Brama Wyżynna12:38
Dworzec Główny12:40
Wały Piastowskie12:41
Jana z Kolna [GDA]12:43
Kurs nr 16 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]13:11
Wały Piastowskie13:12
Dworzec Główny13:15
Brama Wyżynna13:18
Toruńska13:20
Zaroślak13:21
Brama Oruńska13:22
Stare Szkoty13:23
Sandomierska13:24
Rejtana13:25
Gościnna13:27
Nowiny13:28
Ukośna13:29
Dom Pomocy Społecznej13:31
Bartnicza13:33
Maćkowy13:33
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy13:48
Dom Pomocy Społecznej13:50
Ukośna13:52
Urząd Dozoru Technicznego13:53
Nowiny13:54
Gościnna13:55
Rejtana13:56
Sandomierska13:58
Stare Szkoty13:59
Brama Oruńska14:00
Zaroślak14:01
Toruńska14:02
Brama Wyżynna14:04
Dworzec Główny14:06
Wały Piastowskie14:07
Jana z Kolna [GDA]14:09
Kurs nr 18 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]14:20
Wały Piastowskie14:21
Dworzec Główny14:24
Brama Wyżynna14:27
Toruńska14:29
Zaroślak14:30
Brama Oruńska14:31
Stare Szkoty14:32
Sandomierska14:33
Rejtana14:34
Gościnna14:36
Nowiny14:37
Ukośna14:38
Dom Pomocy Społecznej14:40
Bartnicza14:43
Maćkowy14:43
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy14:55
Dom Pomocy Społecznej14:57
Ukośna15:00
Urząd Dozoru Technicznego15:01
Nowiny15:02
Gościnna15:03
Rejtana15:05
Sandomierska15:07
Stare Szkoty15:08
Brama Oruńska15:09
Zaroślak15:10
Toruńska15:11
Brama Wyżynna15:13
Dworzec Główny15:15
Wały Piastowskie15:16
Jana z Kolna [GDA]15:18
Kurs nr 22 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]16:40
Wały Piastowskie16:41
Dworzec Główny16:44
Brama Wyżynna16:47
Toruńska16:49
Zaroślak16:50
Brama Oruńska16:51
Stare Szkoty16:52
Sandomierska16:53
Rejtana16:54
Gościnna16:56
Nowiny16:57
Ukośna16:58
Dom Pomocy Społecznej17:00
Bartnicza17:02
Maćkowy17:02
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy17:15
Dom Pomocy Społecznej17:17
Ukośna17:20
Urząd Dozoru Technicznego17:21
Nowiny17:22
Gościnna17:23
Rejtana17:24
Sandomierska17:26
Stare Szkoty17:27
Brama Oruńska17:28
Zaroślak17:29
Toruńska17:30
Brama Wyżynna17:32
Dworzec Główny17:34
Wały Piastowskie17:35
Jana z Kolna [GDA]17:37
Kurs nr 24 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]18:12
Wały Piastowskie18:13
Dworzec Główny18:16
Brama Wyżynna18:19
Toruńska18:21
Zaroślak18:22
Brama Oruńska18:23
Stare Szkoty18:24
Sandomierska18:25
Rejtana18:26
Gościnna18:28
Nowiny18:29
Ukośna18:30
Dom Pomocy Społecznej18:32
Bartnicza18:34
Maćkowy18:34
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy18:43
Dom Pomocy Społecznej18:45
Ukośna18:47
Urząd Dozoru Technicznego18:48
Nowiny18:49
Gościnna18:50
Rejtana18:51
Sandomierska18:53
Stare Szkoty18:54
Brama Oruńska18:55
Zaroślak18:56
Toruńska18:57
Brama Wyżynna18:59
Dworzec Główny19:01
Wały Piastowskie19:02
Jana z Kolna [GDA]19:04
Kurs nr 28 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]20:20
Wały Piastowskie20:21
Dworzec Główny20:24
Brama Wyżynna20:27
Toruńska20:29
Zaroślak20:30
Brama Oruńska20:31
Stare Szkoty20:32
Sandomierska20:33
Rejtana20:34
Gościnna20:36
Nowiny20:37
Ukośna20:38
Dom Pomocy Społecznej20:40
Bartnicza20:42
Maćkowy20:42
Kurs nr 29 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy20:50
Dom Pomocy Społecznej20:51
Ukośna20:53
Urząd Dozoru Technicznego20:54
Nowiny20:55
Gościnna20:56
Rejtana20:57
Sandomierska20:59
Stare Szkoty21:00
Brama Oruńska21:01
Zaroślak21:02
Toruńska21:03
Brama Wyżynna21:05
Dworzec Główny21:07
Wały Piastowskie21:08
Jana z Kolna [GDA]21:10
Kurs nr 30 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]21:22
Wały Piastowskie21:23
Dworzec Główny21:25
Brama Wyżynna21:27
Toruńska21:29
Zaroślak21:30
Brama Oruńska21:31
Stare Szkoty21:32
Sandomierska21:33
Rejtana21:34
Gościnna21:36
Nowiny21:37
Ukośna21:38
Dom Pomocy Społecznej21:40
Bartnicza21:42
Maćkowy21:42
Kurs nr 31 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy21:50
Dom Pomocy Społecznej21:51
Ukośna21:53
Urząd Dozoru Technicznego21:54
Nowiny21:55
Gościnna21:56
Rejtana21:57
Sandomierska21:59
Stare Szkoty22:00
Brama Oruńska22:01
Zaroślak22:02
Toruńska22:03
Brama Wyżynna22:05
Dworzec Główny22:07
Wały Piastowskie22:08
Jana z Kolna [GDA]22:10
Kurs nr 32 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]22:34
Wały Piastowskie22:35
Dworzec Główny22:37
Brama Wyżynna22:39
Toruńska22:41
Zaroślak22:42
Brama Oruńska22:43
Stare Szkoty22:44
Sandomierska22:45
Rejtana22:46
Gościnna22:48
Nowiny22:49
Ukośna22:50
Dom Pomocy Społecznej22:52
Bartnicza22:54
Maćkowy22:54
Kurs nr 33 do Dworzec Główny
Maćkowy23:02
Dom Pomocy Społecznej23:03
Ukośna23:05
Urząd Dozoru Technicznego23:06
Nowiny23:07
Gościnna23:08
Rejtana23:09
Sandomierska23:10
Stare Szkoty23:11
Brama Oruńska23:12
Zaroślak23:13
Toruńska23:14
Brama Wyżynna23:16
Dworzec Główny23:18
Kurs nr 34 do Baza Hallera
Dworzec Główny23:18
Baza Hallera23:28