Menu
14:00
Kurs nr 0 do Bartnicza | |
---|---|
Baza Hallera | 04:21 |
Bartnicza | 04:45 |
Kurs nr 1 do Dworzec Główny | |
---|---|
Bartnicza | 04:47 |
Maćkowy | 04:47 |
Dom Pomocy Społecznej | 04:49 |
Ukośna | 04:51 |
Urząd Dozoru Technicznego | 04:52 |
Nowiny | 04:53 |
Gościnna | 04:54 |
Rejtana | 04:55 |
Sandomierska | 04:57 |
Stare Szkoty | 04:58 |
Brama Oruńska | 04:59 |
Zaroślak | 05:00 |
Toruńska | 05:01 |
Brama Wyżynna | 05:03 |
Dworzec Główny | 05:05 |