• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:11
Kurs nr 0 do Plac Kaszubski
Plac Kaszubski08:05
Plac Kaszubski08:05
Kurs nr 1 do Norwida
Plac Kaszubski08:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:18
Wolności - II LO08:19
Działki Leśne - Sztumska08:23
Szczecińska08:24
Liceum Jezuitów08:25
Nowogrodzka08:26
Tatrzańska - Olsztyńska08:26
Kwidzyńska I08:27
Kwidzyńska II08:28
Witomińska08:30
Warszawska08:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:36
Starowiejska [GDY]08:37
Armii Krajowej08:39
Kilińskiego [GDY]08:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:42
Urząd Miasta - Świętojańska08:43
Necla08:45
Mickiewicza [GDY]08:46
Korzeniowskiego08:47
Fredry08:48
Dom Marynarza08:49
Bulwar Nadmorski08:49
Ejsmonda08:50
Moniuszki08:51
Norwida08:53
Kurs nr 2 do Norwida
Norwida09:13
Moniuszki09:14
Ejsmonda09:15
Bulwar Nadmorski09:16
Dom Marynarza09:17
Korzeniowskiego09:20
Mickiewicza [GDY]09:20
Necla09:21
Piłsudskiego09:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:24
Kilińskiego [GDY]09:26
Armii Krajowej09:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:38
Wolności - II LO09:39
Działki Leśne - Sztumska09:43
Szczecińska09:44
Liceum Jezuitów09:45
Nowogrodzka09:46
Tatrzańska - Olsztyńska09:46
Kwidzyńska I09:47
Kwidzyńska II09:48
Witomińska09:50
Warszawska09:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:56
Starowiejska [GDY]09:57
Armii Krajowej09:59
Kilińskiego [GDY]10:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:02
Urząd Miasta - Świętojańska10:03
Necla10:05
Mickiewicza [GDY]10:06
Korzeniowskiego10:07
Fredry10:08
Dom Marynarza10:09
Bulwar Nadmorski10:09
Ejsmonda10:10
Moniuszki10:11
Norwida10:13
Kurs nr 3 do Norwida
Norwida10:33
Moniuszki10:34
Ejsmonda10:35
Bulwar Nadmorski10:36
Dom Marynarza10:37
Korzeniowskiego10:40
Mickiewicza [GDY]10:40
Necla10:41
Piłsudskiego10:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:44
Kilińskiego [GDY]10:46
Armii Krajowej10:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:58
Wolności - II LO10:59
Działki Leśne - Sztumska11:03
Szczecińska11:04
Liceum Jezuitów11:05
Nowogrodzka11:06
Tatrzańska - Olsztyńska11:06
Kwidzyńska I11:07
Kwidzyńska II11:08
Witomińska11:10
Warszawska11:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:17
Starowiejska [GDY]11:18
Armii Krajowej11:20
Kilińskiego [GDY]11:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:23
Urząd Miasta - Świętojańska11:24
Necla11:26
Mickiewicza [GDY]11:27
Korzeniowskiego11:28
Fredry11:29
Dom Marynarza11:30
Bulwar Nadmorski11:30
Ejsmonda11:31
Moniuszki11:32
Norwida11:34
Kurs nr 4 do Norwida
Norwida11:53
Moniuszki11:54
Ejsmonda11:55
Bulwar Nadmorski11:56
Dom Marynarza11:57
Korzeniowskiego12:00
Mickiewicza [GDY]12:00
Necla12:01
Piłsudskiego12:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:04
Kilińskiego [GDY]12:06
Armii Krajowej12:08
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:18
Wolności - II LO12:19
Działki Leśne - Sztumska12:23
Szczecińska12:24
Liceum Jezuitów12:25
Nowogrodzka12:26
Tatrzańska - Olsztyńska12:26
Kwidzyńska I12:27
Kwidzyńska II12:28
Witomińska12:30
Warszawska12:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:37
Starowiejska [GDY]12:38
Armii Krajowej12:40
Kilińskiego [GDY]12:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:43
Urząd Miasta - Świętojańska12:44
Necla12:46
Mickiewicza [GDY]12:47
Korzeniowskiego12:48
Fredry12:49
Dom Marynarza12:50
Bulwar Nadmorski12:50
Ejsmonda12:51
Moniuszki12:52
Norwida12:54
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Norwida13:03
Moniuszki13:04
Ejsmonda13:05
Bulwar Nadmorski13:06
Dom Marynarza13:07
Korzeniowskiego13:10
Mickiewicza [GDY]13:10
Necla13:11
Piłsudskiego13:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:14
Kilińskiego [GDY]13:16
Armii Krajowej13:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:28
Wolności - II LO13:29
Działki Leśne - Sztumska13:31
Szczecińska13:32
Liceum Jezuitów13:33
Nowogrodzka13:34
Tatrzańska - Olsztyńska13:34
Kwidzyńska I13:35
Kwidzyńska II13:36
Witomińska13:38
Warszawska13:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:45
Plac Kaszubski13:47
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Plac Kaszubski14:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:08
Wolności - II LO14:09
Działki Leśne - Sztumska14:11
Szczecińska14:12
Liceum Jezuitów14:13
Nowogrodzka14:14
Tatrzańska - Olsztyńska14:14
Kwidzyńska I14:15
Kwidzyńska II14:16
Witomińska14:18
Warszawska14:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:25
Plac Kaszubski14:27
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Plac Kaszubski14:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:48
Wolności - II LO14:49
Działki Leśne - Sztumska14:51
Szczecińska14:52
Liceum Jezuitów14:53
Nowogrodzka14:54
Tatrzańska - Olsztyńska14:54
Kwidzyńska I14:55
Kwidzyńska II14:56
Witomińska14:58
Warszawska15:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:05
Plac Kaszubski15:07
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Plac Kaszubski15:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:28
Wolności - II LO15:29
Działki Leśne - Sztumska15:31
Szczecińska15:32
Liceum Jezuitów15:33
Nowogrodzka15:34
Tatrzańska - Olsztyńska15:34
Kwidzyńska I15:35
Kwidzyńska II15:36
Witomińska15:38
Warszawska15:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:45
Plac Kaszubski15:47